MENU

U8 Drenge (13) 5v5 4 Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, B93 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
150488 Kl. 10:00 BK Skjold 4 Østerbro IF 4
150489 Kl. 10:00 B 93 5 Oversidder
150490 Kl. 10:20 BK Skjold 4 B 93 5
150491 Kl. 10:20 Østerbro IF 4 Oversidder
150492 Kl. 10:40 BK Skjold 4 Oversidder
150493 Kl. 10:40 Østerbro IF 4 B 93 5
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
150494 Kl. 13:00 B 1903 3 FA 2000 5
150495 Kl. 13:00 Skovshoved IF 3 GVI 6
150496 Kl. 13:20 B 1903 3 Skovshoved IF 3
150497 Kl. 13:20 FA 2000 5 GVI 6
150498 Kl. 13:40 B 1903 3 GVI 6
150499 Kl. 13:40 FA 2000 5 Skovshoved IF 3
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
150500 Kl. 13:00 Østerbro IF 4 BK Skjold 4
150501 Kl. 13:00 FA 2000 5 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Bane 1
150502 Kl. 13:20 BK Skjold 4 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Bane 1
150503 Kl. 13:20 Østerbro IF 4 FA 2000 5
150504 Kl. 13:40 BK Skjold 4 FA 2000 5
150505 Kl. 13:40 Østerbro IF 4 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
150506 Kl. 10:00 Oversidder B 93 5
150507 Kl. 10:00 GVI 6 Skovshoved IF 3
150508 Kl. 10:20 B 93 5 Skovshoved IF 3
150509 Kl. 10:20 Oversidder GVI 6
150510 Kl. 10:40 B 93 5 GVI 6
150511 Kl. 10:40 Oversidder Skovshoved IF 3
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Bane 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
150518 Kl. 13:00 Oversidder Østerbro IF 4 Bane 1
150519 Kl. 13:00 GVI 6 FA 2000 5 Bane 1
150520 Kl. 13:20 FA 2000 5 Østerbro IF 4 Bane 1
150521 Kl. 13:20 GVI 6 Oversidder Bane 1
150522 Kl. 13:40 Østerbro IF 4 GVI 6 Bane 1
150523 Kl. 13:40 Oversidder FA 2000 5 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
150512 Kl. 11:30 B 93 5 BK Skjold 4
150513 Kl. 11:30 Skovshoved IF 3 B 1903 3
150514 Kl. 11:50 B 1903 3 BK Skjold 4
150515 Kl. 11:50 Skovshoved IF 3 B 93 5
150516 Kl. 12:10 BK Skjold 4 Skovshoved IF 3
150517 Kl. 12:10 B 93 5 B 1903 3
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Skovshoved I P Bane 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
150530 Kl. 12:30 B 93 5 Østerbro IF 4 Bane 1
150531 Kl. 12:30 Skovshoved IF 3 FA 2000 5 Bane 1
150532 Kl. 12:50 Østerbro IF 4 FA 2000 5 Bane 1
150533 Kl. 12:50 B 93 5 Skovshoved IF 3 Bane 1
150534 Kl. 13:10 Østerbro IF 4 Skovshoved IF 3 Bane 1
150535 Kl. 13:10 B 93 5 FA 2000 5 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
150524 Kl. 11:30 Oversidder BK Skjold 4
150525 Kl. 11:30 GVI 6 B 1903 3
150526 Kl. 11:50 BK Skjold 4 B 1903 3
150527 Kl. 11:50 Oversidder GVI 6
150528 Kl. 12:10 BK Skjold 4 GVI 6
150529 Kl. 12:10 Oversidder B 1903 3
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
150536 Kl. 11:30 BK Skjold 4 Østerbro IF 4
150537 Kl. 11:30 Skovshoved IF 3 GVI 6
150538 Kl. 11:50 Skovshoved IF 3 BK Skjold 4
150539 Kl. 11:50 GVI 6 Østerbro IF 4
150540 Kl. 12:10 GVI 6 BK Skjold 4
150541 Kl. 12:10 Skovshoved IF 3 Østerbro IF 4
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Bane 1 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
150542 Kl. 12:00 B 93 5 Oversidder Bane 1
150543 Kl. 12:00 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
FA 2000 5 Bane 1
150544 Kl. 12:20 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
B 93 5 Bane 1
150545 Kl. 12:20 FA 2000 5 Oversidder Bane 1
150546 Kl. 12:40 FA 2000 5 B 93 5 Bane 1
150547 Kl. 12:40 B 1903 3 Oversidder Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind