MENU
D
T
M
S

VinterBOLD U-14 drenge 1-2, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
739363
08-11 2020
Kl. 10:00
Hareskov IF Allerød Fodbold Klub Værløse Stadion Kunstgræs
1 - 2
739364
14-11 2020
Kl. 11:15
Lynge-Uggeløse IF Kr. Værløse IF Lyngehallen Kunstgræs
1 - 1
739366
15-11 2020
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF IS Skævinge Gryden kunstgræs
3 - 2
739562
21-11 2020
Kl. 09:45
Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF Lyngehallen Kunstgræs
2 - 2
739365
21-11 2020
Kl. 10:50
Værløse BK Ølstykke FC Værløse Stadion
2 - 3
739498
28-11 2020
Kl. 11:30
Allerød Fodbold Klub Farum BK Allerød Idrætspark Kunstgræs
1 - 4
739499
28-11 2020
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF Hareskov IF Stavnsholt
1 - 0
739497
28-11 2020
Kl. 12:00
LSF Værløse BK Smørum Idrætscenter
6 - 3
739362
05-12 2020
Kl. 10:00
Farum BK LSF Farum Park
3 - 1
739504
05-12 2020
Kl. 10:50
Værløse BK Allerød Fodbold Klub Værløse Stadion
3 - 0
739500
05-12 2020
Kl. 11:30
IS Skævinge Lynge-Uggeløse IF Brødeskov Stadion Kunst
1 - 4
739518
24-01 2021
Kl. 09:30
Farum BK Lynge-Uggeløse IF Farum Park
ANN
739521
30-01 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Hareskov IF Gryden kunstgræs
ANN
739519
30-01 2021
Kl. 13:00
LSF Allerød Fodbold Klub Smørum Idrætscenter
ANN
739511
31-01 2021
Kl. 15:15
Ølstykke FC Kr. Værløse IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
ANN
739520
06-02 2021
Kl. 10:50
Værløse BK IS Skævinge Værløse Stadion
ANN
739506 ti
16-02 2021
Kl. 23:59
LSF Slagslunde-Ganløse IF Smørum Idrætscenter
ANN
739507 ti
16-02 2021
Kl. 23:59
Allerød Fodbold Klub Ølstykke FC Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
ANN
739508 ti
16-02 2021
Kl. 23:59
Lynge-Uggeløse IF Hareskov IF Lyngehallen Kunstgræs
ANN
739509 on
17-02 2021
Kl. 23:59
Kr. Værløse IF Værløse BK Stavnsholt
ANN
739510 to
18-02 2021
Kl. 23:59
IS Skævinge Farum BK Brødeskov Stadion Kunst
ANN
739502
28-02 2021
Kl. 09:30
Farum BK Kr. Værløse IF Stavnsholt
ANN
739523
28-02 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Slagslunde-Ganløse IF Allerød Idrætspark Kunstgræs
ANN
739526
06-03 2021
Kl. 11:30
IS Skævinge Ølstykke FC Brødeskov Stadion Kunst
ANN
739524
07-03 2021
Kl. 11:15
Lynge-Uggeløse IF Værløse BK Lyngehallen Kunstgræs
ANN
739525
07-03 2021
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF LSF Stavnsholt
ANN
739522
07-03 2021
Kl. 12:45
Hareskov IF Farum BK Værløse Stadion Kunstgræs
ANN
739528
13-03 2021
Kl. 11:00
LSF IS Skævinge Smørum Idrætscenter
ANN
739529
13-03 2021
Kl. 11:30
Allerød Fodbold Klub Kr. Værløse IF Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
ANN
739531
14-03 2021
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Farum BK Gryden kunstgræs
ANN
739527
14-03 2021
Kl. 14:30
Ølstykke FC Lynge-Uggeløse IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
ANN
739530
20-03 2021
Kl. 10:50
Værløse BK Hareskov IF Værløse Stadion
ANN
739536
20-03 2021
Kl. 11:30
IS Skævinge Allerød Fodbold Klub Brødeskov Stadion Kunst
ANN
739533
21-03 2021
Kl. 11:15
Hareskov IF Ølstykke FC Værløse Stadion Kunstgræs
ANN
739534
21-03 2021
Kl. 11:15
Lynge-Uggeløse IF LSF Lyngehallen Kunstgræs
ANN
739532
21-03 2021
Kl. 11:30
Farum BK Værløse BK Farum Park
ANN
739535
21-03 2021
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF Kr. Værløse IF Gryden kunstgræs
ANN
739563
27-03 2021
Kl. 10:50
Værløse BK Slagslunde-Ganløse IF Værløse Stadion
ANN
739561
27-03 2021
Kl. 11:30
LSF Hareskov IF Smørum Idrætscenter
ANN
739564
28-03 2021
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF IS Skævinge Stavnsholt
ANN
739537
28-03 2021
Kl. 14:00
Ølstykke FC Farum BK Ølstykke Stadion Kunstgræs
ANN
739496 ma
29-03 2021
Kl. 23:59
Ølstykke FC Slagslunde-Ganløse IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
ANN
739501 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Ølstykke FC LSF Ølstykke Stadion Kunstgræs
ANN
739503 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Hareskov IF IS Skævinge Værløse Stadion Kunstgræs
ANN
739505 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Slagslunde-Ganløse IF Lynge-Uggeløse IF Gryden kunstgræs
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind