MENU

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5, Pulje 4 (Kbh) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 09-11 2019
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
478530 Kl. 09:00 Valby BK 1 BK Hellas 3 Bane 1
478531 Kl. 09:00 FB 3 Østerbro IF 3 Bane 1
478532 Kl. 09:00 B93 5 BK Fix 2 Bane 1
478533 Kl. 09:00 Ørestad IF 1 HIK 4 Bane 1
478534 Kl. 09:18 Valby BK 1 FB 3 Bane 1
478535 Kl. 09:18 BK Hellas 3 Østerbro IF 3 Bane 1
478536 Kl. 09:18 B93 5 Ørestad IF 1 Bane 1
478537 Kl. 09:18 BK Fix 2 HIK 4 Bane 1
478538 Kl. 09:36 Valby BK 1 Østerbro IF 3 Bane 1
478539 Kl. 09:36 BK Hellas 3 FB 3 Bane 1
478540 Kl. 09:36 B93 5 HIK 4 Bane 1
478541 Kl. 09:36 BK Fix 2 Ørestad IF 1 Bane 1
478542 Kl. 09:54 BK Hellas 3 HIK 4 Bane 1
478543 Kl. 09:54 FB 3 Ørestad IF 1 Bane 1
478544 Kl. 09:54 Østerbro IF 3 B93 5 Bane 1
478545 Kl. 09:54 Valby BK 1 BK Fix 2 Bane 1
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
478514 Kl. 11:30 B 1903 2 Tårnby FF 2
478515 Kl. 11:30 BK Vestia 3 FB 2
478516 Kl. 11:30 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Fremad Amager 2 Bane 1
478517 Kl. 11:30 Nørrebro United 4 B93 4
478518 Kl. 11:48 B 1903 2 BK Vestia 3
478519 Kl. 11:48 Tårnby FF 2 FB 2
478520 Kl. 11:48 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Nørrebro United 4 Bane 1
478521 Kl. 11:48 Fremad Amager 2 B93 4
478522 Kl. 12:06 B 1903 2 FB 2
478523 Kl. 12:06 Tårnby FF 2 BK Vestia 3
478524 Kl. 12:06 KB 8 B93 4
478525 Kl. 12:06 Fremad Amager 2 Nørrebro United 4
478526 Kl. 12:24 Tårnby FF 2 B93 4
478527 Kl. 12:24 FB 2 Fremad Amager 2
478528 Kl. 12:24 B 1903 2 Nørrebro United 4
478529 Kl. 12:24 BK Vestia 3 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
478546 Kl. 13:00 B 1908 3 Husum BK 1
478547 Kl. 13:00 Jægersborg BK 2 GVI 3
478548 Kl. 13:00 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Bispebjerg BK 1 Bane 1
478549 Kl. 13:00 BK Frem 1 KB 9
478550 Kl. 13:18 B 1908 3 Jægersborg BK 2
478551 Kl. 13:18 Husum BK 1 GVI 3
478552 Kl. 13:18 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
BK Frem 1 Bane 1
478553 Kl. 13:18 Bispebjerg BK 1 KB 9
478554 Kl. 13:36 B 1908 3 GVI 3
478555 Kl. 13:36 Husum BK 1 Jægersborg BK 2
478556 Kl. 13:36 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
KB 9 Bane 1
478557 Kl. 13:36 Bispebjerg BK 1 BK Frem 1
478558 Kl. 13:54 B 1908 3 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Bane 1
478559 Kl. 13:54 Jægersborg BK 2 BK Frem 1
478560 Kl. 13:54 GVI 3 Bispebjerg BK 1
478561 Kl. 13:54 Husum BK 1 KB 9
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Bane 1 Englandsvej 61 2300 København S
478578 Kl. 10:00 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Fremad Amager 2 Bane 1
478579 Kl. 10:00 Bispebjerg BK 1 BK Fix 2
478580 Kl. 10:00 BK Vestia 3 Jægersborg BK 2
478581 Kl. 10:00 FB 3 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Bane 1
478582 Kl. 10:18 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Bispebjerg BK 1 Bane 1
478583 Kl. 10:18 Fremad Amager 2 BK Fix 2
478584 Kl. 10:18 BK Vestia 3 FB 3
478585 Kl. 10:18 Jægersborg BK 2 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Bane 1
478586 Kl. 10:36 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
BK Fix 2 Bane 1
478587 Kl. 10:36 Fremad Amager 2 Bispebjerg BK 1
478588 Kl. 10:36 BK Vestia 3 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Bane 1
478589 Kl. 10:36 Jægersborg BK 2 FB 3
478590 Kl. 10:54 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
BK Fix 2 Bane 1
478591 Kl. 10:54 BK Vestia 3 Bispebjerg BK 1
478592 Kl. 10:54 Jægersborg BK 2 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Bane 1
478593 Kl. 10:54 FB 3 Fremad Amager 2
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
478594 Kl. 10:00 BK Frem 1 Ørestad IF 1
478595 Kl. 10:00 FB 2 GVI 3
478596 Kl. 10:00 Østerbro IF 3 B93 4 Bane 1
478597 Kl. 10:00 KB 9 HIK 4
478598 Kl. 10:18 FB 2 BK Frem 1
478599 Kl. 10:18 GVI 3 Ørestad IF 1
478600 Kl. 10:18 Østerbro IF 3 KB 9 Bane 1
478601 Kl. 10:18 B93 4 HIK 4
478602 Kl. 10:36 GVI 3 BK Frem 1
478603 Kl. 10:36 FB 2 Ørestad IF 1
478604 Kl. 10:36 Østerbro IF 3 HIK 4 Bane 1
478605 Kl. 10:36 B93 4 KB 9
478606 Kl. 10:54 FB 2 HIK 4
478607 Kl. 10:54 B93 4 Ørestad IF 1
478608 Kl. 10:54 GVI 3 KB 9
478609 Kl. 10:54 Østerbro IF 3 BK Frem 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, John Tranums Alle John Tranums Alle 1 2770 Kastrup
478562 Kl. 11:30 B 1903 2 B 1908 3
478563 Kl. 11:30 Valby BK 1 KB 8
478564 Kl. 11:30 Kastrup BK 2 B93 5
478565 Kl. 11:30 Tårnby FF 2 Husum BK 1
478566 Kl. 11:48 B 1903 2 Valby BK 1
478567 Kl. 11:48 B 1908 3 KB 8
478568 Kl. 11:48 Tårnby FF 2 Kastrup BK 2
478569 Kl. 11:48 Husum BK 1 B93 5
478570 Kl. 12:06 B 1903 2 KB 8
478571 Kl. 12:06 B 1908 3 Valby BK 1
478572 Kl. 12:06 Husum BK 1 Kastrup BK 2
478573 Kl. 12:06 Tårnby FF 2 B93 5
478574 Kl. 12:24 B 1903 2 B93 5
478575 Kl. 12:24 Tårnby FF 2 KB 8
478576 Kl. 12:24 Valby BK 1 Kastrup BK 2
478577 Kl. 12:24 B 1908 3 Husum BK 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
478626 Kl. 10:00 FB 2 B 1908 3
!
NB: B 1908 3 er taberdømt
Bane 1
478627 Kl. 10:00 FB 3 B93 4
478628 Kl. 10:00 KB 8 Bispebjerg BK 1
478629 Kl. 10:00 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
B93 5 Bane 1
478630 Kl. 10:18 FB 2 FB 3
478631 Kl. 10:18 B 1908 3
!
NB: B 1908 3 er taberdømt
B93 4 Bane 1
478632 Kl. 10:18 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
KB 8 Bane 1
478633 Kl. 10:18 Bispebjerg BK 1 B93 5
478634 Kl. 10:36 FB 2 B93 4
478635 Kl. 10:36 B 1908 3
!
NB: B 1908 3 er taberdømt
FB 3 Bane 1
478636 Kl. 10:36 KB 8 B93 5
478637 Kl. 10:36 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Bispebjerg BK 1 Bane 1
478638 Kl. 10:54 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
B93 4 Bane 1
478639 Kl. 10:54 B 1908 3
!
NB: B 1908 3 er taberdømt
KB 8 Bane 1
478640 Kl. 10:54 FB 3 B93 5
478641 Kl. 10:54 FB 2 Bispebjerg BK 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
B1903 Bane 1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
478610 Kl. 11:15 Østerbro IF 3 Fremad Amager 2 Bane 1
478611 Kl. 11:15 Kastrup BK 2 HIK 4
478612 Kl. 11:15 B 1903 2 Husum BK 1
478613 Kl. 11:15 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Nørrebro United 4 Bane 1
478614 Kl. 11:33 Østerbro IF 3 Kastrup BK 2 Bane 1
478615 Kl. 11:33 Fremad Amager 2 HIK 4
478616 Kl. 11:33 B 1903 2 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Bane 1
478617 Kl. 11:33 Husum BK 1 Nørrebro United 4
478618 Kl. 11:51 Østerbro IF 3 HIK 4 Bane 1
478619 Kl. 11:51 Fremad Amager 2 Kastrup BK 2
478620 Kl. 11:51 B 1903 2 Nørrebro United 4
478621 Kl. 11:51 Husum BK 1 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Bane 1
478622 Kl. 12:09 B 1903 2 HIK 4
478623 Kl. 12:09 Husum BK 1 Fremad Amager 2
478624 Kl. 12:09 Nørrebro United 4 Kastrup BK 2
478625 Kl. 12:09 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Østerbro IF 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
478642 Kl. 11:30 BK Vestia 3 Valby BK 1
478643 Kl. 11:30 KB 9 BK Fix 2
478644 Kl. 11:30 Tårnby FF 2 Jægersborg BK 2
478645 Kl. 11:30 BK Frem 1 Ørestad IF 1
478646 Kl. 11:48 BK Vestia 3 KB 9
478647 Kl. 11:48 Valby BK 1 BK Fix 2
478648 Kl. 11:48 Tårnby FF 2 BK Frem 1
478649 Kl. 11:48 Jægersborg BK 2 Ørestad IF 1
478650 Kl. 12:06 BK Vestia 3 BK Fix 2
478651 Kl. 12:06 Valby BK 1 KB 9
478652 Kl. 12:06 Tårnby FF 2 Ørestad IF 1
478653 Kl. 12:06 Jægersborg BK 2 BK Frem 1
478654 Kl. 12:24 Tårnby FF 2 KB 9
478655 Kl. 12:24 Jægersborg BK 2 BK Fix 2
478656 Kl. 12:24 Valby BK 1 BK Frem 1
478657 Kl. 12:24 BK Vestia 3 Ørestad IF 1
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
478658 Kl. 10:00 B 1903 2 Jægersborg BK 2
478659 Kl. 10:00 Østerbro IF 3 KB 8 Bane 1
478660 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 BK Fix 2
478661 Kl. 10:00 FB 2 FB 3
478662 Kl. 10:18 B 1903 2 Østerbro IF 3
478663 Kl. 10:18 Jægersborg BK 2 KB 8
478664 Kl. 10:18 FB 2 Kastrup BK 2
478665 Kl. 10:18 FB 3 BK Fix 2
478666 Kl. 10:36 B 1903 2 KB 8
478667 Kl. 10:36 Jægersborg BK 2 Østerbro IF 3
478668 Kl. 10:36 FB 3 Kastrup BK 2
478669 Kl. 10:36 FB 2 BK Fix 2
478670 Kl. 10:54 FB 2 Østerbro IF 3
478671 Kl. 10:54 KB 8 BK Fix 2
478672 Kl. 10:54 B 1903 2 Kastrup BK 2
478673 Kl. 10:54 Jægersborg BK 2 FB 3
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
478674 Kl. 12:30 Fremad Amager 2 BK Frem 1
478675 Kl. 12:30 BK Vestia 3 B93 5
478676 Kl. 12:30 B 1908 3 BK Hellas 3
478677 Kl. 12:30 KB 9 Ørestad IF 1
478678 Kl. 12:48 BK Vestia 3 Fremad Amager 2
478679 Kl. 12:48 BK Frem 1 B93 5
478680 Kl. 12:48 B 1908 3 KB 9
478681 Kl. 13:06 BK Hellas 3 Ørestad IF 1
478682 Kl. 13:06 Fremad Amager 2 B93 5
478683 Kl. 13:06 BK Vestia 3 BK Frem 1
478684 Kl. 13:06 B 1908 3 Ørestad IF 1
478685 Kl. 13:06 BK Hellas 3 KB 9
478686 Kl. 13:24 BK Hellas 3 B93 5
478687 Kl. 13:24 Fremad Amager 2 KB 9
478688 Kl. 13:24 BK Vestia 3 Ørestad IF 1
478689 Kl. 13:24 B 1908 3 BK Frem 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
478690 Kl. 10:00 Tårnby FF 2 GVI 3
478691 Kl. 10:00 Nørrebro United 4 HIK 4
478692 Kl. 10:00 Husum BK 1 Valby BK 1
478693 Kl. 10:00 B93 4 Bispebjerg BK 1
478694 Kl. 10:18 Tårnby FF 2 Nørrebro United 4
478695 Kl. 10:18 GVI 3 HIK 4
478696 Kl. 10:18 Husum BK 1 B93 4
478697 Kl. 10:18 Valby BK 1 Bispebjerg BK 1
478698 Kl. 10:36 Tårnby FF 2 HIK 4
478699 Kl. 10:36 GVI 3 Nørrebro United 4
478700 Kl. 10:36 Husum BK 1 Bispebjerg BK 1
478701 Kl. 10:36 Valby BK 1 B93 4
478702 Kl. 10:54 Husum BK 1 GVI 3
478703 Kl. 10:54 Tårnby FF 2 Valby BK 1
478704 Kl. 10:54 Bispebjerg BK 1 HIK 4
478705 Kl. 10:54 Nørrebro United 4 B93 4
Arrangør:
lørdag den. 01-02 2020
Spillested:
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg Bane 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
478706 Kl. 11:30 B 1903 2 GVI 3 Bane 1
478707 Kl. 11:30 FB 3 Fremad Amager 2 Bane 1
478708 Kl. 11:30 Tårnby FF 2 B 1908 3 Bane 1
478709 Kl. 11:30 Østerbro IF 3 BK Fix 2 Bane 1
478710 Kl. 11:48 B 1903 2 FB 3 Bane 1
478711 Kl. 11:48 GVI 3 Fremad Amager 2 Bane 1
478712 Kl. 11:48 Tårnby FF 2 Østerbro IF 3 Bane 1
478713 Kl. 11:48 B 1908 3 BK Fix 2 Bane 1
478714 Kl. 12:06 B 1903 2 Fremad Amager 2 Bane 1
478715 Kl. 12:06 GVI 3 FB 3 Bane 1
478716 Kl. 12:06 Tårnby FF 2 BK Fix 2 Bane 1
478717 Kl. 12:06 B 1908 3 Østerbro IF 3 Bane 1
478718 Kl. 12:24 B 1908 3 Fremad Amager 2 Bane 1
478719 Kl. 12:24 Tårnby FF 2 FB 3 Bane 1
478720 Kl. 12:24 GVI 3 BK Fix 2 Bane 1
478721 Kl. 12:24 B 1903 2 Østerbro IF 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
478794 Kl. 10:00 Jægersborg BK 2 B93 4
478795 Kl. 10:00 KB 9 B93 5
478796 Kl. 10:00 Valby BK 1 Nørrebro United 4
478797 Kl. 10:00 Bispebjerg BK 1 Ørestad IF 1
478798 Kl. 10:18 Jægersborg BK 2 KB 9
478799 Kl. 10:18 B93 4 B93 5
478800 Kl. 10:18 Valby BK 1 Bispebjerg BK 1
478801 Kl. 10:18 Nørrebro United 4 Ørestad IF 1
478802 Kl. 10:36 Jægersborg BK 2 B93 5
478803 Kl. 10:36 B93 4 KB 9
478804 Kl. 10:36 Valby BK 1 Ørestad IF 1
478805 Kl. 10:36 Nørrebro United 4 Bispebjerg BK 1
478806 Kl. 10:54 Jægersborg BK 2 Bispebjerg BK 1
478807 Kl. 10:54 B93 4 Ørestad IF 1
478808 Kl. 10:54 Valby BK 1 B93 5
478809 Kl. 10:54 Nørrebro United 4 KB 9
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
478722 Kl. 11:30 BK Vestia 3 BK Hellas 3
478723 Kl. 11:30 KB 8 Kastrup BK 2
478724 Kl. 11:30 FB 2 Husum BK 1
478725 Kl. 11:30 BK Frem 1 HIK 4
478726 Kl. 11:48 BK Vestia 3 KB 8
478727 Kl. 11:48 BK Hellas 3 Kastrup BK 2
478728 Kl. 11:48 FB 2 BK Frem 1
478729 Kl. 11:48 Husum BK 1 HIK 4
478786 Kl. 12:06 BK Vestia 3 Kastrup BK 2
478787 Kl. 12:06 BK Hellas 3 KB 8
478788 Kl. 12:06 FB 2 HIK 4
478789 Kl. 12:06 Husum BK 1 BK Frem 1
478790 Kl. 12:24 FB 2 KB 8
478791 Kl. 12:24 BK Vestia 3 HIK 4
478792 Kl. 12:24 BK Hellas 3 BK Frem 1
478793 Kl. 12:24 Husum BK 1 Kastrup BK 2
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
478938 Kl. 10:00 BK Vestia 3 GVI 3
478939 Kl. 10:00 BK Hellas 3 Østerbro IF 3
478940 Kl. 10:00 Tårnby FF 2 Fremad Amager 2
478941 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 Ørestad IF 1
478942 Kl. 10:18 BK Vestia 3 Østerbro IF 3
478943 Kl. 10:18 GVI 3 BK Hellas 3
478944 Kl. 10:18 Tårnby FF 2 Kastrup BK 2
478945 Kl. 10:18 Fremad Amager 2 Ørestad IF 1
478946 Kl. 10:36 BK Vestia 3 BK Hellas 3
478947 Kl. 10:36 GVI 3 Østerbro IF 3
478948 Kl. 10:36 Tårnby FF 2 Ørestad IF 1
478949 Kl. 10:36 Fremad Amager 2 Kastrup BK 2
478950 Kl. 10:54 Tårnby FF 2 BK Hellas 3
478951 Kl. 10:54 Østerbro IF 3 Ørestad IF 1 Bane 1
478952 Kl. 10:54 BK Vestia 3 Fremad Amager 2
478953 Kl. 10:54 GVI 3 Kastrup BK 2
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
478810 Kl. 10:00 B 1908 3 B93 5
478811 Kl. 10:00 Bispebjerg BK 1 HIK 4
478812 Kl. 10:00 FB 2 Jægersborg BK 2
478813 Kl. 10:00 Valby BK 1 HIK 4
478814 Kl. 10:18 B 1908 3 Bispebjerg BK 1
478815 Kl. 10:18 Nørrebro United 4 B93 5
478816 Kl. 10:18 FB 2 Valby BK 1
478817 Kl. 10:18 Jægersborg BK 2 HIK 4
478818 Kl. 10:36 B 1908 3 Nørrebro United 4
478819 Kl. 10:36 Bispebjerg BK 1 B93 5
478820 Kl. 10:36 Valby BK 1 Nørrebro United 4
478821 Kl. 10:36 Jægersborg BK 2 Valby BK 1
478822 Kl. 10:54 FB 2 Nørrebro United 4
478823 Kl. 10:54 B 1908 3 HIK 4
478824 Kl. 10:54 FB 2 B93 5
478825 Kl. 10:54 Jægersborg BK 2 Bispebjerg BK 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Ruten 2 2700 Brønshøj
478826 Kl. 10:00 B 1903 2 B93 4
478827 Kl. 10:00 BK Frem 1 BK Fix 2
478828 Kl. 10:00 Husum BK 1 FB 3
478829 Kl. 10:00 KB 8 KB 9
478830 Kl. 10:18 B 1903 2 BK Frem 1
478831 Kl. 10:18 B93 4 BK Fix 2
478832 Kl. 10:18 Husum BK 1 KB 8
478833 Kl. 10:18 FB 3 KB 9
478834 Kl. 10:36 B 1903 2 BK Fix 2
478835 Kl. 10:36 B93 4 BK Frem 1
478836 Kl. 10:36 Husum BK 1 KB 9
478837 Kl. 10:36 FB 3 KB 8
478838 Kl. 10:54 Husum BK 1 BK Fix 2
478839 Kl. 10:54 KB 8 BK Frem 1
478936 Kl. 10:54 FB 3 B93 4
478937 Kl. 10:54 B 1903 2 KB 9
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind