MENU

U14 Piger Liga 1 (07) efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
701539
on
12-08 2020
Kl. 19:00
Farum BK Greve Fodbold Farum Park
2 - 0
701536
15-08 2020
Kl. 13:30
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
701538
16-08 2020
Kl. 10:00
HIK Brøndbyernes IF Kunst, HIK
0 - 4
701537
on
19-08 2020
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub FA 2000 Allerød Idrætspark
0 - 5
701829
fr
21-08 2020
Kl. 19:30
FC Helsingør Farum BK Helsingør Idrætspark
1 - 5
701830
22-08 2020
Kl. 13:30
Oversidder Måløv-Hareskov Pigefodbold
701541
23-08 2020
Kl. 10:00
B93 BSF Kunst, B93
0 - 2
701543
23-08 2020
Kl. 13:30
Brøndbyernes IF Allerød Fodbold Klub Brøndby Stadion
3 - 1
701540
on
26-08 2020
Kl. 18:00
Greve Fodbold HIK Greve Idræts Center
6 - 6
701834
29-08 2020
Kl. 10:30
Allerød Fodbold Klub Greve Fodbold Allerød Idrætspark
0 - 0
701832
29-08 2020
Kl. 13:30
BSF Måløv-Hareskov Pigefodbold Ballerup Idrætspark
2 - 0
701835
30-08 2020
Kl. 09:30
HIK FC Helsingør Kunst, HIK
5 - 6
701831
30-08 2020
Kl. 10:00
Bk. Hekla Brøndbyernes IF Kunst, Hekla park
2 - 1
701836
30-08 2020
Kl. 11:00
Farum BK Oversidder Farum Park
701833
30-08 2020
Kl. 12:00
B93 FA 2000 Kunst, B93
1 - 4
701838
05-09 2020
Kl. 12:15
Måløv-Hareskov Pigefodbold Farum BK Måløv Idrætspark
0 - 9
701842
05-09 2020
Kl. 13:30
Oversidder HIK
701848
ma
07-09 2020
Kl. 18:30
HIK Måløv-Hareskov Pigefodbold Gentofte Sportspark Opv. kunst
6 - 2
701843
on
09-09 2020
Kl. 18:00
Bk. Hekla FC Helsingør Hekla Park
2 - 1
701847
fr
11-09 2020
Kl. 18:30
FA 2000 Brøndbyernes IF Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
701844
fr
11-09 2020
Kl. 19:00
BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
0 - 6
701846
12-09 2020
Kl. 13:30
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
701542
ma
14-09 2020
Kl. 18:30
FA 2000 Bk. Hekla Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 2
701935
on
16-09 2020
Kl. 19:00
FC Helsingør FA 2000 Helsingør Idrætspark
2 - 3
701840
20-09 2020
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF B93 Brøndby Stadion
8 - 1
701839
20-09 2020
Kl. 14:00
FA 2000 BSF Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 0
701535 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Bk. Hekla B93 Hekla Park
701849 on
23-09 2020
Kl. 18:30
Greve Fodbold FA 2000 Greve Idræts Center
701841 to
24-09 2020
Kl. 18:30
FC Helsingør Allerød Fodbold Klub Helsingør Idrætspark
701852
26-09 2020
Kl. 11:00
Farum BK HIK Farum Park
701837
26-09 2020
Kl. 13:00
Greve Fodbold Bk. Hekla Greve Idræts Center
701850
26-09 2020
Kl. 13:30
Måløv-Hareskov Pigefodbold Allerød Fodbold Klub Måløv Idrætspark
701851
26-09 2020
Kl. 13:30
Brøndbyernes IF BSF Brøndby Stadion
701930
26-09 2020
Kl. 13:30
Oversidder Bk. Hekla
701929
26-09 2020
Kl. 14:30
FC Helsingør B93 Helsingør Idrætspark
701934 ti
29-09 2020
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub Farum BK Allerød Idrætspark
701936 on
30-09 2020
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF Greve Fodbold Brøndby Stadion
701932
03-10 2020
Kl. 13:30
BSF HIK Ballerup Idrætspark
701933
03-10 2020
Kl. 14:00
B93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
701931
04-10 2020
Kl. 10:00
Bk. Hekla Måløv-Hareskov Pigefodbold Hekla Park
701937 on
07-10 2020
Kl. 18:30
Greve Fodbold BSF Greve Idræts Center
701941 to
08-10 2020
Kl. 18:45
FC Helsingør Brøndbyernes IF Helsingør Idrætspark
701940
10-10 2020
Kl. 11:00
Farum BK Bk. Hekla Farum Park
701942
10-10 2020
Kl. 13:30
Oversidder FA 2000
701938
10-10 2020
Kl. 13:30
Måløv-Hareskov Pigefodbold B93 Måløv Idrætspark
701845 on
21-10 2020
Kl. 19:00
B93 Greve Fodbold Kunst, B93
701943
24-10 2020
Kl. 13:00
Greve Fodbold FC Helsingør Greve Idræts Center
701945
24-10 2020
Kl. 13:30
BSF Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark
701948
24-10 2020
Kl. 13:30
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
701947
24-10 2020
Kl. 14:00
FA 2000 Måløv-Hareskov Pigefodbold Kunst, Jens Jessens Vej
701944
25-10 2020
Kl. 10:00
Bk. Hekla HIK Hekla Park
701946
25-10 2020
Kl. 12:00
B93 Farum BK Kunst, B93
701952
31-10 2020
Kl. 11:00
Farum BK FA 2000 Farum Park
701949
31-10 2020
Kl. 12:30
Måløv-Hareskov Pigefodbold Brøndbyernes IF Måløv Idrætspark
701954
31-10 2020
Kl. 13:30
Oversidder Greve Fodbold
701953
31-10 2020
Kl. 14:00
BSF FC Helsingør Ballerup Idrætspark
701951
01-11 2020
Kl. 13:30
HIK B93 Gentofte Sportspark Opv. kunst
701950
01-11 2020
Kl. 15:00
Allerød Fodbold Klub Bk. Hekla Allerød Idrætspark
701955
07-11 2020
Kl. 14:00
Greve Fodbold Måløv-Hareskov Pigefodbold Greve Idræts Center
701956
07-11 2020
Kl. 14:00
Bk. Hekla BSF Kunst, Hekla park
701957
07-11 2020
Kl. 14:00
B93 Allerød Fodbold Klub Kunst, B93
701958
07-11 2020
Kl. 14:00
FA 2000 HIK Kunst, Jens Jessens Vej
701959
07-11 2020
Kl. 14:00
Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion
701960
07-11 2020
Kl. 14:00
FC Helsingør Oversidder Helsingør Idrætspark
701939
14-11 2020
Kl. 12:00
HIK Allerød Fodbold Klub Kunst, HIK
701534
14-11 2020
Kl. 12:15
Måløv-Hareskov Pigefodbold FC Helsingør Måløv Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind