MENU

Serie 5, P18/22 Efterår, P22 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
716345 fr
21-08 2020
Kl. 18:00
Husum 3 Skjold 13 Kunst, Husumparken
8 - 3
716341
22-08 2020
Kl. 14:00
Rødovre 3 Amager FF 4 Rødovre Stadion
3 - 2
716340
23-08 2020
Kl. 12:00
Jægersborg 4 KB 7 Jægersborg
UMH
716343
23-08 2020
Kl. 16:00
Heimdal 4 Fix 3 Fælledparken
5 - 0
716348 on
26-08 2020
Kl. 18:30
Fix 3 Rødovre 3 Gadelandet
2 - 12
716347
29-08 2020
Kl. 12:00
Amager FF 4 B 1903 8 John Tranums Alle
2 - 9
716350
29-08 2020
Kl. 14:00
KB 7 Husum 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 2
716346
30-08 2020
Kl. 14:00
Skjold 13 FA 2000 11 Fælledparken
5 - 1
716349
30-08 2020
Kl. 14:00
FB 16 Heimdal 4 Kunst, Jens Jessens Vej
8 - 5
716354
05-09 2020
Kl. 12:00
Amager FF 4 Fix 3 John Tranums Alle
2 - 1
716352
05-09 2020
Kl. 14:00
Rødovre 3 FB 16 Rødovre Stadion
2 - 6
716355
06-09 2020
Kl. 10:00
Heimdal 4 Skjold 13 Fælledparken
3 - 2
716356
06-09 2020
Kl. 16:00
FA 2000 11 KB 7 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 4
716353
06-09 2020
Kl. 16:00
B 1903 8 Jægersborg 4 B1903
1 - 2
716361 ma
07-09 2020
Kl. 19:00
Amager FF 4 Husum 3 Kunst, John Tranums Alle
1 - 8
716358 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Skjold 13 KB 7 Fælledparken
1 - 5
716359 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Rødovre 3 FA 2000 11 Rødovre Stadion
3 - 2
716360 on
09-09 2020
Kl. 20:15
B 1903 8 Heimdal 4 B1903
3 - 2
716363
to
10-09 2020
Kl. 20:15
FB 16 B93 13 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 1
716364
13-09 2020
Kl. 10:00
Skjold 13 Rødovre 3 Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

716365
13-09 2020
Kl. 12:00
Jægersborg 4 Husum 3 Jægersborg
5 - 3
716367
13-09 2020
Kl. 12:00
FB 16 Amager FF 4 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 1
716368
13-09 2020
Kl. 14:00
KB 7 Heimdal 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
UHT

Udehold taberdømt

716374 to
17-09 2020
Kl. 20:00
Fix 3 FB 16 Kunst, Tingbjerg IP
0 - 2
716372
19-09 2020
Kl. 12:00
Amager FF 4 Skjold 13 John Tranums Alle
2 - 4
716370
19-09 2020
Kl. 14:00
Rødovre 3 KB 7 Rødovre Stadion
HMH
716371
20-09 2020
Kl. 16:00
B 1903 8 Husum 3 B1903
4 - 5
716373
20-09 2020
Kl. 16:00
Heimdal 4 B93 13 Kunst, Fælledparken
6 - 1
716344 on
23-09 2020
Kl. 19:30
FA 2000 11 FB 16 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 3
716381
26-09 2020
Kl. 17:00
B93 13 Rødovre 3 Kunst, B93
5 - 2
716376
27-09 2020
Kl. 10:00
Skjold 13 Fix 3 Fælledparken
9 - 3
716377
27-09 2020
Kl. 12:00
Jægersborg 4 Heimdal 4 Jægersborg
2 - 0
716378
27-09 2020
Kl. 12:00
FB 16 B 1903 8 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 7
716379
27-09 2020
Kl. 14:00
Husum 3 FA 2000 11 Kunst, Husumparken
UHT

Udehold taberdømt

716380
27-09 2020
Kl. 14:00
KB 7 Amager FF 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
UHT

Udehold taberdømt

716386 to
01-10 2020
Kl. 20:00
Fix 3 KB 7 Kunst, Tingbjerg IP
0 - 8
716384
03-10 2020
Kl. 12:00
Amager FF 4 B93 13 John Tranums Alle
1 - 1
716385
04-10 2020
Kl. 12:00
Heimdal 4 Husum 3 Fælledparken
3 - 0
716387
04-10 2020
Kl. 12:00
FB 16 Skjold 13 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 3
716383
04-10 2020
Kl. 16:00
B 1903 8 FA 2000 11 B1903
7 - 3
716342
ti
06-10 2020
Kl. 20:15
B 1903 8 B93 13 Kunst, B1903
9 - 3
716389
11-10 2020
Kl. 12:00
Jægersborg 4 Amager FF 4 Jægersborg
12 - 0
716393
11-10 2020
Kl. 12:00
B93 13 Fix 3 Kunst, B93
7 - 1
716392
11-10 2020
Kl. 14:00
KB 7 FB 16 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 1
716390
11-10 2020
Kl. 16:00
FA 2000 11 Heimdal 4 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 7
716388
11-10 2020
Kl. 16:00
Skjold 13 B 1903 8 Fælledparken
3 - 5
716375 to
15-10 2020
Kl. 19:30
FA 2000 11 Jægersborg 4 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
716357
18-10 2020
Kl. 12:00
Husum 3 B93 13 Kunst, Husumparken
4 - 2
716396
18-10 2020
Kl. 12:00
Heimdal 4 Rødovre 3 Fælledparken
UHT

Udehold taberdømt

716362
18-10 2020
Kl. 15:00
Fix 3 Jægersborg 4 Gadelandet
2 - 10
716382 on
21-10 2020
Kl. 20:00
Rødovre 3 Jægersborg 4 Rødovre Stadion Kunst
1 - 5
716399 to
22-10 2020
Kl. 20:30
B93 13 Skjold 13 Kunst, B93
0 - 6
716395 fr
23-10 2020
Kl. 18:45
B 1903 8 KB 7 B1903
1 - 4
716398
24-10 2020
Kl. 14:00
Husum 3 Fix 3 Kunst, Husumparken
10 - 2
716394
25-10 2020
Kl. 14:00
Jægersborg 4 FB 16 Gentofte Sportspark - kunst 1
4 - 4
716397
25-10 2020
Kl. 16:00
FA 2000 11 Amager FF 4 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 0
716391 to
26-11 2020
Kl. 19:45
Husum 3 Rødovre 3 Kunst, Husumparken
ANN
716351 to
26-11 2020
Kl. 20:30
B93 13 Jægersborg 4 Kunst, B93
ANN
716366 to
26-11 2020
Kl. 20:30
Fix 3 B 1903 8 Kunst, Tingbjerg IP
ANN
716401
29-11 2020
Kl. 10:00
Rødovre 3 B 1903 8 Rødovre Stadion
ANN
716402
29-11 2020
Kl. 10:00
Amager FF 4 Heimdal 4 John Tranums Alle
ANN
716403
29-11 2020
Kl. 10:00
Fix 3 FA 2000 11 Gadelandet
ANN
716405
29-11 2020
Kl. 10:00
KB 7 B93 13 Kunst, KB, P. Bangs Vej
ANN
716404
29-11 2020
Kl. 12:00
FB 16 Husum 3 Kunst, Jens Jessens Vej
ANN
716400
29-11 2020
Kl. 14:00
Skjold 13 Jægersborg 4 Fælledparken
ANN
716369 to
03-12 2020
Kl. 20:30
B93 13 FA 2000 11 Kunst, B93
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe

Oprykning:
 De 10 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 5 puljer rykker op

Nedrykning: ingen

Log ind