Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. sep 2019
10:00
Sjælsølund SES
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
10:00
Oversidder
Vestsjællands idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2019
10:00
SØS
0
Brøndby Idrætsefterskole
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
10:00
Gørlev Idrætsefterskole
0
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
0
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
09:00
Gunslevholm Idrætsefterskole
2
SØS
0
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
10:00
Brøndby Idrætsefterskole
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
10:00
Oversidder
SØS
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
10:00
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
3
Sjælsølund SES
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2019
10:00
Vestsjællands idrætsefterskole
2
HIS
4
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2019
10:00
Vestsjællands idrætsefterskole
1
SØS
4
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2019
09:30
HIS
2
Gørlev Idrætsefterskole
3
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2019
10:00
Sjælsølund SES
3
Gunslevholm Idrætsefterskole
2
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2019
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2019
10:00
SØS
4
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
4
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2019
10:00
Brøndby Idrætsefterskole
5
Vestsjællands idrætsefterskole
0
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2019
10:00
Gørlev Idrætsefterskole
2
Sjælsølund SES
1
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2019
10:00
Brøndby Idrætsefterskole
HIS
UDS
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2019
10:00
Gørlev Idrætsefterskole
2
Brøndby Idrætsefterskole
3
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2019
10:00
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2019
10:00
Oversidder
Vestsjællands idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2019
10:00
HIS
3
Gunslevholm Idrætsefterskole
1
|
|||||||||||||||||||
13. jan 2020
10:00
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
3
Brøndby Idrætsefterskole
3
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2020
10:00
Gunslevholm Idrætsefterskole
3
Gørlev Idrætsefterskole
1
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2020
10:00
Oversidder
Gunslevholm Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2020
10:00
Vestsjællands idrætsefterskole
2
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
1
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2020
10:00
Brøndby Idrætsefterskole
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2020
13:00
HIS
0
Sjælsølund SES
2
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2020
10:00
Oversidder
HIS
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2020
10:00
Gørlev Idrætsefterskole
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2020
10:00
Gunslevholm Idrætsefterskole
4
Vestsjællands idrætsefterskole
0
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2020
10:00
Sjælsølund SES
2
SØS
2
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2020
10:00
Vestsjællands idrætsefterskole
Gørlev Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2020
10:00
Oversidder
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2020
10:00
Oversidder
Sjælsølund SES
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2020
10:00
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
Gunslevholm Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2020
10:00
SØS
HIS
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2020
10:00
Brøndby Idrætsefterskole
Gunslevholm Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2020
10:00
HIS
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2020
10:00
Sjælsølund SES
Vestsjællands idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2020
10:00
SØS
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2020
10:00
Gunslevholm Idrætsefterskole
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2020
13:00
SØS
Gørlev Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2020
10:00
Brøndby Idrætsefterskole
Sjælsølund SES
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2020
10:00
Oversidder
Gørlev Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2020
10:00
Oversidder
HIS
|