MENU

Serie 3 , Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
526715
fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Farum BK (2) Dalby Stadion
4 - 1
526717
15-08 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Værløse BK Oppe-Sundby Stadion
4 - 3
526716
15-08 2020
Kl. 13:30
FIF, Hillerød IF Skjold Birkerød (1) FIF-Stadion
1 - 3
526718
15-08 2020
Kl. 14:30
Jyllinge FC Stenløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg
6 - 1
526713
15-08 2020
Kl. 15:00
Liria FK Blovstrød IF Skinderskovgård
2 - 4
526721
fr
21-08 2020
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (1) FC Hornsherred Birkerød Stadion Kunstgræs
1 - 4
526722
22-08 2020
Kl. 11:00
Værløse BK FIF, Hillerød Værløse Stadion
4 - 2
526719
22-08 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK ORI-Fodbold (2) Stenløse Stadion
3 - 5
526720
22-08 2020
Kl. 13:00
LSF Dalby IF / HFK fodbold Smørum Idrætscenter
0 - 0
526724
22-08 2020
Kl. 13:45
Farum BK (2) Liria FK Farum Park
5 - 8
526723
22-08 2020
Kl. 15:00
Blovstrød IF Jyllinge FC Blovstrød idrætsanlæg
5 - 2
526714
ti
25-08 2020
Kl. 18:30
FC Hornsherred LSF Møllegårdhallen
2 - 2
526729
to
27-08 2020
Kl. 19:00
Blovstrød IF ORI-Fodbold (2) Blovstrød idrætsanlæg
0 - 1
526727
29-08 2020
Kl. 13:00
LSF IF Skjold Birkerød (1) Smørum Idrætscenter
1 - 0
526728
29-08 2020
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Stenløse BK FIF-Stadion
4 - 1
526730
29-08 2020
Kl. 14:30
Jyllinge FC Farum BK (2) Spraglehøj Idrætsanlæg
11 - 1
526725
29-08 2020
Kl. 15:30
FC Hornsherred Værløse BK Skibby Stadion Kunstgræs
8 - 1
526726
30-08 2020
Kl. 13:00
Dalby IF / HFK fodbold Liria FK Dalby Stadion
4 - 1
526731
05-09 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK FC Hornsherred Stenløse Stadion
1 - 7
526736
05-09 2020
Kl. 13:30
Farum BK (2) ORI-Fodbold (2) Farum Park
HHT

Hjemmehold taberdømt

526735
05-09 2020
Kl. 15:00
Blovstrød IF FIF, Hillerød Blovstrød idrætsanlæg
4 - 1
526732
05-09 2020
Kl. 15:00
Liria FK Jyllinge FC Skinderskovgård
6 - 5
526742
fr
11-09 2020
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (1) Værløse BK Birkerød Stadion Kunstgræs
7 - 0
526743
12-09 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Liria FK Oppe-Sundby Stadion
2 - 3
526740
12-09 2020
Kl. 13:00
LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter
4 - 0
526741
12-09 2020
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Farum BK (2) FIF-Stadion
2 - 5
526737
12-09 2020
Kl. 15:30
FC Hornsherred Blovstrød IF Møllegårdhallen
5 - 0
526738
12-09 2020
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold Jyllinge FC Dalby Stadion
3 - 1
526744
19-09 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK IF Skjold Birkerød (1) Stenløse Stadion
0 - 1
526774
19-09 2020
Kl. 11:00
Værløse BK Dalby IF / HFK fodbold Værløse Stadion
3 - 5
526777
19-09 2020
Kl. 13:30
Farum BK (2) FC Hornsherred Farum Park
0 - 4
526773
19-09 2020
Kl. 15:00
Liria FK FIF, Hillerød Skinderskovgård
6 - 1
526776
19-09 2020
Kl. 15:00
Blovstrød IF LSF Blovstrød idrætsanlæg
2 - 4
526782
fr
25-09 2020
Kl. 19:30
IF Skjold Birkerød (1) Blovstrød IF Birkerød Stadion Kunstgræs
2 - 1
526783
26-09 2020
Kl. 11:00
Værløse BK Stenløse BK Værløse Stadion
3 - 3
526780
26-09 2020
Kl. 13:00
LSF Farum BK (2) Smørum Idrætscenter
1 - 0
526781
26-09 2020
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Jyllinge FC FIF-Stadion
3 - 5
526778
26-09 2020
Kl. 15:30
FC Hornsherred Liria FK Skibby Stadion Kunstgræs
2 - 3
526779
26-09 2020
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold ORI-Fodbold (2) Dalby Stadion
1 - 1
526784
03-10 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK Dalby IF / HFK fodbold Stenløse Stadion
0 - 2
526786
03-10 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) FIF, Hillerød Oppe-Sundby Stadion
1 - 1
526789
03-10 2020
Kl. 13:30
Farum BK (2) IF Skjold Birkerød (1) Farum Park
1 - 1
526787
03-10 2020
Kl. 14:30
Jyllinge FC FC Hornsherred Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 0
526788
03-10 2020
Kl. 15:00
Blovstrød IF Værløse BK Blovstrød idrætsanlæg
4 - 2
526785
03-10 2020
Kl. 15:00
Liria FK LSF Skinderskovgård
2 - 2
526794
fr
09-10 2020
Kl. 19:30
IF Skjold Birkerød (1) Liria FK Birkerød Stadion Kunstgræs
5 - 5
526795
10-10 2020
Kl. 11:00
Værløse BK Farum BK (2) Værløse Stadion
2 - 3
526790
10-10 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK Blovstrød IF Stenløse Stadion
0 - 4
526793
10-10 2020
Kl. 13:00
LSF Jyllinge FC Smørum Idrætscenter
4 - 0
526791
10-10 2020
Kl. 15:30
FC Hornsherred ORI-Fodbold (2) Møllegårdhallen
6 - 2
526792
10-10 2020
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold FIF, Hillerød Dalby Stadion
4 - 2
526799
17-10 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) LSF Oppe-Sundby Stadion
1 - 4
526801
17-10 2020
Kl. 13:30
Farum BK (2) Stenløse BK Farum Park
1 - 0
526798
17-10 2020
Kl. 13:30
FIF, Hillerød FC Hornsherred FIF-Stadion
1 - 6
526800
17-10 2020
Kl. 14:30
Jyllinge FC IF Skjold Birkerød (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
3 - 2
526796
17-10 2020
Kl. 15:00
Liria FK Værløse BK Skinderskovgård
5 - 1
526797
17-10 2020
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold Blovstrød IF Dalby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

526805
fr
23-10 2020
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (1) ORI-Fodbold (2) Birkerød Stadion Kunstgræs
5 - 1
526806
24-10 2020
Kl. 11:00
Værløse BK Jyllinge FC Værløse Stadion
2 - 5
526802
24-10 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK Liria FK Stenløse Stadion
2 - 9
526804
24-10 2020
Kl. 13:00
LSF FIF, Hillerød Smørum Idrætscenter
7 - 1
526807
24-10 2020
Kl. 13:00
Blovstrød IF Farum BK (2) Blovstrød idrætsanlæg
5 - 3
526803
24-10 2020
Kl. 15:30
FC Hornsherred Dalby IF / HFK fodbold Skibby Stadion Kunstgræs
2 - 1
526926
17-04 2021
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Værløse BK FIF-Stadion Kunstgræs
4 - 2
526929
17-04 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC Blovstrød IF Spraglehøj Idrætsanlæg
4 - 0
526814
17-04 2021
Kl. 15:00
Liria FK Farum BK (2) Skinderskovgård
2 - 1
526920
17-04 2021
Kl. 15:30
FC Hornsherred IF Skjold Birkerød (1) Skibby Stadion Kunstgræs
3 - 4
526921
17-04 2021
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold LSF Dalby Stadion
1 - 1
526931
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Liria FK Dalby IF / HFK fodbold Skinderskovgård
1 - 0
526933 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Værløse BK FC Hornsherred Værløse Stadion
1 - 2
526934
on
21-04 2021
Kl. 18:30
ORI-Fodbold (2) Blovstrød IF Oppe-Sundby Stadion
0 - 3
526935
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Farum BK (2) Jyllinge FC Stavnsholt
1 - 4
526930
to
22-04 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK FIF, Hillerød Stenløse Stadion
2 - 2
526940
24-04 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Farum BK (2) Oppe-Sundby Stadion
1 - 5
526938
24-04 2021
Kl. 13:00
LSF Værløse BK Smørum Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

526939
24-04 2021
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Blovstrød IF FIF-Stadion
1 - 1
526941
24-04 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC Liria FK Spraglehøj Idrætsanlæg
6 - 1
526936
24-04 2021
Kl. 15:30
FC Hornsherred Stenløse BK Møllegårdhallen
1 - 2
526937
24-04 2021
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold IF Skjold Birkerød (1) Dalby Stadion
0 - 1
526927
ti
27-04 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold (2) Stenløse BK Oppe-Sundby Stadion
1 - 2
526942
01-05 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK LSF Stenløse Stadion
1 - 5
526946
01-05 2021
Kl. 13:00
Blovstrød IF FC Hornsherred Blovstrød idrætsanlæg
2 - 1
526945
01-05 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC Dalby IF / HFK fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 1
526947
01-05 2021
Kl. 15:00
Farum BK (2) FIF, Hillerød Stavnsholt
10 - 2
526775
on
05-05 2021
Kl. 19:00
Jyllinge FC ORI-Fodbold (2) Spraglehøj Idrætsanlæg
3 - 1
526952
fr
07-05 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød (1) Stenløse BK Birkerød Stadion Kunstgræs
5 - 2
526953
08-05 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Jyllinge FC Oppe-Sundby Stadion
0 - 4
526950
08-05 2021
Kl. 13:00
LSF Blovstrød IF Smørum Idrætscenter
2 - 2
526951
08-05 2021
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Liria FK FIF-Stadion Kunstgræs
0 - 2
526948
08-05 2021
Kl. 15:30
FC Hornsherred Farum BK (2) Møllegårdhallen
4 - 1
526949
08-05 2021
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold Værløse BK Dalby Stadion
0 - 1
526734
on
12-05 2021
Kl. 19:00
Værløse BK LSF Værløse Stadion
1 - 6
526954
15-05 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Værløse BK Stenløse Stadion
1 - 5
526956
15-05 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Dalby IF / HFK fodbold Oppe-Sundby Stadion
1 - 2
526957
15-05 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC FIF, Hillerød Spraglehøj Idrætsanlæg
5 - 0
526958
15-05 2021
Kl. 15:00
Blovstrød IF IF Skjold Birkerød (1) Blovstrød idrætsanlæg
3 - 1
526959
15-05 2021
Kl. 15:00
Farum BK (2) LSF Stavnsholt
0 - 4
526955
15-05 2021
Kl. 15:00
Liria FK FC Hornsherred Skinderskovgård
1 - 3
526733
ti
18-05 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (1) Dalby IF / HFK fodbold Birkerød Stadion Kunstgræs
5 - 0
526964
fr
21-05 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød (1) Farum BK (2) Birkerød Stadion Kunstgræs
4 - 1
526965
22-05 2021
Kl. 11:00
Værløse BK Blovstrød IF Værløse Stadion
1 - 3
526961
22-05 2021
Kl. 11:00
Dalby IF / HFK fodbold Stenløse BK Dalby Stadion
8 - 1
526962
22-05 2021
Kl. 13:00
LSF Liria FK Smørum Idrætscenter
7 - 2
526963
22-05 2021
Kl. 13:30
FIF, Hillerød ORI-Fodbold (2) FIF-Stadion Kunstgræs
1 - 3
526932
ti
25-05 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød (1) LSF Birkerød Stadion Kunstgræs
2 - 3
526943
on
26-05 2021
Kl. 19:00
Liria FK ORI-Fodbold (2) Skinderskovgård
7 - 1
526968
29-05 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) FC Hornsherred Oppe-Sundby Stadion
1 - 6
526970
29-05 2021
Kl. 13:00
Blovstrød IF Stenløse BK Blovstrød idrætsanlæg
1 - 0
526971
29-05 2021
Kl. 13:00
Farum BK (2) Værløse BK Stavnsholt
3 - 1
526967
29-05 2021
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Dalby IF / HFK fodbold FIF-Stadion
1 - 3
526969
29-05 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC LSF Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 1
526966
29-05 2021
Kl. 15:00
Liria FK IF Skjold Birkerød (1) Skinderskovgård
4 - 2
526975
fr
04-06 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød (1) Jyllinge FC Birkerød Stadion Kunstgræs
2 - 4
526976
05-06 2021
Kl. 11:00
Værløse BK Liria FK Værløse Stadion
1 - 4
526972
05-06 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Farum BK (2) Stenløse Stadion
0 - 3
526977
05-06 2021
Kl. 13:00
Blovstrød IF Dalby IF / HFK fodbold Blovstrød idrætsanlæg
2 - 2
526974
05-06 2021
Kl. 13:00
LSF ORI-Fodbold (2) Smørum Idrætscenter
3 - 1
526973
05-06 2021
Kl. 15:30
FC Hornsherred FIF, Hillerød Møllegårdhallen
4 - 0
526981
on
09-06 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold (2) IF Skjold Birkerød (1) Oppe-Sundby Stadion
1 - 4
526960
on
09-06 2021
Kl. 19:00
FC Hornsherred Jyllinge FC Skibby Stadion Kunstgræs
2 - 4
526982
12-06 2021
Kl. 11:00
Jyllinge FC Værløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 1
526983
12-06 2021
Kl. 11:00
Farum BK (2) Blovstrød IF Stavnsholt
4 - 3
526979
12-06 2021
Kl. 11:00
Dalby IF / HFK fodbold FC Hornsherred Dalby Stadion
2 - 3
526980
12-06 2021
Kl. 11:00
FIF, Hillerød LSF FIF-Stadion Kunstgræs
1 - 3
526978
12-06 2021
Kl. 13:00
Liria FK Stenløse BK Skinderskovgård
4 - 0
526944
ti
15-06 2021
Kl. 19:00
Værløse BK IF Skjold Birkerød (1) Værløse Stadion
2 - 5
526810 fr
18-06 2021
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød (1) FIF, Hillerød Birkerød Stadion Kunstgræs
526811
19-06 2021
Kl. 11:00
Værløse BK ORI-Fodbold (2) Værløse Stadion
526808
19-06 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Jyllinge FC Stenløse Stadion
526809
19-06 2021
Kl. 13:00
LSF FC Hornsherred Smørum Idrætscenter
526812
19-06 2021
Kl. 13:00
Blovstrød IF Liria FK Blovstrød idrætsanlæg
526813
19-06 2021
Kl. 15:00
Farum BK (2) Dalby IF / HFK fodbold Stavnsholt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind