|
634822
|
to13-08 2020
|
18:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
634823
|
fr14-08 2020
|
18:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
|
634825
|
lø15-08 2020
|
11:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
|
634821
|
sø16-08 2020
|
13:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
634824
|
sø16-08 2020
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
634829
|
fr21-08 2020
|
18:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
|
634828
|
lø22-08 2020
|
11:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
634827
|
lø22-08 2020
|
12:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
634826
|
lø22-08 2020
|
15:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
634830
|
sø23-08 2020
|
15:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
|
634835
|
lø29-08 2020
|
11:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
634833
|
lø29-08 2020
|
14:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
634831
|
lø29-08 2020
|
15:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
634832
|
sø30-08 2020
|
13:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
634834
|
sø30-08 2020
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
634836
|
to03-09 2020
|
18:30
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
634839
|
fr04-09 2020
|
18:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
634837
|
lø05-09 2020
|
11:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
634838
|
lø05-09 2020
|
11:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
634840
|
sø06-09 2020
|
15:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
634843
|
lø12-09 2020
|
14:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
634841
|
lø12-09 2020
|
15:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
634842
|
sø13-09 2020
|
13:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
634844
|
sø13-09 2020
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
634845
|
sø13-09 2020
|
15:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
634877
|
fr18-09 2020
|
17:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
634875
|
lø19-09 2020
|
11:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
634876
|
lø19-09 2020
|
12:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
634896
|
lø26-09 2020
|
11:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
634881
|
lø26-09 2020
|
11:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
634880
|
lø26-09 2020
|
12:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
634879
|
lø26-09 2020
|
15:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
634882
|
sø27-09 2020
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
634900
|
fr02-10 2020
|
18:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
634899
|
lø03-10 2020
|
12:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
634898
|
lø03-10 2020
|
14:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
634897
|
sø04-10 2020
|
13:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
634901
|
sø04-10 2020
|
15:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
634904
|
lø10-10 2020
|
11:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
634903
|
lø10-10 2020
|
12:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
|
|
634902
|
lø10-10 2020
|
15:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
634905
|
sø11-10 2020
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
634873
|
lø17-10 2020
|
14:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
634878
|
sø18-10 2020
|
15:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
634906
|
sø25-10 2020
|
11:00
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
|
De 2 puljevindere spiller om oprykning til U19 øst 2. Spiller ude og hjemme.
Lørdag den 24. oktober kl. 13.00. dårligste 1´er - Bedste 1´er
Lørdag den 31. oktober kl. 13.00. Bedste 1´er - Dårligste 1´er