Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
12:00
Oversidder
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
14:00
Ålholm IF
Store Lyngby IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
15:30
Frederiksværk FK
1
Hundested IK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
11:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
12:00
Frem Hellebæk (1)
3
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
19:00
IS Skævinge
1
FIF, Hillerød
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
14:30
Hundested IK
2
Frem Hellebæk (1)
4
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
15:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
Allerød Fodbold Klub
5
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
15:30
FIF, Hillerød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
15:30
Store Lyngby IF
3
IS Skævinge
3
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
15:30
Oversidder
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
16:00
Melby-Liseleje IF
2
Frederiksværk FK
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
12:00
Oversidder
Frederiksværk FK
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
13:30
IS Skævinge
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
14:00
Ålholm IF
7
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
15:30
FIF, Hillerød
1
Store Lyngby IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
11:00
Allerød Fodbold Klub
0
Hundested IK
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
12:30
Frem Hellebæk (1)
1
Melby-Liseleje IF
5
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
12:00
Hundested IK
3
Ålholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
15:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
IS Skævinge
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
15:30
Frederiksværk FK
6
Frem Hellebæk (1)
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
15:30
Store Lyngby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
15:30
Oversidder
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
16:00
Melby-Liseleje IF
3
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
12:00
Oversidder
Frem Hellebæk (1)
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
13:30
IS Skævinge
0
Hundested IK
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
14:00
Ålholm IF
2
Melby-Liseleje IF
5
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
15:30
Store Lyngby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
15:30
FIF, Hillerød
4
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
Allerød Fodbold Klub
2
Frederiksværk FK
6
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
15:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
Store Lyngby IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
15:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
16:00
Melby-Liseleje IF
4
IS Skævinge
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
12:00
Frem Hellebæk (1)
3
Allerød Fodbold Klub
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
12:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
13:30
IS Skævinge
0
Frederiksværk FK
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
14:00
Ålholm IF
3
Frem Hellebæk (1)
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:30
Store Lyngby IF
2
Hundested IK
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:30
Oversidder
VTF (Vejby/Tisvilde)
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
15:30
FIF, Hillerød
1
Melby-Liseleje IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
19:00
Frederiksværk FK
3
Ålholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
Hundested IK
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:30
Frederiksværk FK
5
FIF, Hillerød
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:30
Hundested IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
16:00
Melby-Liseleje IF
3
Store Lyngby IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
Allerød Fodbold Klub
1
Ålholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
12:00
Frem Hellebæk (1)
3
IS Skævinge
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
19:30
Hundested IK
2
FIF, Hillerød
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
12:00
Oversidder
Ålholm IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
13:30
IS Skævinge
1
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
15:30
FIF, Hillerød
3
Frem Hellebæk (1)
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
15:30
Store Lyngby IF
2
Frederiksværk FK
6
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
15:30
Oversidder
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
12:00
Oversidder
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
14:00
Ålholm IF
2
IS Skævinge
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
15:30
Frederiksværk FK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
16:00
Melby-Liseleje IF
VTF (Vejby/Tisvilde)
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
Allerød Fodbold Klub
5
FIF, Hillerød
1
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
12:00
Frem Hellebæk (1)
4
Store Lyngby IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:00
Store Lyngby IF
1
Allerød Fodbold Klub
3
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:00
Oversidder
Frem Hellebæk (1)
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:30
IS Skævinge
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:30
FIF, Hillerød
2
Ålholm IF
3
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
15:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
Frederiksværk FK
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
16:00
Hundested IK
2
Melby-Liseleje IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:30
FIF, Hillerød
1
IS Skævinge
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
12:00
Oversidder
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
IS Skævinge
2
Store Lyngby IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
14:00
Ålholm IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
15:30
Frederiksværk FK
0
Melby-Liseleje IF
5
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
11:00
Allerød Fodbold Klub
VTF (Vejby/Tisvilde)
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
12:00
Frem Hellebæk (1)
2
Hundested IK
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
Ålholm IF
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Frederiksværk FK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Oversidder
IS Skævinge
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Hundested IK
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
12:00
Oversidder
Store Lyngby IF
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
14:00
Allerød Fodbold Klub
Melby-Liseleje IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:30
FIF, Hillerød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:30
Store Lyngby IF
1
FIF, Hillerød
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
12:00
Frem Hellebæk (1)
2
Frederiksværk FK
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
14:00
Ålholm IF
1
Hundested IK
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
18:30
IS Skævinge
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
14:00
Melby-Liseleje IF
4
Frem Hellebæk (1)
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
14:00
Hundested IK
1
IS Skævinge
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
15:30
Frederiksværk FK
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
15:30
Oversidder
Store Lyngby IF
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
12:00
Frem Hellebæk (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
12:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:30
IS Skævinge
1
Melby-Liseleje IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:30
FIF, Hillerød
0
Hundested IK
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:30
Store Lyngby IF
4
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
11:00
Allerød Fodbold Klub
Frem Hellebæk (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
14:00
Ålholm IF
1
Frederiksværk FK
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:00
Hundested IK
2
Store Lyngby IF
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
15:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
16:00
Melby-Liseleje IF
3
FIF, Hillerød
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
11:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
12:00
Frem Hellebæk (1)
4
Ålholm IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:00
Oversidder
VTF (Vejby/Tisvilde)
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
13:30
IS Skævinge
1
Frem Hellebæk (1)
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
14:00
Ålholm IF
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
15:30
Store Lyngby IF
0
Melby-Liseleje IF
4
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
15:30
Oversidder
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
15:30
FIF, Hillerød
1
Frederiksværk FK
6
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Frederiksværk FK
5
IS Skævinge
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
FIF, Hillerød
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
12:30
Melby-Liseleje IF
2
Ålholm IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
14:00
Ålholm IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
15:30
Frederiksværk FK
1
Store Lyngby IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
16:00
Hundested IK
VTF (Vejby/Tisvilde)
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
16:00
Melby-Liseleje IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
11:00
Allerød Fodbold Klub
IS Skævinge
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
12:00
Frem Hellebæk (1)
FIF, Hillerød
UMH
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:30
IS Skævinge
1
Ålholm IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
Melby-Liseleje IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:30
FIF, Hillerød
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:30
Store Lyngby IF
3
Frem Hellebæk (1)
4
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:30
Oversidder
Frederiksværk FK
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:30
Hundested IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Frederiksværk FK
8
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Oversidder
IS Skævinge
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Ålholm IF
4
FIF, Hillerød
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Allerød Fodbold Klub
Store Lyngby IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Frem Hellebæk (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
12:30
Melby-Liseleje IF
3
Hundested IK
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
Frem Hellebæk (1)
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:30
Store Lyngby IF
0
Ålholm IF
4
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:30
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:30
Hundested IK
3
Frederiksværk FK
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
16:00
Melby-Liseleje IF
Oversidder
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1