MENU

Serie 2 , Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
517524
15-08 2020
Kl. 11:45
Herlev IF BSF Herlev Stadion
4 - 1
517526
15-08 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK (2) Orient GI Bagsværd Stadion Kunstgræs
5 - 1
517525
15-08 2020
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Glostrup Valhøj Skole
1 - 0
517527
15-08 2020
Kl. 14:15
Avedøre IF Grønne Stjerne Avedøre Stadion
5 - 3
517528
15-08 2020
Kl. 15:30
Karlslunde IF Rosenhøj BK Karlslunde Stadion
1 - 0
517531
fr
21-08 2020
Kl. 18:00
Orient GI Herlev IF Islev Skole
2 - 2
517549
22-08 2020
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Karlslunde IF Ejby Friluftscenter
6 - 2
517530
22-08 2020
Kl. 13:00
BSF B. 77, Rødovre Ballerup Idrætspark
4 - 2
517529
22-08 2020
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Avedøre IF Avedøre Stadion
0 - 2
517548
22-08 2020
Kl. 14:00
Grønne Stjerne Bagsværd BK (2) Langbjergskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

517523
on
26-08 2020
Kl. 19:00
IF Bytoften Ejby IF 1968 Gladsaxe skole
3 - 1
517553
29-08 2020
Kl. 11:00
BSF Orient GI Ballerup Idrætspark
2 - 2
517551
29-08 2020
Kl. 11:45
Herlev IF Grønne Stjerne Herlev Stadion
6 - 1
517554
29-08 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK (2) Rosenhøj BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
1 - 0
517556
29-08 2020
Kl. 15:30
Karlslunde IF Glostrup Karlslunde Stadion
2 - 1
517559
fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Orient GI B. 77, Rødovre Islev Skole
2 - 1
517561
05-09 2020
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Bagsværd BK (2) Ejby Friluftscenter
1 - 3
517557
05-09 2020
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Herlev IF Avedøre Stadion
1 - 0
517560
05-09 2020
Kl. 14:00
Grønne Stjerne BSF Langbjergskolen
4 - 2
517562
05-09 2020
Kl. 14:30
Glostrup Avedøre IF Glostrup Idrætspark
1 - 2
517568
12-09 2020
Kl. 10:30
Avedøre IF IF Bytoften Avedøre Stadion
2 - 3
517563
12-09 2020
Kl. 11:45
Herlev IF Ejby IF 1968 Herlev Stadion
3 - 1
517566
12-09 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK (2) Glostrup Bagsværd Stadion
2 - 3
517564
12-09 2020
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Karlslunde IF Valhøj Skole
2 - 5
517565
12-09 2020
Kl. 13:00
BSF Rosenhøj BK Ballerup Idrætspark
1 - 1
517567
12-09 2020
Kl. 14:00
Orient GI Grønne Stjerne Rødovre Stadion
2 - 3
517550
ti
15-09 2020
Kl. 18:30
Glostrup IF Bytoften Glostrup Idrætspark
3 - 0
517573
19-09 2020
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 BSF Ejby Friluftscenter
2 - 2
517569
19-09 2020
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Orient GI Avedøre Stadion
2 - 3
517571
19-09 2020
Kl. 14:00
Grønne Stjerne B. 77, Rødovre Langbjergskolen
3 - 3
517574
19-09 2020
Kl. 14:30
Glostrup Herlev IF Glostrup Idrætspark
2 - 3
517572
19-09 2020
Kl. 15:30
Karlslunde IF Avedøre IF Karlslunde Stadion
5 - 0
517575
26-09 2020
Kl. 11:45
Herlev IF IF Bytoften Herlev Stadion
0 - 0
517576
26-09 2020
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Avedøre IF Valhøj Skole
1 - 2
517577
26-09 2020
Kl. 13:00
BSF Glostrup Ballerup Idrætspark
3 - 2
517579
26-09 2020
Kl. 14:00
Orient GI Ejby IF 1968 Rødovre Stadion
6 - 3
517580
26-09 2020
Kl. 14:00
Grønne Stjerne Rosenhøj BK Langbjergskolen
3 - 3
517582
fr
02-10 2020
Kl. 19:15
IF Bytoften BSF Gladsaxe skole
2 - 1
517583
03-10 2020
Kl. 10:30
Avedøre IF Bagsværd BK (2) Avedøre Stadion
2 - 0
517585
03-10 2020
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Grønne Stjerne Ejby Friluftscenter
1 - 5
517581
03-10 2020
Kl. 13:30
Rosenhøj BK B. 77, Rødovre Avedøre Stadion
1 - 0
517586
03-10 2020
Kl. 14:30
Glostrup Orient GI Glostrup Idrætspark
1 - 3
517584
03-10 2020
Kl. 15:30
Karlslunde IF Herlev IF Karlslunde Stadion
0 - 3
517591
fr
09-10 2020
Kl. 19:00
IF Bytoften Orient GI Gladsaxe skole
3 - 3
517588
10-10 2020
Kl. 11:45
Herlev IF Avedøre IF Herlev Stadion
4 - 0
517589
10-10 2020
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Bagsværd BK (2) Valhøj Skole
2 - 3
517590
10-10 2020
Kl. 13:00
BSF Karlslunde IF Ballerup Idrætspark
1 - 4
517587
10-10 2020
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Ejby IF 1968 Avedøre Stadion
2 - 3
517592
10-10 2020
Kl. 14:00
Grønne Stjerne Glostrup Langbjergskolen
1 - 6
517595
17-10 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK (2) Herlev IF Bagsværd Stadion
2 - 2
517594
17-10 2020
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Ejby IF 1968 Valhøj Skole
4 - 4
517596
17-10 2020
Kl. 14:15
Avedøre IF BSF Avedøre Stadion
7 - 3
517598
17-10 2020
Kl. 14:30
Glostrup Rosenhøj BK Glostrup Idrætspark
2 - 0
517597
17-10 2020
Kl. 15:30
Karlslunde IF Orient GI Karlslunde Stadion
2 - 2
517602
24-10 2020
Kl. 10:00
Orient GI Avedøre IF Rødovre Stadion
3 - 4
517600
24-10 2020
Kl. 11:45
Herlev IF B. 77, Rødovre Herlev Stadion
4 - 0
517601
24-10 2020
Kl. 13:00
BSF Bagsværd BK (2) Ballerup Idrætspark
4 - 4
517603
24-10 2020
Kl. 13:00
Grønne Stjerne Karlslunde IF Langbjergskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

517604
24-10 2020
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Glostrup Ejby Friluftscenter
5 - 0
517599
24-10 2020
Kl. 13:30
Rosenhøj BK IF Bytoften Avedøre Stadion
4 - 0
517558 on
28-10 2020
Kl. 19:15
IF Bytoften Karlslunde IF Gladsaxe skole
517555
31-10 2020
Kl. 10:30
Avedøre IF Ejby IF 1968 Avedøre Stadion
517578
31-10 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK (2) Karlslunde IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
517552
31-10 2020
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre IF Bytoften Valhøj Skole
517593
31-10 2020
Kl. 15:00
IF Bytoften Grønne Stjerne Gladsaxe skole
517570 on
04-11 2020
Kl. 19:15
IF Bytoften Bagsværd BK (2) Gladsaxe skole
517655
10-04 2021
Kl. 11:00
Orient GI Bagsværd BK (2) Rødovre Stadion
517657
10-04 2021
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 IF Bytoften Ejby Friluftscenter
517653
10-04 2021
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Karlslunde IF Avedøre Stadion
517654
10-04 2021
Kl. 15:00
BSF Herlev IF Ballerup Idrætspark
517656
10-04 2021
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Avedøre IF Langbjergskolen
517658
10-04 2021
Kl. 15:30
Glostrup B. 77, Rødovre Glostrup Idrætspark
517663
17-04 2021
Kl. 10:30
Avedøre IF Rosenhøj BK Avedøre Stadion
517660
17-04 2021
Kl. 11:45
Herlev IF Orient GI Herlev Stadion
517662
17-04 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK (2) Grønne Stjerne Bagsværd Stadion
517661
17-04 2021
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre BSF Valhøj Skole
517659
17-04 2021
Kl. 14:45
IF Bytoften Glostrup Gladsaxe skole
517664
17-04 2021
Kl. 15:30
Karlslunde IF Ejby IF 1968 Karlslunde Stadion
517665 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Rosenhøj BK Bagsværd BK (2) Avedøre Stadion
517666 on
21-04 2021
Kl. 18:30
IF Bytoften B. 77, Rødovre Gladsaxe skole
517667 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Orient GI BSF Rødovre Stadion
517668 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Grønne Stjerne Herlev IF Langbjergskolen
517669 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 Avedøre IF Ejby Friluftscenter
517670 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Glostrup Karlslunde IF Glostrup Idrætspark
517675
24-04 2021
Kl. 10:30
Avedøre IF Glostrup Avedøre Stadion
517671
24-04 2021
Kl. 11:45
Herlev IF Rosenhøj BK Herlev Stadion
517674
24-04 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK (2) Ejby IF 1968 Bagsværd Stadion
517672
24-04 2021
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Orient GI Valhøj Skole
517673
24-04 2021
Kl. 15:00
BSF Grønne Stjerne Ballerup Idrætspark
517676
24-04 2021
Kl. 15:30
Karlslunde IF IF Bytoften Karlslunde Stadion
517681
01-05 2021
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Herlev IF Ejby Friluftscenter
517677
01-05 2021
Kl. 13:30
Rosenhøj BK BSF Avedøre Stadion
517678
01-05 2021
Kl. 14:45
IF Bytoften Avedøre IF Gladsaxe skole
517679
01-05 2021
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Orient GI Langbjergskolen
517680
01-05 2021
Kl. 15:30
Karlslunde IF B. 77, Rødovre Karlslunde Stadion
517682
01-05 2021
Kl. 15:30
Glostrup Bagsværd BK (2) Glostrup Idrætspark
517688
08-05 2021
Kl. 10:30
Avedøre IF Karlslunde IF Avedøre Stadion
517687
08-05 2021
Kl. 11:00
Orient GI Rosenhøj BK Rødovre Stadion
517683
08-05 2021
Kl. 11:30
Herlev IF Glostrup Herlev Stadion
517686
08-05 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK (2) IF Bytoften Bagsværd Stadion
517684
08-05 2021
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Grønne Stjerne Valhøj Skole
517685
08-05 2021
Kl. 15:00
BSF Ejby IF 1968 Ballerup Idrætspark
517691
15-05 2021
Kl. 10:30
Avedøre IF B. 77, Rødovre Avedøre Stadion
517693
15-05 2021
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Orient GI Ejby Friluftscenter
517689
15-05 2021
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Grønne Stjerne Avedøre Stadion
517690
15-05 2021
Kl. 14:45
IF Bytoften Herlev IF Gladsaxe skole
517692
15-05 2021
Kl. 15:30
Karlslunde IF Bagsværd BK (2) Karlslunde Stadion
517694
15-05 2021
Kl. 15:30
Glostrup BSF Glostrup Idrætspark
517700
22-05 2021
Kl. 11:00
Orient GI Glostrup Rødovre Stadion
517695
22-05 2021
Kl. 11:45
Herlev IF Karlslunde IF Herlev Stadion
517698
22-05 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK (2) Avedøre IF Bagsværd Stadion
517696
22-05 2021
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Rosenhøj BK Valhøj Skole
517697
22-05 2021
Kl. 15:00
BSF IF Bytoften Ballerup Idrætspark
517701
22-05 2021
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Ejby IF 1968 Langbjergskolen
517704
29-05 2021
Kl. 10:30
Avedøre IF Herlev IF Avedøre Stadion
517703
29-05 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK (2) B. 77, Rødovre Bagsværd Stadion
517706
29-05 2021
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Rosenhøj BK Ejby Friluftscenter
517702
29-05 2021
Kl. 14:45
IF Bytoften Orient GI Gladsaxe skole
517707
29-05 2021
Kl. 15:30
Glostrup Grønne Stjerne Glostrup Idrætspark
517705
29-05 2021
Kl. 15:30
Karlslunde IF BSF Karlslunde Stadion
517711
05-06 2021
Kl. 11:00
Orient GI Karlslunde IF Rødovre Stadion
517709
05-06 2021
Kl. 11:45
Herlev IF Bagsværd BK (2) Herlev Stadion
517819
05-06 2021
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 B. 77, Rødovre Ejby Friluftscenter
517708
05-06 2021
Kl. 13:30
Rosenhøj BK Glostrup Avedøre Stadion
517710
05-06 2021
Kl. 15:00
BSF Avedøre IF Ballerup Idrætspark
517712
05-06 2021
Kl. 15:00
Grønne Stjerne IF Bytoften Langbjergskolen
517824
12-06 2021
Kl. 11:00
IF Bytoften Rosenhøj BK Gladsaxe skole
517919
12-06 2021
Kl. 11:00
B. 77, Rødovre Herlev IF Valhøj Skole
517973
12-06 2021
Kl. 11:00
Bagsværd BK (2) BSF Bagsværd Stadion
518166
12-06 2021
Kl. 11:00
Avedøre IF Orient GI Avedøre Stadion
518235
12-06 2021
Kl. 11:00
Karlslunde IF Grønne Stjerne Karlslunde Stadion
518339
12-06 2021
Kl. 11:00
Glostrup Ejby IF 1968 Glostrup Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen tirsdag den 15. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 19. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2. 

Log ind