MENU

Serie 4, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
613996
15-08 2020
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub Lyngby Boldklub 1921 Lundtofte Idrætsplads
2 - 3
613997
15-08 2020
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Kokkedal BK Karsemosegård
2 - 3
613998
15-08 2020
Kl. 13:30
Brede IF Kokkedal Lokal Fodbold Brede Idrætsplads
0 - 4
613793
15-08 2020
Kl. 15:30
FC Rudersdal Snekkersten IF Vedbæk Stadion
1 - 0
613795
16-08 2020
Kl. 12:00
Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
614189
fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Snekkersten IF Brede IF Snekkersten Idrætscenter
4 - 0
613999
23-08 2020
Kl. 12:00
Kokkedal Lokal Fodbold Nivå-Kokkedal FK Egedalsbanen
0 - 0
614022
23-08 2020
Kl. 14:00
Kokkedal BK Lundtofte Boldklub Egedalsbanen
0 - 4
614190
23-08 2020
Kl. 15:30
Oversidder FC Rudersdal
614194
29-08 2020
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub Kokkedal Lokal Fodbold Lundtofte Idrætsplads
6 - 0
614192
29-08 2020
Kl. 11:00
Humlebæk BK FC Rudersdal Humlebæk Stadion
2 - 5
614284
29-08 2020
Kl. 13:30
Brede IF Oversidder Brede Idrætsplads
614191
29-08 2020
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Kokkedal BK Sportspladsen i Syd
3 - 2
614193
29-08 2020
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Lyngby Boldklub 1921 Virum Stadion
2 - 4
614195 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Nivå-Kokkedal FK Snekkersten IF Karsemosegård
3 - 4
614001 on
02-09 2020
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub 1921 Albertslund BS 72 Lyngby Stadion
5 - 1
614289
to
03-09 2020
Kl. 19:00
Snekkersten IF Lundtofte Boldklub Snekkersten Idrætscenter
1 - 2
614286
05-09 2020
Kl. 15:30
FC Rudersdal Brede IF Vedbæk Stadion
8 - 0
614285
06-09 2020
Kl. 12:00
Kokkedal Lokal Fodbold Albertslund BS 72 Egedalsbanen
HHT

Hjemmehold taberdømt

614287
06-09 2020
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Humlebæk BK Lyngby Stadion
3 - 1
614288
06-09 2020
Kl. 14:00
Kokkedal BK Virum-Sorgenfri BK (1) Egedalsbanen
2 - 4
614290
06-09 2020
Kl. 15:30
Oversidder Nivå-Kokkedal FK
614000 ti
08-09 2020
Kl. 18:30
Humlebæk BK Virum-Sorgenfri BK (1) Humlebæk Stadion
4 - 3
614292
12-09 2020
Kl. 11:00
Humlebæk BK Brede IF Humlebæk Stadion
2 - 3
614294
12-09 2020
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub Oversidder Lundtofte Idrætsplads
614296
12-09 2020
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK FC Rudersdal Karsemosegård
2 - 4
614291
12-09 2020
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Snekkersten IF Sportspladsen i Syd
2 - 0
614295
13-09 2020
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Kokkedal BK Lyngby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

614321 fr
18-09 2020
Kl. 18:30
Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK (1) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4 - 1
614320
19-09 2020
Kl. 13:30
Brede IF Nivå-Kokkedal FK Brede Idrætsplads
1 - 3
614318
19-09 2020
Kl. 15:30
FC Rudersdal Lundtofte Boldklub Vedbæk Stadion
2 - 3
614297
20-09 2020
Kl. 12:00
Kokkedal Lokal Fodbold Lyngby Boldklub 1921 Egedalsbanen
0 - 2
614319
20-09 2020
Kl. 14:00
Kokkedal BK Humlebæk BK Egedalsbanen
3 - 1
614322
20-09 2020
Kl. 15:30
Oversidder Albertslund BS 72
614324
26-09 2020
Kl. 11:00
Humlebæk BK Nivå-Kokkedal FK Humlebæk Stadion
0 - 1
614326
26-09 2020
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub Brede IF Lundtofte Idrætsplads
6 - 0
614605
26-09 2020
Kl. 12:30
Kokkedal BK Kokkedal Lokal Fodbold Egedalsbanen
1 - 1
614325
26-09 2020
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Oversidder Virum Stadion
614327
27-09 2020
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Snekkersten IF Lyngby Stadion
2 - 3
614323
27-09 2020
Kl. 14:00
Albertslund BS 72 FC Rudersdal Sportspladsen i Syd
1 - 3
614640
03-10 2020
Kl. 13:30
Brede IF Albertslund BS 72 Brede Idrætsplads
7 - 1
614607
03-10 2020
Kl. 15:30
FC Rudersdal Virum-Sorgenfri BK (1) Vedbæk Stadion
UHT

Udehold taberdømt

614606
04-10 2020
Kl. 12:00
Kokkedal Lokal Fodbold Humlebæk BK Egedalsbanen
4 - 1
614641
04-10 2020
Kl. 14:00
Snekkersten IF Kokkedal BK Snekkersten Idrætscenter
1 - 2
614642
04-10 2020
Kl. 15:30
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
614639
ti
06-10 2020
Kl. 18:30
Nivå-Kokkedal FK Lundtofte Boldklub Karsemosegård
0 - 1
614645
to
08-10 2020
Kl. 20:00
Humlebæk BK Lundtofte Boldklub Humlebæk Stadion
3 - 0
614705
10-10 2020
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub 1921 FC Rudersdal Lyngby Stadion
2 - 1
614644
10-10 2020
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Nivå-Kokkedal FK Sportspladsen i Syd
2 - 2
614704
10-10 2020
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Brede IF Virum Stadion
1 - 4
614643
11-10 2020
Kl. 12:00
Kokkedal Lokal Fodbold Snekkersten IF Egedalsbanen
1 - 1
614706
11-10 2020
Kl. 14:00
Kokkedal BK Oversidder Egedalsbanen
614819
17-10 2020
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub Albertslund BS 72 Lundtofte Idrætsplads
2 - 1
614820
17-10 2020
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Virum-Sorgenfri BK (1) Karsemosegård
2 - 1
614831
17-10 2020
Kl. 13:30
Brede IF Lyngby Boldklub 1921 Brede Idrætsplads
2 - 1
614832
17-10 2020
Kl. 15:30
Oversidder Kokkedal Lokal Fodbold
614707
17-10 2020
Kl. 15:30
FC Rudersdal Kokkedal BK Vedbæk Stadion
3 - 2
614788 ti
20-10 2020
Kl. 18:30
Humlebæk BK Snekkersten IF Humlebæk Stadion
0 - 2
614835
24-10 2020
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Lundtofte Boldklub Virumgård kunstgræsbane
0 - 8
614834
24-10 2020
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Humlebæk BK Sportspladsen i Syd
0 - 1
614833
25-10 2020
Kl. 12:00
Kokkedal Lokal Fodbold FC Rudersdal Egedalsbanen
1 - 4
614837
25-10 2020
Kl. 14:00
Kokkedal BK Brede IF Egedalsbanen
2 - 2
614838
25-10 2020
Kl. 14:00
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
614836
25-10 2020
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Nivå-Kokkedal FK Lyngby Stadion
4 - 1
615015
17-04 2021
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Humlebæk BK Virum Stadion
1 - 2
615061
17-04 2021
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub Kokkedal BK Lundtofte Idrætsplads
1 - 2
615062
17-04 2021
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Kokkedal Lokal Fodbold Karsemosegård
1 - 0
615063
17-04 2021
Kl. 13:30
Brede IF Snekkersten IF Brede Idrætsplads
1 - 1
615014
17-04 2021
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Lyngby Boldklub 1921 Sportspladsen i Syd
3 - 3
614865
17-04 2021
Kl. 15:30
FC Rudersdal Oversidder Vedbæk Stadion
615064
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Kokkedal Lokal Fodbold Lundtofte Boldklub Egedalsbanen
3 - 2
615065
on
21-04 2021
Kl. 18:30
FC Rudersdal Humlebæk BK Vedbæk Stadion
2 - 1
615067
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Kokkedal BK Albertslund BS 72 Egedalsbanen
5 - 1
615068 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Nivå-Kokkedal FK Snekkersten Idrætscenter
1 - 2
615580 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder Brede IF
615066
on
21-04 2021
Kl. 19:00
Lyngby Boldklub 1921 Virum-Sorgenfri BK (1) Lyngby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

615582
24-04 2021
Kl. 11:00
Humlebæk BK Lyngby Boldklub 1921 Humlebæk Stadion
0 - 1
615584
24-04 2021
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub Snekkersten IF Lundtofte Idrætsplads
3 - 2
615586
24-04 2021
Kl. 13:30
Brede IF FC Rudersdal Brede Idrætsplads
1 - 1
615581
24-04 2021
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Kokkedal Lokal Fodbold Sportspladsen i Syd
4 - 6
615585
24-04 2021
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård
615583
24-04 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Kokkedal BK Virum Stadion
3 - 0
615591
fr
30-04 2021
Kl. 11:30
Snekkersten IF Albertslund BS 72 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
5 - 3
615590
01-05 2021
Kl. 13:30
Brede IF Humlebæk BK Brede Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

615588
01-05 2021
Kl. 15:30
FC Rudersdal Nivå-Kokkedal FK Vedbæk Stadion
1 - 2
615587
02-05 2021
Kl. 12:00
Kokkedal Lokal Fodbold Virum-Sorgenfri BK (1) Egedalsbanen
UHT

Udehold taberdømt

615589
02-05 2021
Kl. 14:00
Kokkedal BK Lyngby Boldklub 1921 Egedalsbanen
1 - 1
615592
02-05 2021
Kl. 15:30
Oversidder Lundtofte Boldklub
614293 on
05-05 2021
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Kokkedal Lokal Fodbold Virumgård kunstgræsbane
4 - 0
615594
08-05 2021
Kl. 11:00
Humlebæk BK Kokkedal BK Humlebæk Stadion
3 - 0
615596
08-05 2021
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub FC Rudersdal Lundtofte Idrætsplads
2 - 0
615598
08-05 2021
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Brede IF Karsemosegård
2 - 1
615597
08-05 2021
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub 1921 Kokkedal Lokal Fodbold Lyngby Stadion
7 - 0
615593
08-05 2021
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Oversidder Sportspladsen i Syd
615595
08-05 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Snekkersten IF Virum Stadion
1 - 4
613794 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Albertslund BS 72 Virum-Sorgenfri BK (1) Sportspladsen i Syd
UHT

Udehold taberdømt

615603
fr
14-05 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Lyngby Boldklub 1921 Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3 - 3
615601
15-05 2021
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Humlebæk BK Karsemosegård
UHT

Udehold taberdømt

615602
15-05 2021
Kl. 13:30
Brede IF Lundtofte Boldklub Brede Idrætsplads
0 - 2
615600
15-05 2021
Kl. 15:30
FC Rudersdal Albertslund BS 72 Vedbæk Stadion
6 - 4
615599
16-05 2021
Kl. 13:00
Kokkedal Lokal Fodbold Kokkedal BK Egedalsbanen
HHT

Hjemmehold taberdømt

615604
16-05 2021
Kl. 15:30
Oversidder Virum-Sorgenfri BK (1)
615606 to
20-05 2021
Kl. 19:00
Humlebæk BK Kokkedal Lokal Fodbold Humlebæk Stadion
1 - 4
615608
22-05 2021
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub Nivå-Kokkedal FK Lundtofte Idrætsplads
1 - 3
615605
22-05 2021
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Brede IF Sportspladsen i Syd
1 - 2
615609
22-05 2021
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
615607
22-05 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) FC Rudersdal Virum Stadion
2 - 1
615610
23-05 2021
Kl. 14:00
Kokkedal BK Snekkersten IF Egedalsbanen
0 - 2
615612
29-05 2021
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub Humlebæk BK Lundtofte Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

615613
29-05 2021
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Albertslund BS 72 Karsemosegård
3 - 0
615614
29-05 2021
Kl. 13:30
Brede IF Virum-Sorgenfri BK (1) Brede Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

615611
29-05 2021
Kl. 15:30
FC Rudersdal Lyngby Boldklub 1921 Vedbæk Stadion
2 - 3
615615
30-05 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF Kokkedal Lokal Fodbold Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3 - 1
615616
30-05 2021
Kl. 15:30
Oversidder Kokkedal BK
615622 fr
04-06 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Humlebæk BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

615618
05-06 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Lundtofte Boldklub Sportspladsen i Syd
0 - 4
615620
05-06 2021
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub 1921 Brede IF Lyngby Stadion
5 - 1
615619
05-06 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Nivå-Kokkedal FK Virum Stadion
7 - 3
615617
06-06 2021
Kl. 13:00
Kokkedal Lokal Fodbold Oversidder Egedalsbanen
615623 on
09-06 2021
Kl. 18:30
FC Rudersdal Kokkedal Lokal Fodbold Vedbæk Stadion
6 - 3
615624
12-06 2021
Kl. 11:00
Humlebæk BK Albertslund BS 72 Humlebæk Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

615667
12-06 2021
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub Virum-Sorgenfri BK (1) Lundtofte Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

615670
12-06 2021
Kl. 11:00
Oversidder Snekkersten IF
615669
12-06 2021
Kl. 13:00
Brede IF Kokkedal BK Brede Idrætsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

615668
12-06 2021
Kl. 13:30
Nivå-Kokkedal FK Lyngby Boldklub 1921 Karsemosegård
3 - 8
615621 on
16-06 2021
Kl. 18:00
Kokkedal BK FC Rudersdal Egedalsbanen
1 - 4
614859
19-06 2021
Kl. 10:30
Kokkedal Lokal Fodbold Brede IF Egedalsbanen
UMH
614862
19-06 2021
Kl. 13:00
Kokkedal BK Nivå-Kokkedal FK Egedalsbanen
UHT

Udehold taberdømt

614861
19-06 2021
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub 1921 Lundtofte Boldklub Lyngby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

614860
19-06 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Albertslund BS 72 Virum Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

614864
19-06 2021
Kl. 15:30
Oversidder Humlebæk BK
614863
20-06 2021
Kl. 14:00
Snekkersten IF FC Rudersdal Snekkersten Idrætscenter
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind