MENU

Sjællandsserien , Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
501293
fr
14-08 2020
Kl. 18:45
Herstedøster IC Glostrup Herstedøster Stadion
3 - 1
501294
15-08 2020
Kl. 11:00
Fredensborg BI VB 1968 Fredensborg Stadion
0 - 3
501307
15-08 2020
Kl. 13:00
Stenløse BK Liria FK Stenløse Stadion
0 - 1
501308
15-08 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Snekkersten IF Lundtofte Idrætsplads
1 - 0
501306
15-08 2020
Kl. 13:30
Albertslund IF Hørsholm-Usserød IK Albertslund Stadion
2 - 2
501320
15-08 2020
Kl. 14:00
LSF Farum BK Smørum Idrætscenter
2 - 0
501312
16-08 2020
Kl. 15:00
Hundested IK Vallensbæk IF Hundested Stadion
1 - 2
501354
to
20-08 2020
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Stenløse BK Hørsholm Idrætspark
2 - 1
501355
fr
21-08 2020
Kl. 18:00
VB 1968 Albertslund IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
2 - 2
501324
22-08 2020
Kl. 12:00
Glostrup Fredensborg BI Glostrup Idrætspark
1 - 1
501326
22-08 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF LSF Vallensbæk Idrætscenter
2 - 1
501327
22-08 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Hundested IK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 3
501350
22-08 2020
Kl. 13:00
Liria FK Lundtofte Boldklub Skinderskovgård
2 - 2
501363
22-08 2020
Kl. 13:00
Farum BK Herstedøster IC Farum Park
0 - 4
501589
fr
28-08 2020
Kl. 18:15
Lundtofte Boldklub Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Idrætsplads
1 - 1
501701
29-08 2020
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Farum BK Vallensbæk Idrætscenter
4 - 5
501529
29-08 2020
Kl. 13:00
Stenløse BK VB 1968 Stenløse Stadion
2 - 2
501463
29-08 2020
Kl. 13:30
Albertslund IF Glostrup Albertslund Stadion
3 - 1
501679
29-08 2020
Kl. 14:00
Hundested IK Liria FK Hundested Stadion
1 - 2
501689
29-08 2020
Kl. 14:45
LSF Snekkersten IF Smørum Idrætscenter
0 - 2
501379
29-08 2020
Kl. 15:00
Fredensborg BI Herstedøster IC Fredensborg Stadion
2 - 3
501803
to
03-09 2020
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Hundested IK Hørsholm Idrætspark
4 - 3
501805
to
03-09 2020
Kl. 19:45
Farum BK Fredensborg BI Right to Dream Park
2 - 1
501782
fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Herstedøster IC Albertslund IF Herstedøster Stadion
2 - 0
501804
fr
04-09 2020
Kl. 18:00
VB 1968 Lundtofte Boldklub Skovbrynet Skole
2 - 0
501783
05-09 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Vallensbæk IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 1
501802
05-09 2020
Kl. 13:00
Liria FK LSF Skinderskovgård
6 - 4
501781
on
09-09 2020
Kl. 19:00
Glostrup Stenløse BK Glostrup Idrætspark
3 - 1
501873
12-09 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Liria FK Vallensbæk Idrætscenter
0 - 1
501874
12-09 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Farum BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 2
501856
12-09 2020
Kl. 13:00
Stenløse BK Herstedøster IC Stenløse Stadion
1 - 3
501857
12-09 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Glostrup Lundtofte Idrætsplads
1 - 2
501864
12-09 2020
Kl. 14:00
Hundested IK VB 1968 Hundested Stadion
0 - 2
501872
12-09 2020
Kl. 15:15
LSF Hørsholm-Usserød IK Smørum Idrætscenter
0 - 4
501916
fr
18-09 2020
Kl. 17:30
VB 1968 LSF Skovbrynet Skole
2 - 1
501912
fr
18-09 2020
Kl. 17:30
Herstedøster IC Lundtofte Boldklub Herstedøster Stadion
2 - 1
501908
19-09 2020
Kl. 12:00
Glostrup Hundested IK Glostrup Idrætspark
2 - 0
501945
19-09 2020
Kl. 13:00
Farum BK Albertslund IF Farum Park
0 - 4
501914
19-09 2020
Kl. 13:00
Liria FK Snekkersten IF Skinderskovgård
2 - 0
501915
19-09 2020
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Vallensbæk IF Hørsholm Idrætspark
4 - 3
502198
26-09 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF VB 1968 Vallensbæk Idrætscenter
3 - 2
502259
26-09 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 4
502260
26-09 2020
Kl. 13:00
Liria FK Farum BK Skinderskovgård
3 - 1
502184
26-09 2020
Kl. 13:00
LSF Glostrup Smørum Idrætscenter
0 - 3
502000
26-09 2020
Kl. 13:00
Stenløse BK Albertslund IF Stenløse Stadion
1 - 2
502091
26-09 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Fredensborg BI Lundtofte Idrætsplads
2 - 1
502175
26-09 2020
Kl. 14:00
Hundested IK Herstedøster IC Hundested Stadion
2 - 2
502261
03-10 2020
Kl. 12:00
Glostrup Vallensbæk IF Glostrup Idrætspark
3 - 2
502321
03-10 2020
Kl. 13:00
Farum BK Stenløse BK Farum Park
4 - 1
502264
03-10 2020
Kl. 13:30
Albertslund IF Lundtofte Boldklub Albertslund Stadion
3 - 4
502306
03-10 2020
Kl. 14:00
VB 1968 Snekkersten IF Skovbrynet Skole
4 - 3
502263
03-10 2020
Kl. 15:00
Fredensborg BI Hundested IK Fredensborg Stadion
4 - 2
502364
to
08-10 2020
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Farum BK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
4 - 2
502342
10-10 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Herstedøster IC Vallensbæk Idrætscenter
2 - 2
502343
10-10 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Glostrup Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 1
502355
10-10 2020
Kl. 13:00
Liria FK VB 1968 Skinderskovgård
2 - 3
502325
10-10 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Stenløse BK Lundtofte Idrætsplads
2 - 1
502329
10-10 2020
Kl. 14:00
Hundested IK Albertslund IF Hundested Stadion
0 - 1
502341
10-10 2020
Kl. 15:15
LSF Fredensborg BI Smørum Idrætscenter
0 - 1
502393
fr
16-10 2020
Kl. 18:30
VB 1968 Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe Stadion
0 - 2
502386
17-10 2020
Kl. 11:00
Fredensborg BI Vallensbæk IF Fredensborg Stadion
2 - 1
502365
17-10 2020
Kl. 12:00
Glostrup Liria FK Glostrup Idrætspark
5 - 2
502392
17-10 2020
Kl. 13:00
Stenløse BK Hundested IK Stenløse Stadion
2 - 2
502398
17-10 2020
Kl. 13:00
Farum BK Lundtofte Boldklub Farum Park
4 - 1
502391
17-10 2020
Kl. 13:30
Albertslund IF LSF Albertslund Stadion
0 - 3
502366
17-10 2020
Kl. 13:30
Herstedøster IC Snekkersten IF Herstedøster Stadion
2 - 1
502680
to
22-10 2020
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Glostrup Hørsholm Idrætspark
3 - 3
502708
fr
23-10 2020
Kl. 19:00
VB 1968 Farum BK Skovbrynet Skole Kunstgræs
3 - 2
502558
24-10 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Albertslund IF Vallensbæk Idrætscenter
2 - 1
502613
24-10 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Fredensborg BI Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3 - 1
502659
24-10 2020
Kl. 13:00
Liria FK Herstedøster IC Skinderskovgård
2 - 3
502402
24-10 2020
Kl. 14:00
Hundested IK Lundtofte Boldklub Hundested Stadion
1 - 5
502436
24-10 2020
Kl. 15:15
LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter
2 - 1
501845
27-02 2021
Kl. 13:00
Albertslund IF Fredensborg BI Albertslund Stadion Kunstgræs
502262
27-02 2021
Kl. 13:00
Herstedøster IC LSF Herstedøster Stadion
502265
27-02 2021
Kl. 13:30
Hørsholm-Usserød IK Liria FK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
502740
06-03 2021
Kl. 11:00
Fredensborg BI Liria FK Fredensborg Stadion
502738
06-03 2021
Kl. 12:00
Glostrup VB 1968 Glostrup Idrætspark
502836
06-03 2021
Kl. 13:00
Stenløse BK Vallensbæk IF Stenløse Stadion
502837
06-03 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub LSF Lundtofte Idrætsplads
502835
06-03 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF Snekkersten IF Albertslund Stadion
502739
06-03 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Hørsholm-Usserød IK Herstedøster Stadion
502838
07-03 2021
Kl. 14:30
Hundested IK Farum BK Hundested Stadion
501913 on
10-03 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Stenløse BK Fredensborg Stadion, Kunstgræs
502897 fr
12-03 2021
Kl. 19:00
VB 1968 Herstedøster IC Skovbrynet Skole Kunstgræs
502876
13-03 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Lundtofte Boldklub Vallensbæk Idrætscenter
502891
13-03 2021
Kl. 13:00
Snekkersten IF Stenløse BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
502892
13-03 2021
Kl. 13:00
Liria FK Albertslund IF Skinderskovgård
502905
13-03 2021
Kl. 13:00
Farum BK Glostrup Farum Park
502893
13-03 2021
Kl. 13:30
Hørsholm-Usserød IK Fredensborg BI Hørsholm Idrætspark
502875
13-03 2021
Kl. 15:15
LSF Hundested IK Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
502954 to
18-03 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Albertslund IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
502911
20-03 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Hundested IK Vallensbæk Idrætscenter
502957
20-03 2021
Kl. 13:00
Farum BK LSF Farum Park
502946
20-03 2021
Kl. 13:00
Liria FK Stenløse BK Skinderskovgård
502955
20-03 2021
Kl. 14:00
VB 1968 Fredensborg BI Skovbrynet Skole
502909
20-03 2021
Kl. 14:00
Glostrup Herstedøster IC Glostrup Idrætspark
502938
20-03 2021
Kl. 16:00
Snekkersten IF Lundtofte Boldklub Snekkersten Idrætscenter
502959
27-03 2021
Kl. 11:00
Fredensborg BI Glostrup Fredensborg Stadion
503056
27-03 2021
Kl. 13:00
Stenløse BK Hørsholm-Usserød IK Stenløse Stadion
503080
27-03 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Liria FK Lundtofte Idrætsplads
502960
27-03 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF VB 1968 Albertslund Stadion
502958
27-03 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Farum BK Herstedøster Stadion
503115
28-03 2021
Kl. 11:00
LSF Vallensbæk IF Smørum Idrætscenter
503093
28-03 2021
Kl. 13:30
Hundested IK Snekkersten IF Hundested Stadion
503137 to
01-04 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Boldklub Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
503117 fr
02-04 2021
Kl. 17:45
Herstedøster IC Fredensborg BI Herstedøster Stadion
503237
03-04 2021
Kl. 13:00
Farum BK Vallensbæk IF Farum Park
503116
03-04 2021
Kl. 14:00
Glostrup Albertslund IF Glostrup Idrætspark
503138
03-04 2021
Kl. 14:00
VB 1968 Stenløse BK Skovbrynet Skole
503136
03-04 2021
Kl. 15:30
Liria FK Hundested IK Skinderskovgård
503135
03-04 2021
Kl. 16:00
Snekkersten IF LSF Snekkersten Idrætscenter
503247
10-04 2021
Kl. 11:00
Fredensborg BI Farum BK Fredensborg Stadion
503280
10-04 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Snekkersten IF Vallensbæk Idrætscenter
503250
10-04 2021
Kl. 13:00
Stenløse BK Glostrup Stenløse Stadion
503254
10-04 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub VB 1968 Lundtofte Idrætsplads
503249
10-04 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF Herstedøster IC Albertslund Stadion
503276
11-04 2021
Kl. 11:00
LSF Liria FK Smørum Idrætscenter
503261
11-04 2021
Kl. 13:30
Hundested IK Hørsholm-Usserød IK Hundested Stadion
503306 to
15-04 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK LSF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
503286 fr
16-04 2021
Kl. 18:15
Herstedøster IC Stenløse BK Herstedøster Stadion
503287
17-04 2021
Kl. 11:00
Fredensborg BI Albertslund IF Fredensborg Stadion
503314
17-04 2021
Kl. 13:00
Farum BK Snekkersten IF Farum Park
503307
17-04 2021
Kl. 14:00
VB 1968 Hundested IK Skovbrynet Skole
503285
17-04 2021
Kl. 14:00
Glostrup Lundtofte Boldklub Glostrup Idrætspark
503288
17-04 2021
Kl. 15:30
Liria FK Vallensbæk IF Skinderskovgård
504037
24-04 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Hørsholm-Usserød IK Vallensbæk Idrætscenter
503340
24-04 2021
Kl. 13:00
Stenløse BK Fredensborg BI Stenløse Stadion
503418
24-04 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Herstedøster IC Lundtofte Idrætsplads
503329
24-04 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF Farum BK Albertslund Stadion
504038
24-04 2021
Kl. 16:00
Snekkersten IF Liria FK Snekkersten Idrætscenter
503509
25-04 2021
Kl. 11:00
LSF VB 1968 Smørum Idrætscenter
503443
25-04 2021
Kl. 13:30
Hundested IK Glostrup Hundested Stadion
505842 to
29-04 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Snekkersten IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
504377 fr
30-04 2021
Kl. 18:45
Herstedøster IC Hundested IK Herstedøster Stadion
505494
01-05 2021
Kl. 11:00
Fredensborg BI Lundtofte Boldklub Fredensborg Stadion
505844
01-05 2021
Kl. 13:00
Farum BK Liria FK Farum Park
505841
01-05 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF Stenløse BK Albertslund Stadion
505843
01-05 2021
Kl. 14:00
VB 1968 Vallensbæk IF Skovbrynet Skole
504063
01-05 2021
Kl. 14:00
Glostrup LSF Glostrup Idrætspark
505849
08-05 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Glostrup Vallensbæk Idrætscenter
505845
08-05 2021
Kl. 13:00
Stenløse BK Farum BK Stenløse Stadion
505846
08-05 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Albertslund IF Lundtofte Idrætsplads
505851
08-05 2021
Kl. 15:30
Liria FK Hørsholm-Usserød IK Skinderskovgård
505850
08-05 2021
Kl. 16:00
Snekkersten IF VB 1968 Snekkersten Idrætscenter
505848
09-05 2021
Kl. 11:00
LSF Herstedøster IC Smørum Idrætscenter
505847
09-05 2021
Kl. 13:30
Hundested IK Fredensborg BI Hundested Stadion
505853 fr
14-05 2021
Kl. 19:00
Herstedøster IC Vallensbæk IF Herstedøster Stadion
505854
15-05 2021
Kl. 11:00
Fredensborg BI LSF Fredensborg Stadion
505856
15-05 2021
Kl. 13:00
Stenløse BK Lundtofte Boldklub Stenløse Stadion
505858
15-05 2021
Kl. 13:00
Farum BK Hørsholm-Usserød IK Farum Park
505855
15-05 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF Hundested IK Albertslund Stadion
505852
15-05 2021
Kl. 14:00
Glostrup Snekkersten IF Glostrup Idrætspark
505857
15-05 2021
Kl. 14:00
VB 1968 Liria FK Skovbrynet Skole
506139
22-05 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Fredensborg BI Vallensbæk Idrætscenter
505859
22-05 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Farum BK Lundtofte Idrætsplads
506199
22-05 2021
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK VB 1968 Hørsholm Idrætspark
506192
22-05 2021
Kl. 15:30
Liria FK Glostrup Skinderskovgård
506173
22-05 2021
Kl. 16:00
Snekkersten IF Herstedøster IC Snekkersten Idrætscenter
506137
23-05 2021
Kl. 11:00
LSF Albertslund IF Smørum Idrætscenter
506131
23-05 2021
Kl. 13:30
Hundested IK Stenløse BK Hundested Stadion
506226 fr
28-05 2021
Kl. 19:00
Herstedøster IC Liria FK Herstedøster Stadion
506234
29-05 2021
Kl. 11:00
Fredensborg BI Snekkersten IF Fredensborg Stadion
506273
29-05 2021
Kl. 13:00
Stenløse BK LSF Stenløse Stadion
508423
29-05 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Hundested IK Lundtofte Idrætsplads
508425
29-05 2021
Kl. 13:00
Farum BK VB 1968 Farum Park
506266
29-05 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF Vallensbæk IF Albertslund Stadion
506218
29-05 2021
Kl. 14:00
Glostrup Hørsholm-Usserød IK Glostrup Idrætspark
508427
05-06 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Stenløse BK Vallensbæk Idrætscenter
508432
05-06 2021
Kl. 13:00
Farum BK Hundested IK Farum Park
508431
05-06 2021
Kl. 14:00
VB 1968 Glostrup Skovbrynet Skole
508429
05-06 2021
Kl. 15:30
Liria FK Fredensborg BI Skinderskovgård
508430
05-06 2021
Kl. 15:30
Hørsholm-Usserød IK Herstedøster IC Hørsholm Idrætspark
508428
05-06 2021
Kl. 16:00
Snekkersten IF Albertslund IF Snekkersten Idrætscenter
508426
06-06 2021
Kl. 11:00
LSF Lundtofte Boldklub Smørum Idrætscenter
508433
12-06 2021
Kl. 13:00
Glostrup Farum BK Glostrup Idrætspark
508434
12-06 2021
Kl. 13:00
Herstedøster IC VB 1968 Herstedøster Stadion
508435
12-06 2021
Kl. 13:00
Fredensborg BI Hørsholm-Usserød IK Fredensborg Stadion
508436
12-06 2021
Kl. 13:00
Albertslund IF Liria FK Albertslund Stadion
508437
12-06 2021
Kl. 13:00
Stenløse BK Snekkersten IF Stenløse Stadion
508438
12-06 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Vallensbæk IF Lundtofte Idrætsplads
508439
12-06 2021
Kl. 13:00
Hundested IK LSF Hundested Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Oprykningsspil til DanmarksserienOprykningsspil til Danmarksserien

Turneringsafslutning
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 19. juni 2021 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen

Oprykningsspil for 2´erne: 

Læs mere her  Oprykningsspil

Log ind