MENU

Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2020, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
454050
28-03 2020
Kl. 14:00
Brabrand IF Jetsmark IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
ANN
449205
28-03 2020
Kl. 15:00
Skive IK Gundersted IF Egeris Idrætsanlæg
ANN
449152
28-03 2020
Kl. 16:15
VSK Aarhus Hobro IK Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
ANN
449204
29-03 2020
Kl. 13:00
Vildbjerg SF Vejgaard B Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
ANN
454523 fr
03-04 2020
Kl. 18:30
Hobro IK Brabrand IF DS Arena
ANN
460009
04-04 2020
Kl. 13:00
Gundersted IF Vildbjerg SF Freja Park
ANN
454052
04-04 2020
Kl. 16:00
Jetsmark IF Skive IK Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
ANN
454051
05-04 2020
Kl. 12:00
Vejgaard B VSK Aarhus Soffy Road
ANN
481852
11-04 2020
Kl. 12:00
Jetsmark IF Hobro IK Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
ANN
462810
11-04 2020
Kl. 13:00
Skive IK Vildbjerg SF Egeris Idrætsanlæg
ANN
460010 ma
13-04 2020
Kl. 13:00
VSK Aarhus Gundersted IF Vejlby/Risskov Centret
ANN
462588 ma
13-04 2020
Kl. 16:15
Brabrand IF Vejgaard B Brabrand IF's Idrætsanlæg
ANN
481853
18-04 2020
Kl. 13:00
Vildbjerg SF VSK Aarhus Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
ANN
483983
18-04 2020
Kl. 13:00
Gundersted IF Brabrand IF Freja Park
ANN
483766
18-04 2020
Kl. 16:00
Vejgaard B Jetsmark IF Soffy Road
ANN
483807
19-04 2020
Kl. 16:00
Hobro IK Skive IK DS Arena
ANN
485219 to
23-04 2020
Kl. 19:00
Brabrand IF Vildbjerg SF Brabrand IF's Idrætsanlæg
ANN
485217
25-04 2020
Kl. 13:00
VSK Aarhus Skive IK Vejlby/Risskov Centret
ANN
485218
25-04 2020
Kl. 15:00
Hobro IK Vejgaard B DS Arena
ANN
485221
25-04 2020
Kl. 16:00
Jetsmark IF Gundersted IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
ANN
485284 fr
01-05 2020
Kl. 18:30
Gundersted IF Hobro IK Freja Park
ANN
487438
02-05 2020
Kl. 13:00
Vildbjerg SF Jetsmark IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
ANN
485223
02-05 2020
Kl. 13:00
Skive IK Vejgaard B Egeris Idrætsanlæg
ANN
485222
02-05 2020
Kl. 17:00
VSK Aarhus Brabrand IF Vejlby/Risskov Centret
ANN
487440 fr
08-05 2020
Kl. 19:00
Gundersted IF Vejgaard B Freja Park
ANN
487439
09-05 2020
Kl. 16:00
Jetsmark IF VSK Aarhus Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
ANN
487444
10-05 2020
Kl. 14:00
Hobro IK Vildbjerg SF DS Arena
ANN
487441
10-05 2020
Kl. 16:00
Brabrand IF Skive IK Brabrand IF's Idrætsanlæg
ANN
488723 fr
15-05 2020
Kl. 19:00
Hobro IK VSK Aarhus DS Arena
488724
16-05 2020
Kl. 15:30
Vejgaard B Vildbjerg SF Soffy Road
488727
16-05 2020
Kl. 16:00
Jetsmark IF Brabrand IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
488725
17-05 2020
Kl. 17:00
Gundersted IF Skive IK Freja Park
488985 ti
19-05 2020
Kl. 19:00
VSK Aarhus Vejgaard B Vejlby/Risskov Centret
488988 on
20-05 2020
Kl. 19:00
Vildbjerg SF Gundersted IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
488986 to
21-05 2020
Kl. 13:00
Skive IK Jetsmark IF Egeris Idrætsanlæg
488992 fr
22-05 2020
Kl. 19:00
Hobro IK Jetsmark IF DS Arena
488989
23-05 2020
Kl. 12:30
Gundersted IF VSK Aarhus Freja Park
488990 ma
25-05 2020
Kl. 19:00
Vejgaard B Brabrand IF Soffy Road
488991 ti
26-05 2020
Kl. 18:30
Vildbjerg SF Skive IK Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
488987 to
28-05 2020
Kl. 19:00
Brabrand IF Hobro IK Brabrand IF's Idrætsanlæg
488994
30-05 2020
Kl. 16:00
Jetsmark IF Vejgaard B Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
488995 ma
01-06 2020
Kl. 13:00
Skive IK Hobro IK Egeris Idrætsanlæg
488993 ma
01-06 2020
Kl. 14:00
VSK Aarhus Vildbjerg SF Vejlby/Risskov Centret
488996 ma
01-06 2020
Kl. 16:15
Brabrand IF Gundersted IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
489000
06-06 2020
Kl. 13:00
Gundersted IF Jetsmark IF Freja Park
488998
06-06 2020
Kl. 15:30
Vejgaard B Hobro IK Soffy Road
488997 ma
08-06 2020
Kl. 19:00
Skive IK VSK Aarhus Egeris Idrætsanlæg
488999 ma
08-06 2020
Kl. 19:15
Vildbjerg SF Brabrand IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
489008
13-06 2020
Kl. 16:00
Jetsmark IF Vildbjerg SF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
489006
14-06 2020
Kl. 13:00
Vejgaard B Skive IK Soffy Road
489005
14-06 2020
Kl. 14:00
Brabrand IF VSK Aarhus Brabrand IF's Idrætsanlæg
489007
14-06 2020
Kl. 15:00
Hobro IK Gundersted IF DS Arena
489015
20-06 2020
Kl. 13:00
Vildbjerg SF Hobro IK Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
489014
20-06 2020
Kl. 15:00
Skive IK Brabrand IF Egeris Idrætsanlæg
489013
20-06 2020
Kl. 16:30
Vejgaard B Gundersted IF Soffy Road
489012
21-06 2020
Kl. 13:30
VSK Aarhus Jetsmark IF Vejlby/Risskov Centret
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland påmail eller på tlf: 8939 9999

Log ind