MENU

Herrer Serie 4 - Efterår 2020, Pulje 69 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
289119
09-08 2020
Kl. 11:00
FC Bøgeskov BSS Sport Bøgeskov Idrætsanlæg
1 - 4
288943
on
12-08 2020
Kl. 19:00
JAI, Aarhus (1) VSK Aarhus (4) JAI's Anlæg
4 - 2
289122 fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Brabrand IF FC Bøgeskov Brabrand IF's Idrætsanlæg
0 - 1
289121
15-08 2020
Kl. 14:00
VSK Aarhus (4) FB Århus Omegn Vejlby/Risskov Centret
2 - 3
289131
16-08 2020
Kl. 11:00
FC Bøgeskov JAI, Aarhus (1) JAI's Anlæg
2 - 2
289127
16-08 2020
Kl. 16:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) AGF Ellehøjskolen
0 - 2
289130
ti
18-08 2020
Kl. 19:00
AGF VSK Aarhus (4) AGF's anlæg - Fredensvang
5 - 1
289132 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Brabrand IF Fuglebakken KFUM Århus (2) Brabrand IF's Idrætsanlæg
3 - 4
289129
to
20-08 2020
Kl. 17:30
FB Århus Omegn BSS Sport Rosenvangsskolen
1 - 3
289134 fr
21-08 2020
Kl. 18:30
VSK Aarhus (4) Brabrand IF Vejlby/Risskov Centret
4 - 2
289135
23-08 2020
Kl. 16:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) FC Bøgeskov Ellehøjskolen
0 - 6
289133
ma
24-08 2020
Kl. 18:00
JAI, Aarhus (1) FB Århus Omegn JAI's Anlæg
1 - 4
289120
ti
25-08 2020
Kl. 19:00
AGF Brabrand IF Fredensvang - Kunst Bane 4
3 - 0
289137
29-08 2020
Kl. 15:00
FB Århus Omegn FC Bøgeskov Rosenvangsskolen
5 - 3
289139
30-08 2020
Kl. 14:00
AGF JAI, Aarhus (1) AGF's anlæg - Fredensvang
3 - 0
289138
30-08 2020
Kl. 16:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) VSK Aarhus (4) Ellehøjskolen
1 - 3
289140
to
03-09 2020
Kl. 18:30
Brabrand IF BSS Sport Brabrand IF's Idrætsanlæg
2 - 1
289141
05-09 2020
Kl. 15:00
FB Århus Omegn AGF Rosenvangsskolen
0 - 1
289184
06-09 2020
Kl. 14:00
JAI, Aarhus (1) Brabrand IF JAI's Anlæg
1 - 1
289142 ti
08-09 2020
Kl. 18:15
FC Bøgeskov VSK Aarhus (4) Bøgeskov Idrætsanlæg
3 - 5
289128
to
10-09 2020
Kl. 18:00
BSS Sport JAI, Aarhus (1) Møllevangsskolen
4 - 2
289295
13-09 2020
Kl. 14:00
VSK Aarhus (4) BSS Sport Vejlby/Risskov Centret
1 - 2
289297
13-09 2020
Kl. 16:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) JAI, Aarhus (1) Ellehøjskolen
2 - 4
289294
13-09 2020
Kl. 16:00
Brabrand IF FB Århus Omegn Brabrand IF's Idrætsanlæg
3 - 3
289296
ti
15-09 2020
Kl. 19:00
AGF FC Bøgeskov Fredensvang - Kunst Bane 4
0 - 1
288942
to
17-09 2020
Kl. 18:00
FB Århus Omegn Fuglebakken KFUM Århus (2) Rosenvangsskolen
3 - 0
289301
19-09 2020
Kl. 12:00
Brabrand IF AGF Brabrand IF's Idrætsanlæg
3 - 3
289299
19-09 2020
Kl. 13:00
VSK Aarhus (4) JAI, Aarhus (1) Vejlby/Risskov Centret
2 - 2
289300
20-09 2020
Kl. 12:00
BSS Sport FC Bøgeskov Møllevangsskolen
1 - 0
289298
20-09 2020
Kl. 16:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) FB Århus Omegn Ellehøjskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

289305
26-09 2020
Kl. 14:15
JAI, Aarhus (1) BSS Sport JAI's Anlæg
2 - 3
289302
26-09 2020
Kl. 15:00
FB Århus Omegn VSK Aarhus (4) Rosenvangsskolen
2 - 0
289304
26-09 2020
Kl. 15:15
AGF Fuglebakken KFUM Århus (2) AGF's anlæg - Fredensvang
5 - 2
289303
to
01-10 2020
Kl. 19:00
FC Bøgeskov Brabrand IF Brabrand IF Kunstgræsbane
0 - 3
289143
to
01-10 2020
Kl. 19:00
BSS Sport Fuglebakken KFUM Århus (2) Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
UHT

Udehold taberdømt

289307
03-10 2020
Kl. 15:00
VSK Aarhus (4) AGF Vejlby/Risskov Centret
2 - 0
289309
04-10 2020
Kl. 16:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) Brabrand IF Ellehøjskolen
1 - 8
289311
on
07-10 2020
Kl. 19:00
Brabrand IF VSK Aarhus (4) Brabrand IF's Idrætsanlæg
5 - 2
289313
to
08-10 2020
Kl. 19:15
AGF BSS Sport Fredensvang - Kunst Bane 4
1 - 4
289136
11-10 2020
Kl. 12:00
BSS Sport AGF Møllevangsskolen
2 - 0
289312
11-10 2020
Kl. 13:30
FC Bøgeskov Fuglebakken KFUM Århus (2) Bøgeskov Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

289310
11-10 2020
Kl. 14:00
FB Århus Omegn JAI, Aarhus (1) Rosenvangsskolen
1 - 3
289315
17-10 2020
Kl. 13:00
VSK Aarhus (4) Fuglebakken KFUM Århus (2) Vejlby/Risskov Centret
UHT

Udehold taberdømt

289317
17-10 2020
Kl. 14:00
BSS Sport Brabrand IF Møllevangsskolen
2 - 4
289316
17-10 2020
Kl. 14:15
JAI, Aarhus (1) AGF JAI's Anlæg
2 - 7
289314
18-10 2020
Kl. 11:00
FC Bøgeskov FB Århus Omegn Bøgeskov Idrætsanlæg
1 - 4
289306
on
21-10 2020
Kl. 20:15
BSS Sport FB Århus Omegn NES Park - Kunstgræsbanen
2 - 0
289321 fr
23-10 2020
Kl. 19:00
Brabrand IF JAI, Aarhus (1) Brabrand IF's Idrætsanlæg
7 - 1
289319
24-10 2020
Kl. 13:00
VSK Aarhus (4) FC Bøgeskov Vejlby/Risskov Centret
4 - 4
289318
25-10 2020
Kl. 12:30
AGF FB Århus Omegn Fredensvang - Kunst Bane 4
2 - 1
289320
25-10 2020
Kl. 15:30
Fuglebakken KFUM Århus (2) BSS Sport Ellehøjskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

289308 ti
27-10 2020
Kl. 19:00
JAI, Aarhus (1) FC Bøgeskov Bøgeskov Idrætsanlæg
UDS
289322 on
28-10 2020
Kl. 19:30
FB Århus Omegn Brabrand IF Brabrand IF Kunstgræsbane
UDS
289324
31-10 2020
Kl. 11:00
FC Bøgeskov AGF Bøgeskov Idrætsanlæg
UDS
289325
31-10 2020
Kl. 11:00
JAI, Aarhus (1) Fuglebakken KFUM Århus (2) JAI's Anlæg
UDS
289323
31-10 2020
Kl. 14:00
BSS Sport VSK Aarhus (4) Møllevangsskolen
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
På grund af udtrækninger i serie 3 suspenderes der nedrykning for de 3 bedste hold på 7. pladsen på tværs af alle puljer i serie 4

Log ind