MENU

U18 Piger DM 2020/21 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
466754
08-08 2020
Kl. 11:00
KoldingQ Fortuna Hjørring Fynske Bank Arena (kunst)
3 - 4
466491
09-08 2020
Kl. 13:00
Brøndby IF FC Nordsjælland Brøndby Stadion
4 - 2
466497
09-08 2020
Kl. 13:00
Team OdenseQ Vildbjerg Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0 - 2
466759
15-08 2020
Kl. 13:30
Viborg Q Silkeborg IF Q Liseborgcentret
0 - 0
466761
15-08 2020
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring FC Thy Piger - Skyum Landlyst Idrætsanlæg
2 - 0
466758
15-08 2020
Kl. 16:15
AaB Team OdenseQ AaB's Anlæg
3 - 3
466756
16-08 2020
Kl. 14:00
B.93 KoldingQ B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 4
466760
16-08 2020
Kl. 14:00
FC Nordsjælland AGF Right to Dream Park
4 - 4
466755
16-08 2020
Kl. 15:00
Varde Brøndby IF Sydbank Stadion
2 - 10
466762
23-08 2020
Kl. 13:00
Brøndby IF FC Thy Piger - Skyum Brøndby Stadion
2 - 1
466798
23-08 2020
Kl. 14:00
B.93 Fortuna Hjørring Kunst, B93
2 - 4
466490
on
26-08 2020
Kl. 19:00
FC Thy Piger - Skyum Varde Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
3 - 0
466806
29-08 2020
Kl. 13:00
FC Nordsjælland Team OdenseQ Right to Dream Park
3 - 1
466801
29-08 2020
Kl. 14:30
Vildbjerg B.93 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
6 - 0
466799
29-08 2020
Kl. 15:00
Varde Silkeborg IF Q Sydbank Stadion
0 - 4
466800
29-08 2020
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum AGF Lerpytter Anlæg
2 - 5
466802
29-08 2020
Kl. 16:15
AaB KoldingQ AaB's Anlæg
2 - 1
466807
30-08 2020
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Brøndby IF Landlyst Idrætsanlæg
2 - 1
466496
05-09 2020
Kl. 11:00
Silkeborg IF Q AaB Søholt Idrætsanlæg
1 - 3
467173
fr
18-09 2020
Kl. 18:00
B.93 FC Nordsjælland Kunst, B93
1 - 2
466763
fr
18-09 2020
Kl. 19:00
AGF Varde Lyseng Idrætspark
1 - 0
466812
26-09 2020
Kl. 11:00
KoldingQ Viborg Q Fynske Bank Arena (kunst)
6 - 2
466809
26-09 2020
Kl. 12:30
Silkeborg IF Q FC Thy Piger - Skyum Søholt Idrætsanlæg
1 - 0
466810
27-09 2020
Kl. 13:00
Team OdenseQ Varde Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
3 - 0
466814
27-09 2020
Kl. 15:30
Vildbjerg Fortuna Hjørring Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1 - 4
466765
03-10 2020
Kl. 16:00
Team OdenseQ Viborg Q Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1 - 1
466818
04-10 2020
Kl. 14:00
AaB Vildbjerg AaB's Anlæg
0 - 1
467174
11-10 2020
Kl. 15:30
Vildbjerg Viborg Q Vildbjerg Kunstgræsbane 1
4 - 1
466859
17-10 2020
Kl. 13:00
Viborg Q B.93 Kunstgræs Liseborg
4 - 0
466860
17-10 2020
Kl. 13:00
FC Nordsjælland KoldingQ Right to Dream Park
5 - 2
466861
17-10 2020
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring AGF Dana Cup Kunstgræs
0 - 0
466817
18-10 2020
Kl. 13:00
Brøndby IF Silkeborg IF Q Brøndby Stadion
3 - 0
466816
18-10 2020
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum Team OdenseQ Lerpytter Anlæg
1 - 2
467175
on
21-10 2020
Kl. 18:30
AaB Fortuna Hjørring AaB Kunstgræsbane
0 - 1
466862
on
21-10 2020
Kl. 18:30
Silkeborg IF Q AGF Søholt Idrætsanlæg
1 - 3
466863
on
21-10 2020
Kl. 18:30
Team OdenseQ Brøndby IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1 - 2
466865
on
21-10 2020
Kl. 19:00
KoldingQ Varde Fynske Bank Arena (kunst)
4 - 2
467180
24-10 2020
Kl. 13:30
Viborg Q AaB Kunstgræs Liseborg
1 - 0
467182
24-10 2020
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Silkeborg IF Q Dana Cup Kunstgræs
11 - 0
467176
24-10 2020
Kl. 15:00
Varde B.93 Sydbank Stadion
2 - 0
467177
24-10 2020
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum KoldingQ Lerpytter Anlæg
1 - 2
467179
25-10 2020
Kl. 12:00
AGF Team OdenseQ Lyseng Idrætspark
3 - 1
466808
01-11 2020
Kl. 14:00
AGF Brøndby IF Viby Idrætspark - kunstgræs
1 - 2
467181
01-11 2020
Kl. 16:30
FC Nordsjælland Vildbjerg Right to Dream Park
5 - 2
466493
07-11 2020
Kl. 15:15
AGF Viborg Q Lyseng Kunstgræs
2 - 3
467345
14-11 2020
Kl. 13:00
KoldingQ Brøndby IF Fynske Bank Arena (kunst)
3 - 0
468032
14-11 2020
Kl. 13:30
Viborg Q FC Nordsjælland Kunstgræs Liseborg
0 - 5
467343
15-11 2020
Kl. 13:00
Team OdenseQ Silkeborg IF Q Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
3 - 4
467347
15-11 2020
Kl. 15:30
Vildbjerg Varde Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
6 - 0
467380
21-11 2020
Kl. 13:30
Vildbjerg Team OdenseQ Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2 - 1
467355
21-11 2020
Kl. 15:30
FC Nordsjælland Viborg Q Right to Dream Park
3 - 0
467353
22-11 2020
Kl. 12:00
AGF KoldingQ Lyseng Kunstgræs
2 - 2
467898
fr
27-11 2020
Kl. 18:00
Team OdenseQ FC Nordsjælland Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
1 - 1
467358
28-11 2020
Kl. 13:00
KoldingQ Silkeborg IF Q Fynske Bank Arena (kunst)
8 - 0
467362
28-11 2020
Kl. 13:30
Viborg Q Varde Kunstgræs Liseborg
5 - 0
467359
29-11 2020
Kl. 14:00
B.93 AGF Kunst, B93
1 - 2
467360
29-11 2020
Kl. 15:30
Vildbjerg Brøndby IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2 - 2
467373
on
02-12 2020
Kl. 18:45
Vildbjerg Silkeborg IF Q Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
4 - 1
467368
05-12 2020
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q B.93 Søholt Idrætsanlæg
2 - 0
467364
05-12 2020
Kl. 15:00
Varde FC Nordsjælland Sydbank Stadion, Kunstgræs
1 - 11
467367
06-12 2020
Kl. 12:00
AGF Vildbjerg Lyseng Kunstgræs
2 - 0
467903
27-03 2021
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Silkeborg IF Q Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
3 - 1
467906
27-03 2021
Kl. 13:30
Viborg Q KoldingQ Kunstgræs Liseborg
0 - 6
467908
27-03 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Vildbjerg Dana Cup Kunstgræs
2 - 0
467902
27-03 2021
Kl. 15:00
Varde Team OdenseQ Sydbank Stadion
1 - 4
467905
28-03 2021
Kl. 15:00
AaB B.93 AaB's Anlæg
0 - 1
467419
to
01-04 2021
Kl. 12:00
KoldingQ B.93 Fynske Bank Arena (kunst)
2 - 1
467414
to
01-04 2021
Kl. 13:00
Brøndby IF Varde Brøndby Stadion
6 - 0
467417
to
01-04 2021
Kl. 13:00
Team OdenseQ AaB Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
5 - 0
467400
to
01-04 2021
Kl. 14:00
FC Thy Piger - Skyum Fortuna Hjørring Thisted Kunstgræsbane
1 - 5
467415
to
01-04 2021
Kl. 15:15
AGF FC Nordsjælland Lyseng Kunstgræs
4 - 2
467416
to
01-04 2021
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Viborg Q Søholt Idrætsanlæg
0 - 2
467352
04-04 2021
Kl. 11:00
Brøndby IF B.93 Brøndby Stadion
5 - 1
467349
04-04 2021
Kl. 13:30
Viborg Q Fortuna Hjørring Kunstgræs Liseborg
1 - 10
467350
04-04 2021
Kl. 15:00
Varde AaB Sydbank Stadion, Kunstgræs
0 - 1
467376
04-04 2021
Kl. 15:00
FC Nordsjælland FC Thy Piger - Skyum Farum Park
2 - 1
467369
ma
05-04 2021
Kl. 10:30
Team OdenseQ KoldingQ Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
4 - 0
467351
10-04 2021
Kl. 13:00
FC Thy Piger - Skyum Vildbjerg Lerpytter Anlæg
3 - 3
467375
10-04 2021
Kl. 13:30
Viborg Q Brøndby IF Kunstgræs Liseborg
1 - 5
467377
10-04 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Varde Dana Cup Kunstgræs
7 - 0
467348
11-04 2021
Kl. 14:00
AaB FC Nordsjælland AaB's Anlæg
1 - 2
467913
17-04 2021
Kl. 12:00
KoldingQ FC Nordsjælland Fynske Bank Arena (kunst)
4 - 1
467910
17-04 2021
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Brøndby IF Søholt Idrætsanlæg
1 - 6
467909
18-04 2021
Kl. 12:00
AGF Fortuna Hjørring Lyseng Idrætspark
0 - 1
467911
18-04 2021
Kl. 13:00
Team OdenseQ FC Thy Piger - Skyum Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0 - 0
467914
18-04 2021
Kl. 14:00
B.93 Viborg Q Kunst, B93
2 - 0
467915
18-04 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg AaB Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
7 - 0
467374
on
21-04 2021
Kl. 18:00
AaB AGF AaB's Anlæg
0 - 0
467900
24-04 2021
Kl. 12:00
KoldingQ AaB Fynske Bank Arena (kunst)
2 - 1
467901
24-04 2021
Kl. 14:00
B.93 Vildbjerg Kunst, B93
0 - 6
467466
24-04 2021
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Varde Søholt Idrætsanlæg
0 - 0
467465
25-04 2021
Kl. 12:00
AGF FC Thy Piger - Skyum Lyseng Idrætspark
3 - 0
467464
25-04 2021
Kl. 13:00
Brøndby IF Fortuna Hjørring Brøndby Stadion
1 - 2
467461
25-04 2021
Kl. 13:30
Viborg Q Team OdenseQ Liseborgcentret
0 - 4
468007
01-05 2021
Kl. 12:00
KoldingQ FC Thy Piger - Skyum Fynske Bank Arena (kunst)
2 - 0
468004
01-05 2021
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Fortuna Hjørring Søholt Idrætsanlæg
0 - 5
468005
02-05 2021
Kl. 13:00
Team OdenseQ AGF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
5 - 1
468008
02-05 2021
Kl. 14:00
B.93 Varde Kunst, B93
3 - 1
468010
02-05 2021
Kl. 15:00
AaB Viborg Q AaB's Anlæg
0 - 0
468009
02-05 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg FC Nordsjælland Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
3 - 2
468003
on
05-05 2021
Kl. 18:00
Fortuna Hjørring AaB Dana Cup Kunstgræs
6 - 0
467383
fr
07-05 2021
Kl. 20:00
FC Nordsjælland Brøndby IF Right to Dream Park
1 - 7
467382
08-05 2021
Kl. 13:30
Viborg Q AGF Liseborgcentret
1 - 3
467399
08-05 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring KoldingQ Dana Cup Kunstgræs
2 - 1
467378
08-05 2021
Kl. 15:00
Varde FC Thy Piger - Skyum Sydbank Stadion, Kunstgræs
1 - 3
467372
09-05 2021
Kl. 14:00
B.93 Team OdenseQ Kunst, B93
1 - 3
467381
09-05 2021
Kl. 15:00
AaB Silkeborg IF Q AaB's Anlæg
1 - 1
467463
to
13-05 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring B.93 Dana Cup Kunstgræs
6 - 1
467420
to
13-05 2021
Kl. 15:00
Varde AGF Sydbank Stadion, Kunstgræs
0 - 1
467421
to
13-05 2021
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum Brøndby IF Lerpytter Anlæg
1 - 5
467422
to
13-05 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg KoldingQ Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
6 - 3
467462
to
13-05 2021
Kl. 16:30
FC Nordsjælland Silkeborg IF Q Right to Dream Park
3 - 1
468036
16-05 2021
Kl. 12:00
AGF B.93 Lyseng Idrætspark
5 - 1
468035
16-05 2021
Kl. 13:00
Brøndby IF Vildbjerg Brøndby Stadion
3 - 2
471938
16-05 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring FC Nordsjælland Dana Cup Kunstgræs
2 - 0
468033
16-05 2021
Kl. 15:00
Varde Viborg Q Sydbank Stadion
1 - 0
468034
16-05 2021
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum AaB Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
0 - 0
468038
16-05 2021
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q KoldingQ Søholt Idrætsanlæg
1 - 2
468016
22-05 2021
Kl. 13:00
FC Nordsjælland AaB Right to Dream Park
3 - 1
468017
22-05 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Viborg Q Landlyst Idrætsanlæg
1 - 0
468011
22-05 2021
Kl. 15:00
Varde Vildbjerg Sydbank Stadion
0 - 9
468012
22-05 2021
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum B.93 Lerpytter Anlæg
1 - 0
468015
22-05 2021
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Team OdenseQ Søholt Idrætsanlæg
2 - 8
468013
23-05 2021
Kl. 13:00
Brøndby IF KoldingQ Brøndby Stadion
3 - 1
468018
29-05 2021
Kl. 14:30
Team OdenseQ Fortuna Hjørring Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
2 - 3
468026
30-05 2021
Kl. 12:00
KoldingQ AGF Fynske Bank Arena (kunst)
0 - 6
468027
30-05 2021
Kl. 14:00
B.93 Brøndby IF Kunst, B93
1 - 6
466764
30-05 2021
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q FC Nordsjælland Søholt Idrætsanlæg
0 - 5
468031
30-05 2021
Kl. 15:00
AaB Varde AaB's Anlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

468028
30-05 2021
Kl. 15:30
Vildbjerg FC Thy Piger - Skyum Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2 - 0
468002
on
02-06 2021
Kl. 19:00
FC Nordsjælland B.93 Right to Dream Park
1 - 2
467997
on
02-06 2021
Kl. 19:00
Varde KoldingQ Sydbank Stadion
0 - 2
467999
on
02-06 2021
Kl. 19:00
Brøndby IF Team OdenseQ Brøndby Stadion
1 - 2
468000
on
02-06 2021
Kl. 19:00
AGF Silkeborg IF Q Lyseng Idrætspark
3 - 1
467365
05-06 2021
Kl. 15:00
FC Thy Piger - Skyum Viborg Q Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
2 - 1
467363
05-06 2021
Kl. 16:00
FC Nordsjælland Fortuna Hjørring Right to Dream Park
1 - 1
466813
06-06 2021
Kl. 14:00
B.93 AaB Kunst, B93
1 - 0
467904
06-06 2021
Kl. 14:00
Brøndby IF AGF Brøndby Stadion
4 - 2
471943
on
09-06 2021
Kl. 19:00
Viborg Q FC Thy Piger - Skyum Liseborgcentret
1 - 1
467366
12-06 2021
Kl. 13:00
Brøndby IF AaB Brøndby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

466797
12-06 2021
Kl. 13:00
KoldingQ Vildbjerg Fynske Bank Arena (kunst)
0 - 5
467356
12-06 2021
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Team OdenseQ Landlyst Idrætsanlæg
3 - 0
467346
12-06 2021
Kl. 15:00
B.93 FC Thy Piger - Skyum Kunst, B93
1 - 1
468001
on
16-06 2021
Kl. 19:00
Viborg Q Vildbjerg Liseborgcentret
0 - 3
467361
to
17-06 2021
Kl. 19:00
AaB FC Thy Piger - Skyum AaB's Anlæg
3 - 3
471947
19-06 2021
Kl. 14:00
FC Thy Piger - Skyum FC Nordsjælland Lerpytter Anlæg
0 - 1
471948
20-06 2021
Kl. 13:00
Brøndby IF Viborg Q Brøndby Stadion
3 - 2
471949
20-06 2021
Kl. 13:00
AGF AaB Lyseng Idrætspark
0 - 0
471946
20-06 2021
Kl. 13:00
Varde Fortuna Hjørring Sydbank Stadion
0 - 2
471951
20-06 2021
Kl. 13:00
Team OdenseQ B.93 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
2 - 2
471950
20-06 2021
Kl. 14:30
Silkeborg IF Q Vildbjerg Søholt Idrætsanlæg
0 - 5
471944
27-06 2021
Kl. 15:00
FC Nordsjælland Varde Right to Dream Park
8 - 0
471939
27-06 2021
Kl. 15:00
KoldingQ Team OdenseQ Fynske Bank Arena (kunst)
7 - 3
471940
27-06 2021
Kl. 15:00
B.93 Silkeborg IF Q Kunst, B93
1 - 2
471941
27-06 2021
Kl. 15:00
Vildbjerg AGF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
3 - 0
471942
27-06 2021
Kl. 15:00
AaB Brøndby IF AaB's Anlæg
0 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind