|
557980
|
fr14-08 2020
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
557992
|
fr14-08 2020
|
19:00
|
|
|
Tølløse Stadion
|
|
|
|
|
557995
|
lø15-08 2020
|
15:30
|
|
|
Røsnæshallen Kunstgræs
|
|
|
|
|
557991
|
lø15-08 2020
|
16:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
|
|
557976
|
sø16-08 2020
|
11:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
558007
|
on19-08 2020
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
|
557997
|
lø22-08 2020
|
12:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
558008
|
lø22-08 2020
|
12:00
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
557999
|
lø22-08 2020
|
15:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
558006
|
sø23-08 2020
|
14:45
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
|
558002
|
ti25-08 2020
|
18:30
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
558022
|
fr28-08 2020
|
18:30
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
558023
|
fr28-08 2020
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
558035
|
fr28-08 2020
|
19:00
|
|
|
Tølløse Kunstgræsbane
|
|
|
|
558030
|
lø29-08 2020
|
13:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
|
|
558027
|
lø29-08 2020
|
15:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
558040
|
lø29-08 2020
|
15:30
|
|
|
Røsnæshallen Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
558050
|
ti01-09 2020
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
558048
|
ti01-09 2020
|
19:00
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
558042
|
lø05-09 2020
|
11:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
558041
|
lø05-09 2020
|
12:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
558053
|
lø05-09 2020
|
13:30
|
|
|
Tuse Kunstgræsbane
|
|
|
|
558044
|
lø05-09 2020
|
15:00
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
558066
|
to10-09 2020
|
18:30
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
558063
|
fr11-09 2020
|
18:15
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
561369
|
fr11-09 2020
|
19:00
|
|
|
Tølløse Kunstgræsbane
|
|
|
|
558065
|
lø12-09 2020
|
13:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
|
|
558064
|
lø12-09 2020
|
15:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
558058
|
sø13-09 2020
|
14:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
563015
|
lø19-09 2020
|
11:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
563014
|
lø19-09 2020
|
12:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
563017
|
lø19-09 2020
|
13:30
|
|
|
Røsnæshallen Kunstgræs
|
|
|
|
563019
|
lø19-09 2020
|
13:30
|
|
|
Tuse Kunstgræsbane
|
|
|
|
563016
|
lø19-09 2020
|
14:00
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
557978
|
ti22-09 2020
|
19:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
574746
|
to24-09 2020
|
19:00
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
574552
|
fr25-09 2020
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
574553
|
lø26-09 2020
|
15:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
574745
|
lø26-09 2020
|
15:00
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
574601
|
lø26-09 2020
|
16:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
|
|
574551
|
sø27-09 2020
|
14:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
574751
|
ti29-09 2020
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
574749
|
fr02-10 2020
|
19:00
|
|
|
Tølløse Kunstgræsbane
|
|
|
|
574748
|
lø03-10 2020
|
11:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
574747
|
lø03-10 2020
|
12:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
574750
|
lø03-10 2020
|
15:30
|
|
|
Røsnæshallen Kunstgræs
|
|
|
|
574755
|
on07-10 2020
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
574758
|
to08-10 2020
|
19:00
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
574753
|
lø10-10 2020
|
12:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
574756
|
lø10-10 2020
|
15:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
574757
|
lø10-10 2020
|
15:00
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
574754
|
sø11-10 2020
|
14:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
574760
|
fr16-10 2020
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
574762
|
fr16-10 2020
|
19:00
|
|
|
Tølløse Kunstgræsbane
|
|
|
|
574759
|
lø17-10 2020
|
11:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
574764
|
lø17-10 2020
|
12:00
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
574763
|
lø17-10 2020
|
13:30
|
|
|
Røsnæshallen Kunstgræs
|
|
|
|
574761
|
lø17-10 2020
|
16:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
|
|
574881
|
ti20-10 2020
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
574875
|
to22-10 2020
|
18:30
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
574765
|
lø24-10 2020
|
12:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
574766
|
lø24-10 2020
|
14:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
574880
|
lø24-10 2020
|
14:00
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
574874
|
lø24-10 2020
|
15:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
610001
|
to15-04 2021
|
19:30
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
610003
|
fr16-04 2021
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
610005
|
fr16-04 2021
|
19:00
|
|
|
Tølløse Kunstgræsbane
|
|
|
|
610006
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Røsnæshallen Kunstgræs
|
|
|
|
610004
|
lø17-04 2021
|
14:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
610002
|
lø17-04 2021
|
15:00
|
|
|
Asnæs Stadion, Kunstgræs
|
|
|
|
610008
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
610009
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
610011
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
610007
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Mørkøvhallen
|
UHT
|
|
|
610010
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
610078
|
on21-04 2021
|
19:00
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
610080
|
fr23-04 2021
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
610084
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
|
|
610082
|
lø24-04 2021
|
14:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
610081
|
lø24-04 2021
|
15:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
610079
|
sø25-04 2021
|
14:00
|
|
|
Asnæs Stadion, Kunstgræs
|
|
|
|
610089
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
610090
|
ti27-04 2021
|
19:00
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
610086
|
ti27-04 2021
|
19:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
610085
|
lø01-05 2021
|
12:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
610088
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
|
|
563018
|
ti04-05 2021
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
574752
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
610092
|
fr07-05 2021
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
610096
|
fr07-05 2021
|
19:00
|
|
|
Tølløse Kunstgræsbane
|
|
|
|
610094
|
lø08-05 2021
|
14:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
610095
|
lø08-05 2021
|
15:00
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
610093
|
lø08-05 2021
|
15:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
610091
|
sø09-05 2021
|
14:00
|
|
|
Herrestrup Stadion
|
UHT
|
|
|
610101
|
ti11-05 2021
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
610102
|
ti11-05 2021
|
19:00
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
610098
|
ti11-05 2021
|
19:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
610099
|
fr14-05 2021
|
19:00
|
|
|
Tølløse Stadion
|
|
|
|
610097
|
lø15-05 2021
|
12:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
610100
|
lø15-05 2021
|
12:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
UHT
|
|
|
610083
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Tølløse Kunstgræsbane
|
|
|
|
610087
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
610104
|
fr21-05 2021
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
610178
|
lø22-05 2021
|
14:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
610180
|
lø22-05 2021
|
14:00
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
610179
|
lø22-05 2021
|
15:00
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
UHT
|
|
|
610105
|
lø22-05 2021
|
15:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
610103
|
sø23-05 2021
|
14:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
610185
|
ti25-05 2021
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
610186
|
ti25-05 2021
|
19:00
|
|
|
Tusehallen
|
HHT
|
|
|
610181
|
ti25-05 2021
|
19:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
610183
|
fr28-05 2021
|
19:00
|
|
|
Tølløse Kunstgræsbane
|
|
|
|
610184
|
lø29-05 2021
|
13:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
|
|
610182
|
lø29-05 2021
|
16:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
610294
|
ti01-06 2021
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
610190
|
fr04-06 2021
|
18:30
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
610187
|
lø05-06 2021
|
12:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
UHT
|
|
|
610191
|
lø05-06 2021
|
14:00
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
610189
|
lø05-06 2021
|
15:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
610188
|
sø06-06 2021
|
14:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
610300
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Tusehallen
|
HHT
|
|
|
610295
|
to10-06 2021
|
19:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
610296
|
fr11-06 2021
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
610298
|
fr11-06 2021
|
19:00
|
|
|
Tølløse Stadion
|
|
|
|
610297
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
610299
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
|
|
609997
|
ti15-06 2021
|
18:30
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
UHT
|
|
|
609999
|
ti15-06 2021
|
18:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
610000
|
on16-06 2021
|
19:00
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
HHT
|
|
|
609995
|
lø19-06 2021
|
12:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
609998
|
lø19-06 2021
|
14:00
|
|
|
Vipperødhallen
|
|
|
|
609996
|
lø19-06 2021
|
15:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2