Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. aug 2020
10:35
MG & BK
3
Marstal IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
11:00
KUU
0
Marienlyst
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
11:00
Oversidder
BBB/SB (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
11:15
Otterup B & IK
5
Dalum IF
4
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
12:00
S.f.B.
3
OKS
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
13:00
OB
4
Langeskov IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
10:00
OKS
2
OB
4
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
11:00
BBB/SB (1)
6
Marienlyst
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
12:30
Oversidder
S.f.B.
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
14:15
Marstal IF
2
Otterup B & IK
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
11:00
Langeskov IF
6
MG & BK
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
18:30
S.f.B.
3
BBB/SB (1)
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Otterup B & IK
3
Langeskov IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Marienlyst
5
Dalum IF
5
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
19:00
OB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
10:00
Langeskov IF
5
KUU
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
13:00
MG & BK
3
OKS
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
13:00
S.f.B.
0
OB
4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
14:15
Marstal IF
3
Marienlyst
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
10:30
OKS
5
Otterup B & IK
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
12:30
BBB/SB (1)
2
Dalum IF
4
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
14:00
Oversidder
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
10:00
Otterup B & IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
10:15
Dalum IF
2
Marstal IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
11:00
KUU
3
OKS
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
13:00
MG & BK
3
S.f.B.
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
10:00
Marienlyst
2
Langeskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
13:00
OB
6
BBB/SB (1)
8
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
18:00
OKS
3
Marienlyst
1
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
11:00
BBB/SB (1)
1
Marstal IF
4
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
10:00
Langeskov IF
4
Dalum IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
13:00
S.f.B.
2
Otterup B & IK
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
18:00
Oversidder
KUU
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
17:00
Dalum IF
4
KUU
0
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
12:00
Marienlyst
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
13:00
MG & BK
3
BBB/SB (1)
8
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
11:15
Dalum IF
7
OKS
2
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
12:00
Otterup B & IK
5
OB
3
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
14:15
Marstal IF
1
Langeskov IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
18:00
KUU
1
S.f.B.
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
10:00
MG & BK
0
Otterup B & IK
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
10:15
OKS
3
Marstal IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
11:00
BBB/SB (1)
4
Langeskov IF
6
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
12:30
Oversidder
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
10:00
S.f.B.
1
Marienlyst
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
13:00
OB
2
KUU
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
10:00
Langeskov IF
6
OKS
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
11:00
KUU
5
MG & BK
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
11:30
Marstal IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
12:30
Dalum IF
3
S.f.B.
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
10:00
Otterup B & IK
4
BBB/SB (1)
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
10:00
Marienlyst
6
OB
4
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
10:00
MG & BK
6
Marienlyst
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
11:30
Oversidder
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
10:00
Otterup B & IK
4
KUU
2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
S.f.B.
0
Marstal IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
13:00
OB
2
Dalum IF
5
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2020
17:00
BBB/SB (1)
5
OKS
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:00
KUU
3
BBB/SB (1)
5
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
12:30
Dalum IF
5
MG & BK
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
10:00
Langeskov IF
1
S.f.B.
3
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
11:00
Marienlyst
2
Otterup B & IK
3
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
11:30
Marstal IF
1
OB
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
14:00
OKS
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2020
11:00
KUU
0
Marstal IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2020
13:00
OB
9
MG & BK
2
|
070820: BBB/SB 2 udtrådt.
Ombrydning til foråret 2021:
Nr. 1 til 6 til mesterrækken.
Nr. 7 til 10 til A rækken.
Nr. 11 til B rækken.
Læs mere om ombrydning her.