MENU

Veteran-LP, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
921720 1 ma
26-10 2020
Kl. 20:00
Oversidder BSF
921721 1 ma
26-10 2020
Kl. 20:00
Borup IF Oversidder Borup Stadion
921722 1 ma
26-10 2020
Kl. 20:00
Espergærde IF Fredensborg BI Mørdrup Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

921729 1 ma
26-10 2020
Kl. 20:00
Brønshøj BK Oversidder Tingbjerg Idrætspark
921730 1 ma
26-10 2020
Kl. 20:00
Dragør Fremad Amager Dragør Bk
UHT

Udehold taberdømt

921727 1 ma
26-10 2020
Kl. 20:00
Hørsholm-Usserød IK Nivå-Kokkedal FK Hørsholm Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

921733 1 ma
26-10 2020
Kl. 20:00
Oversidder KB
921726 1 on
07-04 2021
Kl. 19:00
Tingsted Herlufsholm GF Tingsted stadion
0 - 3
921719 1 on
07-04 2021
Kl. 20:00
Skjold Birkerød Skjold Birkerød Stadion
4 - 1
921731
1 on
07-04 2021
Kl. 20:00
Skovshoved IF Pioneren Gentofte Sportspark
5 - 3
921732 1 on
07-04 2021
Kl. 20:00
Fix B.93 Tingbjerg Idrætspark
0 - 5
921723 1 on
07-04 2021
Kl. 20:00
GVI/Jægersborg BK Friheden Kunst, GVI. Nymosen
6 - 4
921718
1 on
07-04 2021
Kl. 20:30
Bagsværd BK AB Bagsværd Stadion Kunstgræs
0 - 3
921724 1 to
08-04 2021
Kl. 20:00
Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

921725 1 fr
09-04 2021
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Hundested IK Helsinge Stadion Kunstgræs
5 - 2
921728 1 fr
09-04 2021
Kl. 20:30
Snekkersten IF Allerød Fodbold Klub Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

336003 2
18-04 2021
Kl. 10:00
Brønshøj BK Dragør Tingbjerg Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

335996 2
18-04 2021
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Allerød Fodbold Klub Karsemosegård
HHT

Hjemmehold taberdømt

335997
2
18-04 2021
Kl. 10:00
AB Helsinge Fodbold Akademisk Boldklub
6 - 1
335998 2
18-04 2021
Kl. 10:00
Fredensborg BI GVI/Jægersborg Fredensborg Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

336000 2
18-04 2021
Kl. 16:15
Greve Fodbold KB Greve Idræts Center Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

336002 2 to
22-04 2021
Kl. 20:30
B.93 Skovshoved IF Kunst, B93
5 - 1
336001 2 fr
23-04 2021
Kl. 19:00
Herlufsholm GF Borup IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
UHT

Udehold taberdømt

335999 2 ma
26-04 2021
Kl. 19:30
BSF Skjold Birkerød Ballerup Idrætspark
3 - 1
186514 3 fr
14-05 2021
Kl. 18:00
KB Allerød Fodbold Klub KB. P.Bangsvej
UHT

Udehold taberdømt

186512 3
16-05 2021
Kl. 10:00
B.93 Brønshøj BK Kunst, B93
UHT

Udehold taberdømt

186511 3 ma
17-05 2021
Kl. 18:00
AB Herlufsholm GF Akademisk Boldklub
3 - 1
186513
3 to
20-05 2021
Kl. 19:00
BSF GVI/Jægersborg Ballerup Idrætspark
1 - 0
956541
4 fr
28-05 2021
Kl. 19:00
KB BSF KB. P.Bangsvej
7 - 3
956540 4
30-05 2021
Kl. 11:00
AB B.93 Akademisk Boldklub
0 - 4
240723 5 fr
11-06 2021
Kl. 19:15
B.93 KB Kunst, B93
1 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Læs mere Her

Sidste runder øst uge 19-21-23

Finale mod vest 20.6.20 i Øst.

Log ind