MENU

U19 Drenge M (02-03) Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
203937 fr
16-04 2021
Kl. 18:00
Hellas GVI 2 Engdraget
3 - 1
203936
17-04 2021
Kl. 14:00
Fremad Valby Sundby Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
203938
17-04 2021
Kl. 16:00
HIK 2 Skjold HIK
11 - 1
203935
18-04 2021
Kl. 12:00
Skovshoved IF Vestia Skovshoved I P
2 - 1
203934
18-04 2021
Kl. 16:00
Nørrebro United Kastrup 2 Kunst, Mimersparken
2 - 4
203942 fr
23-04 2021
Kl. 18:15
Sundby Skovshoved IF Sundby/Kløvermarken
1 - 5
203940
24-04 2021
Kl. 14:00
Kastrup 2 Hellas Kastrup IA ved Røllikevej
1 - 0
203941
24-04 2021
Kl. 14:00
Vestia Nørrebro United Bavnehøj Idrætsanlæg
4 - 1
203943
24-04 2021
Kl. 16:00
Skjold Fremad Valby Ryparken Idrætsanlæg
2 - 5
203939
24-04 2021
Kl. 16:00
GVI 2 HIK 2 GVI. Nymosen
203947 fr
30-04 2021
Kl. 17:30
Hellas Vestia Engdraget
2 - 3
203948
01-05 2021
Kl. 16:00
HIK 2 Fremad Valby HIK
6 - 3
203944
01-05 2021
Kl. 16:00
GVI 2 Kastrup 2 GVI. Nymosen
1 - 5
203945
01-05 2021
Kl. 16:00
Nørrebro United Sundby Kunst, Mimersparken
7 - 7
203951
08-05 2021
Kl. 14:00
Fremad Valby Skovshoved IF Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
203953
08-05 2021
Kl. 16:00
Skjold Nørrebro United Ryparken Idrætsanlæg
2 - 2
203950
09-05 2021
Kl. 14:00
Vestia GVI 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
4 - 2
203952
ti
11-05 2021
Kl. 18:30
Sundby Hellas Sundby/Kløvermarken
3 - 3
203958
fr
14-05 2021
Kl. 18:00
Hellas Skjold Engdraget
6 - 1
203956
15-05 2021
Kl. 12:00
Kastrup 2 Vestia Kastrup IA ved Røllikevej
2 - 1
203954
15-05 2021
Kl. 16:00
GVI 2 Sundby GVI. Nymosen
HHT

Hjemmehold taberdømt

203959
15-05 2021
Kl. 16:00
HIK 2 Skovshoved IF HIK
HHT

Hjemmehold taberdømt

203955
16-05 2021
Kl. 16:00
Nørrebro United Fremad Valby Kunst, Mimersparken
3 - 2
203962
on
19-05 2021
Kl. 18:30
Fremad Valby Hellas Valby IP, tribunen
5 - 3
203963 fr
21-05 2021
Kl. 18:15
Sundby Kastrup 2 Sundby/Kløvermarken
1 - 5
203964
22-05 2021
Kl. 14:00
Skjold GVI 2 Ryparken Idrætsanlæg
3 - 5
203960
23-05 2021
Kl. 14:00
Skovshoved IF Nørrebro United Skovshoved I P
4 - 2
232362
to
27-05 2021
Kl. 19:00
Hellas Skovshoved IF Engdraget
3 - 4
232360
29-05 2021
Kl. 14:00
Kastrup 2 Skjold Kastrup IA ved Røllikevej
3 - 0
203965
29-05 2021
Kl. 16:00
GVI 2 Fremad Valby GVI. Nymosen
2 - 1
232361
29-05 2021
Kl. 16:00
Vestia Sundby Bavnehøj Idrætsanlæg
6 - 1
232363
29-05 2021
Kl. 16:00
HIK 2 Nørrebro United HIK
9 - 2
203946 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Skovshoved IF Skjold Skovshoved I P
8 - 1
203949 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Kastrup 2 HIK 2 Kastrup IA ved Røllikevej
4 - 2
232366
05-06 2021
Kl. 14:00
Fremad Valby Kastrup 2 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
232367
05-06 2021
Kl. 16:00
HIK 2 Sundby HIK
HHT

Hjemmehold taberdømt

232364
06-06 2021
Kl. 18:00
Nørrebro United Hellas Kunst, Mimersparken
3 - 5
232368 on
09-06 2021
Kl. 18:15
Skjold Vestia Ryparken Idrætsanlæg
3 - 4
232372
fr
11-06 2021
Kl. 18:00
Vestia Fremad Valby Valby IP, tribunen
3 - 4
232373
12-06 2021
Kl. 15:00
Hellas HIK 2 Engdraget
UHT

Udehold taberdømt

232374
12-06 2021
Kl. 16:00
Sundby Skjold Sundby/Kløvermarken
5 - 4
232369
12-06 2021
Kl. 16:00
GVI 2 Nørrebro United GVI. Nymosen
HHT

Hjemmehold taberdømt

232370 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Kastrup 2 Skovshoved IF Kastrup IA ved Røllikevej
2 - 2
203961 ti
15-06 2021
Kl. 19:30
Vestia HIK 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

232365 fr
18-06 2021
Kl. 18:00
Skovshoved IF GVI 2 Skovshoved I P
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind