MENU

2. division 2020/21, Pulje 2 //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
906536
1 fr
28-08 2020
Kl. 19:00
HIK AB Tårnby Gentofte Sportspark Opv. kunst
1 - 0
906538
1
29-08 2020
Kl. 13:45
FA 2000 Avarta Frederiksberg IP, kunst
1 - 0
906539
1
29-08 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold AB Hillerød Stadion
3 - 0
906537
1
29-08 2020
Kl. 15:00
Brønshøj Vanløse Tingbjerg I P
1 - 2
906534
1
29-08 2020
Kl. 15:00
Nykøbing FC Skovshoved IF CM Arena
3 - 0
906540
1
30-08 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I KFUM, Roskilde Slagelse Stadion
2 - 0
906542
2 fr
04-09 2020
Kl. 18:30
Næstved Hillerød Fodbold TINTSHOP PARK
2 - 0
906544
2
05-09 2020
Kl. 13:00
Vanløse FC Roskilde Vanløse IP. Opvisn.
1 - 0
906546
2
05-09 2020
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde HIK Lillevang Idrætscenter
1 - 1
906547
2
05-09 2020
Kl. 14:00
AB Tårnby Brønshøj Tårnby Stadion. Opvisn.
0 - 6
906545
2
05-09 2020
Kl. 15:00
Skovshoved IF FA 2000 Skovshoved I P
1 - 1
906541
2
06-09 2020
Kl. 13:00
AB Slagelse B&I Gladsaxe Stadion
2 - 1
906543
2
06-09 2020
Kl. 13:00
Avarta Nykøbing FC Tømrermester Jim Jensens Park
0 - 1
906550
3 fr
11-09 2020
Kl. 19:00
FC Roskilde Brønshøj Roskilde Idrætspark
1 - 0
906551
3 fr
11-09 2020
Kl. 19:00
HIK Skovshoved IF Gentofte Sportspark Opv. kunst
3 - 2
906552
3
12-09 2020
Kl. 13:00
Vanløse KFUM, Roskilde Vanløse IP. Opvisn.
2 - 4
906553
3
12-09 2020
Kl. 13:45
FA 2000 AB Tårnby Frederiksberg IP, kunst
1 - 0
906554
3
12-09 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Avarta Hillerød Stadion
1 - 0
906549
3
12-09 2020
Kl. 15:00
Nykøbing FC Slagelse B&I CM Arena
0 - 0
906548
3
13-09 2020
Kl. 13:00
AB Næstved Gladsaxe Stadion
0 - 0
906555
4 fr
18-09 2020
Kl. 18:30
Næstved HIK TINTSHOP PARK
2 - 0
906560
4
19-09 2020
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde AB Lillevang Idrætscenter
0 - 4
906561
4
19-09 2020
Kl. 14:00
AB Tårnby Nykøbing FC Tårnby Stadion. Opvisn.
1 - 3
906558
4
19-09 2020
Kl. 15:00
Skovshoved IF Vanløse Skovshoved I P
2 - 2
906556
4
19-09 2020
Kl. 15:00
Brønshøj FA 2000 Tingbjerg I P
1 - 3
906559
4
20-09 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I Hillerød Fodbold Slagelse Stadion
1 - 1
906557
4
20-09 2020
Kl. 13:00
Avarta FC Roskilde Tømrermester Jim Jensens Park
2 - 2
906564
5 fr
25-09 2020
Kl. 18:30
Næstved KFUM, Roskilde TINTSHOP PARK
3 - 0
906565
5 fr
25-09 2020
Kl. 19:00
FC Roskilde Hillerød Fodbold Roskilde Idrætspark
0 - 1
906566
5
26-09 2020
Kl. 13:00
Vanløse Avarta Vanløse IP. Opvisn.
2 - 0
906567
5
26-09 2020
Kl. 13:30
FA 2000 Slagelse B&I Frederiksberg IP, kunst
0 - 0
906563
5
26-09 2020
Kl. 15:00
Nykøbing FC Brønshøj CM Arena
6 - 3
906568
5
26-09 2020
Kl. 15:00
Skovshoved IF AB Tårnby Skovshoved I P
3 - 0
906562
5
27-09 2020
Kl. 13:00
AB HIK Gladsaxe Stadion
0 - 0
906535
1 ti
29-09 2020
Kl. 18:00
FC Roskilde Næstved Roskilde Idrætspark
0 - 1
906569
6 fr
02-10 2020
Kl. 19:00
HIK FC Roskilde Gentofte Sportspark Opv. kunst
3 - 1
906574
6
03-10 2020
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Nykøbing FC Lillevang Idrætscenter
0 - 4
906572
6
03-10 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold FA 2000 Hillerød Stadion
1 - 0
906575
6
03-10 2020
Kl. 14:00
AB Tårnby Vanløse Tårnby Stadion. Opvisn.
1 - 1
906570
6
03-10 2020
Kl. 15:00
Brønshøj Skovshoved IF Tingbjerg I P
1 - 1
906573
6
04-10 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I Næstved Slagelse Stadion
1 - 1
906571
6
04-10 2020
Kl. 13:00
Avarta AB Tømrermester Jim Jensens Park
0 - 1
906578
7 fr
09-10 2020
Kl. 18:30
Næstved Avarta TINTSHOP PARK
3 - 0
906579
7 fr
09-10 2020
Kl. 19:00
FC Roskilde AB Tårnby Roskilde Idrætspark
4 - 2
906580
7
10-10 2020
Kl. 13:00
HIK Hillerød Fodbold Gentofte Sportspark Opv. kunst
4 - 2
906581
7
10-10 2020
Kl. 13:00
Vanløse Slagelse B&I Vanløse IP. Opvisn.
3 - 0
906582
7
10-10 2020
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Brønshøj Lillevang Idrætscenter
3 - 0
906577
7
10-10 2020
Kl. 15:00
Nykøbing FC FA 2000 CM Arena
3 - 0
906576
7
11-10 2020
Kl. 13:00
AB Skovshoved IF Gladsaxe Stadion
3 - 2
906585
8
17-10 2020
Kl. 13:45
FA 2000 Vanløse Frederiksberg IP, kunst
1 - 0
906589
8
17-10 2020
Kl. 14:00
AB Tårnby KFUM, Roskilde Tårnby Stadion. Opvisn.
1 - 2
906587
8
17-10 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Nykøbing FC Hillerød Stadion
1 - 3
906586
8
17-10 2020
Kl. 14:00
Skovshoved IF Næstved Skovshoved I P
3 - 3
906583
8
17-10 2020
Kl. 15:00
Brønshøj AB Tingbjerg I P
1 - 2
906588
8
18-10 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I FC Roskilde Slagelse Stadion
3 - 1
906584
8
18-10 2020
Kl. 13:00
Avarta HIK Tømrermester Jim Jensens Park
0 - 1
906593 9 fr
23-10 2020
Kl. 19:00
HIK Brønshøj Gentofte Sportspark Opv. kunst
906592 9 fr
23-10 2020
Kl. 19:00
FC Roskilde Skovshoved IF Roskilde Idrætspark
906595 9
24-10 2020
Kl. 13:00
Vanløse Nykøbing FC Vanløse IP. Opvisn.
906596 9
24-10 2020
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Hillerød Fodbold Lillevang Idrætscenter
906590 9
25-10 2020
Kl. 13:00
AB FA 2000 Gladsaxe Stadion
906591 9
25-10 2020
Kl. 13:00
Næstved AB Tårnby TINTSHOP PARK
906594 9
25-10 2020
Kl. 13:00
Avarta Slagelse B&I Tømrermester Jim Jensens Park
906599 10
31-10 2020
Kl. 13:00
Vanløse AB Vanløse IP. Opvisn.
906600 10
31-10 2020
Kl. 13:45
FA 2000 FC Roskilde Frederiksberg IP, kunst
906603 10
31-10 2020
Kl. 14:00
AB Tårnby Avarta Tårnby Stadion. Opvisn.
906601 10
31-10 2020
Kl. 14:00
Skovshoved IF KFUM, Roskilde Skovshoved I P
906598 10
31-10 2020
Kl. 15:00
Brønshøj Hillerød Fodbold Tingbjerg I P
906602 10
01-11 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I HIK Slagelse Stadion
906597 10
01-11 2020
Kl. 14:00
Nykøbing FC Næstved CM Arena
906607 11 fr
06-11 2020
Kl. 19:00
HIK FA 2000 Gentofte Sportspark Opv. kunst
906606 11 fr
06-11 2020
Kl. 19:00
FC Roskilde KFUM, Roskilde Roskilde Idrætspark
906609 11
07-11 2020
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold AB Tårnby Hillerød Stadion
906604 11
08-11 2020
Kl. 13:00
AB Nykøbing FC Gladsaxe Stadion
906610 11
08-11 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I Skovshoved IF Slagelse Stadion
906608 11
08-11 2020
Kl. 13:00
Avarta Brønshøj Tømrermester Jim Jensens Park
906605 11
08-11 2020
Kl. 13:00
Næstved Vanløse TINTSHOP PARK
906613 12
14-11 2020
Kl. 13:00
Vanløse HIK Vanløse IP. Opvisn.
906616 12
14-11 2020
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Avarta Lillevang Idrætscenter
906614 12
14-11 2020
Kl. 13:45
FA 2000 Næstved Frederiksberg IP, kunst
906617 12
14-11 2020
Kl. 14:00
AB Tårnby AB Tårnby Stadion. Opvisn.
906615 12
14-11 2020
Kl. 14:00
Skovshoved IF Hillerød Fodbold Skovshoved I P
906612 12
14-11 2020
Kl. 15:00
Brønshøj Slagelse B&I Tingbjerg I P
906611 12
14-11 2020
Kl. 15:00
Nykøbing FC FC Roskilde CM Arena
906619 13 fr
20-11 2020
Kl. 19:00
HIK Nykøbing FC Gentofte Sportspark Opv. kunst
906618 13 fr
20-11 2020
Kl. 19:00
FC Roskilde AB Roskilde Idrætspark
906623 13
21-11 2020
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Vanløse Hillerød Stadion
906622 13
21-11 2020
Kl. 13:00
FA 2000 KFUM, Roskilde Frederiksberg IP, kunst
906620 13
21-11 2020
Kl. 15:00
Brønshøj Næstved Tingbjerg I P
906624 13
22-11 2020
Kl. 13:00
Slagelse B&I AB Tårnby Slagelse Stadion
906621 13
22-11 2020
Kl. 13:00
Avarta Skovshoved IF Tømrermester Jim Jensens Park
906628 14 fr
12-03 2021
Kl. 19:00
FC Roskilde FA 2000 Roskilde Idrætspark
906629 14
13-03 2021
Kl. 13:00
Vanløse Brønshøj Vanløse IP. Opvisn.
906631 14
13-03 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde AB Tårnby Lillevang Idrætscenter
906630 14
13-03 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF HIK Skovshoved I P
906626 14
13-03 2021
Kl. 15:00
Nykøbing FC Avarta CM Arena
906627 14
14-03 2021
Kl. 13:00
Næstved Slagelse B&I TINTSHOP PARK
906625 14
14-03 2021
Kl. 13:00
AB Hillerød Fodbold Gladsaxe Stadion
906634 15
20-03 2021
Kl. 13:45
FA 2000 Brønshøj Frederiksberg IP, kunst
906638 15
20-03 2021
Kl. 14:00
AB Tårnby HIK Tårnby Stadion. Opvisn.
906636 15
20-03 2021
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Næstved Hillerød Stadion
906635 15
20-03 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF FC Roskilde Skovshoved I P
906637 15
21-03 2021
Kl. 13:00
Slagelse B&I Nykøbing FC Slagelse Stadion
906632 15
21-03 2021
Kl. 13:00
AB KFUM, Roskilde Gladsaxe Stadion
906633 15
21-03 2021
Kl. 13:00
Avarta Vanløse Tømrermester Jim Jensens Park
906641 16 fr
26-03 2021
Kl. 19:00
FC Roskilde Avarta Roskilde Idrætspark
906642 16 fr
26-03 2021
Kl. 19:00
HIK Slagelse B&I Gentofte Sportspark Opv. kunst
906644 16
27-03 2021
Kl. 13:00
Vanløse FA 2000 Vanløse IP. Opvisn.
906645 16
27-03 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Skovshoved IF Lillevang Idrætscenter
906643 16
27-03 2021
Kl. 15:00
Brønshøj AB Tårnby Tingbjerg I P
906639 16
27-03 2021
Kl. 15:00
Nykøbing FC Hillerød Fodbold CM Arena
906640 16
28-03 2021
Kl. 13:00
Næstved AB TINTSHOP PARK
906648 17 ma
05-04 2021
Kl. 13:00
Næstved FC Roskilde TINTSHOP PARK
906649 17 ma
05-04 2021
Kl. 13:00
HIK KFUM, Roskilde Gentofte Sportspark Opv. kunst
906651 17 ma
05-04 2021
Kl. 13:00
Slagelse B&I FA 2000 Slagelse Stadion
906646 17 ma
05-04 2021
Kl. 13:00
AB Avarta Gladsaxe Stadion
906650 17 ma
05-04 2021
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Brønshøj Hillerød Stadion
906652 17 ma
05-04 2021
Kl. 14:00
AB Tårnby Skovshoved IF Tårnby Stadion. Opvisn.
906647 17 ma
05-04 2021
Kl. 15:00
Nykøbing FC Vanløse CM Arena
906653 18 fr
09-04 2021
Kl. 19:00
FC Roskilde Nykøbing FC Roskilde Idrætspark
906656 18
10-04 2021
Kl. 13:00
Vanløse AB Tårnby Vanløse IP. Opvisn.
906659 18
10-04 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Næstved Lillevang Idrætscenter
906657 18
10-04 2021
Kl. 13:45
FA 2000 AB Frederiksberg IP, kunst
906654 18
10-04 2021
Kl. 15:00
Brønshøj HIK Tingbjerg I P
906658 18
10-04 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF Slagelse B&I Skovshoved I P
906655 18
11-04 2021
Kl. 13:00
Avarta Hillerød Fodbold Tømrermester Jim Jensens Park
906663 19 fr
16-04 2021
Kl. 19:00
HIK Avarta Gentofte Sportspark Opv. kunst
906664 19
17-04 2021
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Skovshoved IF Hillerød Stadion
906666 19
17-04 2021
Kl. 14:00
AB Tårnby FC Roskilde Tårnby Stadion. Opvisn.
906661 19
17-04 2021
Kl. 15:00
Nykøbing FC KFUM, Roskilde CM Arena
906662 19
18-04 2021
Kl. 13:00
Næstved FA 2000 TINTSHOP PARK
906660 19
18-04 2021
Kl. 13:00
AB Vanløse Gladsaxe Stadion
906665 19
18-04 2021
Kl. 13:00
Slagelse B&I Brønshøj Slagelse Stadion
906667 20 fr
23-04 2021
Kl. 19:00
FC Roskilde HIK Roskilde Idrætspark
906670 20
24-04 2021
Kl. 13:00
Vanløse Hillerød Fodbold Vanløse IP. Opvisn.
906671 20
24-04 2021
Kl. 13:45
FA 2000 Nykøbing FC Frederiksberg IP, kunst
906673 20
24-04 2021
Kl. 14:00
AB Tårnby Slagelse B&I Tårnby Stadion. Opvisn.
906672 20
24-04 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF AB Skovshoved I P
906668 20
24-04 2021
Kl. 15:00
Brønshøj KFUM, Roskilde Tingbjerg I P
906669 20
25-04 2021
Kl. 13:00
Avarta Næstved Tømrermester Jim Jensens Park
906676 21 fr
30-04 2021
Kl. 18:30
Næstved Skovshoved IF TINTSHOP PARK
906677 21 fr
30-04 2021
Kl. 19:00
HIK Vanløse Gentofte Sportspark Opv. kunst
906680 21
01-05 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde FC Roskilde Lillevang Idrætscenter
906679 21
01-05 2021
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Slagelse B&I Hillerød Stadion
906675 21
01-05 2021
Kl. 15:00
Nykøbing FC AB Tårnby CM Arena
906678 21
02-05 2021
Kl. 13:00
Avarta FA 2000 Tømrermester Jim Jensens Park
906674 21
02-05 2021
Kl. 13:00
AB Brønshøj Gladsaxe Stadion
906681 22 fr
07-05 2021
Kl. 19:00
FC Roskilde Vanløse Roskilde Idrætspark
906683 22
08-05 2021
Kl. 13:45
FA 2000 HIK Frederiksberg IP, kunst
906687 22
08-05 2021
Kl. 14:00
AB Tårnby Næstved Tårnby Stadion. Opvisn.
906685 22
08-05 2021
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold KFUM, Roskilde Hillerød Stadion
906682 22
08-05 2021
Kl. 15:00
Brønshøj Avarta Tingbjerg I P
906684 22
08-05 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF Nykøbing FC Skovshoved I P
906686 22
09-05 2021
Kl. 13:00
Slagelse B&I AB Slagelse Stadion
906689 23 fr
14-05 2021
Kl. 19:00
HIK Næstved Gentofte Sportspark Opv. kunst
906692 23
15-05 2021
Kl. 13:00
Vanløse Skovshoved IF Vanløse IP. Opvisn.
906694 23
15-05 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Slagelse B&I Lillevang Idrætscenter
906693 23
15-05 2021
Kl. 13:45
FA 2000 Hillerød Fodbold Frederiksberg IP, kunst
906688 23
15-05 2021
Kl. 15:00
Nykøbing FC AB CM Arena
906690 23
15-05 2021
Kl. 15:00
Brønshøj FC Roskilde Tingbjerg I P
906691 23
16-05 2021
Kl. 13:00
Avarta AB Tårnby Tømrermester Jim Jensens Park
906696 24 ma
24-05 2021
Kl. 13:00
Næstved Nykøbing FC TINTSHOP PARK
906699 24 ma
24-05 2021
Kl. 13:00
Slagelse B&I Avarta Slagelse Stadion
906695 24 ma
24-05 2021
Kl. 13:00
AB FC Roskilde Gladsaxe Stadion
906700 24 ma
24-05 2021
Kl. 13:30
KFUM, Roskilde Vanløse Lillevang Idrætscenter
906698 24 ma
24-05 2021
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold HIK Hillerød Stadion
906701 24 ma
24-05 2021
Kl. 14:00
AB Tårnby FA 2000 Tårnby Stadion. Opvisn.
906697 24 ma
24-05 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF Brønshøj Skovshoved I P
906703 25 fr
28-05 2021
Kl. 19:00
HIK AB Gentofte Sportspark Opv. kunst
906702 25 fr
28-05 2021
Kl. 19:00
FC Roskilde Slagelse B&I Roskilde Idrætspark
906720 25
29-05 2021
Kl. 13:00
Vanløse Næstved Vanløse IP. Opvisn.
906721 25
29-05 2021
Kl. 13:45
FA 2000 Skovshoved IF Frederiksberg IP, kunst
906722 25
29-05 2021
Kl. 14:00
AB Tårnby Hillerød Fodbold Tårnby Stadion. Opvisn.
906718 25
29-05 2021
Kl. 15:00
Brønshøj Nykøbing FC Tingbjerg I P
906719 25
30-05 2021
Kl. 13:00
Avarta KFUM, Roskilde Tømrermester Jim Jensens Park
906724 26
05-06 2021
Kl. 15:00
Nykøbing FC HIK CM Arena
906725 26
05-06 2021
Kl. 15:00
Næstved Brønshøj TINTSHOP PARK
906726 26
05-06 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF Avarta Skovshoved I P
906728 26
05-06 2021
Kl. 15:00
Slagelse B&I Vanløse Slagelse Stadion
906729 26
05-06 2021
Kl. 15:00
KFUM, Roskilde FA 2000 Lillevang Idrætscenter
906727 26
05-06 2021
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold FC Roskilde Hillerød Stadion
906723 26
05-06 2021
Kl. 15:00
AB AB Tårnby Gladsaxe Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller på tlf: 3525 1545

Log ind