MENU

Serie 1 , Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
509758
on
12-08 2020
Kl. 18:30
Ballerup BK Hillerød Fodbold Ballerup Idrætsby
2 - 5
509756
to
13-08 2020
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold B. 1973, Herlev Helsinge Stadion
0 - 1
509754
fr
14-08 2020
Kl. 18:30
FC Rudersdal Ølstykke FC Vedbæk Stadion
3 - 2
509752
15-08 2020
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Lyngby BK Lyngehallen
0 - 1
509755
15-08 2020
Kl. 13:00
AB Værløse Akademisk Boldklub
2 - 2
509757
15-08 2020
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Virum-Sorgenfri Gladsaxe Stadion
2 - 1
509753
15-08 2020
Kl. 14:00
Espergærde IF Brøndby Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 0
509765
22-08 2020
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Lynge-Uggeløse IF Hillerød Stadion
3 - 0
509762
22-08 2020
Kl. 13:30
Værløse Helsinge Fodbold Værløse Stadion
1 - 1
509763
22-08 2020
Kl. 13:30
Ølstykke FC AB Ølstykke Stadion
2 - 2
509759
22-08 2020
Kl. 14:00
Lyngby BK Espergærde IF Lyngby Stadion Kunstgræsbane
1 - 4
509764
23-08 2020
Kl. 13:00
Brøndby FC Rudersdal Brøndby Stadion
0 - 4
509767
to
27-08 2020
Kl. 18:15
FC Rudersdal Lyngby BK Vedbæk Stadion
2 - 2
509949
to
27-08 2020
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri Hillerød Fodbold Virum Stadion
2 - 2
509769
29-08 2020
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Ølstykke FC Helsinge Stadion
2 - 3
509771
29-08 2020
Kl. 13:00
Ballerup BK B. 1973, Herlev Ballerup Idrætsby
4 - 2
509768
29-08 2020
Kl. 13:00
AB Brøndby Akademisk Boldklub
3 - 0
509766
29-08 2020
Kl. 14:00
Espergærde IF Lynge-Uggeløse IF Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 2
509770
29-08 2020
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Værløse Gladsaxe Stadion
2 - 1
509761
ti
01-09 2020
Kl. 19:00
B. 1973, Herlev Gladsaxe-Hero BK Elverroad Kunstgræs
2 - 3
509956
fr
04-09 2020
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Espergærde IF Hillerød Stadion
3 - 0
509951
05-09 2020
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF FC Rudersdal Lyngehallen
1 - 2
509952
05-09 2020
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri B. 1973, Herlev Virum Stadion
2 - 3
509953
05-09 2020
Kl. 13:30
Værløse Ballerup BK Værløse Stadion
2 - 1
509954
05-09 2020
Kl. 13:30
Ølstykke FC Gladsaxe-Hero BK Ølstykke Stadion
1 - 2
509950
05-09 2020
Kl. 14:00
Lyngby BK AB Lyngby Stadion Kunstgræsbane
2 - 0
509955
06-09 2020
Kl. 13:00
Brøndby Helsinge Fodbold Brøndby Stadion
1 - 6
509961
on
09-09 2020
Kl. 17:45
Ballerup BK Ølstykke FC Ballerup Idrætsby
2 - 1
509957
fr
11-09 2020
Kl. 18:00
FC Rudersdal Espergærde IF Vedbæk Stadion
2 - 3
509959
12-09 2020
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Lyngby BK Helsinge Stadion
1 - 2
509962
12-09 2020
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Værløse Virum Stadion
0 - 2
509958
12-09 2020
Kl. 13:00
AB Lynge-Uggeløse IF Akademisk Boldklub
1 - 0
509963
12-09 2020
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Hillerød Fodbold Elverroad Kunstgræs
0 - 2
509760
ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Ballerup BK Virum-Sorgenfri Top Danmark Hallen, kunstgræs
6 - 2
509966
to
17-09 2020
Kl. 18:00
Espergærde IF AB Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 1
509965
19-09 2020
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold Lyngehallen
3 - 0
509970
19-09 2020
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold FC Rudersdal Hillerød Stadion
1 - 2
509967
19-09 2020
Kl. 13:30
Værløse B. 1973, Herlev Værløse Stadion
5 - 3
509968
19-09 2020
Kl. 13:30
Ølstykke FC Virum-Sorgenfri Ølstykke Stadion
5 - 0
509964
19-09 2020
Kl. 14:00
Lyngby BK Gladsaxe-Hero BK Lyngby Stadion Kunstgræsbane
3 - 0
509969
20-09 2020
Kl. 13:00
Brøndby Ballerup BK Brøndby Stadion
0 - 6
509960
ti
22-09 2020
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK Brøndby Gladsaxe Stadion
6 - 0
509972
26-09 2020
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Espergærde IF Helsinge Stadion
1 - 1
509974
26-09 2020
Kl. 13:00
Ballerup BK Lyngby BK Ballerup Idrætsby
1 - 2
509975
26-09 2020
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Brøndby Virum Stadion
3 - 1
509971
26-09 2020
Kl. 13:00
AB FC Rudersdal Akademisk Boldklub
1 - 2
509977
26-09 2020
Kl. 13:30
Værløse Hillerød Fodbold Værløse Stadion
1 - 0
509973
26-09 2020
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Lynge-Uggeløse IF Gladsaxe Stadion
3 - 0
509976
26-09 2020
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Ølstykke FC Elverroad Kunstgræs
1 - 4
510000
fr
02-10 2020
Kl. 18:30
Ølstykke FC Værløse Ølstykke Stadion
2 - 2
510002
03-10 2020
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold AB Hillerød Stadion
1 - 4
509999
03-10 2020
Kl. 13:00
FC Rudersdal Helsinge Fodbold Vedbæk Stadion
3 - 0
509997
03-10 2020
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Ballerup BK Lyngehallen
1 - 2
509998
03-10 2020
Kl. 14:00
Espergærde IF Gladsaxe-Hero BK Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 2
509978
03-10 2020
Kl. 14:00
Lyngby BK Virum-Sorgenfri Lyngby Stadion Kunstgræsbane
2 - 0
510001
04-10 2020
Kl. 13:00
Brøndby B. 1973, Herlev Brøndby Stadion
1 - 3
510009
fr
09-10 2020
Kl. 18:30
Ølstykke FC Hillerød Fodbold Ølstykke Stadion
1 - 2
510003
10-10 2020
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold AB Helsinge Stadion
3 - 2
510005
10-10 2020
Kl. 13:00
Ballerup BK Espergærde IF Ballerup Idrætsby
3 - 3
510006
10-10 2020
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Lynge-Uggeløse IF Virum Stadion
1 - 2
510008
10-10 2020
Kl. 13:30
Værløse Brøndby Værløse Stadion
5 - 0
510004
10-10 2020
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK FC Rudersdal Gladsaxe Stadion
2 - 1
510007
10-10 2020
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Lyngby BK Elverroad Kunstgræs
1 - 0
510027
17-10 2020
Kl. 12:00
Brøndby Ølstykke FC Brøndby Stadion
0 - 4
510028
17-10 2020
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Helsinge Fodbold Hillerød Stadion
1 - 6
510014
17-10 2020
Kl. 13:00
AB Gladsaxe-Hero BK Akademisk Boldklub
0 - 3
510011
17-10 2020
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF B. 1973, Herlev Lyngehallen
1 - 0
510012
17-10 2020
Kl. 14:00
Espergærde IF Virum-Sorgenfri Mørdrup Idrætsanlæg
4 - 2
510010
17-10 2020
Kl. 14:00
Lyngby BK Værløse Lyngby Stadion Kunstgræsbane
1 - 1
510013
18-10 2020
Kl. 15:00
FC Rudersdal Ballerup BK Vedbæk Stadion
6 - 0
510030
24-10 2020
Kl. 12:45
Ballerup BK AB Top Danmark Hallen, kunstgræs
1 - 3
510031
24-10 2020
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri FC Rudersdal Virum Stadion
0 - 4
510033
24-10 2020
Kl. 13:30
Værløse Lynge-Uggeløse IF Værløse Stadion
2 - 0
510034
24-10 2020
Kl. 14:00
Ølstykke FC Lyngby BK Ølstykke Stadion
3 - 4
510029
24-10 2020
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Helsinge Fodbold Gladsaxe Stadion
3 - 2
510032
24-10 2020
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Espergærde IF Elverroad Kunstgræs
3 - 3
510035
25-10 2020
Kl. 13:00
Brøndby Hillerød Fodbold Brøndby Stadion
0 - 6
515487
fr
16-04 2021
Kl. 18:00
FC Rudersdal B. 1973, Herlev Vedbæk Stadion
1 - 1
515489
17-04 2021
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Ballerup BK Helsinge Stadion Kunstgræs
2 - 2
515488
17-04 2021
Kl. 13:00
AB Virum-Sorgenfri Akademisk Boldklub
2 - 0
510037
17-04 2021
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Ølstykke FC Lyngehallen
4 - 3
510038
17-04 2021
Kl. 14:00
Espergærde IF Værløse Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
3 - 1
515490
17-04 2021
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Hillerød Fodbold Gladsaxe Stadion
2 - 1
510036
17-04 2021
Kl. 14:00
Lyngby BK Brøndby Lyngby Stadion Kunstgræsbane
2 - 1
515493
24-04 2021
Kl. 13:00
B. 1973, Herlev AB Elverroad Kunstgræs
1 - 2
515496
24-04 2021
Kl. 13:00
Brøndby Lynge-Uggeløse IF Brøndby Stadion
1 - 0
515497
24-04 2021
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Lyngby BK Hillerød Stadion Kunstgræs
2 - 0
515494
24-04 2021
Kl. 13:30
Værløse FC Rudersdal Værløse Stadion
0 - 1
515495
24-04 2021
Kl. 13:35
Ølstykke FC Espergærde IF Ølstykke Stadion
2 - 4
515492
ti
27-04 2021
Kl. 18:45
Virum-Sorgenfri Helsinge Fodbold Virum Stadion
1 - 0
515491
ti
27-04 2021
Kl. 19:00
Ballerup BK Gladsaxe-Hero BK Ballerup Idrætsby
3 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 19. juni 2021 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen

Log ind