MENU

U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 01-05 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
179158 Kl. 11:30 Valby BK 3 Hvidovre IF 2 Bane 1
179159 Kl. 11:30 Nørrebro United 3 Fremad Amager 2 Bane 1
179160 Kl. 11:50 Nørrebro United 3 Valby BK 3 Bane 1
179161 Kl. 11:50 Hvidovre IF 2 Fremad Amager 2 Bane 1
179162 Kl. 12:10 Valby BK 3 Fremad Amager 2 Bane 1
179163 Kl. 12:10 Hvidovre IF 2 Nørrebro United 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
179164 Kl. 13:00 Kastrup BK 2 CIK 2
179165 Kl. 13:00 AB Tårnby 4 BK Hellas 3
179166 Kl. 13:20 AB Tårnby 4 Kastrup BK 2
179167 Kl. 13:20 CIK 2 BK Hellas 3
179168 Kl. 13:40 Kastrup BK 2 BK Hellas 3
179279 Kl. 13:40 CIK 2 AB Tårnby 4
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Hekla Park Bane 1 Artillerivej 190 2300 København S
179316 Kl. 14:30 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
KB 9 Bane 1
179317 Kl. 14:30 Fremad Valby 3 BK Hekla 2
179318 Kl. 14:50 Fremad Valby 3 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
Bane 1
179319 Kl. 14:50 KB 9 BK Hekla 2
179320 Kl. 15:10 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
BK Hekla 2 Bane 1
179321 Kl. 15:10 KB 9 Fremad Valby 3
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole Bane 1 Else Alfelts Vej 2 2300 København S
179280 Kl. 13:30 BK Frem 3 Ørestad IF 1 Bane 1
179281 Kl. 13:30 Sundby BK 5 BK Vestia 3 Bane 1
179282 Kl. 13:50 Sundby BK 5 BK Frem 3 Bane 1
179313 Kl. 13:50 Ørestad IF 1 BK Vestia 3 Bane 1
179314 Kl. 14:10 BK Frem 3 BK Vestia 3 Bane 1
179315 Kl. 14:10 Ørestad IF 1 Sundby BK 5 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 08-05 2021
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
179339 Kl. 10:00 Nørrebro United 3 BK Hellas 3
179411 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 KB 9
179428 Kl. 10:20 Ørestad IF 1 Nørrebro United 3
179429 Kl. 10:20 BK Hellas 3 KB 9
179430 Kl. 10:40 Nørrebro United 3 KB 9
179431 Kl. 10:40 BK Hellas 3 Ørestad IF 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
179432 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 CIK 2
179433 Kl. 10:00 BK Frem 3 Fremad Valby 3
179434 Kl. 10:20 BK Frem 3 Fremad Amager 2
179435 Kl. 10:20 CIK 2 Fremad Valby 3
179436 Kl. 10:40 Fremad Amager 2 Fremad Valby 3
179437 Kl. 10:40 CIK 2 BK Frem 3
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
179322 Kl. 13:00 Valby BK 3 Kastrup BK 2
179323 Kl. 13:00 BK Vestia 3 Dragør BK 3
179324 Kl. 13:20 BK Vestia 3 Valby BK 3
179325 Kl. 13:20 Kastrup BK 2 Dragør BK 3
179326 Kl. 13:40 Valby BK 3 Dragør BK 3
179327 Kl. 13:40 Kastrup BK 2 BK Vestia 3
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
179328 Kl. 14:30 Hvidovre IF 2 AB Tårnby 4
179334 Kl. 14:30 Sundby BK 5 BK Hekla 2
179335 Kl. 14:50 Sundby BK 5 Hvidovre IF 2
179336 Kl. 14:50 AB Tårnby 4 BK Hekla 2
179337 Kl. 15:10 Hvidovre IF 2 BK Hekla 2
179338 Kl. 15:10 AB Tårnby 4 Sundby BK 5
Arrangør:
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
179438 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2 CIK 2 Bane 1
179439 Kl. 10:00 BK Vestia 3 KB 9 Bane 1
179440 Kl. 10:20 BK Vestia 3 Hvidovre IF 2 Bane 1
179441 Kl. 10:20 CIK 2 KB 9 Bane 1
179442 Kl. 10:40 Hvidovre IF 2 KB 9 Bane 1
179443 Kl. 10:40 CIK 2 BK Vestia 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
179444 Kl. 13:00 Fremad Amager 2 AB Tårnby 4
179445 Kl. 13:00 Ørestad IF 1 Dragør BK 3
179446 Kl. 13:20 Ørestad IF 1 Fremad Amager 2
179447 Kl. 13:20 AB Tårnby 4 Dragør BK 3
179448 Kl. 13:40 Fremad Amager 2 Dragør BK 3
179449 Kl. 13:40 AB Tårnby 4 Ørestad IF 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
179456 Kl. 13:00 Nørrebro United 3 Kastrup BK 2
179457 Kl. 13:00 BK Frem 3 BK Hekla 2
179458 Kl. 13:20 BK Frem 3 Nørrebro United 3
179459 Kl. 13:20 Kastrup BK 2 BK Hekla 2
179460 Kl. 13:40 Nørrebro United 3 BK Hekla 2
179461 Kl. 13:40 Kastrup BK 2 BK Frem 3
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
179450 Kl. 11:30 Valby BK 3 BK Hellas 3 Bane 1
179451 Kl. 11:30 Sundby BK 5 Fremad Valby 3 Bane 1
179452 Kl. 11:50 Sundby BK 5 Valby BK 3 Bane 1
179453 Kl. 11:50 BK Hellas 3 Fremad Valby 3 Bane 1
179454 Kl. 12:10 Valby BK 3 Fremad Valby 3 Bane 1
179455 Kl. 12:10 BK Hellas 3 Sundby BK 5 Bane 1
lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
179483 Kl. 11:30 Fremad Amager 2 Kastrup BK 2
179485 Kl. 11:30 Sundby BK 5 KB 9
179486 Kl. 11:50 Sundby BK 5 Fremad Amager 2
179487 Kl. 11:50 Kastrup BK 2 KB 9
179488 Kl. 12:10 Fremad Amager 2 KB 9
179489 Kl. 12:10 Kastrup BK 2 Sundby BK 5
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
179477 Kl. 10:00 Valby BK 3 CIK 2
179478 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 BK Hekla 2
179479 Kl. 10:20 Ørestad IF 1 Valby BK 3
179480 Kl. 10:20 CIK 2 BK Hekla 2
179481 Kl. 10:40 Valby BK 3 BK Hekla 2
179482 Kl. 10:40 CIK 2 Ørestad IF 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 1 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
179471 Kl. 13:00 Hvidovre IF 2 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Bane 1
179472 Kl. 13:00 BK Frem 3 Dragør BK 3
179473 Kl. 13:20 BK Frem 3 Hvidovre IF 2
179474 Kl. 13:20 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
Dragør BK 3 Bane 1
179475 Kl. 13:40 Hvidovre IF 2 Dragør BK 3
179476 Kl. 13:40 BK Hellas 3
!
NB: BK Hellas 3 er taberdømt
BK Frem 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Nørrebroparken Bane 1 Nordbanegade 18 2200 København N
179462 Kl. 12:00 Nørrebro United 3 AB Tårnby 4
!
NB: AB Tårnby 4 er taberdømt
Bane 1
179466 Kl. 12:00 BK Vestia 3 Fremad Valby 3
179467 Kl. 12:20 BK Vestia 3 Nørrebro United 3
179468 Kl. 12:20 AB Tårnby 4
!
NB: AB Tårnby 4 er taberdømt
Fremad Valby 3 Bane 1
179469 Kl. 12:40 Nørrebro United 3 Fremad Valby 3
179470 Kl. 12:40 AB Tårnby 4
!
NB: AB Tårnby 4 er taberdømt
BK Vestia 3 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
179490 Kl. 11:30 Fremad Amager 2 BK Hellas 3
179491 Kl. 11:30 BK Vestia 3 BK Hekla 2
179492 Kl. 11:50 BK Vestia 3 Fremad Amager 2
179493 Kl. 11:50 BK Hellas 3 BK Hekla 2
179494 Kl. 12:10 Fremad Amager 2 BK Hekla 2
179495 Kl. 12:10 BK Hellas 3 BK Vestia 3
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
179502 Kl. 14:30 Valby BK 3 AB Tårnby 4
!
NB: AB Tårnby 4 er taberdømt
Bane 1
179503 Kl. 14:30 BK Frem 3 KB 9 Bane 1
179504 Kl. 14:50 BK Frem 3 Valby BK 3 Bane 1
179505 Kl. 14:50 AB Tårnby 4
!
NB: AB Tårnby 4 er taberdømt
KB 9 Bane 1
179506 Kl. 15:10 Valby BK 3 KB 9 Bane 1
179508 Kl. 15:10 AB Tårnby 4
!
NB: AB Tårnby 4 er taberdømt
BK Frem 3 Bane 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
179496 Kl. 11:30 Hvidovre IF 2 Kastrup BK 2 Bane 1
179497 Kl. 11:30 Ørestad IF 1 Fremad Valby 3 Bane 1
179498 Kl. 11:50 Ørestad IF 1 Hvidovre IF 2 Bane 1
179499 Kl. 11:50 Kastrup BK 2 Fremad Valby 3 Bane 1
179500 Kl. 12:10 Hvidovre IF 2 Fremad Valby 3 Bane 1
179501 Kl. 12:10 Kastrup BK 2 Ørestad IF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
179509 Kl. 11:30 Nørrebro United 3 CIK 2
179510 Kl. 11:30 Sundby BK 5 Dragør BK 3
179511 Kl. 11:50 Sundby BK 5 Nørrebro United 3
179512 Kl. 11:50 CIK 2 Dragør BK 3
179513 Kl. 12:10 Nørrebro United 3 Dragør BK 3
179514 Kl. 12:10 CIK 2 Sundby BK 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind