MENU
D
T
M
S

Serie 4, Pulje 1 //

Spillested

Allerød Idrætspark

Trøje / Shorts / Strømper

Blå / Hvid / Blå

Træner

Fini Tiedt Tel: / Mobil: 42120190

Spillested

FIF-Stadion

Trøje / Shorts / Strømper

Blå/Hvid / Blå / Blå

Holdleder

Simon Riise Tel: 61186892 / Mobil: 61186892

Træner

Hans Peter Jakobsen Tel: / Mobil: 26556277

Spillested

Frederiksværk Stadion

Trøje / Shorts / Strømper

Hvid / Sort /

Træner

Jesper Thinghuus Tel: 61623081 / Mobil: 61623081

Spillested

Nordkysthallen

Trøje / Shorts / Strømper

Blå / Blå / Hvid

Holdleder

Svend Djurhuus Tel: 4010 7725 / Mobil: 4010 7725

Spillested

Hundested Stadion

Trøje / Shorts / Strømper

Blå / Hvid / Blå

Træner

Peter Fjeldal Tel: / Mobil: 40333505

Assistenttræner

Poul Rytter Rasmussen Tel: / Mobil: 40306867

Spillested

Baunehøj Stadion

Trøje / Shorts / Strømper

Hvid / Blå / Blå

Holdleder

Henrik Pedersen Tel: 4828 8306 / Mobil: 20978306

Holdleder

Jonas Lundgren Tel: / Mobil: 21643514

Holdleder

Emil Sørensen Tel: / Mobil: 60373689

Træner

Mickey Bendix Tel: 23 70 88 96 / Mobil: 23708896

Træner

Jacob Henning Tel: / Mobil: 28938710

Spillested

Melby Stadion

Trøje / Shorts / Strømper

Rød / Rød /

Holdleder

Brian Madsen Tel: / Mobil: 26719552

Holdleder

Morten Eriksen Tel: / Mobil: 2891 6626

Assistenttræner

Morten Eriksen Tel: / Mobil: 2891 6626

Cheftræner

Ken Vinther Tel: 47746210 / Mobil: 60776210

Spillested

St. Lyngby Stadion

Trøje / Shorts / Strømper

Rød / Rød / Rød

Træner

Anders M. Jensen Tel: / Mobil:

Træner

Jesper Sørensen Tel: / Mobil: 22750378

Træner

Anders Andersen Tel: 30457412 / Mobil: 30457412

Spillested

Vejby Idrætsplads

Trøje / Shorts / Strømper

Lilla / Sort / Sort

Holdleder

Emil Hauberg-Møller Tel: / Mobil: 23492354

Holdleder

Jimmie Folkmann Andersen Tel: / Mobil:

Holdleder

Brian Lund Sams Tel: / Mobil: 6021 4803

Sportschef

Niels Jørgen Larsen Tel: 40147398 / Mobil: 40147398

Teamleder

Jesper Olsen Tel: / Mobil: 22859980

Teamleder

Jonas Seifert Thomsen Tel: 22723232 / Mobil: 22723232

Spillested

Ålholmskolen

Trøje / Shorts / Strømper

Hvid / Rød / Rød

Træner

Ketil Frisendahl Tel: 25187500 / Mobil: 25187500

Træner

Morten Munk Tel: / Mobil: 23621549
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind