MENU

Serie 4, Pulje 6 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
618743
to
13-08 2020
Kl. 19:00
Taastrup FC (1) CFK (2) Tåstrup Idrætspark
3 - 0
618738
15-08 2020
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Herlev IF (3) Ishøj Idrætsplads
6 - 0
618742
15-08 2020
Kl. 13:30
Lejerbo BK BK Friheden Gungehusskolen
1 - 3
618741
16-08 2020
Kl. 13:00
Ishøj IF Rosenhøj BK Ishøj Idrætscenter
5 - 1
618740
16-08 2020
Kl. 15:00
FC Ishøj Liria FK Ishøj Idrætscenter
3 - 2
618746
22-08 2020
Kl. 11:00
Rosenhøj BK Brøndbyernes IF Avedøre Stadion
5 - 0
618747
22-08 2020
Kl. 12:00
BK Friheden Ishøj IF Strandmarkens Fritidscenter
3 - 3
618748
22-08 2020
Kl. 12:30
Herlev IF (3) Taastrup FC (1) Herlev IF Oasen
1 - 6
618744
22-08 2020
Kl. 15:30
CFK (2) Lejerbo BK Charlotteskolen
0 - 2
618749
23-08 2020
Kl. 13:00
Liria FK Torslunde-Ishøj IF (1) Skinderskovgård
3 - 3
618755
to
27-08 2020
Kl. 18:30
Taastrup FC (1) Liria FK Tåstrup Idrætspark
3 - 2
618754
29-08 2020
Kl. 13:30
Lejerbo BK Herlev IF (3) Gungehusskolen
1 - 1
618750
29-08 2020
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF BK Friheden Brøndby Stadion
1 - 0
618753
29-08 2020
Kl. 15:30
Ishøj IF CFK (2) Ishøj Idrætscenter
10 - 2
618751
30-08 2020
Kl. 10:00
FC Ishøj Torslunde-Ishøj IF (1) Ishøj Idrætscenter
3 - 5
618758
05-09 2020
Kl. 11:00
Rosenhøj BK FC Ishøj Avedøre Stadion
4 - 1
618759
05-09 2020
Kl. 12:00
BK Friheden FC Hvidovre/Barberen IF Strandmarkens Fritidscenter
3 - 2
618757
05-09 2020
Kl. 12:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Taastrup FC (1) Ishøj Idrætsplads
2 - 1
618760
05-09 2020
Kl. 12:30
Herlev IF (3) Ishøj IF Herlev IF Oasen
0 - 4
618756
05-09 2020
Kl. 15:30
CFK (2) Brøndbyernes IF Charlotteskolen
1 - 7
618761
06-09 2020
Kl. 13:00
Liria FK Lejerbo BK Skinderskovgård
1 - 3
618739
on
09-09 2020
Kl. 18:00
Brøndbyernes IF FC Hvidovre/Barberen IF Brøndby Stadion
14 - 1
618762
12-09 2020
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Herlev IF (3) Brøndby Stadion
6 - 4
618766
12-09 2020
Kl. 11:00
Rosenhøj BK BK Friheden Avedøre Stadion
4 - 2
618763
13-09 2020
Kl. 10:00
FC Ishøj Taastrup FC (1) Ishøj Idrætscenter
1 - 4
618764
13-09 2020
Kl. 12:00
FC Hvidovre/Barberen IF CFK (2) Avedøre Stadion
5 - 3
618765
13-09 2020
Kl. 13:00
Ishøj IF Liria FK Ishøj Idrætscenter
3 - 1
618745
on
16-09 2020
Kl. 18:30
FC Hvidovre/Barberen IF FC Ishøj Avedøre Stadion
6 - 2
618767 on
16-09 2020
Kl. 18:30
Torslunde-Ishøj IF (1) Lejerbo BK Ishøj Idrætsplads
2 - 1
618771
19-09 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC (1) Lejerbo BK Tåstrup Idrætspark
2 - 1
618772
19-09 2020
Kl. 12:30
Herlev IF (3) FC Hvidovre/Barberen IF Herlev IF Oasen
HHT

Hjemmehold taberdømt

618768
19-09 2020
Kl. 15:30
CFK (2) Rosenhøj BK Charlotteskolen
2 - 1
618769
20-09 2020
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Ishøj IF Ishøj Idrætsplads
3 - 4
618773
20-09 2020
Kl. 13:00
Liria FK Brøndbyernes IF Skinderskovgård
3 - 3
618778
26-09 2020
Kl. 11:00
Rosenhøj BK Herlev IF (3) Avedøre Stadion
3 - 0
618779
26-09 2020
Kl. 12:00
BK Friheden CFK (2) Strandmarkens Fritidscenter
4 - 1
618774
26-09 2020
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF Torslunde-Ishøj IF (1) Brøndby Stadion
2 - 5
618776
27-09 2020
Kl. 12:00
FC Hvidovre/Barberen IF Liria FK Avedøre Stadion
3 - 3
618777
27-09 2020
Kl. 13:00
Ishøj IF Taastrup FC (1) Ishøj Idrætscenter
4 - 1
618783
03-10 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC (1) Brøndbyernes IF Tåstrup Idrætspark
1 - 2
618781
03-10 2020
Kl. 12:00
Torslunde-Ishøj IF (1) FC Hvidovre/Barberen IF Ishøj Idrætsplads
12 - 0
618784
03-10 2020
Kl. 12:30
Herlev IF (3) BK Friheden Herlev IF Oasen
0 - 1
618782
03-10 2020
Kl. 13:30
Lejerbo BK Ishøj IF Gungehusskolen
3 - 4
618780
03-10 2020
Kl. 15:30
CFK (2) FC Ishøj Charlotteskolen
5 - 3
618785
04-10 2020
Kl. 13:00
Liria FK Rosenhøj BK Skinderskovgård
2 - 2
618814
10-10 2020
Kl. 11:00
Rosenhøj BK Torslunde-Ishøj IF (1) Avedøre Stadion
3 - 2
618810
10-10 2020
Kl. 11:30
CFK (2) Herlev IF (3) Charlotteskolen
2 - 4
618815
10-10 2020
Kl. 12:00
BK Friheden Liria FK Strandmarkens Fritidscenter
1 - 1
618812
11-10 2020
Kl. 10:00
FC Ishøj Ishøj IF Ishøj Idrætscenter
3 - 4
618813
11-10 2020
Kl. 12:00
FC Hvidovre/Barberen IF Taastrup FC (1) Avedøre Stadion
1 - 3
618811 ti
13-10 2020
Kl. 19:45
Brøndbyernes IF Lejerbo BK Brøndby Stadion
3 - 1
618820
17-10 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC (1) Rosenhøj BK Tåstrup Idrætspark
3 - 0
618816
17-10 2020
Kl. 12:00
Torslunde-Ishøj IF (1) BK Friheden Ishøj Idrætsplads
1 - 0
618819
17-10 2020
Kl. 13:30
Lejerbo BK FC Hvidovre/Barberen IF Gungehusskolen
4 - 1
618817
18-10 2020
Kl. 10:00
FC Ishøj Herlev IF (3) Ishøj Idrætscenter
2 - 4
618818
18-10 2020
Kl. 13:00
Ishøj IF Brøndbyernes IF Ishøj Idrætscenter
10 - 1
618821
18-10 2020
Kl. 13:00
Liria FK CFK (2) Skinderskovgård
4 - 3
618825
24-10 2020
Kl. 11:00
Rosenhøj BK Lejerbo BK Avedøre Stadion
3 - 3
619224
24-10 2020
Kl. 12:00
BK Friheden Taastrup FC (1) Strandmarkens Fritidscenter
2 - 2
619225
24-10 2020
Kl. 13:00
Herlev IF (3) Liria FK Herlev IF Oasen
2 - 1
618823
24-10 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF FC Ishøj Brøndby Stadion
0 - 3
618824
25-10 2020
Kl. 12:00
FC Hvidovre/Barberen IF Ishøj IF Avedøre Stadion
0 - 2
620114
17-04 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC (1) Herlev IF (3) Tåstrup Idrætspark
4 - 1
620109
17-04 2021
Kl. 12:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Liria FK Ishøj Idrætsplads
5 - 1
620113
17-04 2021
Kl. 13:30
Lejerbo BK CFK (2) Gungehusskolen
4 - 1
620110
17-04 2021
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF Rosenhøj BK Brøndby Stadion
1 - 4
620111
18-04 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj FC Hvidovre/Barberen IF Ishøj Idrætscenter
4 - 6
620112
18-04 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF BK Friheden Ishøj Idrætscenter
1 - 0
620115 on
21-04 2021
Kl. 18:30
CFK (2) Ishøj IF Charlotteskolen
6 - 4
620116
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Torslunde-Ishøj IF (1) FC Ishøj Ishøj Idrætsplads
2 - 1
620118 on
21-04 2021
Kl. 18:30
BK Friheden Brøndbyernes IF Langhøjskolen
2 - 2
620119 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Herlev IF (3) Lejerbo BK Herlev IF Oasen
0 - 2
620120
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Liria FK Taastrup FC (1) Skinderskovgård
1 - 2
620126
24-04 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC (1) Torslunde-Ishøj IF (1) Tåstrup Idrætspark
1 - 0
620125
24-04 2021
Kl. 15:30
Lejerbo BK Liria FK Gungehusskolen
2 - 2
620121
24-04 2021
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF CFK (2) Brøndby Stadion
2 - 3
620122
25-04 2021
Kl. 12:15
FC Ishøj Rosenhøj BK Ishøj Idrætscenter
2 - 3
620124
25-04 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Herlev IF (3) Ishøj Idrætscenter
5 - 3
620130
01-05 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC (1) FC Ishøj Tåstrup Idrætspark
7 - 3
620128
01-05 2021
Kl. 12:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Lejerbo BK Ishøj Idrætsplads
3 - 1
620129
01-05 2021
Kl. 12:00
BK Friheden Rosenhøj BK Strandmarkens Fritidscenter
0 - 2
620131
01-05 2021
Kl. 12:30
Herlev IF (3) Brøndbyernes IF Herlev IF Engen
4 - 0
620132
02-05 2021
Kl. 13:00
Liria FK Ishøj IF Skinderskovgård
4 - 3
620127
02-05 2021
Kl. 13:00
CFK (2) FC Hvidovre/Barberen IF Charlotteskolen
1 - 0
618822 ti
04-05 2021
Kl. 18:00
CFK (2) Torslunde-Ishøj IF (1) Charlotteskolen
0 - 6
618752 on
05-05 2021
Kl. 19:00
FC Hvidovre/Barberen IF Rosenhøj BK Avedøre Stadion
1 - 1
618770 on
05-05 2021
Kl. 19:00
BK Friheden FC Ishøj Langhøjskolen
UHT

Udehold taberdømt

620138
08-05 2021
Kl. 13:30
Lejerbo BK Taastrup FC (1) Gungehusskolen
0 - 3
620133
08-05 2021
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF Liria FK Brøndby Stadion
2 - 8
620134
09-05 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj BK Friheden Ishøj Idrætscenter
5 - 1
620135
09-05 2021
Kl. 12:00
FC Hvidovre/Barberen IF Herlev IF (3) Avedøre Stadion
4 - 2
620136
09-05 2021
Kl. 15:00
Ishøj IF Torslunde-Ishøj IF (1) Ishøj Idrætscenter
2 - 6
620117 on
12-05 2021
Kl. 18:30
Rosenhøj BK FC Hvidovre/Barberen IF Avedøre Stadion
UHT

Udehold taberdømt

620665
15-05 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC (1) Ishøj IF Tåstrup Idrætspark
1 - 3
620140
15-05 2021
Kl. 12:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Brøndbyernes IF Ishøj Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

620666
15-05 2021
Kl. 12:30
Herlev IF (3) Rosenhøj BK Herlev IF Engen
2 - 4
620664
15-05 2021
Kl. 13:30
Lejerbo BK FC Ishøj Gungehusskolen
2 - 4
620667
16-05 2021
Kl. 13:00
Liria FK FC Hvidovre/Barberen IF Skinderskovgård
2 - 4
620137 ma
17-05 2021
Kl. 18:00
Rosenhøj BK CFK (2) Avedøre Stadion
4 - 2
620669
on
19-05 2021
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF Taastrup FC (1) Brøndby Stadion
0 - 5
618775
on
19-05 2021
Kl. 19:00
FC Ishøj Lejerbo BK Ishøj Idrætscenter
1 - 1
620123 to
20-05 2021
Kl. 19:00
FC Hvidovre/Barberen IF BK Friheden Avedøre Stadion
5 - 3
620673
22-05 2021
Kl. 11:00
Rosenhøj BK Liria FK Avedøre Stadion
3 - 3
620672
22-05 2021
Kl. 13:30
Ishøj IF Lejerbo BK Ishøj Idrætscenter
4 - 3
620670
23-05 2021
Kl. 12:00
FC Ishøj CFK (2) Ishøj Idrætscenter
5 - 2
620671
23-05 2021
Kl. 12:00
FC Hvidovre/Barberen IF Torslunde-Ishøj IF (1) Avedøre Stadion
1 - 4
620139 on
26-05 2021
Kl. 19:00
CFK (2) BK Friheden Charlotteskolen
2 - 11
620675
29-05 2021
Kl. 12:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Rosenhøj BK Ishøj Idrætsplads
2 - 1
620679
29-05 2021
Kl. 12:30
Herlev IF (3) CFK (2) Herlev IF Engen
7 - 1
620677
29-05 2021
Kl. 13:30
Lejerbo BK Brøndbyernes IF Gungehusskolen
2 - 2
620676
30-05 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF FC Ishøj Ishøj Idrætscenter
14 - 0
620680
30-05 2021
Kl. 13:00
Liria FK BK Friheden Skinderskovgård
UHT

Udehold taberdømt

620678 ti
01-06 2021
Kl. 19:00
Taastrup FC (1) FC Hvidovre/Barberen IF Tåstrup Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

620684
05-06 2021
Kl. 11:00
Rosenhøj BK Taastrup FC (1) Avedøre Stadion
2 - 0
620686
05-06 2021
Kl. 12:30
Herlev IF (3) FC Ishøj Herlev IF Engen
3 - 3
620683
06-06 2021
Kl. 12:00
FC Hvidovre/Barberen IF Lejerbo BK Avedøre Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

620681
06-06 2021
Kl. 13:00
CFK (2) Liria FK Charlotteskolen
1 - 1
620682
06-06 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Ishøj IF Brøndby Stadion
4 - 2
620674
ti
08-06 2021
Kl. 19:00
BK Friheden Herlev IF (3) Strandmarkens Fritidscenter
2 - 3
620687
12-06 2021
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF (1) CFK (2) Ishøj Idrætsplads
2 - 0
620688
12-06 2021
Kl. 11:00
FC Ishøj Brøndbyernes IF Ishøj Idrætscenter
4 - 1
620689
12-06 2021
Kl. 11:00
Ishøj IF FC Hvidovre/Barberen IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
13 - 3
620691
12-06 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC (1) BK Friheden Tåstrup Idrætspark
7 - 2
620692
12-06 2021
Kl. 11:00
Liria FK Herlev IF (3) Skinderskovgård
2 - 2
620690
12-06 2021
Kl. 11:45
Lejerbo BK Rosenhøj BK Gungehusskolen
7 - 2
620685
ti
15-06 2021
Kl. 19:00
BK Friheden Torslunde-Ishøj IF (1) Langhøjskolen
0 - 8
619229
19-06 2021
Kl. 12:00
BK Friheden Lejerbo BK Strandmarkens Fritidscenter
2 - 6
619230
19-06 2021
Kl. 12:30
Herlev IF (3) Torslunde-Ishøj IF (1) Herlev IF Engen
0 - 4
619226
19-06 2021
Kl. 15:30
CFK (2) Taastrup FC (1) Charlotteskolen
2 - 2
619227
20-06 2021
Kl. 12:00
FC Hvidovre/Barberen IF Brøndbyernes IF Avedøre Stadion
1 - 1
619228
20-06 2021
Kl. 13:00
Rosenhøj BK Ishøj IF Avedøre Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

619231
20-06 2021
Kl. 13:00
Liria FK FC Ishøj Skinderskovgård
4 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind