|
186269
|
ti18-08 2020
|
20:15
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
186267
|
sø23-08 2020
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
|
186270
|
sø23-08 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
186274
|
sø23-08 2020
|
12:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
186271
|
on26-08 2020
|
18:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
186276
|
fr28-08 2020
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
186280
|
lø29-08 2020
|
12:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
186275
|
lø29-08 2020
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
186277
|
sø30-08 2020
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
186278
|
sø30-08 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
186279
|
sø30-08 2020
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
204662
|
ti01-09 2020
|
20:15
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
204663
|
fr04-09 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204661
|
fr04-09 2020
|
18:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
204664
|
sø06-09 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
204760
|
sø06-09 2020
|
12:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
204759
|
sø06-09 2020
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
204766
|
lø12-09 2020
|
10:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
204765
|
sø13-09 2020
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
204762
|
sø13-09 2020
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
204763
|
sø13-09 2020
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204764
|
sø13-09 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
204761
|
sø13-09 2020
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204769
|
ti15-09 2020
|
20:15
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
204768
|
on16-09 2020
|
17:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
204772
|
on16-09 2020
|
19:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
204767
|
to17-09 2020
|
17:45
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204773
|
sø20-09 2020
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
204775
|
sø20-09 2020
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204776
|
sø20-09 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
204778
|
sø20-09 2020
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204779
|
sø20-09 2020
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
204774
|
ma21-09 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
204781
|
sø27-09 2020
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
204782
|
sø27-09 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
204780
|
sø27-09 2020
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204859
|
sø27-09 2020
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
204862
|
ti29-09 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
204863
|
fr02-10 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204861
|
fr02-10 2020
|
20:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
204864
|
sø04-10 2020
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
204865
|
sø04-10 2020
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204866
|
sø04-10 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
204858
|
on07-10 2020
|
18:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
206288
|
lø10-10 2020
|
10:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
204868
|
sø11-10 2020
|
12:00
|
|
|
HIK
|
UHT
|
|
|
204869
|
sø11-10 2020
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
205694
|
sø11-10 2020
|
14:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
204867
|
sø11-10 2020
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
204770
|
lø17-10 2020
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
204860
|
lø17-10 2020
|
10:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
204771
|
sø18-10 2020
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
206290
|
ti20-10 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, B93
|
|
|
|
206294
|
lø24-10 2020
|
10:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
206292
|
sø25-10 2020
|
10:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
206289
|
sø25-10 2020
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
206291
|
sø25-10 2020
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
206293
|
sø25-10 2020
|
15:15
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
186268
|
ti24-11 2020
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
206287
|
on25-11 2020
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
206296
|
lø28-11 2020
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
206295
|
sø29-11 2020
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
206299
|
sø29-11 2020
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
206300
|
sø29-11 2020
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
206301
|
sø29-11 2020
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
206302
|
sø29-11 2020
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: de 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 4 puljer rykker op
Nedrykning: nr. 11 og 12 i alle 4 puljer rykker ned