MENU
D
T
M
S

Serie 4, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615675
15-08 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK FC Whop en Dei (2) Frederikssund Stadion
1 - 2
615676
15-08 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC Gundsølille SGIF Spraglehøj Idrætsanlæg
2 - 1
615672
15-08 2020
Kl. 13:30
FC Hornsherred Mladost IF Møllegårdhallen
0 - 1
615671
15-08 2020
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF ØB 90 Lyngehallen
6 - 0
615673
15-08 2020
Kl. 15:30
IF Hjorten Slangerup & Omegn IF (1) Skinderskovgård
2 - 7
615674
16-08 2020
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF (1) ORI-Fodbold Sandet Stadion
0 - 4
615679
ti
18-08 2020
Kl. 19:00
ORI-Fodbold FC Hornsherred Oppe-Sundby Stadion
2 - 2
615677
22-08 2020
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF Frederikssund IK Gundsølillehallen
1 - 1
615759
22-08 2020
Kl. 13:30
Slangerup & Omegn IF (1) Lynge-Uggeløse IF Slangerup Stadion Kunst
1 - 3
615758
22-08 2020
Kl. 14:00
ØB 90 Jyllinge FC Ølstykke Stadion
3 - 6
615678
22-08 2020
Kl. 15:30
Mladost IF IF Hjorten Damgårdsparken, Ballerup
3 - 1
615680
23-08 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) Kr. Værløse IF (1) Stenløse Stadion
2 - 0
615772
29-08 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK ØB 90 Frederikssund Stadion
1 - 1
615773
29-08 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC Slangerup & Omegn IF (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 2
615768
29-08 2020
Kl. 13:30
FC Hornsherred FC Whop en Dei (2) Skibby Stadion
1 - 3
615769
29-08 2020
Kl. 15:30
IF Hjorten Lynge-Uggeløse IF Skinderskovgård
2 - 5
615770
29-08 2020
Kl. 15:30
Mladost IF ORI-Fodbold Damgårdsparken, Ballerup
9 - 2
615771
30-08 2020
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF (1) Gundsølille SGIF Sandet Stadion
4 - 3
615776
ti
01-09 2020
Kl. 18:15
ORI-Fodbold IF Hjorten Oppe-Sundby Stadion
3 - 1
615774
on
02-09 2020
Kl. 18:15
Gundsølille SGIF FC Hornsherred Gundsølillehallen
3 - 2
615802
05-09 2020
Kl. 14:00
ØB 90 Kr. Værløse IF (1) Ølstykke Stadion
2 - 3
615775
05-09 2020
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Jyllinge FC Lyngehallen
5 - 2
615777
06-09 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) Mladost IF Stenløse Stadion
6 - 1
615808
ti
08-09 2020
Kl. 18:00
ORI-Fodbold FC Whop en Dei (2) Oppe-Sundby Stadion
1 - 2
615803
on
09-09 2020
Kl. 18:00
Slangerup & Omegn IF (1) Frederikssund IK Slangerup Stadion Kunst
2 - 1
615809
12-09 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK Lynge-Uggeløse IF Frederikssund Stadion
1 - 2
615804
12-09 2020
Kl. 13:30
FC Hornsherred ØB 90 Møllegårdhallen
0 - 2
615805
12-09 2020
Kl. 15:30
IF Hjorten Jyllinge FC Skinderskovgård
7 - 5
615806
12-09 2020
Kl. 15:30
Mladost IF Gundsølille SGIF Damgårdsparken, Ballerup
3 - 0
615807
13-09 2020
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF (1) Slangerup & Omegn IF (1) Sandet Stadion
0 - 6
615810
19-09 2020
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF ORI-Fodbold Gundsølillehallen
1 - 1
615815
19-09 2020
Kl. 13:00
Slangerup & Omegn IF (1) FC Hornsherred Slangerup Stadion Kunst
4 - 0
615814
19-09 2020
Kl. 14:00
ØB 90 Mladost IF Ølstykke Stadion
1 - 1
615811
19-09 2020
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Kr. Værløse IF (1) Lyngehallen
1 - 4
615812
20-09 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) IF Hjorten Stenløse Stadion
3 - 0
615816
26-09 2020
Kl. 13:30
FC Hornsherred Lynge-Uggeløse IF Skibby Stadion Kunstgræs
3 - 2
615818
26-09 2020
Kl. 15:30
Mladost IF Slangerup & Omegn IF (1) Damgårdsparken, Ballerup
1 - 2
615826
27-09 2020
Kl. 12:00
ORI-Fodbold ØB 90 Oppe-Sundby Stadion
2 - 3
615827
27-09 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) Gundsølille SGIF Stenløse Stadion
6 - 2
615819
27-09 2020
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF (1) Jyllinge FC Sandet Stadion
3 - 10
615817
27-09 2020
Kl. 14:00
IF Hjorten Frederikssund IK Skinderskovgård
2 - 3
615830
03-10 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK Kr. Værløse IF (1) Frederikssund Stadion
2 - 2
615833
03-10 2020
Kl. 11:30
Slangerup & Omegn IF (1) ORI-Fodbold Slangerup Stadion Kunst
3 - 1
615831
03-10 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC FC Hornsherred Spraglehøj Idrætsanlæg
3 - 0
615832
03-10 2020
Kl. 14:00
ØB 90 FC Whop en Dei (2) Ølstykke Stadion
3 - 1
615829
03-10 2020
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Mladost IF Lyngehallen
5 - 2
615834
10-10 2020
Kl. 11:30
Gundsølille SGIF ØB 90 Gundsølillehallen
1 - 1
615835
10-10 2020
Kl. 13:30
FC Hornsherred Frederikssund IK Møllegårdhallen
1 - 2
615836
10-10 2020
Kl. 15:30
IF Hjorten Kr. Værløse IF (1) Skinderskovgård
2 - 2
615837
10-10 2020
Kl. 15:30
Mladost IF Jyllinge FC Damgårdsparken, Ballerup
3 - 3
615838
11-10 2020
Kl. 12:00
ORI-Fodbold Lynge-Uggeløse IF Oppe-Sundby Stadion
2 - 4
615839
11-10 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) Slangerup & Omegn IF (1) Stenløse Stadion
1 - 1
615843
17-10 2020
Kl. 12:00
Frederikssund IK Mladost IF Frederikssund Stadion
3 - 2
615844
17-10 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC ORI-Fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
8 - 0
615845
17-10 2020
Kl. 12:30
Slangerup & Omegn IF (1) Gundsølille SGIF Slangerup Stadion Kunst
2 - 0
615840
17-10 2020
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF FC Whop en Dei (2) Lyngehallen
2 - 1
615841
17-10 2020
Kl. 15:30
IF Hjorten ØB 90 Skinderskovgård
0 - 5
615842
18-10 2020
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF (1) FC Hornsherred Sandet Stadion
2 - 2
615846
24-10 2020
Kl. 11:30
Gundsølille SGIF Lynge-Uggeløse IF Gundsølillehallen
1 - 2
615849
24-10 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold Frederikssund IK Oppe-Sundby Stadion
1 - 1
615847
24-10 2020
Kl. 13:30
FC Hornsherred IF Hjorten Skibby Stadion Kunstgræs
3 - 4
615851
24-10 2020
Kl. 14:00
ØB 90 Slangerup & Omegn IF (1) Ølstykke Stadion
0 - 1
615848
24-10 2020
Kl. 15:30
Mladost IF Kr. Værløse IF (1) Damgårdsparken, Ballerup
3 - 3
615850
25-10 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) Jyllinge FC Stenløse Stadion
6 - 0
615862
17-04 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Gundsølille SGIF Frederikssund Stadion
0 - 1
615861
17-04 2021
Kl. 11:45
Kr. Værløse IF (1) FC Whop en Dei (2) Sandet Stadion
2 - 5
615863
17-04 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC ØB 90 Spraglehøj Idrætsanlæg
3 - 4
615859
17-04 2021
Kl. 13:00
FC Hornsherred ORI-Fodbold Skibby Stadion Kunstgræs
1 - 0
615860
17-04 2021
Kl. 14:00
IF Hjorten Mladost IF Skinderskovgård
4 - 1
615858
17-04 2021
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Slangerup & Omegn IF (1) Lyngehallen
2 - 1
615864 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF Kr. Værløse IF (1) Gundsølillehallen
5 - 3
615867 on
21-04 2021
Kl. 18:30
FC Whop en Dei (2) FC Hornsherred Stenløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

615868 on
21-04 2021
Kl. 18:30
ØB 90 Frederikssund IK Ølstykke Stadion
2 - 1
615869
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF (1) Jyllinge FC Slangerup Stadion Kunst
1 - 3
615874
24-04 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Slangerup & Omegn IF (1) Frederikssund Stadion
1 - 1
615873
24-04 2021
Kl. 11:45
Kr. Værløse IF (1) ØB 90 Sandet Stadion
3 - 2
615875
24-04 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC Lynge-Uggeløse IF Spraglehøj Idrætsanlæg
2 - 2
615870
24-04 2021
Kl. 13:00
FC Hornsherred Gundsølille SGIF Møllegårdhallen
1 - 4
615871
24-04 2021
Kl. 14:00
IF Hjorten ORI-Fodbold Skinderskovgård
5 - 1
615872
24-04 2021
Kl. 15:30
Mladost IF FC Whop en Dei (2) Damgårdsparken, Ballerup
UHHT
615880
01-05 2021
Kl. 14:00
ØB 90 FC Hornsherred Ølstykke Stadion
0 - 5
615876
01-05 2021
Kl. 15:00
Gundsølille SGIF Mladost IF Gundsølillehallen
4 - 0
615877
01-05 2021
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Frederikssund IK Lyngehallen
4 - 0
615881
01-05 2021
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) Kr. Værløse IF (1) Slangerup Stadion Kunst
5 - 0
615878
02-05 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) ORI-Fodbold Stenløse Stadion
1 - 0
510443 on
05-05 2021
Kl. 18:30
ORI-Fodbold Gundsølille SGIF Oppe-Sundby Stadion
0 - 2
615813
on
05-05 2021
Kl. 19:00
Jyllinge FC Frederikssund IK Spraglehøj Idrætsanlæg
3 - 1
510440
to
06-05 2021
Kl. 18:30
IF Hjorten FC Whop en Dei (2) Skinderskovgård
5 - 5
510444
08-05 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Jyllinge FC Frederikssund Stadion
1 - 2
510442
08-05 2021
Kl. 11:45
Kr. Værløse IF (1) Lynge-Uggeløse IF Sandet Stadion
3 - 5
510439
08-05 2021
Kl. 13:00
FC Hornsherred Slangerup & Omegn IF (1) Møllegårdhallen
1 - 0
510441
08-05 2021
Kl. 15:30
Mladost IF ØB 90 Damgårdsparken, Ballerup
0 - 0
510445 on
12-05 2021
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF FC Whop en Dei (2) Gundsølillehallen
1 - 3
510448
15-05 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC Kr. Værløse IF (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
2 - 0
510449
15-05 2021
Kl. 14:00
ØB 90 ORI-Fodbold Ølstykke Stadion
1 - 5
510447
15-05 2021
Kl. 15:00
Frederikssund IK IF Hjorten Frederikssund Stadion
1 - 5
510446
15-05 2021
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF FC Hornsherred Lyngehallen
3 - 0
510450
15-05 2021
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) Mladost IF Slangerup Stadion Kunst
7 - 0
615879
ti
18-05 2021
Kl. 19:00
Jyllinge FC IF Hjorten Spraglehøj Idrætsanlæg
4 - 8
510571
to
20-05 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Slangerup & Omegn IF (1) Oppe-Sundby Stadion
3 - 2
510570
22-05 2021
Kl. 11:45
Kr. Værløse IF (1) Frederikssund IK Sandet Stadion
4 - 3
510568
22-05 2021
Kl. 14:00
IF Hjorten Gundsølille SGIF Skinderskovgård
2 - 2
510569
22-05 2021
Kl. 15:30
Mladost IF Lynge-Uggeløse IF Damgårdsparken, Ballerup
1 - 3
510572
23-05 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) ØB 90 Stenløse Stadion
3 - 1
615828
on
26-05 2021
Kl. 19:00
Gundsølille SGIF IF Hjorten Gundsølillehallen
2 - 6
615866
to
27-05 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Mladost IF Oppe-Sundby Stadion
4 - 4
510575
29-05 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK FC Hornsherred Frederikssund Stadion
0 - 0
510576
29-05 2021
Kl. 12:30
Jyllinge FC Mladost IF Spraglehøj Idrætsanlæg
8 - 2
510578
29-05 2021
Kl. 14:00
ØB 90 Gundsølille SGIF Ølstykke Stadion
0 - 0
510573
29-05 2021
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF ORI-Fodbold Lyngehallen
UHT

Udehold taberdømt

510579
29-05 2021
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) FC Whop en Dei (2) Slangerup Stadion Kunst
1 - 1
510574
on
02-06 2021
Kl. 18:00
Kr. Værløse IF (1) IF Hjorten Sandet Stadion
2 - 4
510580 on
02-06 2021
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF Slangerup & Omegn IF (1) Gundsølillehallen
4 - 3
615883
to
03-06 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Jyllinge FC Oppe-Sundby Stadion
0 - 1
510581
05-06 2021
Kl. 13:00
FC Hornsherred Kr. Værløse IF (1) Møllegårdhallen
1 - 5
510582
05-06 2021
Kl. 15:30
Mladost IF Frederikssund IK Damgårdsparken, Ballerup
2 - 2
615885
05-06 2021
Kl. 15:30
ØB 90 IF Hjorten Ølstykke Stadion
2 - 7
615884
06-06 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) Lynge-Uggeløse IF Stenløse Stadion
1 - 0
615865 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF IF Hjorten Lyngehallen
4 - 0
615886
12-06 2021
Kl. 10:30
Lynge-Uggeløse IF Gundsølille SGIF Lyngehallen
2 - 1
615889
12-06 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK ORI-Fodbold Frederikssund Stadion
2 - 1
615890
12-06 2021
Kl. 11:00
Jyllinge FC FC Whop en Dei (2) Spraglehøj Idrætsanlæg
4 - 2
615891
12-06 2021
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF (1) ØB 90 Slangerup Stadion Kunst
3 - 1
615887
12-06 2021
Kl. 14:00
IF Hjorten FC Hornsherred Skinderskovgård
5 - 1
615888
12-06 2021
Kl. 15:00
Kr. Værløse IF (1) Mladost IF Sandet Stadion
14 - 0
615855 ti
15-06 2021
Kl. 19:00
FC Whop en Dei (2) Frederikssund IK Stenløse Stadion
2 - 2
615854
on
16-06 2021
Kl. 18:15
ORI-Fodbold Kr. Værløse IF (1) Oppe-Sundby Stadion
1 - 1
615856 on
16-06 2021
Kl. 19:00
ØB 90 Lynge-Uggeløse IF Ølstykke Stadion
2 - 2
615852
19-06 2021
Kl. 12:00
Gundsølille SGIF Jyllinge FC Gundsølillehallen
2 - 3
615857
19-06 2021
Kl. 13:00
Slangerup & Omegn IF (1) IF Hjorten Slangerup Stadion Kunst
5 - 2
615853
19-06 2021
Kl. 15:30
Mladost IF FC Hornsherred Damgårdsparken, Ballerup
3 - 2
510451
26-06 2021
Kl. 14:00
FC Hornsherred Jyllinge FC Skibby Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind

c