MENU

Serie 4, Pulje 8 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
621093
15-08 2020
Kl. 14:00
SIF Holbæk IF Tuse Næs BK Fælleden Boldbaner
0 - 0
621097
15-08 2020
Kl. 15:00
Rørvig IF Tølløse BK Rørvig Stadion
UHT

Udehold taberdømt

621098
15-08 2020
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Vipperød BK Bramsnæsvighallen
0 - 0
621096
15-08 2020
Kl. 15:30
Hørve IF TFC Odsherred Hørve Stadion
2 - 0
621095
16-08 2020
Kl. 10:00
Hvalsø IF Nykøbing IF Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 5
621094
16-08 2020
Kl. 15:00
Asnæs BK Såby Fodbold Asnæs Stadion
2 - 7
621102
fr
21-08 2020
Kl. 19:00
Tølløse BK Hørve IF Tølløse Kunstgræsbane
2 - 2
621099
22-08 2020
Kl. 12:00
Vipperød BK Rørvig IF Vipperødhallen
2 - 2
621100
22-08 2020
Kl. 13:30
Såby Fodbold Hvalsø IF Såby Hallen
3 - 1
621105
22-08 2020
Kl. 14:15
Nykøbing IF SIF Holbæk IF Kongeengen
3 - 2
621103
22-08 2020
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Bramsnæs FB Udby Idrætsplads
7 - 0
621107
to
27-08 2020
Kl. 18:30
Hvalsø IF SIF Holbæk IF Hvalsø ny Idrætsplads
4 - 1
621110
29-08 2020
Kl. 12:30
Rørvig IF Tuse Næs BK Rørvig Stadion
0 - 5
621108
29-08 2020
Kl. 14:00
Såby Fodbold TFC Odsherred Såby Hallen
2 - 0
621111
29-08 2020
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Nykøbing IF Bramsnæsvighallen
0 - 2
621106
30-08 2020
Kl. 11:00
Asnæs BK Tølløse BK Asnæs Stadion
2 - 3
621112
on
02-09 2020
Kl. 19:00
Vipperød BK Asnæs BK Vipperødhallen kunst
1 - 2
621117
to
03-09 2020
Kl. 18:30
Nykøbing IF Rørvig IF Kongeengen
2 - 1
621113
05-09 2020
Kl. 14:00
SIF Holbæk IF Bramsnæs FB Fælleden Boldbaner
2 - 1
621114
05-09 2020
Kl. 15:30
TFC Odsherred Hvalsø IF Herrestrup Stadion
4 - 1
621116
05-09 2020
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Hørve IF Udby Idrætsplads
5 - 2
621115
06-09 2020
Kl. 12:00
Tølløse BK Såby Fodbold Tølløse Stadion
3 - 2
621109
ti
08-09 2020
Kl. 19:00
Vipperød BK Hørve IF Vipperødhallen kunst
1 - 1
621123
12-09 2020
Kl. 15:00
Rørvig IF SIF Holbæk IF Rørvig Stadion
3 - 2
621121
12-09 2020
Kl. 15:30
Hørve IF Nykøbing IF Hørve Stadion
5 - 4
621119
13-09 2020
Kl. 10:00
Hvalsø IF Bramsnæs FB Hvalsø ny Idrætsplads
3 - 3
621118
13-09 2020
Kl. 11:00
Asnæs BK Tuse Næs BK Asnæs Stadion
0 - 2
621120
ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Såby Fodbold Vipperød BK Såby Hallen
4 - 0
621124
19-09 2020
Kl. 12:00
Vipperød BK TFC Odsherred Vipperødhallen
1 - 1
621129
19-09 2020
Kl. 14:15
Nykøbing IF Asnæs BK Kongeengen
UHT

Udehold taberdømt

621127
19-09 2020
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Rørvig IF Bramsnæsvighallen
0 - 4
621128
19-09 2020
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Såby Fodbold Udby Idrætsplads
2 - 1
621126
20-09 2020
Kl. 12:00
Tølløse BK Hvalsø IF Tølløse Stadion
0 - 0
621132
26-09 2020
Kl. 14:00
Såby Fodbold Nykøbing IF Såby Hallen
0 - 3
621133
26-09 2020
Kl. 15:30
Hørve IF Bramsnæs FB Hørve Stadion
2 - 1
621134
26-09 2020
Kl. 15:30
TFC Odsherred Tuse Næs BK Herrestrup Stadion
3 - 3
621135
26-09 2020
Kl. 15:30
Tølløse BK Vipperød BK Tølløse Stadion
2 - 2
621130
27-09 2020
Kl. 11:00
Asnæs BK SIF Holbæk IF Asnæs Stadion
1 - 3
621136
03-10 2020
Kl. 12:00
Vipperød BK Hvalsø IF Vipperødhallen
0 - 1
621137
03-10 2020
Kl. 14:00
SIF Holbæk IF Såby Fodbold Fælleden Boldbaner
0 - 0
621141
03-10 2020
Kl. 14:15
Nykøbing IF TFC Odsherred Kongeengen
2 - 2
621138
03-10 2020
Kl. 15:00
Rørvig IF Hørve IF Rørvig Stadion
1 - 1
621139
03-10 2020
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Asnæs BK Bramsnæsvighallen
2 - 5
621140
03-10 2020
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Tølløse BK Udby Idrætsplads
4 - 0
621147
fr
09-10 2020
Kl. 19:00
Tølløse BK Nykøbing IF Tølløse Stadion
0 - 6
621142
10-10 2020
Kl. 12:00
Vipperød BK Tuse Næs BK Vipperødhallen
1 - 6
621146
10-10 2020
Kl. 15:30
TFC Odsherred SIF Holbæk IF Herrestrup Stadion
2 - 1
621143
11-10 2020
Kl. 11:00
Asnæs BK Rørvig IF Asnæs Stadion
0 - 1
621122
ti
13-10 2020
Kl. 19:00
TFC Odsherred Tølløse BK Herrestrup Stadion
3 - 0
621125 to
15-10 2020
Kl. 19:00
SIF Holbæk IF Hørve IF Holbæk Sportsby - Kunstgræs
1 - 8
621148
17-10 2020
Kl. 14:00
SIF Holbæk IF Tølløse BK Fælleden Boldbaner
1 - 6
621153
17-10 2020
Kl. 14:15
Nykøbing IF Vipperød BK Kongeengen
3 - 2
621151
17-10 2020
Kl. 15:00
Rørvig IF Såby Fodbold Rørvig Stadion
1 - 1
621152
17-10 2020
Kl. 15:30
Bramsnæs FB TFC Odsherred Bramsnæsvighallen
2 - 2
621149
18-10 2020
Kl. 10:00
Hvalsø IF Tuse Næs BK Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 4
621101
on
21-10 2020
Kl. 18:30
TFC Odsherred Asnæs BK Vig Idrætscenter
7 - 1
621158
fr
23-10 2020
Kl. 19:00
Tølløse BK Bramsnæs FB Tølløse Kunstgræsbane
1 - 1
621155
24-10 2020
Kl. 11:00
Asnæs BK Hvalsø IF Asnæs Stadion
2 - 1
621154
24-10 2020
Kl. 12:00
Vipperød BK SIF Holbæk IF Vipperødhallen
2 - 3
621159
24-10 2020
Kl. 13:00
Tuse Næs BK Nykøbing IF Udby Idrætsplads
3 - 2
621156
24-10 2020
Kl. 13:30
Såby Fodbold Hørve IF Såby Hallen
6 - 0
621157
24-10 2020
Kl. 15:00
TFC Odsherred Rørvig IF Herrestrup Stadion
4 - 3
621166
17-04 2021
Kl. 14:00
SIF Holbæk IF Nykøbing IF Fælleden Boldbaner
2 - 4
621170
17-04 2021
Kl. 15:00
Rørvig IF Vipperød BK Rørvig Stadion
4 - 3
621171
17-04 2021
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Tuse Næs BK Bramsnæsvighallen
1 - 2
621169
17-04 2021
Kl. 15:30
Hørve IF Tølløse BK Hørve Stadion
4 - 1
621167
18-04 2021
Kl. 11:00
Asnæs BK TFC Odsherred Asnæs Stadion
0 - 8
621168
18-04 2021
Kl. 14:00
Hvalsø IF Såby Fodbold Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 4
621213
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
SIF Holbæk IF Hvalsø IF Fælleden Boldbaner
3 - 0
621216
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Tuse Næs BK Rørvig IF Udby Idrætsplads
3 - 1
621217
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Nykøbing IF Bramsnæs FB Kongeengen
2 - 3
621214
on
21-04 2021
Kl. 18:30
TFC Odsherred Såby Fodbold Herrestrup Stadion
0 - 0
621215
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Tølløse BK Asnæs BK Tølløse Stadion
3 - 1
621172
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Hørve IF Vipperød BK Hørve Stadion
2 - 1
621220
24-04 2021
Kl. 14:00
Såby Fodbold Tølløse BK Såby Hallen
3 - 0
621222
24-04 2021
Kl. 15:00
Rørvig IF Nykøbing IF Rørvig Stadion
4 - 7
621223
24-04 2021
Kl. 15:30
Bramsnæs FB SIF Holbæk IF Bramsnæsvighallen
2 - 1
621221
24-04 2021
Kl. 15:30
Hørve IF Tuse Næs BK Hørve Stadion
0 - 0
621219
25-04 2021
Kl. 10:00
Hvalsø IF TFC Odsherred Hvalsø ny Idrætsplads
0 - 4
621218
25-04 2021
Kl. 11:00
Asnæs BK Vipperød BK Asnæs Stadion
0 - 4
621224
01-05 2021
Kl. 12:00
Vipperød BK Såby Fodbold Vipperødhallen
1 - 4
621225
01-05 2021
Kl. 14:00
SIF Holbæk IF Rørvig IF Fælleden Boldbaner
3 - 2
621226
01-05 2021
Kl. 14:00
Tølløse BK TFC Odsherred Tølløse Stadion
0 - 0
621229
01-05 2021
Kl. 14:15
Nykøbing IF Hørve IF Kongeengen
3 - 0
621227
01-05 2021
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Hvalsø IF Bramsnæsvighallen
4 - 1
621145
on
05-05 2021
Kl. 19:00
Såby Fodbold Bramsnæs FB Såby Hallen
3 - 0
621150 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Hørve IF Asnæs BK Hørve Stadion
4 - 0
621131
to
06-05 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF Rørvig IF Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 7
621232
08-05 2021
Kl. 14:00
Såby Fodbold Tuse Næs BK Såby Hallen
2 - 1
621235
08-05 2021
Kl. 15:00
Rørvig IF Bramsnæs FB Rørvig Stadion
1 - 2
621234
08-05 2021
Kl. 15:30
TFC Odsherred Vipperød BK Herrestrup Stadion
UHT

Udehold taberdømt

621230
09-05 2021
Kl. 11:00
Asnæs BK Nykøbing IF Asnæs Stadion
0 - 3
621231
ma
10-05 2021
Kl. 18:30
Hvalsø IF Tølløse BK Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 1
621233
ti
11-05 2021
Kl. 19:00
Hørve IF SIF Holbæk IF Hørve Stadion
4 - 5
621236
15-05 2021
Kl. 12:00
Vipperød BK Tølløse BK Vipperødhallen
4 - 3
621240
15-05 2021
Kl. 14:00
Tuse Næs BK TFC Odsherred Udby Idrætsplads
3 - 1
621241
15-05 2021
Kl. 14:15
Nykøbing IF Såby Fodbold Kongeengen
1 - 5
621238
15-05 2021
Kl. 15:00
Rørvig IF Hvalsø IF Rørvig Stadion
2 - 1
621239
15-05 2021
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Hørve IF Bramsnæsvighallen
0 - 2
621237
16-05 2021
Kl. 11:00
SIF Holbæk IF Asnæs BK Fælleden Boldbaner
7 - 0
621144
to
20-05 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF Hørve IF Hvalsø ny Idrætsplads
0 - 6
621247
fr
21-05 2021
Kl. 19:00
Tølløse BK Tuse Næs BK Tølløse Kunstgræsbane
2 - 6
621244
22-05 2021
Kl. 14:00
Såby Fodbold SIF Holbæk IF Såby Hallen
1 - 2
621245
22-05 2021
Kl. 15:30
Hørve IF Rørvig IF Hørve Stadion
1 - 3
621246
22-05 2021
Kl. 15:30
TFC Odsherred Nykøbing IF Herrestrup Stadion
1 - 3
621242 ma
24-05 2021
Kl. 11:00
Asnæs BK Bramsnæs FB Asnæs Stadion
1 - 3
621243
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF Vipperød BK Hvalsø ny Idrætsplads
3 - 5
621252
29-05 2021
Kl. 14:00
Tuse Næs BK Vipperød BK Udby Idrætsplads
2 - 1
621254
29-05 2021
Kl. 14:15
Nykøbing IF Tølløse BK Kongeengen
9 - 1
621250
29-05 2021
Kl. 15:00
Rørvig IF Asnæs BK Rørvig Stadion
UHT

Udehold taberdømt

621251
29-05 2021
Kl. 15:30
Bramsnæs FB Såby Fodbold Bramsnæsvighallen
2 - 2
621249
29-05 2021
Kl. 15:30
Hørve IF Hvalsø IF Hørve Stadion
UHT

Udehold taberdømt

621228 ti
01-06 2021
Kl. 19:00
Tuse Næs BK Asnæs BK Udby Idrætsplads
7 - 0
621260
fr
04-06 2021
Kl. 19:00
Tølløse BK SIF Holbæk IF Tølløse Kunstgræsbane
2 - 4
621255
05-06 2021
Kl. 12:00
Vipperød BK Nykøbing IF Vipperødhallen
6 - 2
621258
05-06 2021
Kl. 14:00
Såby Fodbold Rørvig IF Såby Hallen
1 - 2
621261
05-06 2021
Kl. 14:00
Tuse Næs BK Hvalsø IF Udby Idrætsplads
4 - 0
621259
05-06 2021
Kl. 15:30
TFC Odsherred Bramsnæs FB Herrestrup Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

621256
06-06 2021
Kl. 11:00
Asnæs BK Hørve IF Asnæs Stadion
0 - 9
621265
to
10-06 2021
Kl. 19:00
Rørvig IF TFC Odsherred Rørvig Stadion
3 - 2
621266
12-06 2021
Kl. 11:00
Bramsnæs FB Tølløse BK Bramsnæsvighallen
6 - 1
621267
12-06 2021
Kl. 11:00
Nykøbing IF Tuse Næs BK Kongeengen
1 - 1
621262
12-06 2021
Kl. 11:00
SIF Holbæk IF Vipperød BK Fælleden Boldbaner
3 - 0
621263
12-06 2021
Kl. 11:00
Hvalsø IF Asnæs BK Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 1
621264
12-06 2021
Kl. 11:00
Hørve IF Såby Fodbold Hørve Stadion
0 - 0
621248 ti
15-06 2021
Kl. 19:00
SIF Holbæk IF TFC Odsherred Fælleden Boldbaner
1 - 2
621163
fr
18-06 2021
Kl. 19:00
Tølløse BK Rørvig IF Tølløse Kunstgræsbane
6 - 0
621160
19-06 2021
Kl. 12:00
Vipperød BK Bramsnæs FB Vipperødhallen
2 - 2
621164
19-06 2021
Kl. 13:00
Tuse Næs BK SIF Holbæk IF Udby Idrætsplads
3 - 2
621162
19-06 2021
Kl. 13:00
TFC Odsherred Hørve IF Herrestrup Stadion
1 - 7
621161
19-06 2021
Kl. 14:00
Såby Fodbold Asnæs BK Såby Hallen
3 - 0
621165
19-06 2021
Kl. 14:15
Nykøbing IF Hvalsø IF Kongeengen
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind