MENU
D
T
M
S

Herre S2 - 2020/2021, Pulje 3 //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
754638 1 fr
14-08 2020
Kl. 18:45
SSV Højfyn Oversidder Albani Arena Skalbjerg
754639
1 fr
14-08 2020
Kl. 19:00
MG & BK Bogense G & IF MG & BK.s anlæg
4 - 3
754635
1
15-08 2020
Kl. 12:30
Glamsbjerg IF Flemløse/Hårby Glamsbjerg Stadion
2 - 1
754636 1
15-08 2020
Kl. 15:00
Oversidder KFUM.s BK
754637
1
15-08 2020
Kl. 15:00
FC Broby Posten FC Broby Arena
2 - 0
754642
2 to
20-08 2020
Kl. 19:00
Bogense G & IF Assens FC Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1 - 6
754646
2 fr
21-08 2020
Kl. 18:45
Flemløse/Hårby BK2020 Flemløse Stadion
3 - 3
754641 2
22-08 2020
Kl. 15:00
Glamsbjerg IF Oversidder Glamsbjerg Stadion
754643 2
22-08 2020
Kl. 15:00
Oversidder MG & BK
754644
2
22-08 2020
Kl. 15:00
Posten SSV Højfyn Postens anlæg
1 - 1
754647 3 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Oversidder Flemløse/Hårby
754708
3 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
BK2020 Bogense G & IF EL Team Sikring Arena (BK2020)
1 - 5
754650
3 fr
28-08 2020
Kl. 18:45
MG & BK Posten MG & BK.s anlæg
1 - 1
754648
3 fr
28-08 2020
Kl. 19:00
FC Broby Glamsbjerg IF FC Broby Arena
7 - 2
754649
3
30-08 2020
Kl. 11:00
SSV Højfyn KFUM.s BK Albani Arena Skalbjerg
2 - 6
754645
2 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
KFUM.s BK FC Broby KFUM-parken
2 - 4
754707 3 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Assens FC Oversidder REMA 1000 Stadion - Assens
754711 4
05-09 2020
Kl. 15:00
Oversidder BK2020
754710 4
06-09 2020
Kl. 11:00
Oversidder FC Broby
754712
4
06-09 2020
Kl. 11:00
Posten Assens FC Postens anlæg
0 - 6
754916
4
06-09 2020
Kl. 11:00
KFUM.s BK MG & BK KFUM-parken
2 - 2
754917
4
06-09 2020
Kl. 11:00
Flemløse/Hårby Bogense G & IF Flemløse Stadion
2 - 5
754709
4
06-09 2020
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF SSV Højfyn Glamsbjerg Stadion
2 - 3
754918
5 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
FC Broby Flemløse/Hårby FC Broby Arena
7 - 0
754919 5
12-09 2020
Kl. 15:00
SSV Højfyn Oversidder Albani Arena Skalbjerg
754922
5
12-09 2020
Kl. 15:00
BK2020 Posten EL Team Sikring Arena (BK2020)
1 - 1
754923 5
12-09 2020
Kl. 15:00
Bogense G & IF Oversidder Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
755801
6
19-09 2020
Kl. 11:00
Posten Bogense G & IF Postens anlæg
6 - 5
755802
6
19-09 2020
Kl. 15:00
KFUM.s BK BK2020 KFUM-parken
4 - 2
755804 6
19-09 2020
Kl. 15:00
Flemløse/Hårby Oversidder Haarby Stadion
754924
6
19-09 2020
Kl. 15:00
Glamsbjerg IF Assens FC Glamsbjerg Stadion
1 - 8
754925 6
19-09 2020
Kl. 15:00
Oversidder MG & BK
755800
6
19-09 2020
Kl. 15:00
FC Broby SSV Højfyn FC Broby Arena
8 - 0
754920
5 ti
22-09 2020
Kl. 19:00
MG & BK Glamsbjerg IF MG & BK.s anlæg
3 - 1
755805
7
26-09 2020
Kl. 13:00
SSV Højfyn Flemløse/Hårby Albani Arena Skalbjerg
1 - 2
755806
7
27-09 2020
Kl. 11:00
MG & BK FC Broby MG & BK.s anlæg
2 - 5
755807 7
27-09 2020
Kl. 11:00
Assens FC Oversidder REMA 1000 Stadion - Assens
755810 7
27-09 2020
Kl. 11:00
Oversidder Posten
755809
7
27-09 2020
Kl. 13:00
Bogense G & IF KFUM.s BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1 - 4
754921
5 on
30-09 2020
Kl. 17:15
KFUM.s BK Assens FC KFUM-parken
1 - 1
755814
8
04-10 2020
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF Bogense G & IF Glamsbjerg Stadion
3 - 3
755815 8
04-10 2020
Kl. 11:00
Oversidder BK2020
755826
8
04-10 2020
Kl. 11:00
FC Broby Assens FC FC Broby Arena
2 - 1
755827
8
04-10 2020
Kl. 11:00
SSV Højfyn MG & BK Albani Arena Skalbjerg
1 - 3
755828 8
04-10 2020
Kl. 11:00
KFUM.s BK Oversidder KFUM-parken
755829
8
04-10 2020
Kl. 11:00
Flemløse/Hårby Posten Haarby Stadion
2 - 1
755831
9 to
08-10 2020
Kl. 19:00
Assens FC SSV Højfyn Glamsbjerg Kunstgræsbane
9 - 0
755830
9 fr
09-10 2020
Kl. 19:00
MG & BK Flemløse/Hårby MG & BK.s anlæg
3 - 1
755835
9
10-10 2020
Kl. 11:00
Posten KFUM.s BK Postens anlæg
1 - 3
755832
9
10-10 2020
Kl. 15:00
BK2020 FC Broby EL Team Sikring Arena (BK2020)
1 - 1
755833 9
10-10 2020
Kl. 15:00
Bogense G & IF Oversidder Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
755834 9
10-10 2020
Kl. 15:00
Oversidder Glamsbjerg IF
755843
10 fr
16-10 2020
Kl. 19:00
MG & BK Assens FC MG & BK.s anlæg
2 - 4
755842
10
17-10 2020
Kl. 13:00
SSV Højfyn BK2020 Albani Arena Skalbjerg
1 - 2
755840 10
17-10 2020
Kl. 15:00
Oversidder Oversidder
755841 10
17-10 2020
Kl. 15:00
FC Broby Bogense G & IF FC Broby Arena
UHT

Udehold taberdømt

755844
10
18-10 2020
Kl. 11:00
Flemløse/Hårby KFUM.s BK Haarby Stadion
3 - 7
755849
11
24-10 2020
Kl. 15:00
Assens FC Flemløse/Hårby REMA 1000 Stadion - Assens
3 - 1
755850
11
25-10 2020
Kl. 11:00
BK2020 MG & BK EL Team Sikring Arena (BK2020)
5 - 2
755851
11
25-10 2020
Kl. 11:00
Bogense G & IF SSV Højfyn Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1 - 3
755852 11
25-10 2020
Kl. 11:00
Oversidder FC Broby
755853 11
25-10 2020
Kl. 11:00
Posten Oversidder Postens anlæg
755854
11
25-10 2020
Kl. 11:00
KFUM.s BK Glamsbjerg IF KFUM-parken
3 - 2
754640
1 ti
06-04 2021
Kl. 18:15
Assens FC BK2020 REMA 1000 Stadion - Assens
9 - 1
755839
10 ti
06-04 2021
Kl. 18:15
Glamsbjerg IF Posten Glamsbjerg Kunstgræsbane
2 - 2
756383
14
10-04 2021
Kl. 11:00
KFUM.s BK SSV Højfyn KFUM-parken
5 - 2
755859 12
11-04 2021
KFUM.s BK Oversidder KFUM-parken
755857 12
11-04 2021
Oversidder SSV Højfyn
755858
12
11-04 2021
Kl. 11:00
Posten FC Broby Postens anlæg
0 - 13
755860
12
11-04 2021
Kl. 11:00
Flemløse/Hårby Glamsbjerg IF Flemløse Stadion
2 - 1
755855
12
11-04 2021
Kl. 11:00
BK2020 Assens FC EL Team Sikring Arena (BK2020)
1 - 9
755856
12
11-04 2021
Kl. 11:00
Bogense G & IF MG & BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
4 - 2
756381 14
18-04 2021
Oversidder Assens FC
756384 14
18-04 2021
Flemløse/Hårby Oversidder Flemløse Stadion
756382
14
18-04 2021
Kl. 11:00
Posten MG & BK Postens anlæg
1 - 4
756379
14
18-04 2021
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF FC Broby Glamsbjerg Stadion
0 - 4
756380
14
18-04 2021
Kl. 11:00
Bogense G & IF BK2020 Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3 - 0
755808
7 on
21-04 2021
Kl. 18:45
Glamsbjerg IF BK2020 Glamsbjerg Stadion
3 - 1
756401
15 fr
23-04 2021
Kl. 18:45
Bogense G & IF Flemløse/Hårby Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
4 - 4
756396 15
25-04 2021
FC Broby Oversidder FC Broby Arena
756400 15
25-04 2021
BK2020 Oversidder EL Team Sikring Arena (BK2020)
756397
15
25-04 2021
Kl. 11:00
SSV Højfyn Glamsbjerg IF Albani Arena Vissenbjerg
1 - 1
756398
15
25-04 2021
Kl. 11:00
MG & BK KFUM.s BK MG & BK.s anlæg
0 - 2
756415 16 fr
30-04 2021
Oversidder SSV Højfyn
756416 16 fr
30-04 2021
Oversidder Bogense G & IF
756417
16 fr
30-04 2021
Kl. 11:00
Posten BK2020 Postens anlæg
2 - 3
756419
16 fr
30-04 2021
Kl. 11:00
Flemløse/Hårby FC Broby Flemløse Stadion
1 - 4
756414
16 fr
30-04 2021
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF MG & BK Glamsbjerg Stadion
0 - 3
756421 17
08-05 2021
MG & BK Oversidder MG & BK.s anlæg
756476 17
08-05 2021
Oversidder Flemløse/Hårby
756422
17
08-05 2021
Kl. 15:00
Assens FC Glamsbjerg IF REMA 1000 Stadion - Assens
5 - 1
756423
17
08-05 2021
Kl. 15:00
BK2020 KFUM.s BK EL Team Sikring Arena (BK2020)
1 - 2
756475
17
08-05 2021
Kl. 15:00
Bogense G & IF Posten Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1 - 1
756420
17
08-05 2021
Kl. 15:00
SSV Højfyn FC Broby Albani Arena Vissenbjerg
0 - 7
756482
18 to
13-05 2021
Kl. 11:00
Flemløse/Hårby SSV Højfyn Flemløse Stadion
6 - 1
756477 18 fr
14-05 2021
Kl. 18:45
BK2020 Glamsbjerg IF EL Team Sikring Arena (BK2020)
756481 18 fr
14-05 2021
Kl. 18:45
KFUM.s BK Bogense G & IF KFUM-parken
756399 15
15-05 2021
Kl. 15:00
Assens FC Posten REMA 1000 Stadion - Assens
756478 18
16-05 2021
Oversidder Assens FC
756480 18
16-05 2021
Posten Oversidder Postens anlæg
756479 18
16-05 2021
Kl. 11:00
FC Broby MG & BK FC Broby Arena
755861 13
22-05 2021
Oversidder Glamsbjerg IF
755864 13
22-05 2021
MG & BK Oversidder MG & BK.s anlæg
755865 13
22-05 2021
Kl. 15:00
Assens FC Bogense G & IF REMA 1000 Stadion - Assens
756378 13
22-05 2021
Kl. 15:00
BK2020 Flemløse/Hårby EL Team Sikring Arena (BK2020)
755862 13
22-05 2021
Kl. 15:00
FC Broby KFUM.s BK FC Broby Arena
755863 13
22-05 2021
Kl. 15:00
SSV Højfyn Posten Albani Arena Vissenbjerg
756483 19 fr
28-05 2021
Kl. 18:45
MG & BK SSV Højfyn MG & BK.s anlæg
822960 19
30-05 2021
BK2020 Oversidder EL Team Sikring Arena (BK2020)
822966 19
30-05 2021
Oversidder KFUM.s BK
822967 19
30-05 2021
Kl. 11:00
Posten Flemløse/Hårby Postens anlæg
822961 19
30-05 2021
Kl. 11:00
Bogense G & IF Glamsbjerg IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
756484 19
30-05 2021
Kl. 11:00
Assens FC FC Broby REMA 1000 Stadion - Assens
377306 20 to
03-06 2021
Kl. 19:00
SSV Højfyn Assens FC Albani Arena Vissenbjerg
377307 20 fr
04-06 2021
Kl. 18:45
KFUM.s BK Posten KFUM-parken
822968 20
05-06 2021
Glamsbjerg IF Oversidder Glamsbjerg Stadion
822969 20
05-06 2021
Oversidder Bogense G & IF
377305 20
05-06 2021
Kl. 15:00
FC Broby BK2020 FC Broby Arena
377308 20
06-06 2021
Kl. 11:00
Flemløse/Hårby MG & BK Flemløse Stadion
756418 16 ti
08-06 2021
Kl. 18:30
Assens FC KFUM.s BK REMA 1000 Stadion - Assens
377309 21 fr
11-06 2021
Kl. 18:45
Assens FC MG & BK REMA 1000 Stadion - Assens
377312 21
12-06 2021
Oversidder Oversidder
377310 21
12-06 2021
Kl. 14:00
BK2020 SSV Højfyn EL Team Sikring Arena (BK2020)
377311 21
12-06 2021
Kl. 15:00
FC Broby Bogense G & IF FC Broby Arena
822970 21
12-06 2021
Kl. 15:00
Posten Glamsbjerg IF Postens anlæg
823008 21
12-06 2021
Kl. 15:00
KFUM.s BK Flemløse/Hårby KFUM-parken
823009 22 fr
18-06 2021
Kl. 18:45
Glamsbjerg IF KFUM.s BK Glamsbjerg Stadion
823012 22 fr
18-06 2021
Kl. 18:45
SSV Højfyn Bogense G & IF Albani Arena Vissenbjerg
823013 22 fr
18-06 2021
Kl. 18:45
MG & BK BK2020 MG & BK.s anlæg
823014 22 fr
18-06 2021
Kl. 18:45
Flemløse/Hårby Assens FC Flemløse Stadion
823010 22
20-06 2021
Oversidder Posten
823011 22
20-06 2021
FC Broby Oversidder FC Broby Arena
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

06.08.20: BIF/FHIF trukket.

14.08.20: Strib IF trukket.

31.03.21: Skjoldsparken IF har skiftet navn til BK2020.

 

 

Log ind