MENU

U8 Drenge (14) 5v5 2 Efterår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Bane 1 Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
706397 Kl. 11:15 B 1908 2 GVI 1 Bane 1
730753 Kl. 11:15 BK Hekla 1 HIK 2 Bane 1
730825 Kl. 11:15 Skovshoved IF 1 BK Skjold 3 Bane 1
730826 Kl. 11:15 BK Union 1 Oversidder Bane 1
730886 Kl. 11:35 GVI 1 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
730994 Kl. 11:35 HIK 2 Skovshoved IF 1 Bane 1
730999 Kl. 11:35 BK Skjold 3 BK Hekla 1 Bane 1
731121 Kl. 11:35 Oversidder B 1908 2 Bane 1
731122 Kl. 11:55 B 1908 2 HIK 2 Bane 1
731123 Kl. 11:55 BK Hekla 1 Oversidder Bane 1
731124 Kl. 11:55 Skovshoved IF 1 GVI 1 Bane 1
731230 Kl. 11:55 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
BK Skjold 3 Bane 1
søndag den. 05-09 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
731231 Kl. 12:30 GVI 1 BK Hekla 1
731232 Kl. 12:30 HIK 2 BK Union 1
731698 Kl. 12:30 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
B 1908 2 Bane 1
731702 Kl. 12:30 Oversidder Skovshoved IF 1 Bane 1
731703 Kl. 12:50 B 1908 2 BK Hekla 1
731704 Kl. 12:50 GVI 1 HIK 2
731705 Kl. 12:50 Skovshoved IF 1 BK Union 1
731706 Kl. 12:50 BK Skjold 3 Oversidder Bane 1
731707 Kl. 13:10 BK Hekla 1 Skovshoved IF 1
731727 Kl. 13:10 HIK 2 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
Bane 1
731728 Kl. 13:10 BK Union 1 B 1908 2
737521 Kl. 13:10 Oversidder GVI 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 19-09 2021
Spillested:
Grøndal Multicenter Bane 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
737522 Kl. 10:00 HIK 2 Oversidder Bane 1
737523 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 B 1908 2 Bane 1
737524 Kl. 10:00 BK Skjold 3 GVI 1 Bane 1
737525 Kl. 10:00 BK Union 1 BK Hekla 1 Bane 1
737528 Kl. 10:20 GVI 1 B 1908 2 Bane 1
737529 Kl. 10:20 HIK 2 BK Hekla 1 Bane 1
740441 Kl. 10:20 BK Skjold 3 Skovshoved IF 1 Bane 1
740442 Kl. 10:20 Oversidder BK Union 1 Bane 1
740444 Kl. 10:40 BK Union 1 GVI 1 Bane 1
740449 Kl. 10:40 Skovshoved IF 1 HIK 2 Bane 1
740470 Kl. 10:40 BK Hekla 1 BK Skjold 3 Bane 1
740471 Kl. 10:40 B 1908 2 Oversidder Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
740480 Kl. 12:30 HIK 2 B 1908 2
740482 Kl. 12:30 Oversidder BK Hekla 1
740483 Kl. 12:30 GVI 1 Skovshoved IF 1
740484 Kl. 12:30 BK Skjold 3 BK Union 1
740485 Kl. 12:50 BK Hekla 1 GVI 1
740486 Kl. 12:50 BK Union 1 HIK 2
740837 Kl. 12:50 B 1908 2 BK Skjold 3
740840 Kl. 12:50 Skovshoved IF 1 Oversidder
740841 Kl. 13:10 BK Hekla 1 B 1908 2
740842 Kl. 13:10 HIK 2 GVI 1
740843 Kl. 13:10 BK Union 1 Skovshoved IF 1
740844 Kl. 13:10 Oversidder BK Skjold 3
Arrangør:
søndag den. 10-10 2021
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
741419 Kl. 13:45 Skovshoved IF 1 BK Hekla 1
741445 Kl. 13:45 BK Skjold 3 HIK 2
741446 Kl. 13:45 B 1908 2 BK Union 1
741449 Kl. 13:45 GVI 1 Oversidder
741451 Kl. 14:05 Oversidder HIK 2
741452 Kl. 14:05 B 1908 2 Skovshoved IF 1
741453 Kl. 14:05 GVI 1 BK Skjold 3
741454 Kl. 14:05 BK Hekla 1 BK Union 1
741455 Kl. 14:25 B 1908 2 GVI 1
741456 Kl. 14:25 BK Hekla 1 HIK 2
741457 Kl. 14:25 Skovshoved IF 1 BK Skjold 3
741458 Kl. 14:25 BK Union 1 Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind