|
612896
|
lø15-08 2020
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
612905
|
lø15-08 2020
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
HHT
|
|
|
|
612886
|
lø15-08 2020
|
15:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
|
612906
|
sø16-08 2020
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
HHT
|
|
|
612907
|
sø16-08 2020
|
12:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
612895
|
ti18-08 2020
|
19:00
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
|
612912
|
lø22-08 2020
|
14:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
612908
|
lø22-08 2020
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
612909
|
lø22-08 2020
|
15:30
|
|
|
FIF-Stadion
|
|
|
|
612910
|
lø22-08 2020
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
|
612911
|
lø22-08 2020
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
612913
|
lø22-08 2020
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
612915
|
lø29-08 2020
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
612914
|
lø29-08 2020
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
612917
|
lø29-08 2020
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
612916
|
lø29-08 2020
|
15:30
|
|
|
FIF-Stadion
|
|
|
|
612918
|
sø30-08 2020
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
612919
|
sø30-08 2020
|
12:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
612924
|
lø05-09 2020
|
12:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
612920
|
lø05-09 2020
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
612921
|
lø05-09 2020
|
15:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
612922
|
lø05-09 2020
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
612923
|
lø05-09 2020
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
612925
|
lø05-09 2020
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
612927
|
lø12-09 2020
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
612926
|
lø12-09 2020
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
612929
|
lø12-09 2020
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
612930
|
lø12-09 2020
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
612928
|
lø12-09 2020
|
15:30
|
|
|
FIF-Stadion
|
|
|
|
612931
|
sø13-09 2020
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
612932
|
lø19-09 2020
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
612934
|
lø19-09 2020
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
613320
|
lø19-09 2020
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
613318
|
sø20-09 2020
|
12:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
613322
|
lø26-09 2020
|
12:00
|
|
|
|
UHT
|
|
|
613321
|
lø26-09 2020
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
613324
|
lø26-09 2020
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
613325
|
lø26-09 2020
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
613326
|
lø26-09 2020
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
613323
|
lø26-09 2020
|
15:30
|
|
|
FIF-Stadion
|
|
|
|
612933
|
on30-09 2020
|
19:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
613327
|
lø03-10 2020
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
613528
|
lø03-10 2020
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
613328
|
lø03-10 2020
|
15:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
613331
|
lø03-10 2020
|
15:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
613527
|
lø03-10 2020
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
613329
|
sø04-10 2020
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
613330
|
sø04-10 2020
|
12:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
613319
|
ti06-10 2020
|
19:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
613530
|
lø10-10 2020
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
613529
|
lø10-10 2020
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
613531
|
lø10-10 2020
|
15:30
|
|
|
FIF-Stadion
|
|
|
|
613532
|
lø10-10 2020
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
613533
|
lø10-10 2020
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
613535
|
lø17-10 2020
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
613536
|
lø17-10 2020
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
613534
|
lø17-10 2020
|
15:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
613539
|
lø17-10 2020
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
UHT
|
|
|
613537
|
sø18-10 2020
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
613538
|
sø18-10 2020
|
12:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
613562
|
lø24-10 2020
|
13:00
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
613563
|
lø24-10 2020
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
613560
|
lø24-10 2020
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
613561
|
lø24-10 2020
|
13:30
|
|
|
FIF-Stadion
|
|
|
|
613540
|
lø24-10 2020
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
613564
|
lø24-10 2020
|
16:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
613566
|
lø10-04 2021
|
13:30
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
613605
|
lø17-04 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
613604
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
613730
|
lø17-04 2021
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
613585
|
lø17-04 2021
|
15:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
613731
|
sø18-04 2021
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
HHT
|
|
|
613732
|
sø18-04 2021
|
12:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
|
|
613733
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
613734
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
613736
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
613737
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
UHT
|
|
|
613740
|
lø24-04 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
613743
|
lø24-04 2021
|
14:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
HHT
|
|
|
613741
|
lø24-04 2021
|
15:30
|
|
|
FIF-Stadion
|
|
|
|
613735
|
lø24-04 2021
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
613744
|
sø25-04 2021
|
12:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
613742
|
sø25-04 2021
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
613739
|
to29-04 2021
|
18:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
613738
|
lø01-05 2021
|
14:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
613749
|
lø01-05 2021
|
14:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
613746
|
lø01-05 2021
|
15:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
UHT
|
|
|
613747
|
lø01-05 2021
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
613748
|
sø02-05 2021
|
12:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
613752
|
lø08-05 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
613751
|
lø08-05 2021
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
613753
|
lø08-05 2021
|
15:30
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
613755
|
lø08-05 2021
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
613756
|
sø09-05 2021
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
HHT
|
|
|
613754
|
sø09-05 2021
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
613761
|
lø15-05 2021
|
13:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
613757
|
lø15-05 2021
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
613762
|
lø15-05 2021
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
613759
|
sø16-05 2021
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
HHT
|
|
|
613760
|
sø16-05 2021
|
12:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
613764
|
lø22-05 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
613763
|
lø22-05 2021
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
613766
|
lø22-05 2021
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
UHT
|
|
|
613767
|
lø22-05 2021
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
613768
|
lø22-05 2021
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
613765
|
lø22-05 2021
|
15:30
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
613758
|
ti25-05 2021
|
19:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
613745
|
on26-05 2021
|
19:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
613750
|
lø29-05 2021
|
12:30
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
613770
|
lø29-05 2021
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
613769
|
lø29-05 2021
|
15:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
613773
|
lø29-05 2021
|
16:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
UHT
|
|
|
613774
|
lø29-05 2021
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
613771
|
sø30-05 2021
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
HHT
|
|
|
613772
|
sø30-05 2021
|
12:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
UMH
|
|
|
613776
|
lø05-06 2021
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
613775
|
lø05-06 2021
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
613777
|
lø05-06 2021
|
15:30
|
|
|
FIF-Stadion
|
UHT
|
|
|
613778
|
lø05-06 2021
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
613779
|
lø05-06 2021
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
613780
|
lø05-06 2021
|
15:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
613781
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
613782
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
613789
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
613790
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
HHT
|
|
|
613791
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
|
|
613792
|
lø12-06 2021
|
12:30
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
613565
|
lø19-06 2021
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
613581
|
lø19-06 2021
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
613582
|
lø19-06 2021
|
15:30
|
|
|
|
UHT
|
|
|
613583
|
lø19-06 2021
|
15:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
613584
|
lø19-06 2021
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1