MENU

8-M+40 2 - Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
652951 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Nødebo IF Tikøb IF (1) Nødebo Stadion
4 - 3
652952 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Blovstrød IF Nivå-Kokkedal FK Blovstrød idrætsanlæg
1 - 0
652949 ti
11-08 2020
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Gadevang IF Hørsholm Idrætspark
7 - 1
652953
to
13-08 2020
Kl. 19:00
FC Rudersdal Humlebæk BK Vedbæk Stadion
3 - 4
653168 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK FC Rudersdal Karsemosegård
0 - 2
653169 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Gadevang IF Blovstrød IF Gadevang Sportsplads
2 - 5
653171 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Tikøb IF (1) Høsterkøb HK/FK Tikøb Gl. Stadion
4 - 2
653172
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Humlebæk BK Nødebo IF Humlebæk Stadion
2 - 3
653170
to
20-08 2020
Kl. 19:00
FIF, Hillerød (3) Hørsholm-Usserød IK FIF-Stadion Kunstgræs
3 - 2
653173 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Gadevang IF Karsemosegård
3 - 1
653174 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Tikøb IF (1) Hørsholm Idrætspark
0 - 1
653175
ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Høsterkøb HK/FK Humlebæk BK Sjælsøskolen
1 - 7
653176 ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Blovstrød IF FIF, Hillerød (3) Blovstrød idrætsanlæg
1 - 1
653177 to
27-08 2020
Kl. 19:00
FC Rudersdal Nødebo IF Vedbæk Stadion
4 - 4
653178 ma
31-08 2020
Kl. 18:45
Gadevang IF FC Rudersdal Gadevang Sportsplads
1 - 1
653181 ma
31-08 2020
Kl. 18:45
Tikøb IF (1) Blovstrød IF Tikøb Gl. Stadion
3 - 2
653182 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Humlebæk BK Hørsholm-Usserød IK Humlebæk Stadion
UHT

Udehold taberdømt

652950 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Høsterkøb HK/FK FIF, Hillerød (3) Sjælsøskolen
4 - 1
653179 to
03-09 2020
Kl. 19:00
FIF, Hillerød (3) Nivå-Kokkedal FK FIF-Stadion Kunstgræs
2 - 4
653185 ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Gadevang IF FIF, Hillerød (3) Gadevang Sportsplads
2 - 1
653186 ma
07-09 2020
Kl. 19:00
Blovstrød IF Humlebæk BK Blovstrød idrætsanlæg
5 - 2
653183 ma
07-09 2020
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Tikøb IF (1) Karsemosegård Kunstgræs
5 - 2
653187 to
10-09 2020
Kl. 19:00
FC Rudersdal Høsterkøb HK/FK Rundforbi Stadion Kunst
4 - 6
653188 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Høsterkøb HK/FK Hørsholm-Usserød IK Sjælsøskolen
0 - 3
653191 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Tikøb IF (1) Gadevang IF Tikøb Gl. Stadion
2 - 4
653192
ma
14-09 2020
Kl. 19:00
Humlebæk BK Nivå-Kokkedal FK Humlebæk Stadion
3 - 3
653189 to
17-09 2020
Kl. 18:15
FIF, Hillerød (3) FC Rudersdal FIF-Stadion Kunstgræs
4 - 4
653190 to
17-09 2020
Kl. 19:20
Nødebo IF Blovstrød IF Nødebo Stadion
1 - 4
653194
ma
21-09 2020
Kl. 17:45
Gadevang IF Humlebæk BK Gadevang Sportsplads
0 - 6
653184 ti
22-09 2020
Kl. 20:00
Hørsholm-Usserød IK Nødebo IF Hørsholm Idrætspark
1 - 0
653195 to
24-09 2020
Kl. 18:00
FIF, Hillerød (3) Tikøb IF (1) FIF-Stadion Kunstgræs
4 - 3
653193 to
24-09 2020
Kl. 20:30
Nivå-Kokkedal FK Nødebo IF Karsemosegård Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

653199 ma
28-09 2020
Kl. 17:30
Høsterkøb HK/FK Nivå-Kokkedal FK Sjælsøskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

653202
ma
28-09 2020
Kl. 19:00
Humlebæk BK FIF, Hillerød (3) Humlebæk Stadion
1 - 2
653201 ma
28-09 2020
Kl. 19:30
Tikøb IF (1) FC Rudersdal Tikøb Gl. Stadion
UHT

Udehold taberdømt

653198 ti
29-09 2020
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Blovstrød IF Hørsholm Idrætspark
1 - 2
653200 to
01-10 2020
Kl. 18:40
Nødebo IF Gadevang IF Nødebo Stadion
1 - 2
653204 ma
05-10 2020
Kl. 17:15
Gadevang IF Høsterkøb HK/FK Gadevang Sportsplads
9 - 4
653207 ma
05-10 2020
Kl. 18:30
Tikøb IF (1) Humlebæk BK Tikøb Gl. Stadion
1 - 0
653206 ma
05-10 2020
Kl. 19:00
Blovstrød IF FC Rudersdal Blovstrød idrætsanlæg
5 - 3
653203
ma
05-10 2020
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Hørsholm-Usserød IK Karsemosegård Kunstgræs
1 - 5
653205 to
08-10 2020
Kl. 17:30
FIF, Hillerød (3) Nødebo IF FIF-Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

653180 to
08-10 2020
Kl. 19:00
Nødebo IF Høsterkøb HK/FK Nødebo Stadion
2 - 1
653196 ma
12-10 2020
Kl. 19:00
Blovstrød IF Høsterkøb HK/FK Blovstrød idrætsanlæg
9 - 1
653197 ma
12-10 2020
Kl. 19:00
FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK Rundforbi Stadion Kunst
HMH
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind