MENU

Herrer Jyllandsserien - Efterår 2020, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
724016
09-08 2020
Kl. 12:00
Aabenraa BK Esbjerg fB Aabenraa Stadion
3 - 0
724014
09-08 2020
Kl. 13:00
Sædding/G IF Agerbæk SF/Starup IF Guldager Idrætscenter
6 - 1
724017
09-08 2020
Kl. 14:00
Odder IGF Varde IF Spektrum Odder
HHT

Hjemmehold taberdømt

724018
15-08 2020
Kl. 12:00
IF Lyseng Sædding/G IF Lyseng Idrætspark
0 - 0
724019
15-08 2020
Kl. 12:30
Varde IF Aabenraa BK Sydbank Stadion
0 - 1
724021
15-08 2020
Kl. 14:00
Esbjerg fB FC Skanderborg Atletikstadion
1 - 0
724023 on
19-08 2020
Kl. 19:00
Odder IGF IF Lyseng Kunstgræsbanen Spektrum Odder
2 - 1
724025
on
19-08 2020
Kl. 19:00
Varde IF Agerbæk SF/Starup IF Sydbank Stadion
1 - 1
724026
22-08 2020
Kl. 13:00
FC Skanderborg Sædding/G IF team.blue arena
3 - 2
724028
22-08 2020
Kl. 13:00
Agerbæk SF/Starup IF Aabenraa BK Starup Stadion
0 - 3
724027
22-08 2020
Kl. 15:15
IF Lyseng Varde IF Lyseng Idrætspark
UDS
724029
23-08 2020
Kl. 14:00
Esbjerg fB Odder IGF Atletikstadion
3 - 2
724024
ti
25-08 2020
Kl. 18:45
Aabenraa BK FC Skanderborg Aabenraa Stadion
3 - 4
724033
29-08 2020
Kl. 12:30
Varde IF Esbjerg fB Sydbank Stadion
3 - 1
724030
29-08 2020
Kl. 13:00
Sædding/G IF Aabenraa BK Guldager Idrætscenter
4 - 0
724031
29-08 2020
Kl. 13:00
Agerbæk SF/Starup IF IF Lyseng Starup Stadion
2 - 2
724032
30-08 2020
Kl. 14:00
Odder IGF FC Skanderborg Spektrum Odder
2 - 0
724036
fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Esbjerg fB Agerbæk SF/Starup IF Atletikstadion
3 - 1
724035
05-09 2020
Kl. 13:00
Aabenraa BK IF Lyseng Aabenraa Stadion
2 - 0
724037
05-09 2020
Kl. 13:00
FC Skanderborg Varde IF team.blue arena
0 - 1
724034
06-09 2020
Kl. 13:00
Sædding/G IF Odder IGF Guldager Idrætscenter
2 - 1
724022
on
09-09 2020
Kl. 18:15
Sædding/G IF Esbjerg fB Guldager Idrætscenter
2 - 1
724041
12-09 2020
Kl. 13:00
Agerbæk SF/Starup IF FC Skanderborg Starup Stadion
3 - 1
724039
12-09 2020
Kl. 15:15
IF Lyseng Esbjerg fB Lyseng Idrætspark
UDS
724040
13-09 2020
Kl. 14:00
Odder IGF Aabenraa BK Spektrum Odder
3 - 1
724038
13-09 2020
Kl. 18:00
Varde IF Sædding/G IF Sydbank Stadion
0 - 2
724042
19-09 2020
Kl. 13:00
Agerbæk SF/Starup IF Sædding/G IF Starup Stadion
0 - 4
724044
19-09 2020
Kl. 14:00
Esbjerg fB Aabenraa BK Atletikstadion
1 - 1
724045
20-09 2020
Kl. 17:30
Varde IF Odder IGF Sydbank Stadion
1 - 2
724043 ti
22-09 2020
Kl. 18:30
IF Lyseng FC Skanderborg Lyseng Idrætspark
4 - 1
724020
on
23-09 2020
Kl. 17:45
Agerbæk SF/Starup IF Odder IGF Starup Stadion
724047
26-09 2020
Kl. 13:00
Aabenraa BK Varde IF Aabenraa Stadion
724049
26-09 2020
Kl. 13:00
FC Skanderborg Esbjerg fB team.blue arena
724046
27-09 2020
Kl. 13:00
Sædding/G IF IF Lyseng Guldager Idrætscenter
724048
27-09 2020
Kl. 14:00
Odder IGF Agerbæk SF/Starup IF Spektrum Odder
724052
03-10 2020
Kl. 13:00
FC Skanderborg Aabenraa BK team.blue arena
724053
03-10 2020
Kl. 13:00
Agerbæk SF/Starup IF Varde IF Starup Stadion
724051
04-10 2020
Kl. 13:00
IF Lyseng Odder IGF Lyseng Idrætspark
724050
04-10 2020
Kl. 14:00
Esbjerg fB Sædding/G IF Atletikstadion
724015 ti
06-10 2020
Kl. 19:30
FC Skanderborg IF Lyseng Fælleden kunstgræsbane
724055
10-10 2020
Kl. 12:30
Varde IF IF Lyseng Sydbank Stadion
724056
10-10 2020
Kl. 13:00
Aabenraa BK Agerbæk SF/Starup IF Aabenraa Stadion
724054
11-10 2020
Kl. 13:00
Sædding/G IF FC Skanderborg Guldager Idrætscenter
724057
11-10 2020
Kl. 14:00
Odder IGF Esbjerg fB Spektrum Odder
724058
17-10 2020
Kl. 13:00
Aabenraa BK Sædding/G IF Aabenraa Kunstgræsbane
724059
17-10 2020
Kl. 13:00
IF Lyseng Agerbæk SF/Starup IF Lyseng Idrætspark
724060
18-10 2020
Kl. 13:00
FC Skanderborg Odder IGF team.blue arena
724061
18-10 2020
Kl. 14:00
Esbjerg fB Varde IF Esbjerg Kunstgræsbane
724065
24-10 2020
Kl. 12:30
Varde IF FC Skanderborg Sydbank Stadion
724064
24-10 2020
Kl. 13:00
Agerbæk SF/Starup IF Esbjerg fB Starup Stadion
724063
24-10 2020
Kl. 15:15
IF Lyseng Aabenraa BK Lyseng Idrætspark
724062
25-10 2020
Kl. 14:00
Odder IGF Sædding/G IF Spektrum Odder
724066 fr
30-10 2020
Kl. 19:30
Sædding/G IF Varde IF Guldager IC Kunstgræsbane
724067
31-10 2020
Kl. 14:00
Esbjerg fB IF Lyseng Esbjerg Kunstgræsbane
724093
01-11 2020
Kl. 13:30
Aabenraa BK Odder IGF Aabenraa Kunstgræsbane
724094
01-11 2020
Kl. 13:30
FC Skanderborg Agerbæk SF/Starup IF team.blue arena
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind