MENU

Serie 3 , Pulje 6 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
557980
fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Jernløse BK Tuse IF Jernløse Hallen
3 - 1
557992
fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Tølløse BK Vipperød BK Tølløse Stadion
1 - 2
557995
15-08 2020
Kl. 15:30
Raklev GI Mørkøv IF Røsnæshallen Kunstgræs
0 - 1
557991
15-08 2020
Kl. 16:00
Hagested IF Svinninge IF Hagested Idrætsplads
1 - 1
557976
16-08 2020
Kl. 11:00
Fårevejle BK Holbæk B&I Faarevejle Stadion
2 - 5
558007
on
19-08 2020
Kl. 18:30
Holbæk B&I Raklev GI Holbæk Sportsby
4 - 3
557997
22-08 2020
Kl. 12:00
Mørkøv IF Tølløse BK Mørkøvhallen
4 - 1
558008
22-08 2020
Kl. 12:00
Tuse IF Fårevejle BK Tusehallen
0 - 2
557999
22-08 2020
Kl. 15:00
Gislinge BK Jernløse BK Gislinge Stadion
2 - 0
558006
23-08 2020
Kl. 14:45
Vipperød BK Hagested IF Vipperødhallen
3 - 3
558002
ti
25-08 2020
Kl. 18:30
Svinninge IF TFC Odsherred Svinninge Sportscenter
1 - 4
558022
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
TFC Odsherred Vipperød BK Vig Idrætscenter
3 - 3
558023
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Jernløse BK Fårevejle BK Jernløse Hallen
2 - 2
558035
fr
28-08 2020
Kl. 19:00
Tølløse BK Holbæk B&I Tølløse Kunstgræsbane
1 - 1
558030
29-08 2020
Kl. 13:00
Hagested IF Mørkøv IF Hagested Idrætsplads
3 - 1
558027
29-08 2020
Kl. 15:00
Gislinge BK Svinninge IF Gislinge Stadion
5 - 2
558040
29-08 2020
Kl. 15:30
Raklev GI Tuse IF Røsnæshallen Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

558050
ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Holbæk B&I Hagested IF Holbæk Sportsby
5 - 3
558048
ti
01-09 2020
Kl. 19:00
Vipperød BK Gislinge BK Vipperødhallen
0 - 6
558042
05-09 2020
Kl. 11:00
Fårevejle BK Raklev GI Faarevejle Stadion
3 - 3
558041
05-09 2020
Kl. 12:00
Mørkøv IF TFC Odsherred Mørkøvhallen
1 - 3
558053
05-09 2020
Kl. 13:30
Tuse IF Tølløse BK Tuse Kunstgræsbane
1 - 3
558044
05-09 2020
Kl. 15:00
Svinninge IF Jernløse BK Svinninge Sportscenter
0 - 2
558066
to
10-09 2020
Kl. 18:30
Svinninge IF Vipperød BK Svinninge Sportscenter
0 - 3
558063
fr
11-09 2020
Kl. 18:15
Jernløse BK Raklev GI Jernløse Hallen
2 - 2
561369
fr
11-09 2020
Kl. 19:00
Tølløse BK Fårevejle BK Tølløse Kunstgræsbane
4 - 0
558065
12-09 2020
Kl. 13:00
Hagested IF Tuse IF Hagested Idrætsplads
3 - 0
558064
12-09 2020
Kl. 15:00
Gislinge BK Mørkøv IF Gislinge Stadion
2 - 1
558058
13-09 2020
Kl. 14:00
TFC Odsherred Holbæk B&I Vig Idrætscenter
4 - 0
563015
19-09 2020
Kl. 11:00
Fårevejle BK Hagested IF Faarevejle Stadion
1 - 1
563014
19-09 2020
Kl. 12:00
Mørkøv IF Svinninge IF Mørkøvhallen
4 - 0
563017
19-09 2020
Kl. 13:30
Raklev GI Tølløse BK Røsnæshallen Kunstgræs
0 - 5
563019
19-09 2020
Kl. 13:30
Tuse IF TFC Odsherred Tuse Kunstgræsbane
1 - 9
563016
19-09 2020
Kl. 14:00
Vipperød BK Jernløse BK Vipperødhallen
1 - 1
557978
ti
22-09 2020
Kl. 19:00
TFC Odsherred Gislinge BK Vig Idrætscenter
0 - 0
574746
to
24-09 2020
Kl. 19:00
Vipperød BK Mørkøv IF Vipperødhallen
2 - 3
574552
fr
25-09 2020
Kl. 18:30
Jernløse BK Tølløse BK Jernløse Hallen
1 - 1
574553
26-09 2020
Kl. 15:00
Gislinge BK Tuse IF Gislinge Stadion
7 - 0
574745
26-09 2020
Kl. 15:00
Svinninge IF Holbæk B&I Svinninge Sportscenter
1 - 4
574601
26-09 2020
Kl. 16:00
Hagested IF Raklev GI Hagested Idrætsplads
2 - 2
574551
27-09 2020
Kl. 14:00
TFC Odsherred Fårevejle BK Vig Idrætscenter
7 - 0
574751
ti
29-09 2020
Kl. 18:30
Holbæk B&I Vipperød BK Holbæk Sportsby
5 - 2
574749
fr
02-10 2020
Kl. 19:00
Tølløse BK Hagested IF Tølløse Kunstgræsbane
2 - 2
574748
03-10 2020
Kl. 11:00
Fårevejle BK Gislinge BK Faarevejle Stadion
1 - 3
574747
03-10 2020
Kl. 12:00
Mørkøv IF Jernløse BK Mørkøvhallen
5 - 3
574750
03-10 2020
Kl. 15:30
Raklev GI TFC Odsherred Røsnæshallen Kunstgræs
0 - 5
574755
on
07-10 2020
Kl. 18:30
Jernløse BK Hagested IF Jernløse Hallen
0 - 2
574758
to
08-10 2020
Kl. 19:00
Vipperød BK Tuse IF Vipperødhallen
2 - 1
574753
10-10 2020
Kl. 12:00
Mørkøv IF Holbæk B&I Mørkøvhallen
11 - 2
574756
10-10 2020
Kl. 15:00
Gislinge BK Raklev GI Gislinge Stadion
4 - 0
574757
10-10 2020
Kl. 15:00
Svinninge IF Fårevejle BK Svinninge Sportscenter
2 - 1
574754
11-10 2020
Kl. 14:00
TFC Odsherred Tølløse BK Vig Idrætscenter
3 - 0
574760
fr
16-10 2020
Kl. 18:30
Jernløse BK Holbæk B&I Jernløse Hallen
0 - 1
574762
fr
16-10 2020
Kl. 19:00
Tølløse BK Gislinge BK Tølløse Kunstgræsbane
2 - 2
574759
17-10 2020
Kl. 11:00
Fårevejle BK Vipperød BK Faarevejle Stadion
3 - 5
574764
17-10 2020
Kl. 12:00
Tuse IF Mørkøv IF Tusehallen
0 - 12
574763
17-10 2020
Kl. 13:30
Raklev GI Svinninge IF Røsnæshallen Kunstgræs
1 - 5
574761
17-10 2020
Kl. 16:00
Hagested IF TFC Odsherred Hagested Idrætsplads
2 - 4
574881 ti
20-10 2020
Kl. 18:30
Holbæk B&I Tuse IF Holbæk Sportsby
1 - 0
574875
to
22-10 2020
Kl. 18:30
Svinninge IF Tølløse BK Svinninge Sportscenter
0 - 1
574765
24-10 2020
Kl. 12:00
Mørkøv IF Fårevejle BK Mørkøvhallen
4 - 1
574766
24-10 2020
Kl. 14:00
TFC Odsherred Jernløse BK Vig Idrætscenter
7 - 0
574880
24-10 2020
Kl. 14:00
Vipperød BK Raklev GI Vipperødhallen
3 - 0
574874
24-10 2020
Kl. 15:00
Gislinge BK Hagested IF Gislinge Stadion
4 - 0
563018
03-04 2021
Kl. 13:00
Holbæk B&I Gislinge BK Holbæk Sportsby
574752
03-04 2021
Kl. 13:00
Tuse IF Svinninge IF Tuse Kunstgræsbane
609999 ti
06-04 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Fårevejle BK Holbæk Sportsby
609995
10-04 2021
Kl. 12:00
Mørkøv IF Raklev GI Mørkøvhallen
610000
10-04 2021
Kl. 12:30
Tuse IF Jernløse BK Tusehallen
609998
10-04 2021
Kl. 14:00
Vipperød BK Tølløse BK Vipperødhallen
609997
10-04 2021
Kl. 15:00
Svinninge IF Hagested IF Svinninge Sportscenter
609996
10-04 2021
Kl. 16:00
Gislinge BK TFC Odsherred Gislinge Stadion
610006 to
15-04 2021
Kl. 19:00
Raklev GI Holbæk B&I Røsnæshallen
610003 fr
16-04 2021
Kl. 18:30
Jernløse BK Gislinge BK Jernløse Hallen
610001
17-04 2021
Kl. 11:00
Fårevejle BK Tuse IF Faarevejle Stadion
610005
17-04 2021
Kl. 14:00
Tølløse BK Mørkøv IF Tølløse Stadion
610004
17-04 2021
Kl. 16:00
Hagested IF Vipperød BK Hagested Idrætsplads
610002
18-04 2021
Kl. 14:00
TFC Odsherred Svinninge IF Vig Idrætscenter
610011 ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Tølløse BK Holbæk Sportsby
610007 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Mørkøv IF Hagested IF Mørkøvhallen
610008 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Fårevejle BK Jernløse BK Faarevejle Stadion
610010 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Vipperød BK TFC Odsherred Vipperødhallen
610078 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Tuse IF Raklev GI Tusehallen
610009 to
22-04 2021
Kl. 18:30
Svinninge IF Gislinge BK Svinninge Sportscenter
610080
24-04 2021
Kl. 13:30
Jernløse BK Svinninge IF Jernløse Hallen
610083
24-04 2021
Kl. 14:00
Tølløse BK Tuse IF Tølløse Stadion
610081
24-04 2021
Kl. 16:00
Gislinge BK Vipperød BK Gislinge Stadion
610082
24-04 2021
Kl. 16:00
Hagested IF Holbæk B&I Hagested Idrætsplads
610084
25-04 2021
Kl. 12:00
Raklev GI Fårevejle BK Røsnæshallen
610079
25-04 2021
Kl. 14:00
TFC Odsherred Mørkøv IF Vig Idrætscenter
610089 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I TFC Odsherred Holbæk Sportsby
610088 to
29-04 2021
Kl. 19:00
Raklev GI Jernløse BK Røsnæshallen
610086
01-05 2021
Kl. 11:00
Fårevejle BK Tølløse BK Faarevejle Stadion
610085
01-05 2021
Kl. 12:00
Mørkøv IF Gislinge BK Mørkøvhallen
610090
01-05 2021
Kl. 12:30
Tuse IF Hagested IF Tusehallen
610087
01-05 2021
Kl. 14:00
Vipperød BK Svinninge IF Vipperødhallen
610092 fr
07-05 2021
Kl. 18:30
Jernløse BK Vipperød BK Jernløse Hallen
610096
08-05 2021
Kl. 14:00
Tølløse BK Raklev GI Tølløse Stadion
610095
08-05 2021
Kl. 15:00
Svinninge IF Mørkøv IF Svinninge Sportscenter
610093
08-05 2021
Kl. 16:00
Gislinge BK Holbæk B&I Gislinge Stadion
610094
08-05 2021
Kl. 16:00
Hagested IF Fårevejle BK Hagested Idrætsplads
610091
09-05 2021
Kl. 14:00
TFC Odsherred Tuse IF Vig Idrætscenter
610101 ti
11-05 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Svinninge IF Holbæk Sportsby
610100 to
13-05 2021
Kl. 19:00
Raklev GI Hagested IF Røsnæshallen
610098
15-05 2021
Kl. 11:00
Fårevejle BK TFC Odsherred Faarevejle Stadion
610097
15-05 2021
Kl. 12:00
Mørkøv IF Vipperød BK Mørkøvhallen
610102
15-05 2021
Kl. 12:30
Tuse IF Gislinge BK Tusehallen
610099
15-05 2021
Kl. 14:00
Tølløse BK Jernløse BK Tølløse Stadion
610104 fr
21-05 2021
Kl. 18:30
Jernløse BK Mørkøv IF Jernløse Hallen
610180
22-05 2021
Kl. 14:00
Vipperød BK Holbæk B&I Vipperødhallen
610179
22-05 2021
Kl. 15:00
Svinninge IF Tuse IF Svinninge Sportscenter
610105
22-05 2021
Kl. 16:00
Gislinge BK Fårevejle BK Gislinge Stadion
610178
22-05 2021
Kl. 16:00
Hagested IF Tølløse BK Hagested Idrætsplads
610103
23-05 2021
Kl. 14:00
TFC Odsherred Raklev GI Vig Idrætscenter
610185 ti
25-05 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Mørkøv IF Holbæk Sportsby
610184 to
27-05 2021
Kl. 19:00
Raklev GI Gislinge BK Røsnæshallen
610181
29-05 2021
Kl. 11:00
Fårevejle BK Svinninge IF Faarevejle Stadion
610186
29-05 2021
Kl. 12:30
Tuse IF Vipperød BK Tusehallen
610183
29-05 2021
Kl. 14:00
Tølløse BK TFC Odsherred Tølløse Stadion
610182
29-05 2021
Kl. 16:00
Hagested IF Jernløse BK Hagested Idrætsplads
610294 ti
01-06 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Jernløse BK Holbæk Sportsby
610187
05-06 2021
Kl. 12:00
Mørkøv IF Tuse IF Mørkøvhallen
610191
05-06 2021
Kl. 14:00
Vipperød BK Fårevejle BK Vipperødhallen
610190
05-06 2021
Kl. 15:00
Svinninge IF Raklev GI Svinninge Sportscenter
610189
05-06 2021
Kl. 16:00
Gislinge BK Tølløse BK Gislinge Stadion
610188
06-06 2021
Kl. 14:00
TFC Odsherred Hagested IF Vig Idrætscenter
610295
12-06 2021
Kl. 11:00
Fårevejle BK Mørkøv IF Faarevejle Stadion
610296
12-06 2021
Kl. 11:00
Jernløse BK TFC Odsherred Jernløse Hallen
610297
12-06 2021
Kl. 11:00
Hagested IF Gislinge BK Hagested Idrætsplads
610298
12-06 2021
Kl. 11:00
Tølløse BK Svinninge IF Tølløse Stadion
610299
12-06 2021
Kl. 11:00
Raklev GI Vipperød BK Røsnæshallen
610300
12-06 2021
Kl. 11:00
Tuse IF Holbæk B&I Tusehallen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 15. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind