MENU

Serie 3 , Pulje 4 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
527238
15-08 2020
Kl. 11:30
BK Vest, Rødovre Vallensbæk IF Espelundens Idrætsanlæg
1 - 2
527237
15-08 2020
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 BK Friheden Sportspladsen i Syd
0 - 1
527233
15-08 2020
Kl. 13:30
Herstedøster IC Nerashté, Ballerup Herstedøster Stadion
3 - 6
527234
15-08 2020
Kl. 15:30
Ballerup BK (2) FC Hvidovre/Barberen IF Ballerup Idrætsby
1 - 2
527236
16-08 2020
Kl. 13:00
Brøndby Strand IK Avedøre IF Langbjergskolen
0 - 2
527235
ti
18-08 2020
Kl. 19:00
B. 77, Rødovre Albertslund IF (2) Valhøj Skole
1 - 3
527241
22-08 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF Ballerup BK (2) Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 1
527243
22-08 2020
Kl. 12:00
Nerashté, Ballerup BK Vest, Rødovre Damgårdsparken, Ballerup
2 - 0
527244
22-08 2020
Kl. 14:00
Albertslund IF (2) Herstedøster IC Albertslund Stadion
1 - 3
527242
22-08 2020
Kl. 14:15
BK Friheden Brøndby Strand IK Strandmarkens Fritidscenter
1 - 0
527239
22-08 2020
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Albertslund BS 72 Vallensbæk Idrætscenter
2 - 3
527240
22-08 2020
Kl. 15:30
FC Hvidovre/Barberen IF B. 77, Rødovre Avedøre Stadion
5 - 3
527250
29-08 2020
Kl. 11:30
BK Vest, Rødovre Albertslund IF (2) Espelundens Idrætsanlæg
2 - 2
527249
29-08 2020
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Nerashté, Ballerup Sportspladsen i Syd
3 - 2
527246
29-08 2020
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Herstedøster IC Valhøj Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

527247
29-08 2020
Kl. 15:30
FC Hvidovre/Barberen IF Avedøre IF Avedøre Stadion
0 - 2
527245
29-08 2020
Kl. 15:30
Ballerup BK (2) BK Friheden Ballerup Idrætsby
0 - 7
527248
30-08 2020
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Vallensbæk IF Langbjergskolen
2 - 2
527253
05-09 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF B. 77, Rødovre Avedøre Stadion Kunstgræs
3 - 1
527251
05-09 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Ballerup BK (2) Vallensbæk Idrætscenter
7 - 3
527252
05-09 2020
Kl. 13:30
Herstedøster IC BK Vest, Rødovre Herstedøster Stadion
3 - 4
527272
05-09 2020
Kl. 14:00
Albertslund IF (2) Albertslund BS 72 Albertslund Stadion
2 - 1
527270
05-09 2020
Kl. 14:15
BK Friheden FC Hvidovre/Barberen IF Strandmarkens Fritidscenter
4 - 0
527271
05-09 2020
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup Brøndby Strand IK Damgårdsparken, Ballerup
0 - 3
527277
12-09 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF BK Friheden Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 2
527278
12-09 2020
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Herstedøster IC Sportspladsen i Syd
1 - 0
527273
12-09 2020
Kl. 15:00
Ballerup BK (2) Nerashté, Ballerup Ballerup Idrætsby
0 - 6
527274
12-09 2020
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre BK Vest, Rødovre Valhøj Skole
1 - 4
527275
12-09 2020
Kl. 15:30
FC Hvidovre/Barberen IF Vallensbæk IF Avedøre Stadion
2 - 1
527276
13-09 2020
Kl. 13:00
Brøndby Strand IK Albertslund IF (2) Langbjergskolen
2 - 1
527279
19-09 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Avedøre IF Vallensbæk Idrætscenter
5 - 2
527284
19-09 2020
Kl. 14:00
Albertslund IF (2) Ballerup BK (2) Albertslund Stadion
3 - 0
527283
19-09 2020
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup FC Hvidovre/Barberen IF Damgårdsparken, Ballerup
4 - 2
527291
26-09 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF Nerashté, Ballerup Avedøre Stadion Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

527292
26-09 2020
Kl. 14:15
BK Friheden Vallensbæk IF Strandmarkens Fritidscenter
0 - 2
527286
26-09 2020
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Albertslund BS 72 Valhøj Skole
0 - 4
527287
26-09 2020
Kl. 15:30
FC Hvidovre/Barberen IF Albertslund IF (2) Avedøre Stadion
0 - 1
527285
26-09 2020
Kl. 15:30
Ballerup BK (2) Herstedøster IC Ballerup Idrætsby
3 - 5
527290
27-09 2020
Kl. 13:00
Brøndby Strand IK BK Vest, Rødovre Langbjergskolen
0 - 0
527296
03-10 2020
Kl. 11:30
BK Vest, Rødovre Ballerup BK (2) Espelundens Idrætsanlæg
5 - 1
527293
03-10 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF B. 77, Rødovre Vallensbæk Idrætscenter
5 - 0
527295
03-10 2020
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Brøndby Strand IK Sportspladsen i Syd
1 - 3
527298
03-10 2020
Kl. 14:00
Albertslund IF (2) Avedøre IF Albertslund Stadion
0 - 1
527294
03-10 2020
Kl. 15:30
Herstedøster IC FC Hvidovre/Barberen IF Herstedøster Stadion
1 - 4
527297
03-10 2020
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup BK Friheden Damgårdsparken, Ballerup
3 - 3
527281
to
08-10 2020
Kl. 18:30
BK Friheden B. 77, Rødovre Avedøre Stadion Kunstgræs
10 - 0
527303
10-10 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF Herstedøster IC Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 3
527304
10-10 2020
Kl. 14:15
BK Friheden Albertslund IF (2) Strandmarkens Fritidscenter
6 - 0
527299
10-10 2020
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Nerashté, Ballerup Vallensbæk Idrætscenter
1 - 2
527300
10-10 2020
Kl. 15:30
Ballerup BK (2) Albertslund BS 72 Ballerup Idrætsby
0 - 3
527302
10-10 2020
Kl. 15:30
FC Hvidovre/Barberen IF BK Vest, Rødovre Avedøre Stadion
1 - 6
527310
17-10 2020
Kl. 11:40
BK Vest, Rødovre Avedøre IF Espelunden Kunstgræs
4 - 1
527309
17-10 2020
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 FC Hvidovre/Barberen IF Sportspladsen i Syd
1 - 1
527311
17-10 2020
Kl. 14:00
Albertslund IF (2) Vallensbæk IF Albertslund Stadion
2 - 0
527306
17-10 2020
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Nerashté, Ballerup Valhøj Skole
1 - 1
527305
17-10 2020
Kl. 15:30
Herstedøster IC BK Friheden Herstedøster Stadion
1 - 5
527307
18-10 2020
Kl. 13:00
Brøndby Strand IK Ballerup BK (2) Langbjergskolen
2 - 2
527380
24-10 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF Albertslund BS 72 Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 2
527382
24-10 2020
Kl. 12:00
Nerashté, Ballerup Albertslund IF (2) Damgårdsparken, Ballerup
4 - 3
527342
24-10 2020
Kl. 13:00
Ballerup BK (2) B. 77, Rødovre Ballerup Idrætsby
4 - 2
527381
24-10 2020
Kl. 14:15
BK Friheden BK Vest, Rødovre Strandmarkens Fritidscenter
2 - 2
527314
24-10 2020
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Herstedøster IC Vallensbæk Idrætscenter
4 - 1
527418
17-04 2021
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK BK Friheden Langbjergskolen
1 - 0
527419
17-04 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Vallensbæk IF Sportspladsen i Syd
3 - 0
527417
17-04 2021
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre FC Hvidovre/Barberen IF Valhøj Skole
0 - 1
527415
17-04 2021
Kl. 15:30
Herstedøster IC Albertslund IF (2) Herstedøster Stadion
0 - 1
527416
17-04 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK (2) Avedøre IF Ballerup Idrætsby
3 - 5
527420
17-04 2021
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre Nerashté, Ballerup Espelunden Kunstgræs
1 - 1
527426
ma
19-04 2021
Kl. 18:15
Albertslund IF (2) BK Vest, Rødovre Albertslund Stadion
0 - 8
527421
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Brøndby Strand IK Vallensbæk Idrætscenter
3 - 3
527424
on
21-04 2021
Kl. 18:30
BK Friheden Ballerup BK (2) Strandmarkens Fritidscenter
11 - 1
527425 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Nerashté, Ballerup Albertslund BS 72 Damgårdsparken, Ballerup
1 - 1
527423
on
21-04 2021
Kl. 19:00
Avedøre IF FC Hvidovre/Barberen IF Vallensbæk Idrætscenter
2 - 0
527422
to
22-04 2021
Kl. 18:30
Herstedøster IC B. 77, Rødovre Herstedøster Stadion
4 - 2
527432
24-04 2021
Kl. 11:30
BK Vest, Rødovre Herstedøster IC Nørrekær
1 - 1
527431
24-04 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Albertslund IF (2) Sportspladsen i Syd
5 - 0
527427
24-04 2021
Kl. 13:00
Ballerup BK (2) Vallensbæk IF Ballerup Idrætsby
3 - 2
527428
24-04 2021
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Avedøre IF Valhøj Skole
1 - 4
527430
25-04 2021
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Nerashté, Ballerup Langbjergskolen
2 - 3
527438
on
28-04 2021
Kl. 18:30
Albertslund IF (2) Brøndby Strand IK Albertslund Stadion
2 - 5
527429
to
29-04 2021
Kl. 19:00
FC Hvidovre/Barberen IF BK Friheden Avedøre Stadion
0 - 6
527436
01-05 2021
Kl. 11:30
BK Vest, Rødovre B. 77, Rødovre Nørrekær
2 - 2
527434
01-05 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Albertslund BS 72 Herstedøster Stadion
1 - 3
527435
01-05 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Avedøre IF Strandmarkens Fritidscenter
0 - 1
527433
01-05 2021
Kl. 15:00
Vallensbæk IF FC Hvidovre/Barberen IF Vallensbæk Idrætscenter
1 - 1
527437
01-05 2021
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup Ballerup BK (2) Damgårdsparken, Ballerup
UHT

Udehold taberdømt

527280
ti
04-05 2021
Kl. 19:00
Herstedøster IC Brøndby Strand IK Herstedøster Stadion
5 - 1
528442
08-05 2021
Kl. 11:00
Avedøre IF Vallensbæk IF Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 1
528441
08-05 2021
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Herstedøster IC Langbjergskolen
3 - 0
528443
08-05 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 BK Vest, Rødovre Sportspladsen i Syd
3 - 1
527439
08-05 2021
Kl. 13:00
Ballerup BK (2) Albertslund IF (2) Ballerup Idrætsby
0 - 2
528153
08-05 2021
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre BK Friheden Valhøj Skole
0 - 8
528439
08-05 2021
Kl. 15:30
FC Hvidovre/Barberen IF Nerashté, Ballerup Avedøre Stadion
3 - 3
528493 ma
10-05 2021
Kl. 18:30
Albertslund IF (2) FC Hvidovre/Barberen IF Albertslund Stadion
1 - 1
528486
15-05 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 B. 77, Rødovre Sportspladsen i Syd
UHT

Udehold taberdømt

528445
15-05 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Ballerup BK (2) Herstedøster Stadion
5 - 0
528487
15-05 2021
Kl. 14:00
BK Vest, Rødovre Brøndby Strand IK Nørrekær
1 - 1
528444
15-05 2021
Kl. 15:00
Vallensbæk IF BK Friheden Vallensbæk Idrætscenter
0 - 3
528488
15-05 2021
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup Avedøre IF Damgårdsparken, Ballerup
UHT

Udehold taberdømt

527348
on
19-05 2021
Kl. 18:00
FC Hvidovre/Barberen IF Brøndby Strand IK Avedøre Stadion
1 - 2
528502
22-05 2021
Kl. 11:00
Avedøre IF Albertslund IF (2) Avedøre Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

528494
22-05 2021
Kl. 13:00
Ballerup BK (2) BK Vest, Rødovre Ballerup Idrætsby
0 - 1
528559
22-05 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Nerashté, Ballerup Strandmarkens Fritidscenter
2 - 4
528497
22-05 2021
Kl. 15:30
FC Hvidovre/Barberen IF Herstedøster IC Avedøre Stadion
2 - 3
528500
23-05 2021
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Albertslund BS 72 Langbjergskolen
2 - 2
532216
ti
25-05 2021
Kl. 18:30
Albertslund IF (2) BK Friheden Albertslund Stadion
0 - 5
528495
ti
25-05 2021
Kl. 18:30
Vallensbæk IF B. 77, Rødovre Vallensbæk Idrætscenter kunst
3 - 0
532146
fr
28-05 2021
Kl. 19:30
Herstedøster IC Avedøre IF Herstedøster Stadion
0 - 1
532211
29-05 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Ballerup BK (2) Sportspladsen i Syd
8 - 0
532212
29-05 2021
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre FC Hvidovre/Barberen IF Nørrekær
4 - 2
532214
29-05 2021
Kl. 13:00
Nerashté, Ballerup Vallensbæk IF Damgårdsparken, Ballerup
7 - 1
532147
30-05 2021
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK B. 77, Rødovre Langbjergskolen
UHT

Udehold taberdømt

527301
on
02-06 2021
Kl. 18:00
Brøndby Strand IK B. 77, Rødovre Langbjergskolen
6 - 1
532468
05-06 2021
Kl. 12:00
Nerashté, Ballerup B. 77, Rødovre Damgårdsparken, Ballerup
UHT

Udehold taberdømt

532218
05-06 2021
Kl. 15:00
Vallensbæk IF Albertslund IF (2) Vallensbæk Idrætscenter
3 - 1
532219
05-06 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK (2) Brøndby Strand IK Ballerup Idrætsby
HHT

Hjemmehold taberdømt

532251
06-06 2021
Kl. 11:00
Avedøre IF BK Vest, Rødovre Avedøre Stadion Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

534415
12-06 2021
Kl. 10:30
Herstedøster IC Vallensbæk IF Herstedøster Stadion
7 - 3
534418
12-06 2021
Kl. 10:30
Albertslund BS 72 Avedøre IF Sportspladsen i Syd
0 - 1
534419
12-06 2021
Kl. 11:00
BK Vest, Rødovre BK Friheden Nørrekær
1 - 4
534420
12-06 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF (2) Nerashté, Ballerup Albertslund Stadion
1 - 1
534417
12-06 2021
Kl. 11:00
Brøndby Strand IK FC Hvidovre/Barberen IF Langbjergskolen
7 - 0
534416
12-06 2021
Kl. 13:00
B. 77, Rødovre Ballerup BK (2) Valhøj Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

532252
ti
15-06 2021
Kl. 19:00
BK Friheden Herstedøster IC Strandmarkens Fritidscenter
3 - 1
527282 ti
15-06 2021
Kl. 19:00
BK Vest, Rødovre Albertslund BS 72 Nørrekær
HHT

Hjemmehold taberdømt

532250
to
17-06 2021
Kl. 19:00
FC Hvidovre/Barberen IF Albertslund BS 72 Avedøre Stadion
2 - 5
527411
19-06 2021
Kl. 11:00
Avedøre IF Brøndby Strand IK Avedøre Stadion Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

527383
19-06 2021
Kl. 11:30
Vallensbæk IF BK Vest, Rødovre Vallensbæk Idrætscenter
2 - 1
527413
19-06 2021
Kl. 13:00
Nerashté, Ballerup Herstedøster IC Damgårdsparken, Ballerup
3 - 1
527412
19-06 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Albertslund BS 72 Strandmarkens Fritidscenter
3 - 3
527414
19-06 2021
Kl. 15:30
Albertslund IF (2) B. 77, Rødovre Albertslund Stadion
UHT

Udehold taberdømt

527410
19-06 2021
Kl. 15:30
FC Hvidovre/Barberen IF Ballerup BK (2) Avedøre Stadion
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind