MENU

Jyllandsserien Kvinder - Forår 2020, Pulje 274 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
251390
28-03 2020
Kl. 13:00
Tjørring IF Aarhus 1900 Hessel Arena Kunstgræs 1
ANN
251391
28-03 2020
Kl. 14:15
VSK Aarhus Lemvig GF Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
ANN
251389
28-03 2020
Kl. 15:00
Mejrup GU Vildbjerg SF Mejrup Kultur & Fritidscenter
ANN
251388
29-03 2020
Kl. 16:15
Team Viborg SUB 09 Kunstgræs Liseborg
ANN
251392
04-04 2020
Kl. 15:00
Vildbjerg SF Team Viborg Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
ANN
251394
05-04 2020
Kl. 13:00
SUB 09 VSK Aarhus Ulbjerg Stadion
ANN
251395
05-04 2020
Kl. 14:00
Aarhus 1900 Mejrup GU Fort Langenæs
ANN
251393
05-04 2020
Kl. 16:00
Lemvig GF Tjørring IF Lemvig Stadion
ANN
251396 to
09-04 2020
Kl. 12:00
Team Viborg Aarhus 1900 Kunstgræs Liseborg
ANN
251493 ma
13-04 2020
Kl. 13:00
VSK Aarhus Vildbjerg SF Vejlby/Risskov Centret
ANN
252548 ma
13-04 2020
Kl. 14:00
Lemvig GF SUB 09 Lemvig Stadion
ANN
251495 ti
14-04 2020
Kl. 18:30
Tjørring IF Mejrup GU Hessel Arena Kunstgræs 1
ANN
253892
18-04 2020
Kl. 14:00
SUB 09 Tjørring IF Skals Stadion
ANN
253891
18-04 2020
Kl. 15:00
Vildbjerg SF Lemvig GF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
ANN
252696
19-04 2020
Kl. 13:00
Mejrup GU Team Viborg Mejrup Kultur & Fritidscenter
ANN
253893
19-04 2020
Kl. 14:00
Aarhus 1900 VSK Aarhus Fort Langenæs
ANN
253897
25-04 2020
Kl. 16:00
Lemvig GF Aarhus 1900 Lemvig Stadion
ANN
253894
26-04 2020
Kl. 12:00
Team Viborg Tjørring IF Kunstgræs Liseborg
ANN
253896
26-04 2020
Kl. 13:00
VSK Aarhus Mejrup GU Vejlby/Risskov Centret
ANN
253895
26-04 2020
Kl. 15:00
SUB 09 Vildbjerg SF Låstrup Stadion
ANN
253899 to
30-04 2020
Kl. 18:30
Tjørring IF Vildbjerg SF Hessel Arena Kunstgræs 1
ANN
253898
02-05 2020
Kl. 14:00
Team Viborg VSK Aarhus Kunstgræs Liseborg
ANN
253900
03-05 2020
Kl. 14:00
Aarhus 1900 SUB 09 Fort Langenæs
ANN
253901 ti
05-05 2020
Kl. 18:30
Mejrup GU Lemvig GF Mejrup Kultur & Fritidscenter
ANN
253903
09-05 2020
Kl. 15:00
Vildbjerg SF Aarhus 1900 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
ANN
253902
09-05 2020
Kl. 16:00
Lemvig GF Team Viborg Lemvig Stadion
ANN
253904
10-05 2020
Kl. 13:00
VSK Aarhus Tjørring IF Vejlby/Risskov Centret
ANN
253905 ti
12-05 2020
Kl. 19:00
SUB 09 Mejrup GU Ulbjerg Stadion
ANN
253906 fr
15-05 2020
Kl. 19:00
SUB 09 Team Viborg Låstrup Stadion
253907
16-05 2020
Kl. 15:00
Vildbjerg SF Mejrup GU Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
253908
17-05 2020
Kl. 14:00
Aarhus 1900 Tjørring IF Fort Langenæs
253909
17-05 2020
Kl. 16:00
Lemvig GF VSK Aarhus Lemvig Stadion
253911 on
20-05 2020
Kl. 18:30
Tjørring IF Lemvig GF Hessel Arena Kunstgræs 1
253910 to
21-05 2020
Kl. 12:00
Team Viborg Vildbjerg SF Liseborgcentret
253912 to
21-05 2020
Kl. 13:00
VSK Aarhus SUB 09 Vejlby/Risskov Centret
253913 to
21-05 2020
Kl. 13:00
Mejrup GU Aarhus 1900 Mejrup Kultur & Fritidscenter
253916
23-05 2020
Kl. 15:00
Mejrup GU Tjørring IF Mejrup Kultur & Fritidscenter
253914
24-05 2020
Kl. 15:30
Aarhus 1900 Team Viborg Fort Langenæs
253915
24-05 2020
Kl. 16:00
Vildbjerg SF VSK Aarhus Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
253917
24-05 2020
Kl. 16:00
SUB 09 Lemvig GF Låstrup Stadion
253918 fr
29-05 2020
Kl. 19:00
Team Viborg Mejrup GU Liseborgcentret
253921 ma
01-06 2020
Kl. 11:00
VSK Aarhus Aarhus 1900 Vejlby/Risskov Centret
253919 ma
01-06 2020
Kl. 14:00
Lemvig GF Vildbjerg SF Lemvig Stadion
253920 ma
01-06 2020
Kl. 18:00
Tjørring IF SUB 09 Hessel Arena Kunstgræs 1
253922
06-06 2020
Kl. 13:00
Tjørring IF Team Viborg Hessel Arena Kunstgræs 1
253923
06-06 2020
Kl. 15:00
Vildbjerg SF SUB 09 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
253924
07-06 2020
Kl. 13:00
Mejrup GU VSK Aarhus Mejrup Kultur & Fritidscenter
253925
07-06 2020
Kl. 14:00
Aarhus 1900 Lemvig GF Fort Langenæs
253929 on
10-06 2020
Kl. 18:30
Lemvig GF Mejrup GU Lemvig Stadion
253928
13-06 2020
Kl. 13:00
SUB 09 Aarhus 1900 Ulbjerg Stadion
253927
13-06 2020
Kl. 15:00
Vildbjerg SF Tjørring IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
253926
14-06 2020
Kl. 15:00
VSK Aarhus Team Viborg Vejlby/Risskov Centret
253930
20-06 2020
Kl. 13:30
Team Viborg Lemvig GF Liseborgcentret
253931
20-06 2020
Kl. 13:30
Aarhus 1900 Vildbjerg SF Fort Langenæs
253932
20-06 2020
Kl. 13:30
Tjørring IF VSK Aarhus Hessel Arena Kunstgræs 1
254161
20-06 2020
Kl. 13:30
Mejrup GU SUB 09 Mejrup Kultur & Fritidscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland påmail eller på tlf: 8939 9999

Log ind