MENU
D
T
M
S

VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2, Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
802960 fr
13-11 2020
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
802963
14-11 2020
Kl. 10:00
Helsingør IF Fodbold Slangerup & Omegn IF Helsingør Idrætspark
8 - 3
802962
14-11 2020
Kl. 13:30
Hillerød-Nødebo Oversidder Hillerød Stadion Kunstgræs
802964
15-11 2020
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Espergærde IF Lyngby Stadion
2 - 1
803801
15-11 2020
Kl. 11:30
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
803804 fr
27-11 2020
Kl. 17:15
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
803805
28-11 2020
Kl. 10:00
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
803806
28-11 2020
Kl. 13:50
Hillerød-Nødebo Slangerup & Omegn IF Hillerød Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

803815
29-11 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Helsingør IF Fodbold Virumgård kunstgræsbane
5 - 3
803803
29-11 2020
Kl. 13:30
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
803823
30-01 2021
Kl. 10:00
Helsingør IF Fodbold Hillerød-Nødebo Helsingør Idrætspark
ANN
803824
30-01 2021
Kl. 10:30
Slangerup & Omegn IF Lyngby Boldklub 1921 Slangerup Stadion
ANN
803837
30-01 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Hørsholm-Usserød IK Virumgård kunstgræsbane
ANN
803822
31-01 2021
Kl. 10:00
Oversidder Espergærde IF
803821
31-01 2021
Kl. 11:30
Oversidder Oversidder
803840 fr
05-02 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Helsingør IF Fodbold Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
ANN
803838
07-02 2021
Kl. 09:00
Espergærde IF Slangerup & Omegn IF Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
ANN
803842
07-02 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Virum-Sorgenfri BK Lyngby Stadion
ANN
803843
07-02 2021
Kl. 11:30
Oversidder Hillerød-Nødebo
803841
07-02 2021
Kl. 12:45
Oversidder Oversidder
803844 fr
12-02 2021
Kl. 18:30
Hillerød-Nødebo Hørsholm-Usserød IK Hillerød Stadion Kunstgræs
ANN
803846
13-02 2021
Kl. 10:00
Helsingør IF Fodbold Lyngby Boldklub 1921 Helsingør Idrætspark
ANN
803845
13-02 2021
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
803869
13-02 2021
Kl. 10:30
Slangerup & Omegn IF Oversidder Slangerup Stadion
803870
14-02 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Espergærde IF Virumgård kunstgræsbane
ANN
803873
06-03 2021
Kl. 14:00
Oversidder Slangerup & Omegn IF
805750
07-03 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Hillerød-Nødebo Lyngby Stadion
ANN
803872
07-03 2021
Kl. 10:15
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
805751
07-03 2021
Kl. 11:30
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
803871
07-03 2021
Kl. 13:30
Espergærde IF Helsingør IF Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
805752 fr
12-03 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
8 - 2
805754
13-03 2021
Kl. 10:00
Helsingør IF Fodbold Oversidder Helsingør Idrætspark
805753
14-03 2021
Kl. 09:15
Hillerød-Nødebo Espergærde IF Hillerød Stadion Kunstgræs
ANN
805756
14-03 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virumgård kunstgræsbane
805755
14-03 2021
Kl. 12:00
Oversidder Slangerup & Omegn IF
805761
20-03 2021
Kl. 10:30
Slangerup & Omegn IF Virum-Sorgenfri BK Slangerup Stadion
ANN
805760
20-03 2021
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
805759
20-03 2021
Kl. 14:00
Oversidder Helsingør IF Fodbold
805757
21-03 2021
Kl. 09:00
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
1 - 2
805758
21-03 2021
Kl. 11:30
Oversidder Hillerød-Nødebo
803820
27-03 2021
Kl. 10:00
Oversidder Helsingør IF Fodbold
803818
27-03 2021
Kl. 10:00
Hillerød-Nødebo Virum-Sorgenfri BK Hillerød Stadion Kunstgræs
ANN
803819 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
803816 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
803817 ma
05-04 2021
Kl. 09:00
Hørsholm-Usserød IK Slangerup & Omegn IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind