MENU

Herre Senior 3 7M Forår, P6 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
580944
ma
12-04 2021
Kl. 18:00
Teatro Kapital KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
9 - 2
580943 ma
12-04 2021
Kl. 19:15
Klub 14 Skjold 9 Kunst, Valby IP, tribunen
HMH
580946
on
14-04 2021
Kl. 20:30
KB 3 FB 10 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 8
580945
on
14-04 2021
Kl. 21:00
HB 9 Hekla Kunst, Ryparken
2 - 7
580947
17-04 2021
Kl. 14:00
GVI Jægersborg GVI. Nymosen
1 - 6
580952 ma
19-04 2021
Kl. 20:00
Jægersborg HB 9 Gentofte Sportspark, kunst 2
5 - 3
580950 ma
19-04 2021
Kl. 20:15
KFUM Klub 14 Emdrupparken
1 - 2
580949 ti
20-04 2021
Kl. 19:15
Skjold 9 KB 3 Kunst, Lundehusparken
3 - 3
580951
24-04 2021
Kl. 12:00
Hekla Teatro Kapital Kunst, Hekla park
2 - 8
580948
25-04 2021
Kl. 12:00
FB 10 GVI Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
580954 ma
26-04 2021
Kl. 19:15
Klub 14 Hekla Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 1
580956 ma
26-04 2021
Kl. 20:30
KB 3 KFUM Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 0
580953
ti
27-04 2021
Kl. 20:30
FB 10 Skjold 9 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
580957
01-05 2021
Kl. 10:00
GVI HB 9 GVI. Nymosen
6 - 2
580955
ma
03-05 2021
Kl. 19:15
Teatro Kapital Jægersborg Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 1
580962
ma
03-05 2021
Kl. 20:00
KFUM FB 10 Emdrupparken
2 - 5
580964
08-05 2021
Kl. 14:00
Hekla KB 3 Kunst, Hekla park
1 - 3
580958
09-05 2021
Kl. 11:30
Skjold 9 GVI Kunst, Lundehusparken
1 - 2
580967 ma
10-05 2021
Kl. 18:00
Klub 14 HB 9 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 0
580966
to
13-05 2021
Kl. 12:00
FB 10 Hekla Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 3
580970
16-05 2021
Kl. 10:00
GVI Teatro Kapital GVI. Nymosen
3 - 8
580968 ma
17-05 2021
Kl. 20:00
Skjold 9 KFUM Emdrupparken
5 - 4
580973 ti
18-05 2021
Kl. 21:00
HB 9 KB 3 Kunst, Ryparken
0 - 0
580969 on
19-05 2021
Kl. 20:30
KB 3 Jægersborg Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 2
580971
to
20-05 2021
Kl. 19:15
Teatro Kapital Klub 14 Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 0
580972 to
20-05 2021
Kl. 20:00
KFUM GVI Emdrupparken
1 - 3
580975
to
20-05 2021
Kl. 20:00
Jægersborg FB 10 Gentofte Sportspark - kunst 1
1 - 5
580974
22-05 2021
Kl. 14:30
Hekla Skjold 9 Kunst, Hekla park
3 - 2
580978 ma
24-05 2021
Kl. 20:00
KFUM Hekla Emdrupparken
2 - 6
580965 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Jægersborg Klub 14 Gentofte Sportspark, kunst 2
4 - 0
580979
on
26-05 2021
Kl. 20:30
KB 3 Teatro Kapital Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 9
580980
29-05 2021
Kl. 14:00
GVI Klub 14 GVI. Nymosen
1 - 3
580976
30-05 2021
Kl. 10:00
FB 10 HB 9 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 1
580977
30-05 2021
Kl. 12:45
Skjold 9 Jægersborg Kunst, Lundehusparken
3 - 4
580981 ma
31-05 2021
Kl. 18:00
Klub 14 KB 3 Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 1
580982
ti
01-06 2021
Kl. 18:00
Teatro Kapital FB 10 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 0
580983 on
02-06 2021
Kl. 21:00
HB 9 Skjold 9 Kunst, Ryparken
1 - 4
580985
06-06 2021
Kl. 14:00
Jægersborg KFUM Gentofte Sportspark - kunst 1
UHT

Udehold taberdømt

580992 ma
07-06 2021
Kl. 20:30
KB 3 GVI Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 0
580986
ti
08-06 2021
Kl. 20:30
FB 10 Klub 14 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
580963
on
09-06 2021
Kl. 18:00
HB 9 Teatro Kapital Fælledparken
0 - 7
580984 to
10-06 2021
Kl. 20:15
GVI Hekla GVI. Nymosen
1 - 2
580990
12-06 2021
Kl. 10:15
Skjold 9 Teatro Kapital Kunst, Lundehusparken
0 - 4
580993
12-06 2021
Kl. 13:00
Hekla Jægersborg Hekla Park
4 - 2
580991
13-06 2021
Kl. 14:00
KFUM HB 9 Emdrupparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljerne 1, 2, 3, 4, 5 og 6 rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning: Nr. 8, 9 og 10 i både pulje 1, 2, 3, 4, 5 og 6 rykker ned.
 

Log ind