MENU

Herre S1 - 2020/2021, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
735948
1
16-08 2020
Kl. 11:00
Chang Brylle/Tommerup Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
4 - 2
735951
1
16-08 2020
Kl. 11:00
Kildemosens BK MG & BK Kildemosens anlæg
1 - 1
735954
1
16-08 2020
Kl. 11:00
Nr. Aaby IK KFUM Nr.Aaby Idrætspark
1 - 8
735949
1
16-08 2020
Kl. 11:00
Otterup B & IK Dalum IF Nordfyns Bank Arena
2 - 4
735953
1
16-08 2020
Kl. 11:00
Ringe BK Næsby BK Ringe Stadion
2 - 3
735952
1
16-08 2020
Kl. 11:00
Søndersø BK KRFK Søndersø Stadion
6 - 0
735950
1
16-08 2020
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF OKS Glamsbjerg Stadion
2 - 3
735955
2 to
20-08 2020
Kl. 19:00
Chang Otterup B & IK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
3 - 2
735956 2 fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Næsby BK Nr. Aaby IK ALPI Arena Næsby
3 - 3
735959
2
23-08 2020
Kl. 11:00
OKS Kildemosens BK OKSON-Park
3 - 2
735957
2
23-08 2020
Kl. 11:00
KRFK Ringe BK Roerslev Stadion
4 - 0
735960
2
23-08 2020
Kl. 11:00
Dalum IF Glamsbjerg IF Dalum Stadion
0 - 2
735958
2
23-08 2020
Kl. 11:00
MG & BK Søndersø BK MG & BK.s anlæg
1 - 1
735961
2
23-08 2020
Kl. 11:00
Brylle/Tommerup KFUM Tommerup Stadion
1 - 3
735964
3 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Kildemosens BK Dalum IF Kildemosens anlæg
2 - 1
735963
3 fr
28-08 2020
Kl. 18:45
Glamsbjerg IF Chang Glamsbjerg Stadion
3 - 2
735967
3 fr
28-08 2020
Kl. 19:00
Nr. Aaby IK KRFK Nr.Aaby Idrætspark
0 - 4
735966
3
29-08 2020
Kl. 15:00
Ringe BK MG & BK Ringe Stadion
2 - 2
735968
3
29-08 2020
Kl. 15:00
KFUM Næsby BK KFUM-parken
1 - 4
735962
3
29-08 2020
Kl. 15:20
Otterup B & IK Brylle/Tommerup Nordfyns Bank Arena
3 - 3
735972 4 fr
04-09 2020
Kl. 18:15
MG & BK Nr. Aaby IK MG & BK.s anlæg
4 - 1
735970
4
05-09 2020
Kl. 13:00
Otterup B & IK Glamsbjerg IF Nordfyns Bank Arena
0 - 2
735973
4
05-09 2020
Kl. 15:00
OKS Ringe BK OKSON-Park
3 - 3
735971
4
05-09 2020
Kl. 15:00
KRFK KFUM Krogsbølle Stadion
0 - 1
735974
4
05-09 2020
Kl. 15:00
Dalum IF Søndersø BK Dalum Stadion
2 - 0
735969
4
05-09 2020
Kl. 15:00
Chang Kildemosens BK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 2
735975
4
05-09 2020
Kl. 15:00
Brylle/Tommerup Næsby BK Tommerup Stadion
5 - 0
735981
5 ti
08-09 2020
Kl. 18:10
KFUM MG & BK KFUM-parken
1 - 4
735976
5 ti
08-09 2020
Kl. 18:10
Glamsbjerg IF Brylle/Tommerup Glamsbjerg Stadion
4 - 0
735977
5 ti
08-09 2020
Kl. 18:10
Kildemosens BK Otterup B & IK Kildemosens anlæg
2 - 0
735980
5 ti
08-09 2020
Kl. 18:10
Nr. Aaby IK OKS Nr.Aaby Idrætspark
0 - 4
735979
5 ti
08-09 2020
Kl. 18:10
Ringe BK Dalum IF Ringe Stadion
1 - 3
735982
5 ti
08-09 2020
Kl. 18:10
KRFK Næsby BK Roerslev Stadion
2 - 2
735978
5 ti
08-09 2020
Kl. 18:10
Søndersø BK Chang Søndersø Stadion
1 - 1
736754 6
13-09 2020
Kl. 11:00
MG & BK Næsby BK MG & BK.s anlæg
11 - 1
736723
6
13-09 2020
Kl. 11:00
Chang Ringe BK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 1
736756 6
13-09 2020
Kl. 11:00
Dalum IF Nr. Aaby IK Dalum Stadion
3 - 0
736725
6
13-09 2020
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF Kildemosens BK Glamsbjerg Stadion
1 - 3
736724
6 to
17-09 2020
Kl. 18:00
Otterup B & IK Søndersø BK Nordfyns Bank Arena
1 - 1
736758
7
19-09 2020
Kl. 12:00
Kildemosens BK Brylle/Tommerup Kildemosens anlæg
0 - 0
736762
7
20-09 2020
Kl. 11:00
KFUM Dalum IF KFUM-parken
3 - 2
736760
7
20-09 2020
Kl. 11:00
Ringe BK Otterup B & IK Ringe Stadion
1 - 0
736759
7
20-09 2020
Kl. 11:00
Søndersø BK Glamsbjerg IF Søndersø Stadion
0 - 2
736764
7
20-09 2020
Kl. 11:00
KRFK MG & BK Roerslev Stadion
2 - 0
736761
7
20-09 2020
Kl. 11:00
Nr. Aaby IK Chang Nr.Aaby Idrætspark
5 - 5
736768
8
26-09 2020
Kl. 13:00
Kildemosens BK Søndersø BK Kildemosens anlæg
1 - 0
736765
8
26-09 2020
Kl. 15:00
Chang KFUM Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 1
736771 8
26-09 2020
Kl. 15:00
Brylle/Tommerup MG & BK Tommerup Stadion
0 - 2
736766
8
26-09 2020
Kl. 15:20
Otterup B & IK Nr. Aaby IK Nordfyns Bank Arena
4 - 1
736769
8
26-09 2020
Kl. 16:00
OKS KRFK OKSON-Park
1 - 1
736757
6 ti
29-09 2020
Kl. 19:00
Brylle/Tommerup KRFK Tommerup Stadion
0 - 1
736776 9 to
01-10 2020
Kl. 19:00
Chang Næsby BK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
2 - 0
736775
9
03-10 2020
Kl. 15:00
KFUM Otterup B & IK KFUM-parken
3 - 0
736774
9
03-10 2020
Kl. 15:00
Nr. Aaby IK Glamsbjerg IF Nr.Aaby Idrætspark
0 - 6
736773
9
03-10 2020
Kl. 15:00
Ringe BK Kildemosens BK Ringe Stadion
2 - 4
736777
9
03-10 2020
Kl. 15:00
KRFK Dalum IF Roerslev Stadion
2 - 2
736778
9
04-10 2020
Kl. 11:00
MG & BK OKS MG & BK.s anlæg
2 - 2
736779
10
11-10 2020
Kl. 11:00
Chang KRFK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 1
736784
10
11-10 2020
Kl. 11:00
Dalum IF MG & BK Dalum Stadion
1 - 5
736780
10
11-10 2020
Kl. 11:00
Otterup B & IK Næsby BK Nordfyns Bank Arena
0 - 3
736785
10
11-10 2020
Kl. 11:00
Brylle/Tommerup OKS Tommerup Stadion
2 - 0
736783
10
11-10 2020
Kl. 13:00
Søndersø BK Ringe BK Søndersø Stadion
4 - 3
736781
10
11-10 2020
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF KFUM Glamsbjerg Stadion
1 - 1
736782
10
11-10 2020
Kl. 13:00
Kildemosens BK Nr. Aaby IK Kildemosens anlæg
8 - 0
736772
9 to
15-10 2020
Kl. 18:30
Søndersø BK Brylle/Tommerup Søndersø Stadion
3 - 1
736786
11
18-10 2020
Kl. 11:00
Ringe BK Brylle/Tommerup Ringe Stadion
3 - 1
738215
11
18-10 2020
Kl. 11:00
Otterup B & IK KRFK Nordfyns Bank Arena
0 - 2
738212
11
18-10 2020
Kl. 11:00
Nr. Aaby IK Søndersø BK Nr.Aaby Idrætspark
2 - 6
738214
11
18-10 2020
Kl. 11:00
Næsby BK Glamsbjerg IF ALPI Arena Næsby
3 - 2
738213
11
18-10 2020
Kl. 11:00
KFUM Kildemosens BK KFUM-parken
3 - 2
738217
11
18-10 2020
Kl. 13:00
OKS Dalum IF OKSON-Park
3 - 4
736755
6 on
21-10 2020
Kl. 19:30
OKS KFUM OKSON-Park
1 - 0
738219 12
24-10 2020
Kl. 15:00
Otterup B & IK MG & BK Nordfyns Bank Arena
0 - 7
738223
12
24-10 2020
Kl. 15:00
Ringe BK Nr. Aaby IK Ringe Stadion
3 - 4
738220
12
24-10 2020
Kl. 15:00
Glamsbjerg IF KRFK Glamsbjerg Stadion
3 - 1
738218
12
24-10 2020
Kl. 15:00
Chang OKS Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 5
738221
12
24-10 2020
Kl. 15:00
Kildemosens BK Næsby BK Kildemosens anlæg
4 - 1
738222
12
24-10 2020
Kl. 15:00
Søndersø BK KFUM Søndersø Stadion
0 - 4
738224
12
24-10 2020
Kl. 15:15
Brylle/Tommerup Dalum IF Tommerup Stadion
0 - 1
736767
8 on
07-04 2021
Kl. 18:15
Glamsbjerg IF Ringe BK Glamsbjerg Kunstgræsbane
3 - 1
736770
8 on
07-04 2021
Kl. 18:15
Dalum IF Næsby BK Dalum Stadion
3 - 0
735965
3 on
07-04 2021
Kl. 18:45
Søndersø BK OKS Søndersø Stadion
0 - 2
738225
13
10-04 2021
Kl. 14:00
Nr. Aaby IK Brylle/Tommerup Nr.Aaby Idrætspark
0 - 9
738226
13
10-04 2021
Kl. 14:00
KFUM Ringe BK KFUM-parken
4 - 0
738228
13
10-04 2021
Kl. 14:00
KRFK Kildemosens BK Krogsbølle Stadion
2 - 0
738230
13
10-04 2021
Kl. 15:00
OKS Otterup B & IK OKSON-Park
3 - 1
738227
13
11-04 2021
Kl. 11:00
Næsby BK Søndersø BK ALPI Arena Næsby
5 - 3
738229
13
11-04 2021
Kl. 11:00
MG & BK Glamsbjerg IF MG & BK.s anlæg
2 - 2
738231
13
11-04 2021
Kl. 11:00
Dalum IF Chang Dalum Stadion
3 - 0
738467
16 fr
16-04 2021
Kl. 18:45
Næsby BK KFUM ALPI Arena Næsby
0 - 4
738470
16
17-04 2021
Kl. 15:00
OKS Søndersø BK OKSON-Park
2 - 0
738466
16
17-04 2021
Kl. 15:00
Chang Glamsbjerg IF Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 3
738471
16
17-04 2021
Kl. 15:00
Dalum IF Kildemosens BK Dalum Stadion
2 - 4
738472
16
17-04 2021
Kl. 15:00
Brylle/Tommerup Otterup B & IK Tommerup Stadion
1 - 2
738468
16
18-04 2021
Kl. 14:00
KRFK Nr. Aaby IK Krogsbølle Stadion
6 - 1
738553
17 ti
20-04 2021
Kl. 18:45
KFUM KRFK KFUM-parken
3 - 0
738531
17 ti
20-04 2021
Kl. 18:45
Kildemosens BK Chang Kildemosens anlæg
4 - 2
738530
17 ti
20-04 2021
Kl. 18:45
Glamsbjerg IF Otterup B & IK Glamsbjerg Stadion
3 - 0
738551
17 ti
20-04 2021
Kl. 18:45
Ringe BK OKS Ringe Stadion
0 - 2
738554
17 ti
20-04 2021
Kl. 18:45
Næsby BK Brylle/Tommerup ALPI Arena Næsby
5 - 0
738552
17 ti
20-04 2021
Kl. 18:45
Nr. Aaby IK MG & BK Nr.Aaby Idrætspark
1 - 6
738532
17 ti
20-04 2021
Kl. 18:45
Søndersø BK Dalum IF Søndersø Stadion
1 - 1
739100
18
24-04 2021
Kl. 12:00
Dalum IF Ringe BK Dalum Stadion
5 - 5
738555
18
24-04 2021
Kl. 15:00
Chang Søndersø BK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 1
738557
18
24-04 2021
Kl. 15:00
Næsby BK KRFK ALPI Arena Næsby
1 - 2
738556
18
24-04 2021
Kl. 15:00
Otterup B & IK Kildemosens BK Nordfyns Bank Arena
1 - 2
738562
18
24-04 2021
Kl. 15:00
OKS Nr. Aaby IK OKSON-Park
7 - 0
739101
18
24-04 2021
Kl. 15:00
Brylle/Tommerup Glamsbjerg IF Tommerup Stadion
1 - 3
738559
18
25-04 2021
Kl. 11:00
MG & BK KFUM MG & BK.s anlæg
4 - 2
739102
19
01-05 2021
Kl. 13:00
Kildemosens BK Glamsbjerg IF Kildemosens anlæg
2 - 0
739108
19
01-05 2021
Kl. 14:00
KRFK Brylle/Tommerup Krogsbølle Stadion
2 - 2
739106
19
01-05 2021
Kl. 15:00
KFUM OKS KFUM-parken
1 - 3
739105
19
01-05 2021
Kl. 15:00
Nr. Aaby IK Dalum IF Nr.Aaby Idrætspark
1 - 5
739103
19
01-05 2021
Kl. 15:00
Søndersø BK Otterup B & IK Søndersø Stadion
1 - 4
739113
20 fr
07-05 2021
Kl. 18:45
Næsby BK OKS ALPI Arena Næsby
2 - 3
739110
20
09-05 2021
Kl. 11:00
Otterup B & IK Ringe BK Nordfyns Bank Arena
1 - 4
739111
20
09-05 2021
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF Søndersø BK Glamsbjerg Stadion
3 - 0
739187
20
09-05 2021
Kl. 11:00
Brylle/Tommerup Kildemosens BK Tommerup Stadion
2 - 2
739114
20
09-05 2021
Kl. 13:00
Dalum IF KFUM Dalum Stadion
2 - 1
738216 11 to
13-05 2021
Kl. 11:00
MG & BK Chang MG & BK.s anlæg
7 - 1
736763
7 to
13-05 2021
Kl. 11:00
OKS Næsby BK OKSON-Park
3 - 1
739190
21 fr
14-05 2021
Kl. 18:45
Nr. Aaby IK Otterup B & IK Nr.Aaby Idrætspark
2 - 3
739188
21 fr
14-05 2021
Kl. 18:45
Søndersø BK Kildemosens BK Søndersø Stadion
0 - 2
739194
21
16-05 2021
Kl. 11:00
MG & BK Brylle/Tommerup MG & BK.s anlæg
5 - 0
739189
21
16-05 2021
Kl. 11:00
Ringe BK Glamsbjerg IF Ringe Stadion
1 - 3
739191 21
16-05 2021
Kl. 11:00
KFUM Chang KFUM-parken
0 - 0
739193
21
16-05 2021
Kl. 14:00
KRFK OKS Krogsbølle Stadion
3 - 1
739192 21
16-05 2021
Kl. 18:45
Næsby BK Dalum IF ALPI Arena Næsby
HHT

Hjemmehold taberdømt

739195 22 ti
18-05 2021
Kl. 18:45
Næsby BK Chang ALPI Arena Næsby
4 - 2
739196
22 ti
18-05 2021
Kl. 18:45
Otterup B & IK KFUM Nordfyns Bank Arena
0 - 3
739199
22 ti
18-05 2021
Kl. 18:45
OKS MG & BK OKSON-Park
2 - 2
739198
22 ti
18-05 2021
Kl. 18:45
Kildemosens BK Ringe BK Kildemosens anlæg
2 - 1
739201
22 ti
18-05 2021
Kl. 18:45
Dalum IF KRFK Dalum Stadion
5 - 2
739197
22 ti
18-05 2021
Kl. 18:45
Glamsbjerg IF Nr. Aaby IK Glamsbjerg Stadion
2 - 0
739386
22 to
20-05 2021
Kl. 19:00
Brylle/Tommerup Søndersø BK Tommerup Stadion
1 - 4
738459
15
22-05 2021
Kl. 15:00
Otterup B & IK Chang Nordfyns Bank Arena
0 - 5
738463
15
23-05 2021
Kl. 11:00
Ringe BK KRFK Ringe Stadion
1 - 2
738464 15
23-05 2021
Kl. 11:00
Nr. Aaby IK Næsby BK Nr.Aaby Idrætspark
2 - 5
738460
15
23-05 2021
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF Dalum IF Glamsbjerg Stadion
6 - 3
738465
15
23-05 2021
Kl. 11:00
KFUM Brylle/Tommerup KFUM-parken
3 - 1
738461
15
23-05 2021
Kl. 11:00
Kildemosens BK OKS Kildemosens anlæg
2 - 2
738462 15
23-05 2021
Kl. 11:00
Søndersø BK MG & BK Søndersø Stadion
0 - 4
738469
16 to
27-05 2021
Kl. 19:00
MG & BK Ringe BK MG & BK.s anlæg
8 - 1
739390
23 fr
28-05 2021
Kl. 18:45
Næsby BK Otterup B & IK ALPI Arena Næsby
3 - 1
739393
23 fr
28-05 2021
Kl. 18:45
OKS Brylle/Tommerup OKSON-Park
4 - 1
739387
23
29-05 2021
Kl. 15:00
Ringe BK Søndersø BK Ringe Stadion
1 - 3
739388
23
29-05 2021
Kl. 15:00
Nr. Aaby IK Kildemosens BK Nr.Aaby Idrætspark
1 - 8
739389
23
29-05 2021
Kl. 15:00
KFUM Glamsbjerg IF KFUM-parken
1 - 1
739392
23
30-05 2021
Kl. 11:00
MG & BK Dalum IF MG & BK.s anlæg
5 - 2
739391
23 ti
01-06 2021
Kl. 18:45
KRFK Chang Krogsbølle Stadion
0 - 2
739107
19 on
02-06 2021
Kl. 18:45
Næsby BK MG & BK ALPI Arena Næsby
1 - 2
739399
24 fr
04-06 2021
Kl. 18:45
Dalum IF OKS Dalum Stadion
1 - 5
739400
24 fr
04-06 2021
Kl. 18:45
Brylle/Tommerup Ringe BK Tommerup Stadion
1 - 0
739395
24
05-06 2021
Kl. 15:00
KRFK Otterup B & IK Krogsbølle Stadion
2 - 0
739397
24
06-06 2021
Kl. 11:00
Kildemosens BK KFUM Kildemosens anlæg
2 - 0
739396
24
06-06 2021
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF Næsby BK Glamsbjerg Stadion
6 - 0
739394
24
06-06 2021
Kl. 11:00
Chang MG & BK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 4
739398
24
06-06 2021
Kl. 11:00
Søndersø BK Nr. Aaby IK Søndersø Stadion
3 - 2
738458
14 on
09-06 2021
Kl. 18:45
Brylle/Tommerup Chang Tommerup Stadion
1 - 4
738232
14 on
09-06 2021
Kl. 18:45
KFUM Nr. Aaby IK KFUM-parken
3 - 0
738241
14 on
09-06 2021
Kl. 18:45
Dalum IF Otterup B & IK Dalum Stadion
6 - 1
738238
14 on
09-06 2021
Kl. 18:45
KRFK Søndersø BK Krogsbølle Stadion
1 - 0
738239
14 on
09-06 2021
Kl. 18:45
MG & BK Kildemosens BK MG & BK.s anlæg
1 - 1
738235 14 on
09-06 2021
Kl. 18:45
Næsby BK Ringe BK ALPI Arena Næsby
1 - 0
738240
14 on
09-06 2021
Kl. 18:45
OKS Glamsbjerg IF OKSON-Park
3 - 0
739403
25 fr
11-06 2021
Kl. 18:45
Næsby BK Kildemosens BK ALPI Arena Næsby
1 - 6
739407
25 fr
11-06 2021
Kl. 19:00
Dalum IF Brylle/Tommerup Dalum Stadion
5 - 0
739402
25
13-06 2021
Kl. 11:00
KFUM Søndersø BK KFUM-parken
6 - 1
739405 25
13-06 2021
Kl. 11:00
MG & BK Otterup B & IK MG & BK.s anlæg
UHT

Udehold taberdømt

739404
25
13-06 2021
Kl. 11:00
KRFK Glamsbjerg IF Krogsbølle Stadion
4 - 0
739406
25
13-06 2021
Kl. 11:00
OKS Chang OKSON-Park
2 - 3
739401
25
13-06 2021
Kl. 11:00
Nr. Aaby IK Ringe BK Nr.Aaby Idrætspark
1 - 5
739112
20 ti
15-06 2021
Kl. 19:00
MG & BK KRFK MG & BK.s anlæg
1 - 1
739104
19 to
17-06 2021
Kl. 18:45
Ringe BK Chang Ringe Stadion
1 - 3
739411
26
19-06 2021
Kl. 11:00
Kildemosens BK KRFK Kildemosens anlæg
1 - 1
739410
26
19-06 2021
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF MG & BK Glamsbjerg Stadion
1 - 3
739414
26
19-06 2021
Kl. 13:00
Brylle/Tommerup Nr. Aaby IK Brylle Fritidscenter (ude)
5 - 2
739408
26
19-06 2021
Kl. 13:00
Chang Dalum IF Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
3 - 1
739413
26
19-06 2021
Kl. 13:00
Ringe BK KFUM Ringe Stadion
6 - 2
739409
26
19-06 2021
Kl. 13:00
Otterup B & IK OKS Nordfyns Bank Arena
0 - 6
739412
26
19-06 2021
Kl. 13:00
Søndersø BK Næsby BK Søndersø Stadion
2 - 0
739109
20 ti
22-06 2021
Kl. 18:30
Chang Nr. Aaby IK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind