Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
torsdag den. 20-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Tarm IF
BFH
|
|||||||||||||||||||
18:40
BFH
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19:20
Ringkøbing IF
Tarm IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 20-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:00
Tim/Hee 2010
Spjald/Grønbjerg
|
|||||||||||||||||||
18:00
Rindum SU (2)
Lem B
|
|||||||||||||||||||
18:40
Lem B
Tim/Hee 2010
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:40
Spjald/Grønbjerg
Rindum SU (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 27-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Rindum SU (2)
Tarm IF
|
|||||||||||||||||||
18:00
Tim/Hee 2010
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Ringkøbing IF
Rindum SU (2)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Tarm IF
Tim/Hee 2010
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 27-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Spjald/Grønbjerg
Lem B
|
|||||||||||||||||||
18:10
BFH
Spjald/Grønbjerg
|
|||||||||||||||||||
18:50
Lem B
BFH
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 03-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
BFH
Tim/Hee 2010
|
|||||||||||||||||||
18:10
Tim/Hee 2010
Rindum SU (2)
|
|||||||||||||||||||
18:50
Rindum SU (2)
BFH
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 03-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Tarm IF
Lem B
|
|||||||||||||||||||
18:00
Ringkøbing IF
Spjald/Grønbjerg
|
|||||||||||||||||||
18:40
Spjald/Grønbjerg
Tarm IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Lem B
Ringkøbing IF
|
Spilleregler 8:8
Fleksibel spilleform
Tilmeld dit hold til Indefodbold 2020/2021
Tilmeld dit hold til Futsal 2020/2021
Kunstgræsturnering for U11 og U12 rækker
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Der foretages ombrydning i denne række efter 1. turnerings halvdel - foreløbigt kampprogram udsendes tirsdag 8. september og klubberne har hefter til og med 10. september til at ændre spilletidspunkter for hjemmestævner - det endelige kampprogram udsendes fredag 11. september!
Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.