MENU

U15 Drenge 4 (06) Efterår, Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
638126
to
13-08 2020
Kl. 18:00
Jyllinge FC Hillerød-Ålholm Spraglehøj Idrætsanlæg
3 - 3
638127 fr
14-08 2020
Kl. 18:00
Brødeskov IF B. 1973, Herlev Brødeskov Stadion Kunst
UHT

Udehold taberdømt

638128
16-08 2020
Kl. 10:00
Bagsværd BK Måløv BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
0 - 3
638143
to
20-08 2020
Kl. 18:00
Jyllinge FC B. 1973, Herlev Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 2
638144
22-08 2020
Kl. 10:00
Måløv BK Brødeskov IF Måløv Idrætspark
6 - 1
638141
22-08 2020
Kl. 10:00
Tune IF IF Bytoften Tune Stadion
3 - 1
638142
22-08 2020
Kl. 10:00
Hillerød-Ålholm Holbæk B&I Hillerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

638129
on
26-08 2020
Kl. 18:30
Holbæk B&I Tune IF Holbæk Sportsby - Kunstgræs
2 - 5
638147
to
27-08 2020
Kl. 18:00
Jyllinge FC Måløv BK Spraglehøj Idrætsanlæg
0 - 7
638146
29-08 2020
Kl. 10:00
Tune IF Hillerød-Ålholm Tune Stadion
9 - 2
638149
29-08 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I B. 1973, Herlev Holbæk Sportsby - Kunstgræs
3 - 0
638150
30-08 2020
Kl. 11:00
IF Bytoften Bagsværd BK Gladsaxe skole
1 - 1
638130 on
02-09 2020
Kl. 18:30
IF Bytoften VTF (Vejby/Tisvilde) Gladsaxe skole
3 - 0
638151
05-09 2020
Kl. 10:00
Hillerød-Ålholm IF Bytoften Hillerød Stadion
4 - 3
638152
06-09 2020
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Tune IF Elverroad Kunstgræs
2 - 6
638153
06-09 2020
Kl. 16:00
Bagsværd BK Brødeskov IF Bagsværd Stadion
4 - 5
638154 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Måløv BK Holbæk B&I Måløv Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

638156
to
10-09 2020
Kl. 18:00
Tune IF Måløv BK Tune Stadion
4 - 1
638157
to
10-09 2020
Kl. 18:00
Jyllinge FC Bagsværd BK Spraglehøj Idrætsanlæg
2 - 10
638159
12-09 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I VTF (Vejby/Tisvilde) Holbæk Sportsby - Kunstgræs
HMH
638160
12-09 2020
Kl. 16:00
IF Bytoften Brødeskov IF Gladsaxe skole
2 - 3
638148 ma
14-09 2020
Kl. 19:00
Brødeskov IF VTF (Vejby/Tisvilde) Brødeskov Stadion Kunst
4 - 4
638165
19-09 2020
Kl. 10:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Tune IF Vejby Idrætsplads
0 - 4
638163
19-09 2020
Kl. 10:00
Bagsværd BK Holbæk B&I Bagsværd Stadion
UHT

Udehold taberdømt

638161
20-09 2020
Kl. 11:00
Brødeskov IF Jyllinge FC Brødeskov Stadion
1 - 3
638162
20-09 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev IF Bytoften Elverroad
3 - 0
638164 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Måløv BK Hillerød-Ålholm Måløv Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

638155
ti
22-09 2020
Kl. 17:45
VTF (Vejby/Tisvilde) Jyllinge FC Vejby Idrætsplads
2 - 2
638170 fr
25-09 2020
Kl. 19:30
IF Bytoften Jyllinge FC Gladsaxe skole
UHT

Udehold taberdømt

638166
26-09 2020
Kl. 10:00
Tune IF Bagsværd BK Tune Stadion
13 - 2
638167
26-09 2020
Kl. 10:00
Hillerød-Ålholm VTF (Vejby/Tisvilde) Hillerød Stadion
1 - 2
638169
27-09 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I Brødeskov IF Holbæk Sportsby - Kunstgræs
4 - 6
638168
27-09 2020
Kl. 12:00
B. 1973, Herlev Måløv BK Elverroad
4 - 4
638174 on
30-09 2020
Kl. 17:30
IF Bytoften Måløv BK Gladsaxe skole
1 - 2
638175 to
01-10 2020
Kl. 18:30
VTF (Vejby/Tisvilde) B. 1973, Herlev Tisvilde Stadion
0 - 0
638172
fr
02-10 2020
Kl. 18:00
Brødeskov IF Tune IF Brødeskov Stadion Kunst
1 - 3
638173
03-10 2020
Kl. 10:00
Bagsværd BK Hillerød-Ålholm Bagsværd Stadion
3 - 6
638171
03-10 2020
Kl. 10:00
Jyllinge FC Holbæk B&I Spraglehøj Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

638177
10-10 2020
Kl. 10:00
Hillerød-Ålholm Brødeskov IF Hillerød Stadion
2 - 5
638179
10-10 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I IF Bytoften Holbæk Sportsby - Kunstgræs
HMH
638178
11-10 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Bagsværd BK Elverroad
2 - 0
638180
18-10 2020
Kl. 12:45
Måløv BK VTF (Vejby/Tisvilde) Måløv Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

638176 on
21-10 2020
Kl. 17:15
Tune IF Jyllinge FC Tune Stadion
UHT

Udehold taberdømt

638145
24-10 2020
Kl. 10:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Bagsværd BK Vejby Idrætsplads
0 - 1
638158
25-10 2020
Kl. 13:30
Hillerød-Ålholm B. 1973, Herlev Hillerød Stadion Kunstgræs
4 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind