Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. aug 2020
19:00
Fix 2
4
Amalie 2
0
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2020
18:00
PI Fodbold 3
2
B93 8
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2020
18:00
VLI 4
3
FA 2000 5
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
10:00
Fremad Valby 6
4
FB 13
2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
12:00
KB 4
2
B 1903 5
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
14:00
Vanløse IF 5
3
Skjold 9
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
20:30
B93 8
0
Fremad Valby 6
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
18:00
Amalie 2
3
KB 4
1
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
19:00
FA 2000 5
3
Fix 2
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
14:00
FB 13
4
Vanløse IF 5
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
16:00
Skjold 9
VLI 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
12:00
B 1903 5
5
PI Fodbold 3
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
18:00
Amalie 2
0
Fremad Valby 6
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Skjold 9
2
B 1903 5
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
19:30
FA 2000 5
5
PI Fodbold 3
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
20:30
KB 4
3
VLI 4
3
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:00
Fix 2
3
Vanløse IF 5
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
20:15
FB 13
2
B93 8
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2020
18:00
Amalie 2
3
FA 2000 5
5
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
14:00
VLI 4
6
FB 13
4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
16:00
Fix 2
2
Skjold 9
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
12:00
Fremad Valby 6
6
B 1903 5
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
12:00
KB 4
PI Fodbold 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
14:00
Vanløse IF 5
B93 8
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
18:30
PI Fodbold 3
2
Fremad Valby 6
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
20:30
B93 8
1
VLI 4
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
18:00
FA 2000 5
1
KB 4
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
14:00
FB 13
0
Fix 2
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
14:00
B 1903 5
3
Vanløse IF 5
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
17:45
Amalie 2
0
FB 13
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
19:00
FA 2000 5
1
Skjold 9
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
19:45
VLI 4
1
B 1903 5
4
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
16:00
Fix 2
B93 8
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
12:00
KB 4
5
Fremad Valby 6
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
21:00
Skjold 9
0
Amalie 2
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2020
20:00
PI Fodbold 3
VLI 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
14:00
Fremad Valby 6
6
Vanløse IF 5
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
16:00
FB 13
0
FA 2000 5
5
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
10:00
Skjold 9
0
KB 4
2
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
14:00
B 1903 5
3
Fix 2
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
20:30
B93 8
2
Amalie 2
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2020
18:00
Skjold 9
2
FB 13
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2020
19:00
FA 2000 5
1
B93 8
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2020
19:45
VLI 4
1
Fremad Valby 6
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
16:00
Fix 2
PI Fodbold 3
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
16:00
Amalie 2
6
B 1903 5
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
16:00
KB 4
2
Vanløse IF 5
2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
20:30
B93 8
5
Skjold 9
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2020
20:00
PI Fodbold 3
2
Amalie 2
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
14:00
Fremad Valby 6
3
Fix 2
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
16:00
FB 13
3
KB 4
4
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
14:00
Vanløse IF 5
1
VLI 4
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
14:00
B 1903 5
1
FA 2000 5
4
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2020
20:30
Vanløse IF 5
4
PI Fodbold 3
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
18:00
PI Fodbold 3
Skjold 9
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
20:00
VLI 4
1
Fix 2
5
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
10:00
Fremad Valby 6
1
FA 2000 5
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
12:00
KB 4
2
B93 8
3
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
14:00
Vanløse IF 5
2
Amalie 2
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
14:00
B 1903 5
6
FB 13
6
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2020
20:30
B93 8
B 1903 5
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2020
19:00
FA 2000 5
Vanløse IF 5
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
12:00
Skjold 9
Fremad Valby 6
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
14:00
Fix 2
KB 4
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
16:00
FB 13
PI Fodbold 3
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
18:00
Amalie 2
VLI 4
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 8 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 4 puljer rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Nr. 11 og 12 i hver af de 4 puljer rykker ned sammen med de 2 dårligste nr. 10 på tværs af de 4 puljer.