MENU

Serie 2 , Pulje 3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
518685
15-08 2020
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene Svogerslev BK Hedehusene Idrætspark
1 - 6
518380
15-08 2020
Kl. 12:45
Tuse IF Kalundborg GB Tuse Kunstgræs 2020
1 - 1
518581
15-08 2020
Kl. 13:30
Tune IF Taastrup FC Tune Stadion
4 - 0
518584
15-08 2020
Kl. 15:30
Såby Fodbold Undløse BK Såby Hallen
7 - 0
518739
16-08 2020
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub VG fodbold Roskilde Idrætspark
3 - 3
518934
ma
17-08 2020
Kl. 18:30
Asnæs BK KFUM BK, Roskilde Asnæs Stadion
3 - 1
519101
22-08 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC Såby Fodbold Tåstrup Idrætspark
1 - 4
519505
22-08 2020
Kl. 12:00
Undløse BK Tuse IF Undløse Stadion
0 - 1
519359
22-08 2020
Kl. 13:00
Kalundborg GB Asnæs BK Munkesø Stadion
4 - 1
519307
22-08 2020
Kl. 13:30
VG fodbold Fløng-Hedehusene Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
5 - 4
519142
22-08 2020
Kl. 15:00
Svogerslev BK Tune IF Svogerslev Idrætspark
3 - 5
518989
22-08 2020
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Roskilde Boldklub Lillevang Idrætscenter
1 - 2
520407
on
26-08 2020
Kl. 18:30
Asnæs BK Undløse BK Asnæs Stadion
3 - 2
519992
29-08 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC Svogerslev BK Tåstrup Idrætspark
1 - 3
520021
29-08 2020
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene KFUM BK, Roskilde Hedehusene Idrætspark
3 - 2
519897
29-08 2020
Kl. 12:00
Såby Fodbold Tuse IF Såby Hallen
2 - 2
519884
29-08 2020
Kl. 13:30
Tune IF VG fodbold Tune Stadion
4 - 7
520272
30-08 2020
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Kalundborg GB Roskilde Idrætspark
6 - 2
520588
05-09 2020
Kl. 12:00
Undløse BK Roskilde Boldklub Undløse Stadion
4 - 2
520443
05-09 2020
Kl. 12:45
Tuse IF Asnæs BK Tusehallen
2 - 0
520587
05-09 2020
Kl. 13:00
Kalundborg GB Fløng-Hedehusene Munkesø Stadion
3 - 1
520586
05-09 2020
Kl. 13:30
VG fodbold Taastrup FC Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
2 - 2
520585
05-09 2020
Kl. 15:00
Svogerslev BK Såby Fodbold Svogerslev Idrætspark
0 - 5
520427
05-09 2020
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Tune IF Lillevang Idrætscenter
7 - 2
520591
12-09 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC KFUM BK, Roskilde Tåstrup Idrætspark
1 - 4
520592
12-09 2020
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene Undløse BK Hedehusene Idrætspark
3 - 3
520589
12-09 2020
Kl. 13:30
Tune IF Kalundborg GB Tune Stadion
0 - 3
520593
12-09 2020
Kl. 15:00
Svogerslev BK VG fodbold Svogerslev Idrætspark
3 - 1
520590
12-09 2020
Kl. 15:30
Såby Fodbold Asnæs BK Såby Hallen
3 - 2
520594
13-09 2020
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Tuse IF Roskilde Idrætspark
1 - 1
520598
on
16-09 2020
Kl. 18:30
Asnæs BK Roskilde Boldklub Asnæs Stadion, Kunstgræs
0 - 2
520600
19-09 2020
Kl. 12:00
Undløse BK Tune IF Undløse Stadion
1 - 3
520596
19-09 2020
Kl. 12:45
Tuse IF Fløng-Hedehusene Tusehallen
3 - 2
520599
19-09 2020
Kl. 13:00
Kalundborg GB Taastrup FC Munkesø Stadion
0 - 4
520597
19-09 2020
Kl. 13:30
VG fodbold Såby Fodbold Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
1 - 7
520595
19-09 2020
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Svogerslev BK Lillevang Idrætscenter
5 - 1
520603
26-09 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC Undløse BK Tåstrup Idrætspark
0 - 2
520604
26-09 2020
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene Asnæs BK Hedehusene Idrætspark
2 - 2
520602
26-09 2020
Kl. 12:00
Såby Fodbold Roskilde Boldklub Såby Hallen
1 - 1
520606
26-09 2020
Kl. 13:30
VG fodbold KFUM BK, Roskilde Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
6 - 4
520601
26-09 2020
Kl. 13:30
Tune IF Tuse IF Tune Stadion
3 - 1
520605
26-09 2020
Kl. 15:00
Svogerslev BK Kalundborg GB Svogerslev Idrætspark
3 - 2
520610
on
30-09 2020
Kl. 18:30
Asnæs BK Tune IF Asnæs Stadion, Kunstgræs
2 - 0
520612
03-10 2020
Kl. 12:00
Undløse BK Svogerslev BK Undløse Stadion
1 - 3
520608
03-10 2020
Kl. 12:45
Tuse IF Taastrup FC Tusehallen
0 - 0
520611
03-10 2020
Kl. 13:00
Kalundborg GB VG fodbold Munkesø Stadion
3 - 3
520607
03-10 2020
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Såby Fodbold Lillevang Idrætscenter
3 - 5
520609
04-10 2020
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Fløng-Hedehusene Roskilde Idrætspark
1 - 2
520616
10-10 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC Asnæs BK Tåstrup Idrætspark
1 - 1
520614
10-10 2020
Kl. 13:30
Tune IF Roskilde Boldklub Tune Stadion
3 - 2
520618
10-10 2020
Kl. 13:30
VG fodbold Undløse BK Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
4 - 2
520617
10-10 2020
Kl. 15:00
Svogerslev BK Tuse IF Svogerslev Idrætspark
2 - 1
520615
10-10 2020
Kl. 15:30
Såby Fodbold Fløng-Hedehusene Såby Hallen
2 - 3
520613
10-10 2020
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Kalundborg GB Lillevang Idrætscenter
3 - 0
520623
on
14-10 2020
Kl. 18:30
Asnæs BK Svogerslev BK Asnæs Stadion, Kunstgræs
1 - 5
520621
17-10 2020
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene Tune IF Hedehusene Idrætspark
2 - 1
520624
17-10 2020
Kl. 12:00
Undløse BK KFUM BK, Roskilde Undløse Stadion
6 - 0
520619
17-10 2020
Kl. 12:45
Tuse IF VG fodbold Tusehallen
2 - 1
520620
17-10 2020
Kl. 15:30
Såby Fodbold Kalundborg GB Såby Hallen
3 - 0
520622
18-10 2020
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Taastrup FC Roskilde Idrætspark
1 - 2
520627
24-10 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC Fløng-Hedehusene Gadehaveskolen kunstgræs
0 - 1
520630
24-10 2020
Kl. 13:00
Kalundborg GB Undløse BK Munkesø Stadion
1 - 2
520626
24-10 2020
Kl. 13:30
Tune IF Såby Fodbold Tune Stadion
0 - 3
520629
24-10 2020
Kl. 13:30
VG fodbold Asnæs BK Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
4 - 0
520628
24-10 2020
Kl. 15:00
Svogerslev BK Roskilde Boldklub Svogerslev Idrætspark
1 - 0
520625
24-10 2020
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Tuse IF Lillevang Idrætscenter
1 - 3
520642 fr
16-04 2021
Kl. 18:00
Asnæs BK Kalundborg GB Asnæs Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

520640
17-04 2021
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene VG fodbold Hedehusene Idrætspark
3 - 4
520639
17-04 2021
Kl. 12:00
Såby Fodbold Taastrup FC Lejrehallen Kunstbanen
3 - 1
520637
17-04 2021
Kl. 12:45
Tuse IF Undløse BK Tuse Kunstgræs 2020
3 - 2
520638
17-04 2021
Kl. 13:30
Tune IF Svogerslev BK Tune Stadion Kunstgræs
3 - 3
520641
18-04 2021
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub KFUM BK, Roskilde Roskilde Idrætspark
0 - 6
520644
ti
20-04 2021
Kl. 19:00
Tuse IF Såby Fodbold Tuse Kunstgræs 2020
3 - 4
520648 on
21-04 2021
Kl. 18:15
Undløse BK Asnæs BK Undløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

520645
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Svogerslev BK Taastrup FC Svogerslev Idrætspark
3 - 0
520643
on
21-04 2021
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Fløng-Hedehusene Lillevang Idrætscenter
2 - 0
520647 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Kalundborg GB Roskilde Boldklub Munkesø Stadion
2 - 2
520646
on
21-04 2021
Kl. 19:00
VG fodbold Tune IF Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
2 - 0
520806 fr
23-04 2021
Kl. 18:00
Asnæs BK Tuse IF Asnæs Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

520804
24-04 2021
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene Kalundborg GB Hedehusene Idrætspark
2 - 1
520650
24-04 2021
Kl. 12:00
Såby Fodbold Svogerslev BK Såby Hallen
2 - 0
520649
24-04 2021
Kl. 13:30
Tune IF KFUM BK, Roskilde Tune Stadion Kunstgræs
2 - 5
520805
25-04 2021
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Undløse BK Roskilde Idrætspark
0 - 4
520810 to
29-04 2021
Kl. 19:00
Asnæs BK Såby Fodbold Asnæs Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

520812
01-05 2021
Kl. 12:00
Undløse BK Fløng-Hedehusene Undløse Stadion
4 - 0
520808
01-05 2021
Kl. 12:45
Tuse IF Roskilde Boldklub Tusehallen
2 - 0
520811
01-05 2021
Kl. 13:00
Kalundborg GB Tune IF Munkesø Stadion
0 - 1
520809
01-05 2021
Kl. 13:30
VG fodbold Svogerslev BK Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
0 - 3
520807
01-05 2021
Kl. 16:00
KFUM BK, Roskilde Taastrup FC Lillevang Idrætscenter
7 - 2
521376
08-05 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Kalundborg GB Tåstrup Idrætspark
3 - 3
521388
08-05 2021
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene Tuse IF Hedehusene Idrætspark
2 - 2
521375
08-05 2021
Kl. 12:00
Såby Fodbold VG fodbold Såby Hallen
4 - 2
520813
08-05 2021
Kl. 13:30
Tune IF Undløse BK Tune Stadion
1 - 1
521389
08-05 2021
Kl. 14:30
Svogerslev BK KFUM BK, Roskilde Svogerslev Idrætspark
2 - 0
521390
09-05 2021
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Asnæs BK Roskilde Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

520803
ti
11-05 2021
Kl. 19:00
Taastrup FC VG fodbold Tåstrup Idrætspark
3 - 1
521394 on
12-05 2021
Kl. 18:00
Asnæs BK Fløng-Hedehusene Asnæs Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

521392
15-05 2021
Kl. 12:45
Tuse IF Tune IF Tusehallen
2 - 3
521399
15-05 2021
Kl. 13:30
Kalundborg GB Svogerslev BK Munkesø Stadion
0 - 5
521391
15-05 2021
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde VG fodbold Lillevang Idrætscenter
3 - 1
521475
22-05 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Tuse IF Tåstrup Idrætspark
3 - 5
521476
22-05 2021
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene Roskilde Boldklub Hedehusene Idrætspark
0 - 0
521474
22-05 2021
Kl. 12:00
Såby Fodbold KFUM BK, Roskilde Såby Hallen
3 - 1
521401
22-05 2021
Kl. 13:30
Tune IF Asnæs BK Tune Stadion
UHT

Udehold taberdømt

521482
22-05 2021
Kl. 13:30
VG fodbold Kalundborg GB Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
4 - 3
521477
22-05 2021
Kl. 15:00
Svogerslev BK Undløse BK Svogerslev Idrætspark
4 - 0
521400
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Undløse BK Taastrup FC Undløse Stadion
1 - 2
521495 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
Asnæs BK Taastrup FC Asnæs Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

521484
29-05 2021
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene Såby Fodbold Hedehusene Idrætspark
1 - 8
521483
29-05 2021
Kl. 12:45
Tuse IF Svogerslev BK Tusehallen
1 - 5
521485
30-05 2021
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Tune IF Roskilde Idrætspark
3 - 4
521497
30-05 2021
Kl. 13:00
Kalundborg GB KFUM BK, Roskilde Munkesø Stadion
0 - 1
521508
05-06 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Roskilde Boldklub Tåstrup Idrætspark
0 - 2
521507
05-06 2021
Kl. 13:30
Tune IF Fløng-Hedehusene Tune Stadion
1 - 0
521510
05-06 2021
Kl. 13:30
VG fodbold Tuse IF Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
2 - 2
521515
05-06 2021
Kl. 13:30
Kalundborg GB Såby Fodbold Munkesø Stadion
0 - 3
521509
05-06 2021
Kl. 15:00
Svogerslev BK Asnæs BK Svogerslev Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

521501
05-06 2021
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Undløse BK Lillevang Idrætscenter
2 - 1
521499
ti
08-06 2021
Kl. 19:00
Undløse BK VG fodbold Undløse Stadion
2 - 2
521393
on
09-06 2021
Kl. 19:00
Roskilde Boldklub Såby Fodbold Roskilde Idrætspark
1 - 2
521519
12-06 2021
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Svogerslev BK Roskilde Idrætspark
1 - 0
521520
12-06 2021
Kl. 11:00
Asnæs BK VG fodbold Asnæs Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

521538
12-06 2021
Kl. 11:00
Undløse BK Kalundborg GB Undløse Stadion
7 - 1
521516
12-06 2021
Kl. 11:00
Tuse IF KFUM BK, Roskilde Tusehallen
3 - 6
521517
12-06 2021
Kl. 11:00
Såby Fodbold Tune IF Såby Hallen
3 - 0
521518
12-06 2021
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene Taastrup FC Hedehusene Idrætspark
0 - 4
520632
19-06 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Tune IF Tåstrup Idrætspark
1 - 6
520636
19-06 2021
Kl. 12:00
Undløse BK Såby Fodbold Undløse Stadion
3 - 4
520634
19-06 2021
Kl. 13:30
VG fodbold Roskilde Boldklub Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
0 - 3
520635
19-06 2021
Kl. 13:30
Kalundborg GB Tuse IF Munkesø Stadion
0 - 1
520633
19-06 2021
Kl. 15:00
Svogerslev BK Fløng-Hedehusene Svogerslev Idrætspark
7 - 1
520631
19-06 2021
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Asnæs BK Lillevang Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen onsdag den 23. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 26. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind