MENU
D
T
M
S

Sjællandsserien , Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
501293
fr
14-08 2020
Kl. 18:45
Herstedøster IC Glostrup Herstedøster Stadion
3 - 1
501294
15-08 2020
Kl. 11:00
Fredensborg BI VB 1968 Fredensborg Stadion
0 - 3
501307
15-08 2020
Kl. 13:00
Stenløse BK Liria FK Stenløse Stadion
0 - 1
501308
15-08 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Snekkersten IF Lundtofte Idrætsplads
1 - 0
501306
15-08 2020
Kl. 13:30
Albertslund IF Hørsholm-Usserød IK Albertslund Stadion
2 - 2
501320
15-08 2020
Kl. 14:00
LSF Farum BK Smørum Idrætscenter
2 - 0
501312
16-08 2020
Kl. 15:00
Hundested IK Vallensbæk IF Hundested Stadion
1 - 2
501354
to
20-08 2020
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Stenløse BK Hørsholm Idrætspark
2 - 1
501355
fr
21-08 2020
Kl. 18:00
VB 1968 Albertslund IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
2 - 2
501324
22-08 2020
Kl. 12:00
Glostrup Fredensborg BI Glostrup Idrætspark
1 - 1
501326
22-08 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF LSF Vallensbæk Idrætscenter
2 - 1
501327
22-08 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Hundested IK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 3
501350
22-08 2020
Kl. 13:00
Liria FK Lundtofte Boldklub Skinderskovgård
2 - 2
501363
22-08 2020
Kl. 13:00
Farum BK Herstedøster IC Farum Park
0 - 4
501589
fr
28-08 2020
Kl. 18:15
Lundtofte Boldklub Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Idrætsplads
1 - 1
501701
29-08 2020
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Farum BK Vallensbæk Idrætscenter
4 - 5
501529
29-08 2020
Kl. 13:00
Stenløse BK VB 1968 Stenløse Stadion
2 - 2
501463
29-08 2020
Kl. 13:30
Albertslund IF Glostrup Albertslund Stadion
3 - 1
501679
29-08 2020
Kl. 14:00
Hundested IK Liria FK Hundested Stadion
1 - 2
501689
29-08 2020
Kl. 14:45
LSF Snekkersten IF Smørum Idrætscenter
0 - 2
501379
29-08 2020
Kl. 15:00
Fredensborg BI Herstedøster IC Fredensborg Stadion
2 - 3
501803
to
03-09 2020
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Hundested IK Hørsholm Idrætspark
4 - 3
501805
to
03-09 2020
Kl. 19:45
Farum BK Fredensborg BI Right to Dream Park
2 - 1
501804
fr
04-09 2020
Kl. 18:00
VB 1968 Lundtofte Boldklub Skovbrynet Skole
2 - 0
501782
fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Herstedøster IC Albertslund IF Herstedøster Stadion
2 - 0
501783
05-09 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Vallensbæk IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 1
501802
05-09 2020
Kl. 13:00
Liria FK LSF Skinderskovgård
6 - 4
501781
on
09-09 2020
Kl. 19:00
Glostrup Stenløse BK Glostrup Idrætspark
3 - 1
501873
12-09 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Liria FK Vallensbæk Idrætscenter
0 - 1
501874
12-09 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Farum BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 2
501856
12-09 2020
Kl. 13:00
Stenløse BK Herstedøster IC Stenløse Stadion
1 - 3
501857
12-09 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Glostrup Lundtofte Idrætsplads
1 - 2
501864
12-09 2020
Kl. 14:00
Hundested IK VB 1968 Hundested Stadion
0 - 2
501872
12-09 2020
Kl. 15:15
LSF Hørsholm-Usserød IK Smørum Idrætscenter
0 - 4
501912
fr
18-09 2020
Kl. 17:30
Herstedøster IC Lundtofte Boldklub Herstedøster Stadion
2 - 1
501916
fr
18-09 2020
Kl. 17:30
VB 1968 LSF Skovbrynet Skole
2 - 1
501908
19-09 2020
Kl. 12:00
Glostrup Hundested IK Glostrup Idrætspark
2 - 0
501945
19-09 2020
Kl. 13:00
Farum BK Albertslund IF Farum Park
0 - 4
501914
19-09 2020
Kl. 13:00
Liria FK Snekkersten IF Skinderskovgård
2 - 0
501915
19-09 2020
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Vallensbæk IF Hørsholm Idrætspark
4 - 3
502198
26-09 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF VB 1968 Vallensbæk Idrætscenter
3 - 2
502259
26-09 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 4
502260
26-09 2020
Kl. 13:00
Liria FK Farum BK Skinderskovgård
3 - 1
502000
26-09 2020
Kl. 13:00
Stenløse BK Albertslund IF Stenløse Stadion
1 - 2
502091
26-09 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Fredensborg BI Lundtofte Idrætsplads
2 - 1
502184
26-09 2020
Kl. 13:00
LSF Glostrup Smørum Idrætscenter
0 - 3
502175
26-09 2020
Kl. 14:00
Hundested IK Herstedøster IC Hundested Stadion
2 - 2
502261
03-10 2020
Kl. 12:00
Glostrup Vallensbæk IF Glostrup Idrætspark
3 - 2
502321
03-10 2020
Kl. 13:00
Farum BK Stenløse BK Farum Park
4 - 1
502264
03-10 2020
Kl. 13:30
Albertslund IF Lundtofte Boldklub Albertslund Stadion
3 - 4
502306
03-10 2020
Kl. 14:00
VB 1968 Snekkersten IF Skovbrynet Skole
4 - 3
502263
03-10 2020
Kl. 15:00
Fredensborg BI Hundested IK Fredensborg Stadion
4 - 2
502364
to
08-10 2020
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Farum BK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
4 - 2
502342
10-10 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Herstedøster IC Vallensbæk Idrætscenter
2 - 2
502343
10-10 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Glostrup Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 1
502355
10-10 2020
Kl. 13:00
Liria FK VB 1968 Skinderskovgård
2 - 3
502325
10-10 2020
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Stenløse BK Lundtofte Idrætsplads
2 - 1
502329
10-10 2020
Kl. 14:00
Hundested IK Albertslund IF Hundested Stadion
0 - 1
502341
10-10 2020
Kl. 15:15
LSF Fredensborg BI Smørum Idrætscenter
0 - 1
502393
fr
16-10 2020
Kl. 18:30
VB 1968 Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe Stadion
0 - 2
502386
17-10 2020
Kl. 11:00
Fredensborg BI Vallensbæk IF Fredensborg Stadion
2 - 1
502365
17-10 2020
Kl. 12:00
Glostrup Liria FK Glostrup Idrætspark
5 - 2
502398
17-10 2020
Kl. 13:00
Farum BK Lundtofte Boldklub Farum Park
4 - 1
502392
17-10 2020
Kl. 13:00
Stenløse BK Hundested IK Stenløse Stadion
2 - 2
502366
17-10 2020
Kl. 13:30
Herstedøster IC Snekkersten IF Herstedøster Stadion
2 - 1
502391
17-10 2020
Kl. 13:30
Albertslund IF LSF Albertslund Stadion
0 - 3
502680
to
22-10 2020
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Glostrup Hørsholm Idrætspark
3 - 3
502708
fr
23-10 2020
Kl. 19:00
VB 1968 Farum BK Skovbrynet Skole Kunstgræs
3 - 2
502558
24-10 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Albertslund IF Vallensbæk Idrætscenter
2 - 1
502613
24-10 2020
Kl. 13:00
Snekkersten IF Fredensborg BI Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3 - 1
502659
24-10 2020
Kl. 13:00
Liria FK Herstedøster IC Skinderskovgård
2 - 3
502402
24-10 2020
Kl. 14:00
Hundested IK Lundtofte Boldklub Hundested Stadion
1 - 5
502436
24-10 2020
Kl. 15:15
LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter
2 - 1
502265
10-04 2021
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Liria FK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
0 - 2
502262
10-04 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC LSF Herstedøster Stadion
2 - 1
501845
10-04 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF Fredensborg BI Albertslund Stadion
2 - 3
501913 ti
13-04 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Stenløse BK Fredensborg Stadion, Kunstgræs
4 - 1
502740
17-04 2021
Kl. 11:00
Fredensborg BI Liria FK Fredensborg Stadion
2 - 1
502738
17-04 2021
Kl. 12:00
Glostrup VB 1968 Glostrup Idrætspark
3 - 1
502837
17-04 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub LSF Lundtofte Idrætsplads
0 - 0
502739
17-04 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Hørsholm-Usserød IK Herstedøster Stadion
2 - 1
502835
17-04 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF Snekkersten IF Albertslund Stadion
4 - 2
502838
17-04 2021
Kl. 14:00
Hundested IK Farum BK Hundested Stadion
2 - 0
502836
ti
20-04 2021
Kl. 19:15
Stenløse BK Vallensbæk IF Stenløse Stadion
1 - 2
502875
24-04 2021
Kl. 13:00
LSF Hundested IK Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
3 - 1
502876
24-04 2021
Kl. 13:00
Vallensbæk IF Lundtofte Boldklub Vallensbæk Idrætscenter
4 - 2
502891
24-04 2021
Kl. 13:00
Snekkersten IF Stenløse BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 0
502892
24-04 2021
Kl. 13:00
Liria FK Albertslund IF Skinderskovgård
2 - 3
502893
24-04 2021
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Fredensborg BI Hørsholm Idrætspark
3 - 2
502897
24-04 2021
Kl. 13:00
VB 1968 Herstedøster IC Skovbrynet Skole
1 - 1
502905
24-04 2021
Kl. 14:00
Farum BK Glostrup Right to Dream Park
2 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Oprykningsspil til DanmarksserienOprykningsspil til Danmarksserien

Turneringsafslutning: 
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 19. juni 2021 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen

Oprykningsspil for 2´erne:
 

Læs mere her  Oprykningsspil

Log ind