Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
527238 |
lø15-08 2020
|
11:30 | Espelundens Idrætsanlæg |
1
-
2
|
15. aug 2020
11:30
BK Vest, Rødovre
1
Vallensbæk IF
2
|
||||||||||||||
527237 |
lø15-08 2020
|
13:00 | Sportspladsen i Syd |
0
-
1
|
15. aug 2020
13:00
Albertslund BS 72
0
BK Friheden
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
527233 |
lø15-08 2020
|
13:30 | Herstedøster Stadion |
3
-
6
|
15. aug 2020
13:30
Herstedøster IC
3
Nerashté, Ballerup
6
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
527234 |
lø15-08 2020
|
15:30 | Ballerup Idrætsby |
1
-
2
|
15. aug 2020
15:30
Ballerup BK (2)
1
FC Hvidovre/Barberen IF
2
|
||||||||||||||
527236 |
sø16-08 2020
|
13:00 | Langbjergskolen |
0
-
2
|
16. aug 2020
13:00
Brøndby Strand IK
0
Avedøre IF
2
|
||||||||||||||
527235 |
ti18-08 2020
|
19:00 | Valhøj Skole |
1
-
3
|
18. aug 2020
19:00
B. 77, Rødovre
1
Albertslund IF (2)
3
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
527241 |
lø22-08 2020
|
11:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
4
-
1
|
22. aug 2020
11:00
Avedøre IF
4
Ballerup BK (2)
1
|
||||||||||||||
527243 |
lø22-08 2020
|
12:00 | Damgårdsparken, Ballerup |
2
-
0
|
22. aug 2020
12:00
Nerashté, Ballerup
2
BK Vest, Rødovre
0
|
||||||||||||||
527244 |
lø22-08 2020
|
14:00 | Albertslund Stadion |
1
-
3
|
22. aug 2020
14:00
Albertslund IF (2)
1
Herstedøster IC
3
|
||||||||||||||
527242 |
lø22-08 2020
|
14:15 | Strandmarkens Fritidscenter |
1
-
0
|
22. aug 2020
14:15
BK Friheden
1
Brøndby Strand IK
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
527239 |
lø22-08 2020
|
14:45 | Vallensbæk Idrætscenter |
2
-
3
|
22. aug 2020
14:45
Vallensbæk IF
2
Albertslund BS 72
3
|
||||||||||||||
527240 |
lø22-08 2020
|
15:30 | Avedøre Stadion |
5
-
3
|
22. aug 2020
15:30
FC Hvidovre/Barberen IF
5
B. 77, Rødovre
3
|
||||||||||||||
527250 |
lø29-08 2020
|
11:30 | Espelundens Idrætsanlæg |
2
-
2
|
29. aug 2020
11:30
BK Vest, Rødovre
2
Albertslund IF (2)
2
|
||||||||||||||
527249 |
lø29-08 2020
|
13:00 | Sportspladsen i Syd |
3
-
2
|
29. aug 2020
13:00
Albertslund BS 72
3
Nerashté, Ballerup
2
|
||||||||||||||
527246 |
lø29-08 2020
|
15:00 | Valhøj Skole |
HHT
|
29. aug 2020
15:00
B. 77, Rødovre
Herstedøster IC
HHT
|
||||||||||||||
527247 |
lø29-08 2020
|
15:30 | Avedøre Stadion |
0
-
2
|
29. aug 2020
15:30
FC Hvidovre/Barberen IF
0
Avedøre IF
2
|
||||||||||||||
527245 |
lø29-08 2020
|
15:30 | Ballerup Idrætsby |
0
-
7
|
29. aug 2020
15:30
Ballerup BK (2)
0
BK Friheden
7
|
||||||||||||||
527248 |
sø30-08 2020
|
12:00 | Langbjergskolen |
2
-
2
|
30. aug 2020
12:00
Brøndby Strand IK
2
Vallensbæk IF
2
|
||||||||||||||
527253 |
lø05-09 2020
|
11:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
3
-
1
|
05. sep 2020
11:00
Avedøre IF
3
B. 77, Rødovre
1
|
||||||||||||||
527251 |
lø05-09 2020
|
12:30 | Vallensbæk Idrætscenter |
7
-
3
|
05. sep 2020
12:30
Vallensbæk IF
7
Ballerup BK (2)
3
|
||||||||||||||
527252 |
lø05-09 2020
|
13:30 | Herstedøster Stadion |
3
-
4
|
05. sep 2020
13:30
Herstedøster IC
3
BK Vest, Rødovre
4
|
||||||||||||||
527272 |
lø05-09 2020
|
14:00 | Albertslund Stadion |
2
-
1
|
05. sep 2020
14:00
Albertslund IF (2)
2
Albertslund BS 72
1
|
||||||||||||||
527270 |
lø05-09 2020
|
14:15 | Strandmarkens Fritidscenter |
4
-
0
|
05. sep 2020
14:15
BK Friheden
4
FC Hvidovre/Barberen IF
0
|
||||||||||||||
527271 |
lø05-09 2020
|
15:30 | Damgårdsparken, Ballerup |
0
-
3
|
05. sep 2020
15:30
Nerashté, Ballerup
0
Brøndby Strand IK
3
|
||||||||||||||
527277 |
lø12-09 2020
|
11:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
2
-
2
|
12. sep 2020
11:00
Avedøre IF
2
BK Friheden
2
|
||||||||||||||
527278 |
lø12-09 2020
|
13:00 | Sportspladsen i Syd |
1
-
0
|
12. sep 2020
13:00
Albertslund BS 72
1
Herstedøster IC
0
|
||||||||||||||
527273 |
lø12-09 2020
|
15:00 | Ballerup Idrætsby |
0
-
6
|
12. sep 2020
15:00
Ballerup BK (2)
0
Nerashté, Ballerup
6
|
||||||||||||||
527274 |
lø12-09 2020
|
15:00 | Valhøj Skole |
1
-
4
|
12. sep 2020
15:00
B. 77, Rødovre
1
BK Vest, Rødovre
4
|
||||||||||||||
527275 |
lø12-09 2020
|
15:30 | Avedøre Stadion |
2
-
1
|
12. sep 2020
15:30
FC Hvidovre/Barberen IF
2
Vallensbæk IF
1
|
||||||||||||||
527276 |
sø13-09 2020
|
13:00 | Langbjergskolen |
2
-
1
|
13. sep 2020
13:00
Brøndby Strand IK
2
Albertslund IF (2)
1
|
||||||||||||||
527279 |
lø19-09 2020
|
12:30 | Vallensbæk Idrætscenter |
5
-
2
|
19. sep 2020
12:30
Vallensbæk IF
5
Avedøre IF
2
|
||||||||||||||
527284 |
lø19-09 2020
|
14:00 | Albertslund Stadion |
3
-
0
|
19. sep 2020
14:00
Albertslund IF (2)
3
Ballerup BK (2)
0
|
||||||||||||||
527283 |
lø19-09 2020
|
15:30 | Damgårdsparken, Ballerup |
4
-
2
|
19. sep 2020
15:30
Nerashté, Ballerup
4
FC Hvidovre/Barberen IF
2
|
||||||||||||||
527291 |
lø26-09 2020
|
11:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
HHT
|
26. sep 2020
11:00
Avedøre IF
Nerashté, Ballerup
HHT
|
||||||||||||||
527292 |
lø26-09 2020
|
14:15 | Strandmarkens Fritidscenter |
0
-
2
|
26. sep 2020
14:15
BK Friheden
0
Vallensbæk IF
2
|
||||||||||||||
527286 |
lø26-09 2020
|
15:00 | Valhøj Skole |
0
-
4
|
26. sep 2020
15:00
B. 77, Rødovre
0
Albertslund BS 72
4
|
||||||||||||||
527287 |
lø26-09 2020
|
15:30 | Avedøre Stadion |
0
-
1
|
26. sep 2020
15:30
FC Hvidovre/Barberen IF
0
Albertslund IF (2)
1
|
||||||||||||||
527285 |
lø26-09 2020
|
15:30 | Ballerup Idrætsby |
3
-
5
|
26. sep 2020
15:30
Ballerup BK (2)
3
Herstedøster IC
5
|
||||||||||||||
527290 |
sø27-09 2020
|
13:00 | Langbjergskolen |
0
-
0
|
27. sep 2020
13:00
Brøndby Strand IK
0
BK Vest, Rødovre
0
|
||||||||||||||
527296 |
lø03-10 2020
|
11:30 | Espelundens Idrætsanlæg |
5
-
1
|
03. okt 2020
11:30
BK Vest, Rødovre
5
Ballerup BK (2)
1
|
||||||||||||||
527293 |
lø03-10 2020
|
12:30 | Vallensbæk Idrætscenter |
5
-
0
|
03. okt 2020
12:30
Vallensbæk IF
5
B. 77, Rødovre
0
|
||||||||||||||
527295 |
lø03-10 2020
|
13:00 | Sportspladsen i Syd |
1
-
3
|
03. okt 2020
13:00
Albertslund BS 72
1
Brøndby Strand IK
3
|
||||||||||||||
527298 |
lø03-10 2020
|
14:00 | Albertslund Stadion |
0
-
1
|
03. okt 2020
14:00
Albertslund IF (2)
0
Avedøre IF
1
|
||||||||||||||
527294 |
lø03-10 2020
|
15:30 | Herstedøster Stadion |
1
-
4
|
03. okt 2020
15:30
Herstedøster IC
1
FC Hvidovre/Barberen IF
4
|
||||||||||||||
527297 |
lø03-10 2020
|
15:30 | Damgårdsparken, Ballerup |
3
-
3
|
03. okt 2020
15:30
Nerashté, Ballerup
3
BK Friheden
3
|
||||||||||||||
527281 |
to08-10 2020
|
18:30 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
10
-
0
|
08. okt 2020
18:30
BK Friheden
10
B. 77, Rødovre
0
|
||||||||||||||
527303 |
lø10-10 2020
|
11:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
2
-
3
|
10. okt 2020
11:00
Avedøre IF
2
Herstedøster IC
3
|
||||||||||||||
527304 |
lø10-10 2020
|
14:15 | Strandmarkens Fritidscenter |
6
-
0
|
10. okt 2020
14:15
BK Friheden
6
Albertslund IF (2)
0
|
||||||||||||||
527299 |
lø10-10 2020
|
14:45 | Vallensbæk Idrætscenter |
1
-
2
|
10. okt 2020
14:45
Vallensbæk IF
1
Nerashté, Ballerup
2
|
||||||||||||||
527300 |
lø10-10 2020
|
15:30 | Ballerup Idrætsby |
0
-
3
|
10. okt 2020
15:30
Ballerup BK (2)
0
Albertslund BS 72
3
|
||||||||||||||
527302 |
lø10-10 2020
|
15:30 | Avedøre Stadion |
1
-
6
|
10. okt 2020
15:30
FC Hvidovre/Barberen IF
1
BK Vest, Rødovre
6
|
||||||||||||||
527310 |
lø17-10 2020
|
11:40 | Espelunden Kunstgræs |
4
-
1
|
17. okt 2020
11:40
BK Vest, Rødovre
4
Avedøre IF
1
|
||||||||||||||
527309 |
lø17-10 2020
|
13:00 | Sportspladsen i Syd |
1
-
1
|
17. okt 2020
13:00
Albertslund BS 72
1
FC Hvidovre/Barberen IF
1
|
||||||||||||||
527311 |
lø17-10 2020
|
14:00 | Albertslund Stadion |
2
-
0
|
17. okt 2020
14:00
Albertslund IF (2)
2
Vallensbæk IF
0
|
||||||||||||||
527306 |
lø17-10 2020
|
15:00 | Valhøj Skole |
1
-
1
|
17. okt 2020
15:00
B. 77, Rødovre
1
Nerashté, Ballerup
1
|
||||||||||||||
527305 |
lø17-10 2020
|
15:30 | Herstedøster Stadion |
1
-
5
|
17. okt 2020
15:30
Herstedøster IC
1
BK Friheden
5
|
||||||||||||||
527307 |
sø18-10 2020
|
13:00 | Langbjergskolen |
2
-
2
|
18. okt 2020
13:00
Brøndby Strand IK
2
Ballerup BK (2)
2
|
||||||||||||||
527380 |
lø24-10 2020
|
11:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
4
-
2
|
24. okt 2020
11:00
Avedøre IF
4
Albertslund BS 72
2
|
||||||||||||||
527382 |
lø24-10 2020
|
12:00 | Damgårdsparken, Ballerup |
4
-
3
|
24. okt 2020
12:00
Nerashté, Ballerup
4
Albertslund IF (2)
3
|
||||||||||||||
527342 |
lø24-10 2020
|
13:00 | Ballerup Idrætsby |
4
-
2
|
24. okt 2020
13:00
Ballerup BK (2)
4
B. 77, Rødovre
2
|
||||||||||||||
527381 |
lø24-10 2020
|
14:15 | Strandmarkens Fritidscenter |
2
-
2
|
24. okt 2020
14:15
BK Friheden
2
BK Vest, Rødovre
2
|
||||||||||||||
527314 |
lø24-10 2020
|
14:45 | Vallensbæk Idrætscenter |
4
-
1
|
24. okt 2020
14:45
Vallensbæk IF
4
Herstedøster IC
1
|
||||||||||||||
527418 |
lø17-04 2021
|
12:00 | Langbjergskolen |
1
-
0
|
17. apr 2021
12:00
Brøndby Strand IK
1
BK Friheden
0
|
||||||||||||||
527419 |
lø17-04 2021
|
13:00 | Sportspladsen i Syd |
3
-
0
|
17. apr 2021
13:00
Albertslund BS 72
3
Vallensbæk IF
0
|
||||||||||||||
527417 |
lø17-04 2021
|
15:00 | Valhøj Skole |
0
-
1
|
17. apr 2021
15:00
B. 77, Rødovre
0
FC Hvidovre/Barberen IF
1
|
||||||||||||||
527420 |
lø17-04 2021
|
15:30 | Espelunden Kunstgræs |
1
-
1
|
17. apr 2021
15:30
BK Vest, Rødovre
1
Nerashté, Ballerup
1
|
||||||||||||||
527415 |
lø17-04 2021
|
15:30 | Herstedøster Stadion |
0
-
1
|
17. apr 2021
15:30
Herstedøster IC
0
Albertslund IF (2)
1
|
||||||||||||||
527416 |
lø17-04 2021
|
15:30 | Ballerup Idrætsby |
3
-
5
|
17. apr 2021
15:30
Ballerup BK (2)
3
Avedøre IF
5
|
||||||||||||||
527426 |
ma19-04 2021
|
18:15 | Albertslund Stadion |
0
-
8
|
19. apr 2021
18:15
Albertslund IF (2)
0
BK Vest, Rødovre
8
|
||||||||||||||
527421 |
ti20-04 2021
|
18:30 | Vallensbæk Idrætscenter |
3
-
3
|
20. apr 2021
18:30
Vallensbæk IF
3
Brøndby Strand IK
3
|
||||||||||||||
527424 |
on21-04 2021
|
18:30 | Strandmarkens Fritidscenter |
11
-
1
|
21. apr 2021
18:30
BK Friheden
11
Ballerup BK (2)
1
|
||||||||||||||
527425 |
on21-04 2021
|
18:30 | Damgårdsparken, Ballerup |
1
-
1
|
21. apr 2021
18:30
Nerashté, Ballerup
1
Albertslund BS 72
1
|
||||||||||||||
527423 |
on21-04 2021
|
19:00 | Vallensbæk Idrætscenter |
2
-
0
|
21. apr 2021
19:00
Avedøre IF
2
FC Hvidovre/Barberen IF
0
|
||||||||||||||
527422 |
to22-04 2021
|
18:30 | Herstedøster Stadion |
4
-
2
|
22. apr 2021
18:30
Herstedøster IC
4
B. 77, Rødovre
2
|
||||||||||||||
527432 |
lø24-04 2021
|
11:30 | Nørrekær |
1
-
1
|
24. apr 2021
11:30
BK Vest, Rødovre
1
Herstedøster IC
1
|
||||||||||||||
527431 |
lø24-04 2021
|
13:00 | Sportspladsen i Syd |
5
-
0
|
24. apr 2021
13:00
Albertslund BS 72
5
Albertslund IF (2)
0
|
||||||||||||||
527427 |
lø24-04 2021
|
13:00 | Ballerup Idrætsby |
3
-
2
|
24. apr 2021
13:00
Ballerup BK (2)
3
Vallensbæk IF
2
|
||||||||||||||
527428 |
lø24-04 2021
|
15:00 | Valhøj Skole |
1
-
4
|
24. apr 2021
15:00
B. 77, Rødovre
1
Avedøre IF
4
|
||||||||||||||
527430 |
sø25-04 2021
|
12:00 | Langbjergskolen |
2
-
3
|
25. apr 2021
12:00
Brøndby Strand IK
2
Nerashté, Ballerup
3
|
||||||||||||||
527438 |
on28-04 2021
|
18:30 | Albertslund Stadion |
2
-
5
|
28. apr 2021
18:30
Albertslund IF (2)
2
Brøndby Strand IK
5
|
||||||||||||||
527429 |
to29-04 2021
|
19:00 | Avedøre Stadion |
0
-
6
|
29. apr 2021
19:00
FC Hvidovre/Barberen IF
0
BK Friheden
6
|
||||||||||||||
527436 |
lø01-05 2021
|
11:30 | Nørrekær |
2
-
2
|
01. maj 2021
11:30
BK Vest, Rødovre
2
B. 77, Rødovre
2
|
||||||||||||||
527434 |
lø01-05 2021
|
13:30 | Herstedøster Stadion |
1
-
3
|
01. maj 2021
13:30
Herstedøster IC
1
Albertslund BS 72
3
|
||||||||||||||
527435 |
lø01-05 2021
|
14:15 | Strandmarkens Fritidscenter |
0
-
1
|
01. maj 2021
14:15
BK Friheden
0
Avedøre IF
1
|
||||||||||||||
527433 |
lø01-05 2021
|
15:00 | Vallensbæk Idrætscenter |
1
-
1
|
01. maj 2021
15:00
Vallensbæk IF
1
FC Hvidovre/Barberen IF
1
|
||||||||||||||
527437 |
lø01-05 2021
|
15:30 | Damgårdsparken, Ballerup |
UHT
|
01. maj 2021
15:30
Nerashté, Ballerup
Ballerup BK (2)
UHT
|
||||||||||||||
527280 |
ti04-05 2021
|
19:00 | Herstedøster Stadion |
5
-
1
|
04. maj 2021
19:00
Herstedøster IC
5
Brøndby Strand IK
1
|
||||||||||||||
528442 |
lø08-05 2021
|
11:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
2
-
1
|
08. maj 2021
11:00
Avedøre IF
2
Vallensbæk IF
1
|
||||||||||||||
528441 |
lø08-05 2021
|
12:00 | Langbjergskolen |
3
-
0
|
08. maj 2021
12:00
Brøndby Strand IK
3
Herstedøster IC
0
|
||||||||||||||
528443 |
lø08-05 2021
|
13:00 | Sportspladsen i Syd |
3
-
1
|
08. maj 2021
13:00
Albertslund BS 72
3
BK Vest, Rødovre
1
|
||||||||||||||
527439 |
lø08-05 2021
|
13:00 | Ballerup Idrætsby |
0
-
2
|
08. maj 2021
13:00
Ballerup BK (2)
0
Albertslund IF (2)
2
|
||||||||||||||
528153 |
lø08-05 2021
|
15:00 | Valhøj Skole |
0
-
8
|
08. maj 2021
15:00
B. 77, Rødovre
0
BK Friheden
8
|
||||||||||||||
528439 |
lø08-05 2021
|
15:30 | Avedøre Stadion |
3
-
3
|
08. maj 2021
15:30
FC Hvidovre/Barberen IF
3
Nerashté, Ballerup
3
|
||||||||||||||
528493 |
ma10-05 2021
|
18:30 | Albertslund Stadion |
1
-
1
|
10. maj 2021
18:30
Albertslund IF (2)
1
FC Hvidovre/Barberen IF
1
|
||||||||||||||
528486 |
lø15-05 2021
|
13:00 | Sportspladsen i Syd |
UHT
|
15. maj 2021
13:00
Albertslund BS 72
B. 77, Rødovre
UHT
|
||||||||||||||
528445 |
lø15-05 2021
|
13:30 | Herstedøster Stadion |
5
-
0
|
15. maj 2021
13:30
Herstedøster IC
5
Ballerup BK (2)
0
|
||||||||||||||
528487 |
lø15-05 2021
|
14:00 | Nørrekær |
1
-
1
|
15. maj 2021
14:00
BK Vest, Rødovre
1
Brøndby Strand IK
1
|
||||||||||||||
528444 |
lø15-05 2021
|
15:00 | Vallensbæk Idrætscenter |
0
-
3
|
15. maj 2021
15:00
Vallensbæk IF
0
BK Friheden
3
|
||||||||||||||
528488 |
lø15-05 2021
|
15:30 | Damgårdsparken, Ballerup |
UHT
|
15. maj 2021
15:30
Nerashté, Ballerup
Avedøre IF
UHT
|
||||||||||||||
527348 |
on19-05 2021
|
18:00 | Avedøre Stadion |
1
-
2
|
19. maj 2021
18:00
FC Hvidovre/Barberen IF
1
Brøndby Strand IK
2
|
||||||||||||||
528502 |
lø22-05 2021
|
11:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
UHT
|
22. maj 2021
11:00
Avedøre IF
Albertslund IF (2)
UHT
|
||||||||||||||
528494 |
lø22-05 2021
|
13:00 | Ballerup Idrætsby |
0
-
1
|
22. maj 2021
13:00
Ballerup BK (2)
0
BK Vest, Rødovre
1
|
||||||||||||||
528559 |
lø22-05 2021
|
14:15 | Strandmarkens Fritidscenter |
2
-
4
|
22. maj 2021
14:15
BK Friheden
2
Nerashté, Ballerup
4
|
||||||||||||||
528497 |
lø22-05 2021
|
15:30 | Avedøre Stadion |
2
-
3
|
22. maj 2021
15:30
FC Hvidovre/Barberen IF
2
Herstedøster IC
3
|
||||||||||||||
528500 |
sø23-05 2021
|
12:00 | Langbjergskolen |
2
-
2
|
23. maj 2021
12:00
Brøndby Strand IK
2
Albertslund BS 72
2
|
||||||||||||||
528495 |
ti25-05 2021
|
18:30 | Vallensbæk Idrætscenter kunst |
3
-
0
|
25. maj 2021
18:30
Vallensbæk IF
3
B. 77, Rødovre
0
|
||||||||||||||
532216 |
ti25-05 2021
|
18:30 | Albertslund Stadion |
0
-
5
|
25. maj 2021
18:30
Albertslund IF (2)
0
BK Friheden
5
|
||||||||||||||
532146 |
fr28-05 2021
|
19:30 | Herstedøster Stadion |
0
-
1
|
28. maj 2021
19:30
Herstedøster IC
0
Avedøre IF
1
|
||||||||||||||
532211 |
lø29-05 2021
|
13:00 | Sportspladsen i Syd |
8
-
0
|
29. maj 2021
13:00
Albertslund BS 72
8
Ballerup BK (2)
0
|
||||||||||||||
532212 |
lø29-05 2021
|
13:00 | Nørrekær |
4
-
2
|
29. maj 2021
13:00
BK Vest, Rødovre
4
FC Hvidovre/Barberen IF
2
|
||||||||||||||
532214 |
lø29-05 2021
|
13:00 | Damgårdsparken, Ballerup |
7
-
1
|
29. maj 2021
13:00
Nerashté, Ballerup
7
Vallensbæk IF
1
|
||||||||||||||
532147 |
sø30-05 2021
|
12:00 | Langbjergskolen |
UHT
|
30. maj 2021
12:00
Brøndby Strand IK
B. 77, Rødovre
UHT
|
||||||||||||||
527301 |
on02-06 2021
|
18:00 | Langbjergskolen |
6
-
1
|
02. jun 2021
18:00
Brøndby Strand IK
6
B. 77, Rødovre
1
|
||||||||||||||
532468 |
lø05-06 2021
|
12:00 | Damgårdsparken, Ballerup |
UHT
|
05. jun 2021
12:00
Nerashté, Ballerup
B. 77, Rødovre
UHT
|
||||||||||||||
532218 |
lø05-06 2021
|
15:00 | Vallensbæk Idrætscenter |
3
-
1
|
05. jun 2021
15:00
Vallensbæk IF
3
Albertslund IF (2)
1
|
||||||||||||||
532219 |
lø05-06 2021
|
15:30 | Ballerup Idrætsby |
HHT
|
05. jun 2021
15:30
Ballerup BK (2)
Brøndby Strand IK
HHT
|
||||||||||||||
532251 |
sø06-06 2021
|
11:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
HHT
|
06. jun 2021
11:00
Avedøre IF
BK Vest, Rødovre
HHT
|
||||||||||||||
534415 |
lø12-06 2021
|
10:30 | Herstedøster Stadion |
7
-
3
|
12. jun 2021
10:30
Herstedøster IC
7
Vallensbæk IF
3
|
||||||||||||||
534418 |
lø12-06 2021
|
10:30 | Sportspladsen i Syd |
0
-
1
|
12. jun 2021
10:30
Albertslund BS 72
0
Avedøre IF
1
|
||||||||||||||
534419 |
lø12-06 2021
|
11:00 | Nørrekær |
1
-
4
|
12. jun 2021
11:00
BK Vest, Rødovre
1
BK Friheden
4
|
||||||||||||||
534420 |
lø12-06 2021
|
11:00 | Albertslund Stadion |
1
-
1
|
12. jun 2021
11:00
Albertslund IF (2)
1
Nerashté, Ballerup
1
|
||||||||||||||
534417 |
lø12-06 2021
|
11:00 | Langbjergskolen |
7
-
0
|
12. jun 2021
11:00
Brøndby Strand IK
7
FC Hvidovre/Barberen IF
0
|
||||||||||||||
534416 |
lø12-06 2021
|
13:00 | Valhøj Skole |
HHT
|
12. jun 2021
13:00
B. 77, Rødovre
Ballerup BK (2)
HHT
|
||||||||||||||
527282 |
ti15-06 2021
|
19:00 | Nørrekær |
HHT
|
15. jun 2021
19:00
BK Vest, Rødovre
Albertslund BS 72
HHT
|
||||||||||||||
532252 |
ti15-06 2021
|
19:00 | Strandmarkens Fritidscenter |
3
-
1
|
15. jun 2021
19:00
BK Friheden
3
Herstedøster IC
1
|
||||||||||||||
532250 |
to17-06 2021
|
19:00 | Avedøre Stadion |
2
-
5
|
17. jun 2021
19:00
FC Hvidovre/Barberen IF
2
Albertslund BS 72
5
|
||||||||||||||
527411 |
lø19-06 2021
|
11:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
HHT
|
19. jun 2021
11:00
Avedøre IF
Brøndby Strand IK
HHT
|
||||||||||||||
527383 |
lø19-06 2021
|
11:30 | Vallensbæk Idrætscenter |
2
-
1
|
19. jun 2021
11:30
Vallensbæk IF
2
BK Vest, Rødovre
1
|
||||||||||||||
527413 |
lø19-06 2021
|
13:00 | Damgårdsparken, Ballerup |
3
-
1
|
19. jun 2021
13:00
Nerashté, Ballerup
3
Herstedøster IC
1
|
||||||||||||||
527412 |
lø19-06 2021
|
14:15 | Strandmarkens Fritidscenter |
3
-
3
|
19. jun 2021
14:15
BK Friheden
3
Albertslund BS 72
3
|
||||||||||||||
527414 |
lø19-06 2021
|
15:30 | Albertslund Stadion |
UHT
|
19. jun 2021
15:30
Albertslund IF (2)
B. 77, Rødovre
UHT
|
||||||||||||||
527410 |
lø19-06 2021
|
15:30 | Avedøre Stadion |
UHT
|
19. jun 2021
15:30
FC Hvidovre/Barberen IF
Ballerup BK (2)
UHT
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2