MENU

VinterBOLD U15 Drenge Mester , Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
708434 on
11-11 2020
Kl. 18:30
Skovshoved IF Hillerød Fodbold Gentofte Sportspark - kunst 1
1 - 2
708435
14-11 2020
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF KB Gryden kunstgræs
2 - 0
710909
14-11 2020
Kl. 14:00
HIK Skjold Kunst, HIK
4 - 2
710908
15-11 2020
Kl. 13:45
Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd BK Lyngby Stadion
2 - 3
710910
15-11 2020
Kl. 14:45
Sundby Bk. Østerbro IF Sundby/Kløvermarken
3 - 2
710912
28-11 2020
Kl. 11:30
Skjold Sundby Bk. Kunst, Ryparken
0 - 2
710914
28-11 2020
Kl. 14:00
KB Skovshoved IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
UDS
710915
29-11 2020
Kl. 15:00
Bagsværd BK Slagslunde-Ganløse IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
UDS
710916 to
03-12 2020
Kl. 17:45
Østerbro IF Lyngby Boldklub 1921 Kunst, Ryparken
4 - 1
711013
05-12 2020
Kl. 11:00
Slagslunde-Ganløse IF Østerbro IF Gryden kunstgræs
711041 on
27-01 2021
Kl. 18:30
Skovshoved IF Lyngby Boldklub 1921 Gentofte Sportspark - kunst 1
ANN
711040
30-01 2021
Kl. 11:30
Skjold Bagsværd BK Kunst, Ryparken
ANN
711062
30-01 2021
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold KB Hillerød Stadion Kunstgræs
ANN
711063
31-01 2021
Kl. 13:30
HIK Østerbro IF Gentofte Sportspark Opv. kunst
ANN
711064
31-01 2021
Kl. 14:45
Sundby Bk. Slagslunde-Ganløse IF Sundby/Kløvermarken
ANN
710913
07-02 2021
Kl. 13:30
Hillerød Fodbold HIK Hillerød Stadion Kunstgræs
ANN
711037 on
17-02 2021
Kl. 23:59
Lyngby Boldklub 1921 Slagslunde-Ganløse IF Lyngby Stadion
ANN
711039 to
18-02 2021
Kl. 23:59
Østerbro IF Skovshoved IF Kunst, Ryparken
ANN
711036 fr
19-02 2021
Kl. 18:00
KB Skjold Kunst, KB, P. Bangs Vej
ANN
711035
28-02 2021
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Sundby Bk. Hillerød Stadion Kunstgræs
ANN
711038
28-02 2021
Kl. 10:00
Bagsværd BK HIK Bagsværd Stadion Kunstgræs
ANN
711071 to
04-03 2021
Kl. 17:45
Østerbro IF Skjold Kunst, Ryparken
ANN
711066
07-03 2021
Kl. 10:00
KB Sundby Bk. Kunst, KB, P. Bangs Vej
ANN
711068
07-03 2021
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 HIK Lyngby Stadion
ANN
711065
07-03 2021
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Skovshoved IF Gryden kunstgræs
ANN
711070
07-03 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK Hillerød Fodbold Bagsværd Stadion Kunstgræs
ANN
711072
13-03 2021
Kl. 10:45
Skjold Lyngby Boldklub 1921 Kunst, Fælledparken
ANN
711089
13-03 2021
Kl. 14:00
HIK Slagslunde-Ganløse IF Kunst, HIK
ANN
711087
14-03 2021
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Østerbro IF Hillerød Stadion Kunstgræs
ANN
711088
14-03 2021
Kl. 12:00
KB Bagsværd BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
ANN
711090
14-03 2021
Kl. 14:45
Sundby Bk. Skovshoved IF Sundby/Kløvermarken
ANN
711091 on
17-03 2021
Kl. 18:30
Skovshoved IF HIK Gentofte Sportspark - kunst 1
ANN
711108 to
18-03 2021
Kl. 17:45
Østerbro IF KB Kunst, Ryparken
ANN
711092
20-03 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Skjold Gryden kunstgræs
ANN
711106
21-03 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Hillerød Fodbold Lyngby Stadion
ANN
711107
21-03 2021
Kl. 16:30
Sundby Bk. Bagsværd BK Sundby/Kløvermarken
ANN
711111
27-03 2021
Kl. 10:00
KB Lyngby Boldklub 1921 Kunst, KB, P. Bangs Vej
ANN
712935
27-03 2021
Kl. 10:00
Bagsværd BK Østerbro IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
ANN
712587
27-03 2021
Kl. 12:00
HIK Sundby Bk. Kunst, HIK
ANN
711110
28-03 2021
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Slagslunde-Ganløse IF Hillerød Stadion Kunstgræs
ANN
711109
28-03 2021
Kl. 12:30
Skjold Skovshoved IF Kunst, Fælledparken
ANN
711014 on
31-03 2021
Kl. 23:59
HIK KB Kunst, HIK
ANN
711015 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Sundby Bk. Lyngby Boldklub 1921 Sundby/Kløvermarken
ANN
710917 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Skjold Hillerød Fodbold Kunst, Fælledparken
ANN
710918 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Skovshoved IF Bagsværd BK Gentofte Sportspark - kunst 1
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind