MENU

U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 01-05 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
150909 Kl. 13:00 B.1908 3 B 93 4
150910 Kl. 13:00 B.1908 2 BK Skjold 2
150911 Kl. 13:20 B.1908 2 B.1908 3 Bane 1
HUMH
150912 Kl. 13:20 B 93 4 BK Skjold 2
150913 Kl. 13:40 B.1908 3 BK Skjold 2
150914 Kl. 13:40 B 93 4 B.1908 2
lørdag den. 01-05 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
150921 Kl. 11:30 KB 7 FA 2000 3
150922 Kl. 11:30 KB 6 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
Bane 1
150915 Kl. 11:30 KB 5 Vanløse IF 2
150916 Kl. 11:30 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
BK Fix 2 Bane 1
150917 Kl. 11:50 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
KB 5 Bane 1
150918 Kl. 11:50 Vanløse IF 2 BK Fix 2
150923 Kl. 11:50 KB 6 KB 7
150924 Kl. 11:50 FA 2000 3 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
Bane 1
150925 Kl. 12:10 KB 7 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
Bane 1
150926 Kl. 12:10 FA 2000 3 KB 6
150919 Kl. 12:10 KB 5 BK Fix 2 Bane 1
HUMH
150920 Kl. 12:10 Vanløse IF 2 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
150927 Kl. 11:30 BK Vestia 2 Hvidovre IF 2
150928 Kl. 11:30 HIK 2 B 93 3
150929 Kl. 11:50 HIK 2 BK Vestia 2
150930 Kl. 11:50 Hvidovre IF 2 B 93 3
150931 Kl. 12:10 BK Vestia 2 B 93 3
150932 Kl. 12:10 Hvidovre IF 2 HIK 2
lørdag den. 08-05 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Bane 1 Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
150933 Kl. 13:00 B.1908 3 KB 5 Bane 1
150934 Kl. 13:00 BK Vestia 3 BK Vestia 2 Bane 1
150935 Kl. 13:20 BK Vestia 3 B.1908 3 Bane 1
150936 Kl. 13:20 KB 5 BK Vestia 2 Bane 1
150937 Kl. 13:40 B.1908 3 BK Vestia 2 Bane 1
150938 Kl. 13:40 KB 5 BK Vestia 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
150939 Kl. 14:30 B 93 4 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
Bane 1
150940 Kl. 14:30 KB 6 B 93 3
150941 Kl. 14:50 KB 6 B 93 4
150942 Kl. 14:50 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
B 93 3 Bane 1
150943 Kl. 15:10 B 93 4 B 93 3
150944 Kl. 15:10 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
KB 6 Bane 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
150951 Kl. 13:00 BK Skjold 2 Vanløse IF 2
150952 Kl. 13:00 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
HIK 2 Bane 1
150953 Kl. 13:20 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
BK Skjold 2 Bane 1
150954 Kl. 13:20 Vanløse IF 2 HIK 2
150955 Kl. 13:40 BK Skjold 2 HIK 2
150956 Kl. 13:40 Vanløse IF 2 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
150945 Kl. 11:30 B.1908 2 BK Fix 2
150946 Kl. 11:30 FA 2000 3 Hvidovre IF 2
150947 Kl. 11:50 FA 2000 3 B.1908 2
150948 Kl. 11:50 BK Fix 2 Hvidovre IF 2
150949 Kl. 12:10 B.1908 2 Hvidovre IF 2
150950 Kl. 12:10 BK Fix 2 FA 2000 3
Arrangør:
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Bane 1 Englandsvej 61 2300 København S
150975 Kl. 13:00 B.1908 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
150976 Kl. 13:00 KB 7 B 93 3
150977 Kl. 13:20 KB 7 B.1908 2 Bane 1
150978 Kl. 13:20 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
B 93 3 Bane 1
150979 Kl. 13:40 B.1908 2 B 93 3
150980 Kl. 13:40 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
KB 7 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
150963 Kl. 13:00 BK Skjold 2 Østerbro IF 2
150964 Kl. 13:00 FA 2000 3 BK Vestia 2
150965 Kl. 13:20 FA 2000 3 BK Skjold 2
150966 Kl. 13:20 Østerbro IF 2 BK Vestia 2
150967 Kl. 13:40 BK Skjold 2 BK Vestia 2
150968 Kl. 13:40 Østerbro IF 2 FA 2000 3
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
150957 Kl. 11:30 B 93 4 Vanløse IF 2
150958 Kl. 11:30 BK Vestia 3 Hvidovre IF 2
150959 Kl. 11:50 BK Vestia 3 B 93 4
150960 Kl. 11:50 Vanløse IF 2 Hvidovre IF 2
150961 Kl. 12:10 B 93 4 Hvidovre IF 2
150962 Kl. 12:10 Vanløse IF 2 BK Vestia 3
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
150969 Kl. 14:30 B.1908 3 BK Fix 2
150970 Kl. 14:30 KB 6 HIK 2
150971 Kl. 14:50 KB 6 B.1908 3
150972 Kl. 14:50 BK Fix 2 HIK 2
150973 Kl. 15:10 B.1908 3 HIK 2
150974 Kl. 15:10 BK Fix 2 KB 6
Arrangør:
lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
175587 Kl. 11:30 B 93 4 BK Fix 2 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

175589 Kl. 11:30 KB 7 BK Vestia 2 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

175591 Kl. 11:50 KB 7 B 93 4 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

175592 Kl. 11:50 BK Fix 2 BK Vestia 2 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

175593 Kl. 12:10 B 93 4 BK Vestia 2 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

175594 Kl. 12:10 BK Fix 2 KB 7 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
150981 Kl. 11:30 B.1908 2 Østerbro IF 2 Bane 1
150982 Kl. 11:30 BK Vestia 3 HIK 2 Bane 1
150983 Kl. 11:50 BK Vestia 3 B.1908 2 Bane 1
150984 Kl. 11:50 Østerbro IF 2 HIK 2 Bane 1
175585 Kl. 12:10 B.1908 2 HIK 2 Bane 1
175586 Kl. 12:10 Østerbro IF 2 BK Vestia 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
175602 Kl. 13:00 BK Skjold 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
175603 Kl. 13:00 KB 6 Hvidovre IF 2
175604 Kl. 13:20 KB 6 BK Skjold 2
175605 Kl. 13:20 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Hvidovre IF 2 Bane 1
175606 Kl. 13:40 BK Skjold 2 Hvidovre IF 2
175607 Kl. 13:40 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
KB 6 Bane 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
175595 Kl. 10:00 B.1908 3 Vanløse IF 2
175597 Kl. 10:00 FA 2000 3 B 93 3
!
NB: B 93 3 er taberdømt
Bane 1
175598 Kl. 10:20 FA 2000 3 B.1908 3
175599 Kl. 10:20 Vanløse IF 2 B 93 3
!
NB: B 93 3 er taberdømt
Bane 1
175600 Kl. 10:40 B.1908 3 B 93 3
!
NB: B 93 3 er taberdømt
Bane 1
175601 Kl. 10:40 Vanløse IF 2 FA 2000 3
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
175702 Kl. 10:00 B.1908 2 Vanløse IF 2
175703 Kl. 10:00 KB 6 BK Vestia 2
175704 Kl. 10:20 KB 6 B.1908 2
175705 Kl. 10:20 Vanløse IF 2 BK Vestia 2
175706 Kl. 10:40 B.1908 2 BK Vestia 2
175707 Kl. 10:40 Vanløse IF 2 KB 6
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
175696 Kl. 13:00 B.1908 3 Østerbro IF 2
175697 Kl. 13:00 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Hvidovre IF 2 Bane 1
175698 Kl. 13:20 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
B.1908 3 Bane 1
175699 Kl. 13:20 Østerbro IF 2 Hvidovre IF 2
175700 Kl. 13:40 B.1908 3 Hvidovre IF 2
175701 Kl. 13:40 Østerbro IF 2 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
175608 Kl. 10:00 BK Skjold 2 BK Fix 2
175609 Kl. 10:00 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
B 93 3 Bane 1
175610 Kl. 10:20 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
BK Skjold 2 Bane 1
175611 Kl. 10:20 BK Fix 2 B 93 3
175612 Kl. 10:40 BK Skjold 2 B 93 3
175689 Kl. 10:40 BK Fix 2 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Bane 1 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
175690 Kl. 11:00 B 93 4 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Bane 1
175691 Kl. 11:00 FA 2000 3 HIK 2 Bane 1
175692 Kl. 11:20 FA 2000 3 B 93 4 Bane 1
175693 Kl. 11:20 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
HIK 2 Bane 1
175694 Kl. 11:40 B 93 4 HIK 2 Bane 1
175695 Kl. 11:40 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
FA 2000 3 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind