MENU

Serie 3 , Pulje 5 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
534552 to
13-08 2020
Kl. 18:00
Oversidder Røde Stjerne BK
534550
15-08 2020
Kl. 12:00
FC Ishøj Svogerslev BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3 - 0
534421
15-08 2020
Kl. 15:30
Køge BK (1) Hvalsø IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4 - 4
534549
15-08 2020
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK INVICTUS XI Himmelev Kunstgræsbane
2 - 4
534524
15-08 2020
Kl. 16:00
Havdrup GI Solrød FC Havdrup Idrætscenter
2 - 1
534553
22-08 2020
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Albertslund IF (1) Roskilde IC (Darup)
1 - 3
534557
22-08 2020
Kl. 13:00
Svogerslev BK Havdrup GI Svogerslev Idrætspark
1 - 1
534587
22-08 2020
Kl. 13:00
Mosede BK FC Ishøj Mosede-skolen
3 - 1
534588
22-08 2020
Kl. 15:00
Hvalsø IF Oversidder Hvalsø ny Idrætsplads
534555
22-08 2020
Kl. 15:45
Solrød FC Himmelev-Veddelev BK Solrød Idrætscenter
2 - 1
535931 to
27-08 2020
Kl. 18:00
Oversidder INVICTUS XI
534592
to
27-08 2020
Kl. 18:30
Havdrup GI Mosede BK Havdrup Idrætscenter
1 - 2
535366
29-08 2020
Kl. 11:00
Albertslund IF (1) Hvalsø IF Albertslund Stadion
5 - 0
534625
29-08 2020
Kl. 12:00
FC Ishøj Røde Stjerne BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
4 - 0
534622
29-08 2020
Kl. 13:30
Solrød FC Svogerslev BK Solrød Idrætscenter
3 - 1
534621
29-08 2020
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Køge BK (1) Himmelev Kunstgræsbane
1 - 3
534590
to
03-09 2020
Kl. 20:00
INVICTUS XI Køge BK (1) Vallensbæk Idrætscenter kunst
4 - 1
536088
05-09 2020
Kl. 11:00
Albertslund IF (1) INVICTUS XI Albertslund Stadion
1 - 2
535933
05-09 2020
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Havdrup GI Roskilde IC (Darup)
2 - 2
535936
05-09 2020
Kl. 13:00
Svogerslev BK Himmelev-Veddelev BK Svogerslev Idrætspark
1 - 4
535937
05-09 2020
Kl. 13:00
Mosede BK Solrød FC Mosede-skolen
0 - 1
535939
05-09 2020
Kl. 14:00
Hvalsø IF FC Ishøj Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 2
535934
05-09 2020
Kl. 15:30
Køge BK (1) Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
544765
to
10-09 2020
Kl. 18:30
Svogerslev BK Mosede BK Svogerslev Idrætspark kunst
3 - 2
544766
12-09 2020
Kl. 11:00
Albertslund IF (1) Køge BK (1) Albertslund Stadion
2 - 2
544764
12-09 2020
Kl. 12:00
FC Ishøj INVICTUS XI Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1 - 0
544762
12-09 2020
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Oversidder Himmelev Kunstgræsbane
544763
on
16-09 2020
Kl. 19:30
Solrød FC Røde Stjerne BK Solrød Idrætscenter
1 - 0
544770 to
17-09 2020
Kl. 18:00
Oversidder Albertslund IF (1)
544767
19-09 2020
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Svogerslev BK Roskilde IC (Darup)
2 - 2
544768
19-09 2020
Kl. 13:00
Køge BK (1) FC Ishøj Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 4
544769
19-09 2020
Kl. 13:00
Mosede BK Himmelev-Veddelev BK Mosede-skolen
0 - 1
544771
19-09 2020
Kl. 14:00
Hvalsø IF Solrød FC Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 1
544773
19-09 2020
Kl. 14:00
INVICTUS XI Havdrup GI Vallensbæk Idrætscenter kunst
4 - 1
544778
26-09 2020
Kl. 12:00
FC Ishøj Oversidder Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
544779
26-09 2020
Kl. 13:00
Svogerslev BK Hvalsø IF Svogerslev Idrætspark
1 - 4
544780
26-09 2020
Kl. 13:00
Mosede BK Røde Stjerne BK Mosede-skolen
0 - 2
544777
26-09 2020
Kl. 14:00
Solrød FC INVICTUS XI Solrød Idrætscenter
2 - 0
544774
26-09 2020
Kl. 14:30
Havdrup GI Køge BK (1) Havdrup Idrætscenter
6 - 1
544775
26-09 2020
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Albertslund IF (1) Himmelev Kunstgræsbane
5 - 3
544784 to
01-10 2020
Kl. 18:00
Oversidder Havdrup GI
544760
to
01-10 2020
Kl. 19:45
Hvalsø IF Havdrup GI Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
0 - 2
544783
03-10 2020
Kl. 11:00
Albertslund IF (1) FC Ishøj Albertslund Stadion
1 - 0
544781
03-10 2020
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Himmelev-Veddelev BK Roskilde IC (Darup)
4 - 2
544785
03-10 2020
Kl. 14:00
Hvalsø IF Mosede BK Hvalsø ny Idrætsplads
5 - 1
544782
03-10 2020
Kl. 16:00
Køge BK (1) Solrød FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4 - 6
544927
to
08-10 2020
Kl. 20:00
INVICTUS XI Svogerslev BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
8 - 0
545096
10-10 2020
Kl. 12:00
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
545160
10-10 2020
Kl. 13:00
Svogerslev BK Køge BK (1) Svogerslev Idrætspark
7 - 1
545161
10-10 2020
Kl. 13:00
Mosede BK INVICTUS XI Mosede-skolen
2 - 4
544932
10-10 2020
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK FC Ishøj Himmelev Kunstgræsbane
2 - 4
544929
10-10 2020
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Hvalsø IF Roskilde IC (Darup)
1 - 3
544931
10-10 2020
Kl. 14:30
Havdrup GI Albertslund IF (1) Solrød Idrætscenter kunstgræs
1 - 1
545169 to
15-10 2020
Kl. 18:00
Oversidder Svogerslev BK
545168
17-10 2020
Kl. 11:00
Albertslund IF (1) Solrød FC Albertslund Stadion
3 - 2
545167
17-10 2020
Kl. 12:00
FC Ishøj Havdrup GI Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
2 - 2
545165
17-10 2020
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Hvalsø IF Himmelev Kunstgræsbane
2 - 5
545162
17-10 2020
Kl. 16:00
Køge BK (1) Mosede BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 2
545228
18-10 2020
Kl. 14:45
INVICTUS XI Røde Stjerne BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
2 - 2
545239
24-10 2020
Kl. 12:00
Solrød FC FC Ishøj Solrød Idrætscenter
4 - 3
545240
24-10 2020
Kl. 13:00
Svogerslev BK Albertslund IF (1) Svogerslev Idrætspark
0 - 3
545241
24-10 2020
Kl. 13:00
Mosede BK Oversidder Mosede-skolen
545237
24-10 2020
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Køge BK (1) Roskilde IC (Darup)
2 - 4
545238
24-10 2020
Kl. 14:30
Havdrup GI Himmelev-Veddelev BK Solrød Idrætscenter kunstgræs
4 - 2
545243
24-10 2020
Kl. 15:00
Hvalsø IF INVICTUS XI Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 4
545726 fr
16-04 2021
Kl. 18:00
Oversidder Hvalsø IF
545564
fr
16-04 2021
Kl. 18:30
FC Ishøj Mosede BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3 - 5
545724
17-04 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF (1) Røde Stjerne BK Albertslund Stadion Kunstgræs
2 - 2
545534
17-04 2021
Kl. 14:00
Havdrup GI Svogerslev BK Havdrup Idrætscenter
2 - 0
545543
17-04 2021
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Solrød FC Himmelev Kunstgræsbane
0 - 0
545533
17-04 2021
Kl. 15:30
Køge BK (1) INVICTUS XI Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 3
545728
ti
20-04 2021
Kl. 19:00
Køge BK (1) Himmelev-Veddelev BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 2
545729
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Svogerslev BK Solrød FC Svogerslev Idrætspark
0 - 3
545730
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Mosede BK Havdrup GI Hundige Boldfælled
3 - 2
545731
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Hvalsø IF Albertslund IF (1) Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 0
545732 on
21-04 2021
Kl. 18:30
INVICTUS XI Oversidder Vallensbæk Idrætscenter kunst
545727
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Røde Stjerne BK FC Ishøj Roskilde IC (Darup)
1 - 2
545736
fr
23-04 2021
Kl. 18:30
FC Ishøj Hvalsø IF Ishøj Idrætscenter
3 - 2
545733
24-04 2021
Kl. 14:30
Havdrup GI Røde Stjerne BK Havdrup Idrætscenter
2 - 0
545734
24-04 2021
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Svogerslev BK Himmelev Kunstgræsbane
3 - 1
546242
25-04 2021
Kl. 12:00
Oversidder Køge BK (1)
545737
25-04 2021
Kl. 12:30
INVICTUS XI Albertslund IF (1) Vallensbæk Idrætscenter kunst
1 - 1
549144 to
29-04 2021
Kl. 18:00
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
549124
01-05 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Solrød FC Roskilde IC (Darup)
0 - 5
549136
01-05 2021
Kl. 13:00
Mosede BK Svogerslev BK Hundige Boldfælled
10 - 1
549125
01-05 2021
Kl. 15:30
Køge BK (1) Albertslund IF (1) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 1
549174
02-05 2021
Kl. 12:30
INVICTUS XI FC Ishøj Vallensbæk Idrætscenter kunst
4 - 3
549145
02-05 2021
Kl. 14:00
Havdrup GI Hvalsø IF Havdrup Idrætscenter
1 - 0
534551
ti
04-05 2021
Kl. 19:00
Albertslund IF (1) Mosede BK Albertslund Stadion Kunstgræs
2 - 1
549370
fr
07-05 2021
Kl. 18:45
FC Ishøj Køge BK (1) Ishøj Idrætscenter
4 - 2
549372
08-05 2021
Kl. 11:30
Albertslund IF (1) Oversidder Albertslund Stadion
549371
08-05 2021
Kl. 13:00
Svogerslev BK Røde Stjerne BK Svogerslev Idrætspark
3 - 3
549175
08-05 2021
Kl. 14:30
Havdrup GI INVICTUS XI Havdrup Idrætscenter
0 - 2
549176
08-05 2021
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Mosede BK Himmelev Kunstgræsbane
3 - 2
549369
08-05 2021
Kl. 15:30
Solrød FC Hvalsø IF Solrød Idrætscenter
1 - 2
549377 to
13-05 2021
Kl. 18:00
Oversidder FC Ishøj
549373
15-05 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Mosede BK Roskilde IC (Darup)
3 - 3
549375
15-05 2021
Kl. 15:30
Køge BK (1) Havdrup GI Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 2
549379
16-05 2021
Kl. 12:30
INVICTUS XI Solrød FC Vallensbæk Idrætscenter kunst
2 - 1
549378
16-05 2021
Kl. 13:00
Hvalsø IF Svogerslev BK Hvalsø ny Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

532939
22-05 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj Albertslund IF (1) Ishøj Idrætscenter
1 - 1
532940
22-05 2021
Kl. 13:00
Svogerslev BK INVICTUS XI Svogerslev Idrætspark
0 - 3
532941
22-05 2021
Kl. 13:00
Mosede BK Hvalsø IF Mosede-skolen
1 - 5
532936
22-05 2021
Kl. 15:30
Havdrup GI Oversidder Havdrup Idrætscenter
532937
22-05 2021
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK Røde Stjerne BK Himmelev Kunstgræsbane
4 - 0
532945 to
27-05 2021
Kl. 18:00
Oversidder Solrød FC
545735 to
27-05 2021
Kl. 19:00
Solrød FC Mosede BK Solrød Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

532944
29-05 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF (1) Havdrup GI Albertslund Stadion
2 - 1
532943
29-05 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj Himmelev-Veddelev BK Ishøj Idrætscenter
2 - 0
532946
29-05 2021
Kl. 13:00
Hvalsø IF Røde Stjerne BK Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 0
532947
30-05 2021
Kl. 12:30
INVICTUS XI Mosede BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
8 - 1
549376
ma
31-05 2021
Kl. 18:00
Albertslund IF (1) Himmelev-Veddelev BK Albertslund Stadion
1 - 0
532938
to
03-06 2021
Kl. 19:00
Solrød FC Køge BK (1) Solrød Idrætscenter
2 - 3
532952
05-06 2021
Kl. 11:30
Mosede BK Køge BK (1) Mosede-skolen
1 - 2
532949
05-06 2021
Kl. 12:00
Havdrup GI FC Ishøj Havdrup Idrætscenter
1 - 0
532951
05-06 2021
Kl. 13:00
Svogerslev BK Oversidder Svogerslev Idrætspark
532953
05-06 2021
Kl. 13:00
Hvalsø IF Himmelev-Veddelev BK Hvalsø ny Idrætsplads
0 - 0
532948
05-06 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK INVICTUS XI Roskilde IC (Darup)
0 - 3
532950
05-06 2021
Kl. 15:00
Solrød FC Albertslund IF (1) Solrød Idrætscenter
0 - 1
532942
ti
08-06 2021
Kl. 19:00
Køge BK (1) Svogerslev BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4 - 0
532954
12-06 2021
Kl. 10:00
Køge BK (1) Røde Stjerne BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 0
532955
12-06 2021
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Havdrup GI Himmelev Kunstgræsbane
2 - 2
532957
12-06 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF (1) Svogerslev BK Albertslund Stadion
5 - 1
532958
12-06 2021
Kl. 11:00
Oversidder Mosede BK
557974
12-06 2021
Kl. 12:00
INVICTUS XI Hvalsø IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
0 - 2
532956
12-06 2021
Kl. 13:00
FC Ishøj Solrød FC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
2 - 0
545247 on
16-06 2021
Kl. 18:00
Svogerslev BK FC Ishøj Svogerslev Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

545532
19-06 2021
Kl. 12:00
INVICTUS XI Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
2 - 4
545387
19-06 2021
Kl. 13:00
Mosede BK Albertslund IF (1) Mosede-skolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

545245
19-06 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Oversidder Roskilde IC (Darup)
545391
19-06 2021
Kl. 14:00
Hvalsø IF Køge BK (1) Hvalsø ny Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

545246
19-06 2021
Kl. 15:30
Solrød FC Havdrup GI Solrød Idrætscenter
2 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind