MENU

Serie 6 - Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
633983
ti
11-08 2020
Kl. 20:30
Brødeskov IF Ramløse IF Brødeskov Stadion Kunst
8 - 2
633979 on
12-08 2020
Kl. 18:00
Gørløse SI Hundested IK Gørløse Stadion
2 - 5
633982
15-08 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK Tikøb IF Frederikssund Stadion
2 - 3
633981
16-08 2020
Kl. 10:00
Store Lyngby IF Ølsted IF St. Lyngby Stadion
1 - 1
633980
16-08 2020
Kl. 14:00
Frederiksværk FK FIF, Hillerød (2) Frederiksværk Stadion
0 - 0
633978
ma
17-08 2020
Kl. 20:00
FIF, Hillerød (1) Allerød Fodbold Klub FIF-Stadion
3 - 3
633984 on
19-08 2020
Kl. 18:45
Ramløse IF Frederikssund IK Ramløsehallen
4 - 2
633988
to
20-08 2020
Kl. 20:00
Allerød Fodbold Klub Brødeskov IF Allerød Idrætspark
2 - 0
633989
fr
21-08 2020
Kl. 19:30
FIF, Hillerød (2) FIF, Hillerød (1) FIF-Stadion
5 - 2
633985
22-08 2020
Kl. 12:00
Hundested IK Frederiksværk FK Hundested Stadion
7 - 0
633987
22-08 2020
Kl. 16:00
Tikøb IF Store Lyngby IF Tikøb Gl. Stadion
UHT

Udehold taberdømt

633986
ti
25-08 2020
Kl. 19:00
Ølsted IF Gørløse SI Ølsted Idrætsanlæg
10 - 1
633995
ti
25-08 2020
Kl. 19:30
Brødeskov IF FIF, Hillerød (2) Brødeskov Stadion Kunst
2 - 3
633990
on
26-08 2020
Kl. 18:00
Gørløse SI Tikøb IF Gørløse Stadion
2 - 2
633994
29-08 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK Allerød Fodbold Klub Frederikssund Stadion
3 - 5
633992
29-08 2020
Kl. 11:45
Hundested IK Ølsted IF Hundested Stadion
7 - 1
633991
30-08 2020
Kl. 14:00
Frederiksværk FK FIF, Hillerød (1) Frederiksværk Stadion
6 - 4
633993
30-08 2020
Kl. 14:00
Store Lyngby IF Ramløse IF St. Lyngby Stadion
1 - 9
633996 on
02-09 2020
Kl. 18:15
Ramløse IF Gørløse SI Ramløsehallen
4 - 2
634000
to
03-09 2020
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Store Lyngby IF Allerød Idrætspark Kunstgræs
6 - 1
634001
fr
04-09 2020
Kl. 18:00
FIF, Hillerød (2) Frederikssund IK FIF-Stadion
4 - 1
633998
05-09 2020
Kl. 12:00
Ølsted IF Frederiksværk FK Ølsted Idrætsanlæg
1 - 2
633999
05-09 2020
Kl. 16:00
Tikøb IF Hundested IK Tikøb Gl. Stadion
2 - 4
633997
06-09 2020
Kl. 12:00
FIF, Hillerød (1) Brødeskov IF FIF-Stadion
3 - 3
634002
on
09-09 2020
Kl. 18:00
Gørløse SI Allerød Fodbold Klub Gørløse Stadion
4 - 9
634007
12-09 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK FIF, Hillerød (1) Frederikssund Stadion
1 - 1
634004
12-09 2020
Kl. 11:45
Hundested IK Ramløse IF Hundested Stadion
UHT

Udehold taberdømt

634006
12-09 2020
Kl. 13:00
Ølsted IF Tikøb IF Ølsted Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

634005
13-09 2020
Kl. 10:00
Store Lyngby IF FIF, Hillerød (2) St. Lyngby Stadion
1 - 0
634056 ti
15-09 2020
Kl. 20:30
Brødeskov IF Frederikssund IK Brødeskov Stadion Kunst
UHT

Udehold taberdømt

634008
on
16-09 2020
Kl. 18:30
Ramløse IF Ølsted IF Ramløsehallen
0 - 2
634057 to
17-09 2020
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Hundested IK Allerød Idrætspark Kunstgræs
0 - 2
634058
fr
18-09 2020
Kl. 18:00
FIF, Hillerød (2) Gørløse SI FIF-Stadion
8 - 1
634055
19-09 2020
Kl. 16:00
Tikøb IF Frederiksværk FK Tikøb Gl. Stadion
UHT

Udehold taberdømt

634009
20-09 2020
Kl. 12:00
FIF, Hillerød (1) Store Lyngby IF FIF-Stadion
1 - 6
634062
ti
22-09 2020
Kl. 20:00
Store Lyngby IF Brødeskov IF Brødeskov Stadion Kunst
3 - 0
634059 on
23-09 2020
Kl. 17:00
Gørløse SI FIF, Hillerød (1) Gørløse Stadion
5 - 5
634061
26-09 2020
Kl. 12:00
Hundested IK FIF, Hillerød (2) Hundested Stadion
0 - 5
634064
26-09 2020
Kl. 16:00
Tikøb IF Ramløse IF Tikøb Gl. Stadion
1 - 2
634060
27-09 2020
Kl. 12:00
Frederiksværk FK Frederikssund IK Frederiksværk Stadion
9 - 2
634063
ma
28-09 2020
Kl. 18:30
Ølsted IF Allerød Fodbold Klub Ølsted Idrætsanlæg
5 - 3
634068
ti
29-09 2020
Kl. 20:30
Brødeskov IF Gørløse SI Brødeskov Stadion Kunst
5 - 5
634065 on
30-09 2020
Kl. 19:30
Ramløse IF Frederiksværk FK Ramløsehallen
2 - 3
634069
to
01-10 2020
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Tikøb IF Allerød Idrætspark Kunstgræs
9 - 3
634067
03-10 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK Store Lyngby IF Frederikssund Stadion
3 - 5
634070
03-10 2020
Kl. 13:00
FIF, Hillerød (2) Ølsted IF FIF-Stadion
4 - 3
634066
04-10 2020
Kl. 12:00
FIF, Hillerød (1) Hundested IK FIF-Stadion
5 - 6
634003 ma
05-10 2020
Kl. 18:30
Frederiksværk FK Brødeskov IF Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
0 - 0
634071
on
07-10 2020
Kl. 18:30
Ramløse IF Allerød Fodbold Klub Ramløsehallen
5 - 2
634084
10-10 2020
Kl. 11:45
Hundested IK Brødeskov IF Hundested Stadion
10 - 0
634085
10-10 2020
Kl. 13:00
Ølsted IF FIF, Hillerød (1) Ølsted Idrætsanlæg
7 - 0
634072
10-10 2020
Kl. 13:00
Gørløse SI Frederikssund IK Gørløse Stadion
5 - 3
634089
10-10 2020
Kl. 16:00
Tikøb IF FIF, Hillerød (2) Tikøb Gl. Stadion
1 - 4
634073
11-10 2020
Kl. 13:00
Frederiksværk FK Store Lyngby IF Frederiksværk Stadion
5 - 4
634099
ti
13-10 2020
Kl. 20:30
Brødeskov IF Ølsted IF Brødeskov Stadion Kunst
2 - 2
634092
17-10 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK Hundested IK Frederikssund Stadion
1 - 6
634101
17-10 2020
Kl. 11:15
FIF, Hillerød (2) Ramløse IF FIF-Stadion
8 - 1
634091
17-10 2020
Kl. 14:00
Store Lyngby IF Gørløse SI St. Lyngby Stadion
4 - 2
634090
18-10 2020
Kl. 12:00
FIF, Hillerød (1) Tikøb IF FIF-Stadion
1 - 0
634100
18-10 2020
Kl. 14:00
Frederiksværk FK Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Stadion
5 - 3
634102 on
21-10 2020
Kl. 19:30
Ramløse IF FIF, Hillerød (1) Ramløsehallen
0 - 0
634113
24-10 2020
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub FIF, Hillerød (2) Allerød Idrætspark
1 - 5
634104
24-10 2020
Kl. 11:45
Hundested IK Store Lyngby IF Hundested Stadion
4 - 1
634106
24-10 2020
Kl. 13:00
Ølsted IF Frederikssund IK Ølsted Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

634112
24-10 2020
Kl. 16:00
Tikøb IF Brødeskov IF Tikøb Gl. Stadion
4 - 6
634103 on
28-10 2020
Kl. 18:00
Gørløse SI Frederiksværk FK Gørløse Stadion
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind