MENU

Herre-DS, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
103576
fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Frederikssund Køge Nord FC Frederikssund Stadion
1 - 1
103572
15-08 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby Husum Bk. Valby IP, Opvisningsbanen
5 - 3
103575
15-08 2020
Kl. 12:00
Avedøre IF KFUM Avedøre Stadion
0 - 0
103573
15-08 2020
Kl. 13:00
Karlslunde IF Tårnby FF Karlslunde Stadion
2 - 1
103577
15-08 2020
Kl. 14:00
Union Ishøj IF Kunst, Genforeningspladsen
2 - 3
103578
22-08 2020
Kl. 14:00
Ishøj IF Frederikssund Ishøj Idrætscenter
7 - 0
103580
22-08 2020
Kl. 14:00
KFUM Karlslunde IF Emdrupparken
1 - 1
103581
22-08 2020
Kl. 14:00
Køge Nord FC Avedøre IF Rishøj Stadion
2 - 3
103582
22-08 2020
Kl. 14:15
Husum Bk. Union Kunst, Husumparken
0 - 2
103579
23-08 2020
Kl. 14:00
Tårnby FF BSF Vestamager Idrætsanlæg
0 - 1
103586
fr
28-08 2020
Kl. 18:00
Tårnby FF KFUM Vestamager Idrætsanlæg
2 - 1
103585
29-08 2020
Kl. 10:30
BSF Fremad Valby Ballerup Idrætspark
6 - 1
103587
29-08 2020
Kl. 12:00
Avedøre IF Ishøj IF Avedøre Stadion
1 - 5
103588
29-08 2020
Kl. 13:00
Frederikssund Husum Bk. Frederikssund Stadion
5 - 2
103584
29-08 2020
Kl. 13:00
Karlslunde IF Køge Nord FC Karlslunde Stadion
0 - 1
103591
05-09 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby Union Valby IP, Opvisningsbanen
1 - 2
103592
05-09 2020
Kl. 14:00
KFUM BSF Emdrupparken
3 - 2
103593
05-09 2020
Kl. 14:00
Køge Nord FC Tårnby FF Rishøj Stadion
1 - 1
103590
05-09 2020
Kl. 14:00
Ishøj IF Karlslunde IF Ishøj Idrætscenter
2 - 6
103594
05-09 2020
Kl. 14:15
Husum Bk. Avedøre IF Kunst, Husumparken
0 - 5
103598
fr
11-09 2020
Kl. 17:45
Tårnby FF Ishøj IF Vestamager Idrætsanlæg
3 - 2
103597
12-09 2020
Kl. 11:00
BSF Union Ballerup Idrætspark
0 - 2
103596
12-09 2020
Kl. 13:00
Karlslunde IF Husum Bk. Karlslunde Stadion
6 - 0
103610
12-09 2020
Kl. 14:00
KFUM Køge Nord FC Emdrupparken
0 - 1
103612
19-09 2020
Kl. 14:00
Ishøj IF KFUM Ishøj Idrætscenter
1 - 2
103614
19-09 2020
Kl. 14:00
Køge Nord FC BSF Rishøj Stadion
1 - 1
103615
19-09 2020
Kl. 14:00
Union Frederikssund Kunst, Genforeningspladsen
3 - 1
103616
19-09 2020
Kl. 14:00
Husum Bk. Tårnby FF Kunst, Husumparken
1 - 1
103619
26-09 2020
Kl. 10:30
BSF Frederikssund Ballerup Idrætspark
1 - 3
103621
26-09 2020
Kl. 12:00
Avedøre IF Union Avedøre Stadion
3 - 4
103618
26-09 2020
Kl. 13:00
Karlslunde IF Fremad Valby Karlslunde Stadion
2 - 0
103622
27-09 2020
Kl. 14:00
KFUM Husum Bk. Emdrupparken
2 - 2
103613
ti
29-09 2020
Kl. 19:00
Fremad Valby Avedøre IF Valby IP, Stadion
0 - 2
103625
03-10 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby Tårnby FF Valby IP, Opvisningsbanen
3 - 1
103626
03-10 2020
Kl. 13:00
Frederikssund Avedøre IF Frederikssund Stadion
4 - 2
103627
03-10 2020
Kl. 14:00
Union Karlslunde IF Kunst, Genforeningspladsen
0 - 2
103624
03-10 2020
Kl. 14:00
Ishøj IF BSF Ishøj Idrætscenter
4 - 0
103628
03-10 2020
Kl. 14:15
Husum Bk. Køge Nord FC Kunst, Husumparken
2 - 1
103623
to
08-10 2020
Kl. 19:00
Køge Nord FC Ishøj IF Rishøj Stadion Kunst
1 - 0
103642
10-10 2020
Kl. 11:00
BSF Avedøre IF Ballerup Idrætspark
2 - 0
103641
10-10 2020
Kl. 13:00
Karlslunde IF Frederikssund Karlslunde Stadion
2 - 1
103643
10-10 2020
Kl. 14:00
Tårnby FF Union Vestamager Idrætsanlæg
2 - 0
103644
10-10 2020
Kl. 14:00
KFUM Fremad Valby Emdrupparken
2 - 1
103640
11-10 2020
Kl. 13:00
Ishøj IF Husum Bk. Ishøj Idrætscenter
4 - 1
103647
17-10 2020
Kl. 11:00
BSF Husum Bk. Ballerup Idrætspark
2 - 4
103648
17-10 2020
Kl. 12:00
Avedøre IF Karlslunde IF Avedøre Stadion
0 - 3
103646
17-10 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby Køge Nord FC Valby IP, Opvisningsbanen
1 - 2
103649
17-10 2020
Kl. 13:00
Frederikssund Tårnby FF Frederikssund Stadion
4 - 3
103650
17-10 2020
Kl. 14:00
Union KFUM Kunst, Genforeningspladsen
0 - 1
103653
24-10 2020
Kl. 13:00
Karlslunde IF BSF Karlslunde Stadion
2 - 1
103654
24-10 2020
Kl. 14:00
Tårnby FF Avedøre IF Vestamager Idrætsanlæg
1 - 1
103655
24-10 2020
Kl. 14:00
KFUM Frederikssund Emdrupparken
4 - 1
103656
24-10 2020
Kl. 14:00
Køge Nord FC Union Rishøj Stadion
3 - 1
103652
24-10 2020
Kl. 14:00
Ishøj IF Fremad Valby Ishøj Idrætscenter
6 - 2
103658
31-10 2020
Kl. 14:00
Ishøj IF Union Ishøj Idrætscenter
103659
31-10 2020
Kl. 14:00
Tårnby FF Karlslunde IF Vestamager Idrætsanlæg
103660
31-10 2020
Kl. 14:00
KFUM Avedøre IF Emdrupparken
103661
31-10 2020
Kl. 14:00
Køge Nord FC Frederikssund Rishøj Stadion
103662
31-10 2020
Kl. 14:15
Husum Bk. Fremad Valby Kunst, Husumparken
103611 ti
03-11 2020
Kl. 18:30
Fremad Valby Frederikssund Kunst, Valby IP, tribunen
103666
07-11 2020
Kl. 11:00
BSF Tårnby FF Ballerup Idrætspark
103667
07-11 2020
Kl. 12:00
Avedøre IF Køge Nord FC Avedøre Stadion
103668
07-11 2020
Kl. 13:00
Frederikssund Ishøj IF Frederikssund Stadion
103665
07-11 2020
Kl. 13:00
Karlslunde IF KFUM Karlslunde Stadion
103669
07-11 2020
Kl. 14:00
Union Husum Bk. Kunst, Genforeningspladsen
103671
14-11 2020
Kl. 12:00
Fremad Valby BSF Valby IP, Opvisningsbanen
103672
14-11 2020
Kl. 14:00
KFUM Tårnby FF Emdrupparken
103673
14-11 2020
Kl. 14:00
Køge Nord FC Karlslunde IF Rishøj Stadion
103670
14-11 2020
Kl. 14:00
Ishøj IF Avedøre IF Ishøj Idrætscenter
103674
14-11 2020
Kl. 14:15
Husum Bk. Frederikssund Kunst, Husumparken
103677
13-03 2021
Kl. 11:00
BSF KFUM Ballerup Idrætspark
103689
13-03 2021
Kl. 12:00
Avedøre IF Husum Bk. Avedøre Stadion
103676
13-03 2021
Kl. 13:00
Karlslunde IF Ishøj IF Karlslunde Stadion
103678
13-03 2021
Kl. 14:00
Tårnby FF Køge Nord FC Vestamager Idrætsanlæg
103691
13-03 2021
Kl. 14:00
Union Fremad Valby Kunst, Genforeningspladsen
103696 fr
19-03 2021
Kl. 18:30
Husum Bk. Karlslunde IF Kunst, Husumparken
103693
20-03 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Fremad Valby Frederikssund Stadion
103694
20-03 2021
Kl. 13:00
Køge Nord FC KFUM Rishøj Stadion
103695
20-03 2021
Kl. 14:00
Union BSF Kunst, Genforeningspladsen
103692
20-03 2021
Kl. 14:00
Ishøj IF Tårnby FF Ishøj Idrætscenter
103699
27-03 2021
Kl. 11:00
BSF Køge Nord FC Ballerup Idrætspark
103701
27-03 2021
Kl. 12:00
Avedøre IF Fremad Valby Avedøre Stadion
103703
27-03 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Union Frederikssund Stadion Kunstgræs
103702
27-03 2021
Kl. 14:00
KFUM Ishøj IF Emdrupparken
103700
27-03 2021
Kl. 14:00
Tårnby FF Husum Bk. Vestamager Idrætsanlæg
103706 to
01-04 2021
Kl. 13:00
Frederikssund BSF Frederikssund Stadion Kunstgræs
103708 fr
02-04 2021
Kl. 18:00
Husum Bk. KFUM Kunst, Husumparken
103705
03-04 2021
Kl. 12:00
Fremad Valby Karlslunde IF Valby IP, Opvisningsbanen
103704
03-04 2021
Kl. 14:00
Ishøj IF Køge Nord FC Ishøj Idrætscenter
103707
03-04 2021
Kl. 14:00
Union Avedøre IF Kunst, Genforeningspladsen
103712 fr
09-04 2021
Kl. 18:00
Tårnby FF Fremad Valby Vestamager Idrætsanlæg
103711
10-04 2021
Kl. 11:00
BSF Ishøj IF Ballerup Idrætspark
103713
10-04 2021
Kl. 12:00
Avedøre IF Frederikssund Avedøre Stadion
103715
10-04 2021
Kl. 13:00
Køge Nord FC Husum Bk. Rishøj Stadion
103710
10-04 2021
Kl. 13:00
Karlslunde IF Union Karlslunde Stadion
103720 fr
16-04 2021
Kl. 18:30
Husum Bk. Ishøj IF Kunst, Husumparken
103716
17-04 2021
Kl. 12:00
Fremad Valby KFUM Valby IP, Opvisningsbanen
103718
17-04 2021
Kl. 13:00
Frederikssund Karlslunde IF Frederikssund Stadion
103719
17-04 2021
Kl. 14:00
Union Tårnby FF Kunst, Genforeningspladsen
103717
18-04 2021
Kl. 12:00
Avedøre IF BSF Avedøre Stadion
103724 fr
23-04 2021
Kl. 18:30
Tårnby FF Frederikssund Vestamager Idrætsanlæg
103727 fr
23-04 2021
Kl. 18:30
Husum Bk. BSF Kunst, Husumparken
103726
24-04 2021
Kl. 13:00
Køge Nord FC Fremad Valby Rishøj Stadion
103723
24-04 2021
Kl. 13:00
Karlslunde IF Avedøre IF Karlslunde Stadion
103725
24-04 2021
Kl. 14:00
KFUM Union Emdrupparken
103728
01-05 2021
Kl. 14:00
Fremad Valby Ishøj IF Valby IP, Opvisningsbanen
103729
01-05 2021
Kl. 14:00
BSF Karlslunde IF Ballerup Idrætspark
103730
01-05 2021
Kl. 14:00
Avedøre IF Tårnby FF Avedøre Stadion
103731
01-05 2021
Kl. 14:00
Frederikssund KFUM Frederikssund Stadion
103732
01-05 2021
Kl. 14:00
Union Køge Nord FC Kunst, Genforeningspladsen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind