Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | Resultat | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 16-11 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
16:00
Vejgaard B (2)
1
Aalborg Chang (2)
3
|
|||||||||||||||||||
16:12
LKB/Gistrup
6
Aalborg Freja (2)
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16:24
GIF/SSB
3
Mou IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16:36
Vejgaard B (2)
1
LKB/Gistrup
2
|
|||||||||||||||||||
16:48
Aalborg Chang (2)
4
GIF/SSB
1
|
|||||||||||||||||||
17:00
Aalborg Freja (2)
4
Mou IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17:12
LKB/Gistrup
6
GIF/SSB
4
|
|||||||||||||||||||
17:24
Aalborg Freja (2)
2
Vejgaard B (2)
5
|
|||||||||||||||||||
17:36
Mou IF
3
Aalborg Chang (2)
4
|
|||||||||||||||||||
17:48
GIF/SSB
4
Vejgaard B (2)
4
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 30-11 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
14:00
Aalborg Chang (2)
5
Vejgaard B (2)
3
|
|||||||||||||||||||
14:12
LKB/Gistrup
8
Mou IF
1
|
|||||||||||||||||||
14:24
Aalborg Chang (2)
5
Aalborg Freja (2)
1
|
|||||||||||||||||||
14:36
Vejgaard B (2)
3
Mou IF
0
|
|||||||||||||||||||
14:48
Aalborg Chang (2)
1
LKB/Gistrup
5
|
|||||||||||||||||||
15:00
GIF/SSB
3
Aalborg Freja (2)
2
|
|||||||||||||||||||
15:12
LKB/Gistrup
8
Vejgaard B (2)
3
|
|||||||||||||||||||
15:24
Mou IF
2
GIF/SSB
4
|
|||||||||||||||||||
15:36
Aalborg Freja (2)
4
LKB/Gistrup
6
|
|||||||||||||||||||
15:48
GIF/SSB
5
Aalborg Chang (2)
2
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 05-01 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
13:48
Mou IF
1
Aalborg Freja (2)
4
|
|||||||||||||||||||
14:00
GIF/SSB
0
LKB/Gistrup
4
|
|||||||||||||||||||
14:12
Vejgaard B (2)
Aalborg Freja (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
14:24
Aalborg Chang (2)
2
Mou IF
3
|
|||||||||||||||||||
14:36
Vejgaard B (2)
GIF/SSB
HHT
|
|||||||||||||||||||
14:48
Mou IF
1
LKB/Gistrup
10
|
|||||||||||||||||||
15:00
Aalborg Freja (2)
1
Aalborg Chang (2)
3
|
|||||||||||||||||||
15:12
Mou IF
Vejgaard B (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
15:24
Aalborg Freja (2)
1
GIF/SSB
7
|
|||||||||||||||||||
15:36
LKB/Gistrup
4
Aalborg Chang (2)
4
|
Bedste nr. 2 kvalificerer sig til RM A/B-rækken d. 18. jan. i Flauenskjold Hallen
Begge hold i RM A-finalen er kvalificeret til JM i A-rækken 1.-2. feb.
Begge hold i RM B-finalen er kvalificeret til JM i B-rækken 1.-2. feb.