MENU

U18 Piger DM 2020/21 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
466754
08-08 2020
Kl. 11:00
KoldingQ Fortuna Hjørring Fynske Bank Arena (kunst)
3 - 4
466497
09-08 2020
Kl. 13:00
Team OdenseQ Vildbjerg Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0 - 2
466491
09-08 2020
Kl. 13:00
Brøndby FC Nordsjælland Brøndby Stadion
4 - 2
466759
15-08 2020
Kl. 13:30
Viborg Q Silkeborg IF Q Liseborgcentret
0 - 0
466761
15-08 2020
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring FC Thy Piger - Skyum Landlyst Idrætsanlæg
2 - 0
466758
15-08 2020
Kl. 16:15
AaB Team OdenseQ AaB's Anlæg
3 - 3
466760
16-08 2020
Kl. 14:00
FC Nordsjælland AGF Right to Dream Park
4 - 4
466756
16-08 2020
Kl. 14:00
B 93 KoldingQ B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 4
466755
16-08 2020
Kl. 15:00
Varde Brøndby Sydbank Stadion
2 - 10
466762
23-08 2020
Kl. 13:00
Brøndby FC Thy Piger - Skyum Brøndby Stadion
2 - 1
466764
23-08 2020
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q FC Nordsjælland Søholt Idrætsanlæg
UDS
466798
23-08 2020
Kl. 14:00
B 93 Fortuna Hjørring Kunst, B93
2 - 4
466490
on
26-08 2020
Kl. 19:00
FC Thy Piger - Skyum Varde Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
3 - 0
466806
29-08 2020
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Team OdenseQ Right to Dream Park
3 - 1
466801
29-08 2020
Kl. 14:30
Vildbjerg B 93 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
6 - 0
466799
29-08 2020
Kl. 15:00
Varde Silkeborg IF Q Sydbank Stadion
0 - 4
466800
29-08 2020
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum AGF Lerpytter Anlæg
2 - 5
466802
29-08 2020
Kl. 16:15
AaB KoldingQ AaB's Anlæg
2 - 1
466807
30-08 2020
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Brøndby Landlyst Idrætsanlæg
2 - 1
466496
05-09 2020
Kl. 11:00
Silkeborg IF Q AaB Søholt Idrætsanlæg
1 - 3
467173
fr
18-09 2020
Kl. 18:00
B 93 FC Nordsjælland Kunst, B93
1 - 2
466763
fr
18-09 2020
Kl. 19:00
AGF Varde Lyseng Idrætspark
1 - 0
466812
26-09 2020
Kl. 11:00
KoldingQ Viborg Q Fynske Bank Arena (kunst)
6 - 2
466809
26-09 2020
Kl. 12:30
Silkeborg IF Q FC Thy Piger - Skyum Søholt Idrætsanlæg
1 - 0
466810
27-09 2020
Kl. 13:00
Team OdenseQ Varde Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
3 - 0
466813
27-09 2020
Kl. 14:00
B 93 AaB Kunst, B93
UDS
466814
27-09 2020
Kl. 15:30
Vildbjerg Fortuna Hjørring Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1 - 4
466765
03-10 2020
Kl. 16:00
Team OdenseQ Viborg Q Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1 - 1
466818
04-10 2020
Kl. 14:00
AaB Vildbjerg AaB's Anlæg
0 - 1
467174
11-10 2020
Kl. 15:30
Vildbjerg Viborg Q Vildbjerg Kunstgræsbane 1
4 - 1
466859
17-10 2020
Kl. 13:00
Viborg Q B 93 Kunstgræs Liseborg
4 - 0
466860
17-10 2020
Kl. 13:00
FC Nordsjælland KoldingQ Right to Dream Park
5 - 2
466861
17-10 2020
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring AGF Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8)
0 - 0
466817
18-10 2020
Kl. 13:00
Brøndby Silkeborg IF Q Brøndby Stadion
3 - 0
466816
18-10 2020
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum Team OdenseQ Lerpytter Anlæg
1 - 2
466862
on
21-10 2020
Kl. 18:30
Silkeborg IF Q AGF Søholt Idrætsanlæg
1 - 3
466863
on
21-10 2020
Kl. 18:30
Team OdenseQ Brøndby Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1 - 2
467175
on
21-10 2020
Kl. 18:30
AaB Fortuna Hjørring AaB Kunstgræsbane
0 - 1
466865
on
21-10 2020
Kl. 19:00
KoldingQ Varde Fynske Bank Arena (kunst)
4 - 2
467180
24-10 2020
Kl. 13:30
Viborg Q AaB Kunstgræs Liseborg
1 - 0
467182
24-10 2020
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Silkeborg IF Q Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8)
11 - 0
467176
24-10 2020
Kl. 15:00
Varde B 93 Sydbank Stadion
2 - 0
467177
24-10 2020
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum KoldingQ Lerpytter Anlæg
1 - 2
467179
25-10 2020
Kl. 12:00
AGF Team OdenseQ Lyseng Idrætspark
467361
31-10 2020
Kl. 15:00
AaB FC Thy Piger - Skyum AaB's Anlæg
466808
01-11 2020
Kl. 14:00
AGF Brøndby Viby Idrætspark - kunstgræs
467181
01-11 2020
Kl. 16:30
FC Nordsjælland Vildbjerg Right to Dream Park
466493
07-11 2020
Kl. 15:15
AGF Viborg Q Lyseng Kunstgræs
467345
14-11 2020
Kl. 13:00
KoldingQ Brøndby Fynske Bank Arena (kunst)
467349
14-11 2020
Kl. 13:30
Viborg Q Fortuna Hjørring Kunstgræs Liseborg
467348
14-11 2020
Kl. 16:15
AaB FC Nordsjælland AaB's Anlæg
467343
15-11 2020
Kl. 13:00
Team OdenseQ Silkeborg IF Q Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
467346
15-11 2020
Kl. 14:00
B 93 FC Thy Piger - Skyum Kunst, B93
467347
15-11 2020
Kl. 15:30
Vildbjerg Varde Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
467351
21-11 2020
Kl. 12:00
FC Thy Piger - Skyum Vildbjerg Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
467355
21-11 2020
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Viborg Q Right to Dream Park
467356
21-11 2020
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Team OdenseQ Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8)
467350
21-11 2020
Kl. 15:00
Varde AaB Sydbank Stadion, Kunstgræs
467353
22-11 2020
Kl. 12:00
AGF KoldingQ Lyseng Kunstgræs
467352
22-11 2020
Kl. 13:00
Brøndby B 93 Brøndby Stadion
467358
28-11 2020
Kl. 13:00
KoldingQ Silkeborg IF Q Fynske Bank Arena (kunst)
467363
28-11 2020
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Fortuna Hjørring Right to Dream Park
467362
28-11 2020
Kl. 13:30
Viborg Q Varde Kunstgræs Liseborg
467359
29-11 2020
Kl. 14:00
B 93 AGF Kunst, B93
467360
29-11 2020
Kl. 15:30
Vildbjerg Brøndby Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
467373 on
02-12 2020
Kl. 18:45
Vildbjerg Silkeborg IF Q Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
467368
05-12 2020
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q B 93 Søholt Idrætsanlæg
467364
05-12 2020
Kl. 15:00
Varde FC Nordsjælland Sydbank Stadion, Kunstgræs
467367
06-12 2020
Kl. 12:00
AGF Vildbjerg Lyseng Kunstgræs
467366
06-12 2020
Kl. 13:00
Brøndby AaB Brøndby Stadion
467369
06-12 2020
Kl. 13:00
Team OdenseQ KoldingQ Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
467365
06-12 2020
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum Viborg Q Thisted Kunstgræsbane
467376
12-12 2020
Kl. 13:00
FC Nordsjælland FC Thy Piger - Skyum Right to Dream Park
466797
12-12 2020
Kl. 13:00
KoldingQ Vildbjerg Fynske Bank Arena (kunst)
467374
12-12 2020
Kl. 13:00
AaB AGF AaB's Anlæg
467375
12-12 2020
Kl. 13:30
Viborg Q Brøndby Kunstgræs Liseborg
467377
12-12 2020
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Varde Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8)
467372
13-12 2020
Kl. 14:00
B 93 Team OdenseQ Kunst, B93
467383
27-02 2021
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Brøndby Right to Dream Park
467382
27-02 2021
Kl. 13:30
Viborg Q AGF Kunstgræs Liseborg
467399
27-02 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring KoldingQ Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8)
467378
27-02 2021
Kl. 15:00
Varde FC Thy Piger - Skyum Sydbank Stadion, Kunstgræs
467381
28-02 2021
Kl. 15:00
AaB Silkeborg IF Q AaB's Anlæg
467380
28-02 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg Team OdenseQ Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
467419
06-03 2021
Kl. 12:00
KoldingQ B 93 Fynske Bank Arena (kunst)
467416
06-03 2021
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Viborg Q Søholt Idrætsanlæg
467415
07-03 2021
Kl. 12:00
AGF FC Nordsjælland Lyseng Idrætspark
467414
07-03 2021
Kl. 13:00
Brøndby Varde Brøndby Stadion
467417
07-03 2021
Kl. 13:00
Team OdenseQ AaB Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
467400
07-03 2021
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum Fortuna Hjørring Lerpytter Anlæg
467462
13-03 2021
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Silkeborg IF Q Right to Dream Park
467461
13-03 2021
Kl. 13:30
Viborg Q Team OdenseQ Kunstgræs Liseborg
467463
13-03 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring B 93 Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8)
467420
13-03 2021
Kl. 15:00
Varde AGF Sydbank Stadion, Kunstgræs
467421
14-03 2021
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum Brøndby Lerpytter Anlæg
467422
14-03 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg KoldingQ Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
467900
20-03 2021
Kl. 12:00
KoldingQ AaB Fynske Bank Arena (kunst)
467466
20-03 2021
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Varde Søholt Idrætsanlæg
467465
21-03 2021
Kl. 12:00
AGF FC Thy Piger - Skyum Lyseng Idrætspark
467898
21-03 2021
Kl. 13:00
Team OdenseQ FC Nordsjælland Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
467464
21-03 2021
Kl. 13:00
Brøndby Fortuna Hjørring Brøndby Stadion
467901
21-03 2021
Kl. 14:00
B 93 Vildbjerg Kunst, B93
467906
27-03 2021
Kl. 13:30
Viborg Q KoldingQ Liseborgcentret
467908
27-03 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Vildbjerg Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8)
467902
27-03 2021
Kl. 15:00
Varde Team OdenseQ Sydbank Stadion
467904
28-03 2021
Kl. 13:00
Brøndby AGF Brøndby Stadion
467905
28-03 2021
Kl. 15:00
AaB B 93 AaB's Anlæg
467903
28-03 2021
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum Silkeborg IF Q Lerpytter Anlæg
467913
17-04 2021
Kl. 12:00
KoldingQ FC Nordsjælland Fynske Bank Arena (kunst)
467910
17-04 2021
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Brøndby Søholt Idrætsanlæg
467909
18-04 2021
Kl. 12:00
AGF Fortuna Hjørring Lyseng Idrætspark
467911
18-04 2021
Kl. 13:00
Team OdenseQ FC Thy Piger - Skyum Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
467914
18-04 2021
Kl. 14:00
B 93 Viborg Q Kunst, B93
467915
18-04 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg AaB Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
468002
24-04 2021
Kl. 13:00
FC Nordsjælland B 93 Right to Dream Park
468001
24-04 2021
Kl. 13:30
Viborg Q Vildbjerg Liseborgcentret
468003
24-04 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring AaB Landlyst Idrætsanlæg
467997
24-04 2021
Kl. 15:00
Varde KoldingQ Sydbank Stadion
468000
25-04 2021
Kl. 12:00
AGF Silkeborg IF Q Lyseng Idrætspark
467999
25-04 2021
Kl. 13:00
Brøndby Team OdenseQ Brøndby Stadion
468007
01-05 2021
Kl. 12:00
KoldingQ FC Thy Piger - Skyum Fynske Bank Arena (kunst)
468004
01-05 2021
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Fortuna Hjørring Søholt Idrætsanlæg
468005
02-05 2021
Kl. 13:00
Team OdenseQ AGF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
468008
02-05 2021
Kl. 14:00
B 93 Varde Kunst, B93
468010
02-05 2021
Kl. 15:00
AaB Viborg Q AaB's Anlæg
468009
02-05 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg FC Nordsjælland Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
468016
22-05 2021
Kl. 13:00
FC Nordsjælland AaB Right to Dream Park
468017
22-05 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Viborg Q Landlyst Idrætsanlæg
468011
22-05 2021
Kl. 15:00
Varde Vildbjerg Sydbank Stadion
468015
22-05 2021
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Team OdenseQ Søholt Idrætsanlæg
468013
23-05 2021
Kl. 13:00
Brøndby KoldingQ Brøndby Stadion
468012
23-05 2021
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum B 93 Lerpytter Anlæg
468026
29-05 2021
Kl. 12:00
KoldingQ AGF Fynske Bank Arena (kunst)
468032
29-05 2021
Kl. 13:30
Viborg Q FC Nordsjælland Liseborgcentret
468018
30-05 2021
Kl. 13:00
Team OdenseQ Fortuna Hjørring Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
468027
30-05 2021
Kl. 14:00
B 93 Brøndby Kunst, B93
468031
30-05 2021
Kl. 15:00
AaB Varde AaB's Anlæg
468028
30-05 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg FC Thy Piger - Skyum Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
471938
05-06 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring FC Nordsjælland Landlyst Idrætsanlæg
468033
05-06 2021
Kl. 15:00
Varde Viborg Q Sydbank Stadion
468038
05-06 2021
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q KoldingQ Søholt Idrætsanlæg
468036
06-06 2021
Kl. 12:00
AGF B 93 Lyseng Idrætspark
468035
06-06 2021
Kl. 13:00
Brøndby Vildbjerg Brøndby Stadion
468034
06-06 2021
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum AaB Lerpytter Anlæg
471939
12-06 2021
Kl. 12:00
KoldingQ Team OdenseQ Fynske Bank Arena (kunst)
471944
12-06 2021
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Varde Right to Dream Park
471943
12-06 2021
Kl. 13:30
Viborg Q FC Thy Piger - Skyum Liseborgcentret
471940
13-06 2021
Kl. 14:00
B 93 Silkeborg IF Q Kunst, B93
471942
13-06 2021
Kl. 15:00
AaB Brøndby AaB's Anlæg
471941
13-06 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg AGF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
471946
20-06 2021
Kl. 13:00
Varde Fortuna Hjørring Sydbank Stadion
471947
20-06 2021
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum FC Nordsjælland Lerpytter Anlæg
471948
20-06 2021
Kl. 13:00
Brøndby Viborg Q Brøndby Stadion
471949
20-06 2021
Kl. 13:00
AGF AaB Lyseng Idrætspark
471950
20-06 2021
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q Vildbjerg Søholt Idrætsanlæg
471951
20-06 2021
Kl. 13:00
Team OdenseQ B 93 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind