Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. jun 2020
16:15
Løgstrup G&IF
Eastside
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2020
18:00
Fjerritslev IF
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
10:00
FC Djursland
AC Norddjurs
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2020
14:30
VSK Aarhus
Hjerting IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
11:00
Bov IF
Suchsdorfer SV
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2020
16:00
Engum UI
FC Horsens
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2020
17:30
Skibsby-Højene IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
14:00
Billund IF
Bramdrupdam GIF
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:30
Hammel GF
Hadsten SK
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
18:00
Hadsten SK
Ebeltoft IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
13:00
Engum UI
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2020
11:00
Nørresundby U16
Støvring
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2021
11:15
Svenstrup-Godthåb IF
Fortuna Hjørring
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2021
19:45
Ikast FC
Ikast FC
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
13:00
VRI
VRI
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
10:00
Randers Freja
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
11:00
Østbirk IF
Morud IF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
18:30
Sunds IF
Hammerum IF
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2021
11:00
Sønderborg Fremad
BUI/BNS
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2021
18:00
Brønderslev IF
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2021
18:45
Rosendal IK
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2021
19:35
Hadsten SK
Langaa IK
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
14:00
Erritsø GIF
Strib IF
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2022
19:45
Hadsten SK
SIF Assentoft
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
11:00
Aulum IF
Resen/Humlum IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
15:00
Nors/Hillerslev
Brønderslev
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2022
16:00
Agerskov Ungdomsskole
Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
15:30
Hornslet IF
Erritsø GIF
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
14:00
Hirtshals U16 drenge
Sindal
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2022
19:42
Hadsten SK
Langaa IK
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2022
17:15
BNS U16 Liga 4
Dybbøl IU
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
10:00
Hirtshals U16 drenge
Sindal
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2022
15:45
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole Drenge
Mejlby efterskole Ialt 2x30 min
UDS
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2022
17:30
Broager UI
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2022
18:30
Sindal IF
Hirtshals B
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
17:30
Skagen IK
Norsk hold
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
17:30
Sønderborg B
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
10:00
Billund IF
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
10:30
BMK
Viborg B67
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
13:00
Frederikshavn U16 liga 5
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2022
18:00
Sønderborg Fremad
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
18:00
SGI/SSK
SGI/SSK (1)
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2022
18:15
Svenstrup Godthåb U16 liga 4
Hobro IK
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2022
16:00
Flemming Efterskole
Ågård Efterskole
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
12:00
Gråsten B
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
14:00
Lunderskov B
Bramdrupdam GIF
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2022
19:30
Hadsten SK
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
11:00
IF Lyseng
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
15:00
Bramdrupdam GIF
Lunderskov B
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
14:00
TRIF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
15:30
IF Lyseng
HEI
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
14:30
Gråsten B
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
14:30
Ringkøbing IF
Resen/Humlum IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
12:00
Hobro IK
Støvring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
14:00
Harreslev-K. UF
Bov IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
17:45
IF Lyseng (1)
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2023
19:00
Dalby GF
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
11:00
Gråsten B
Lysabild SG
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2023
19:15
SGI/SSK
SGI/SSK (1)
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
18:15
IF Lyseng
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2023
19:15
AEG Fodbold
Team LB/VIF
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
12:00
TRIF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
13:00
Sønderborg Fremad
Lysabild SG
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
15:30
Løgstør IF
Brovst IF
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
13:00
Svenstrup-Godthåb IF
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
14:10
Svenstrup-Godthåb IF
Støvring IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2023
18:30
Løgstør IF
Løgstrup G&IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2023
19:00
Aalborg KFUM
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
10:00
Støvring IF (1)
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
11:30
Løgstør IF
Jetsmark
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
13:00
Støvring IF (1)
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
15:00
Hadsten SK
Sorring/Toustrup IF
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2023
19:00
SGI/SSK (1)
SGI/SSK
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2023
13:00
Levring Efterskole
Bjergsnæs Efterskole
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
19:00
Tsv Klausdorf, U-16 drenge
FC Sydvest
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
18:00
Aalborg Chang
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2023
18:00
Stavtrup IF
IF Lyseng (2)
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2023
18:00
Støvring IF
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
17:30
Lunderskov B
Vamdrup IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
18:00
SGI/SSK (2)
Esbjerg fB
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
18:30
Hørning IF
FC Skanderborg
|