MENU

Serie 1 , Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
515727
fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Greve Fodbold B. 73, Slagelse Greve Idræts Center
0 - 5
515726
fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Suså IF Hvalsø IF Herlufmagle Kunstgræs
2 - 2
515724
15-08 2020
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold Holbæk United Strøbyhallen
7 - 2
515722
15-08 2020
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Svebølle BI 2016 Bjæverskov Stadion
0 - 2
515723
15-08 2020
Kl. 13:00
BK Avarta Herfølge BK Espelundens Idrætsanlæg
2 - 0
515725
15-08 2020
Kl. 13:30
Raklev GI Benløse IF Røsnæshallen
4 - 0
515721
16-08 2020
Kl. 13:00
Fårevejle BK Holbæk B&I Faarevejle Stadion
3 - 5
515732
to
20-08 2020
Kl. 18:30
Herfølge BK AIK 65 Strøby Fodbold Herfølge Stadion
3 - 2
515730
22-08 2020
Kl. 11:00
Benløse IF Suså IF Benløsehallen
0 - 0
515729
22-08 2020
Kl. 13:00
Hvalsø IF Greve Fodbold Hvalsø ny Idrætsplads
6 - 1
515734
22-08 2020
Kl. 15:00
B. 73, Slagelse Fårevejle BK Stadion Vest
0 - 5
515731
23-08 2020
Kl. 13:00
Holbæk United Raklev GI Tuse Kunstgræsbane
0 - 5
515739
fr
28-08 2020
Kl. 19:00
Suså IF Holbæk United Herlufmagle Kunstgræs
1 - 1
515740
29-08 2020
Kl. 12:00
Greve Fodbold Benløse IF Greve Idræts Center
1 - 3
515737
29-08 2020
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold Svebølle BI 2016 Strøbyhallen
3 - 0
515735
29-08 2020
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Fårevejle BK Bjæverskov Stadion
0 - 0
515736
29-08 2020
Kl. 13:00
BK Avarta Holbæk B&I Espelundens Idrætsanlæg
0 - 2
515741
29-08 2020
Kl. 13:00
Hvalsø IF B. 73, Slagelse Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 4
515738
29-08 2020
Kl. 13:30
Raklev GI Herfølge BK Røsnæshallen Kunstgræs
0 - 0
515742
ti
01-09 2020
Kl. 19:00
Holbæk B&I AIK 65 Strøby Fodbold Holbæk Sportsby
2 - 1
515745
fr
04-09 2020
Kl. 18:30
Holbæk United Greve Fodbold Tuse Kunstgræsbane
1 - 4
515744
05-09 2020
Kl. 11:00
Benløse IF Hvalsø IF Benløsehallen
0 - 0
515743
05-09 2020
Kl. 13:00
Fårevejle BK BK Avarta Faarevejle Stadion
4 - 1
515748
05-09 2020
Kl. 15:00
B. 73, Slagelse IF Frem Bjæverskov Stadion Vest
3 - 0
515747
05-09 2020
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Raklev GI Svebølle Stadion
1 - 1
515746
ti
08-09 2020
Kl. 19:00
Herfølge BK Suså IF Herfølge Stadion
2 - 1
515752
fr
11-09 2020
Kl. 19:00
Suså IF Svebølle BI 2016 Herlufmagle Kunstgræs
0 - 5
515755
12-09 2020
Kl. 11:00
Benløse IF B. 73, Slagelse Benløsehallen
1 - 1
515750
12-09 2020
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold Fårevejle BK Strøbyhallen
1 - 3
515749
12-09 2020
Kl. 13:00
BK Avarta IF Frem Bjæverskov Espelundens Idrætsanlæg
0 - 3
515754
12-09 2020
Kl. 13:00
Hvalsø IF Holbæk United Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 0
515751
12-09 2020
Kl. 13:30
Raklev GI Holbæk B&I Røsnæshallen Kunstgræs
0 - 0
515753
12-09 2020
Kl. 15:00
Greve Fodbold Herfølge BK Greve Idræts Center
1 - 7
515756 ti
15-09 2020
Kl. 19:00
Holbæk B&I Suså IF Holbæk Sportsby
6 - 1
515733
on
16-09 2020
Kl. 18:00
Svebølle BI 2016 BK Avarta Svebølle Stadion
2 - 2
515760
to
17-09 2020
Kl. 18:30
Herfølge BK Hvalsø IF Herfølge Stadion
1 - 1
515759
fr
18-09 2020
Kl. 18:30
Holbæk United Benløse IF Tuse Kunstgræsbane
0 - 0
515757
19-09 2020
Kl. 13:00
Fårevejle BK Raklev GI Faarevejle Stadion
2 - 4
515758
19-09 2020
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov AIK 65 Strøby Fodbold Bjæverskov Stadion
1 - 2
515762
19-09 2020
Kl. 15:00
B. 73, Slagelse BK Avarta Stadion Vest
1 - 2
515761
19-09 2020
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Greve Fodbold Svebølle Stadion
6 - 0
515766
ti
22-09 2020
Kl. 18:30
Greve Fodbold Holbæk B&I Greve Idræts Center Kunstgræs
1 - 3
515763
to
24-09 2020
Kl. 18:30
AIK 65 Strøby Fodbold BK Avarta Strøbyhallen
2 - 3
515769
fr
25-09 2020
Kl. 18:30
Holbæk United B. 73, Slagelse Tuse Kunstgræsbane
0 - 4
515765 fr
25-09 2020
Kl. 19:00
Suså IF Fårevejle BK Herlufmagle Kunstgræs
0 - 1
515768
26-09 2020
Kl. 11:00
Benløse IF Herfølge BK Benløsehallen
0 - 3
515767
26-09 2020
Kl. 13:00
Hvalsø IF Svebølle BI 2016 Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
0 - 0
515764
26-09 2020
Kl. 13:30
Raklev GI IF Frem Bjæverskov Røsnæshallen
1 - 1
515770
on
30-09 2020
Kl. 19:00
Holbæk B&I Hvalsø IF Holbæk Sportsby
3 - 2
515774
to
01-10 2020
Kl. 19:00
Herfølge BK Holbæk United Herfølge Stadion
7 - 1
515771
03-10 2020
Kl. 13:00
Fårevejle BK Greve Fodbold Faarevejle Stadion
4 - 0
515772
03-10 2020
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Suså IF Bjæverskov Stadion
2 - 1
515773
03-10 2020
Kl. 13:00
BK Avarta Raklev GI Espelundens Idrætsanlæg
2 - 2
515776
03-10 2020
Kl. 15:00
B. 73, Slagelse AIK 65 Strøby Fodbold Stadion Vest
3 - 2
515775
03-10 2020
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Benløse IF Svebølle Stadion
3 - 1
515783
to
08-10 2020
Kl. 19:00
Herfølge BK B. 73, Slagelse Herfølge Stadion
2 - 0
515782
fr
09-10 2020
Kl. 18:30
Holbæk United Svebølle BI 2016 Tuse Kunstgræsbane
1 - 2
515778
fr
09-10 2020
Kl. 19:00
Suså IF BK Avarta Herlufmagle Kunstgræs
4 - 3
515780
fr
09-10 2020
Kl. 19:00
Fårevejle BK Hvalsø IF Faarevejle Stadion
2 - 7
515781
10-10 2020
Kl. 11:00
Benløse IF Holbæk B&I Benløsehallen
2 - 5
515777
10-10 2020
Kl. 13:30
Raklev GI AIK 65 Strøby Fodbold Røsnæshallen
4 - 2
515779
10-10 2020
Kl. 15:00
Greve Fodbold IF Frem Bjæverskov Greve Idræts Center
2 - 3
515784 on
14-10 2020
Kl. 19:00
Holbæk B&I Holbæk United Holbæk Sportsby
UHT

Udehold taberdømt

515854
17-10 2020
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold Suså IF Strøbyhallen
3 - 0
515851
17-10 2020
Kl. 13:00
Fårevejle BK Benløse IF Faarevejle Stadion
2 - 1
515852
17-10 2020
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Hvalsø IF Bjæverskov Stadion
0 - 0
515853
17-10 2020
Kl. 13:00
BK Avarta Greve Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
3 - 0
515856
17-10 2020
Kl. 15:00
B. 73, Slagelse Raklev GI Stadion Vest
4 - 1
515855
17-10 2020
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Herfølge BK Svebølle Stadion
3 - 0
515862
to
22-10 2020
Kl. 18:30
Herfølge BK Holbæk B&I Herfølge Stadion
1 - 1
515861
fr
23-10 2020
Kl. 18:30
Holbæk United Fårevejle BK Tuse Kunstgræsbane
0 - 7
515857
fr
23-10 2020
Kl. 19:00
Suså IF Raklev GI Herlufmagle Kunstgræs
5 - 3
515860
24-10 2020
Kl. 11:00
Benløse IF IF Frem Bjæverskov Benløsehallen
2 - 3
515859
24-10 2020
Kl. 13:00
Hvalsø IF BK Avarta Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 2
515858
24-10 2020
Kl. 15:00
Greve Fodbold AIK 65 Strøby Fodbold Greve Idræts Center
1 - 3
515863
24-10 2020
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 B. 73, Slagelse Svebølle Stadion
0 - 2
515728
to
08-04 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I IF Frem Bjæverskov Holbæk Sportsby - Kunstgræs
3 - 1
515864
on
14-04 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Svebølle BI 2016 Holbæk Stadion Kunstgræs
1 - 1
515868
17-04 2021
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold Hvalsø IF Strøbyhallen Kunstgræs
0 - 4
515870
17-04 2021
Kl. 13:00
Suså IF B. 73, Slagelse Herlufmagle Kunstgræs
2 - 2
515865
17-04 2021
Kl. 13:00
Fårevejle BK Herfølge BK Faarevejle Stadion
0 - 1
515866
17-04 2021
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Holbæk United Bjæverskov Stadion
4 - 2
515867
17-04 2021
Kl. 13:00
BK Avarta Benløse IF Espelunden Kunstgræs
1 - 0
515869
17-04 2021
Kl. 15:00
Raklev GI Greve Fodbold Røsnæshallen Kunstgræs
5 - 2
515874
fr
23-04 2021
Kl. 19:00
Holbæk United BK Avarta Tuse Kunstgræsbane
0 - 8
515873
24-04 2021
Kl. 11:00
Benløse IF AIK 65 Strøby Fodbold Benløsehallen
1 - 0
515875
24-04 2021
Kl. 13:00
Herfølge BK IF Frem Bjæverskov Herfølge Stadion
4 - 0
515876
24-04 2021
Kl. 13:00
Svebølle BI 2016 Fårevejle BK Svebølle Stadion
4 - 0
515877
24-04 2021
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Holbæk B&I Stadion Vest
2 - 2
515871
24-04 2021
Kl. 13:00
Greve Fodbold Suså IF Greve Idræts Center
3 - 2
515872
24-04 2021
Kl. 13:00
Hvalsø IF Raklev GI Hvalsø ny Idrætsplads
0 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 19. juni 2021 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen

Log ind