MENU

Herre Senior 4 7M Forår, P1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
581000 ma
12-04 2021
Kl. 18:30
Volvox Heimdal 2 Lersøparken
0 - 4
580997 ti
13-04 2021
Kl. 19:15
Skjold 11 HB 12 Kunst, Lundehusparken
2 - 0
580994 on
14-04 2021
Kl. 20:15
Sundby 2 KFB 5 Sundby/Kløvermarken
2 - 5
580999 to
15-04 2021
Kl. 19:00
Fremad Valby 3 Valby 4 Valby IP, tribunen
2 - 1
580998
18-04 2021
Kl. 14:00
FB 19 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
581001 on
21-04 2021
Kl. 19:15
Valby 4 Volvox Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
581002 to
22-04 2021
Kl. 18:00
KFB 5 Fremad Valby 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 0
581004
24-04 2021
Kl. 11:00
Oversidder Skjold 11
581003
25-04 2021
Kl. 12:30
HB 12 Sundby 2 Fælledparken
2 - 1
581013 ma
26-04 2021
Kl. 18:30
Volvox FB 19 Lersøparken
2 - 1
581011 ti
27-04 2021
Kl. 18:00
Skjold 11 Heimdal 2 Kunst, Lundehusparken
5 - 3
581006 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Valby 4 KFB 5 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 6
581010 on
28-04 2021
Kl. 20:15
Sundby 2 Oversidder Sundby/Kløvermarken
581012
02-05 2021
Kl. 12:00
Fremad Valby 3 HB 12 Valby IP, tribunen
1 - 2
581018 fr
07-05 2021
Kl. 18:00
Heimdal 2 Sundby 2 Fælledparken
2 - 2
581015
08-05 2021
Kl. 12:30
HB 12 Valby 4 Fælledparken
8 - 0
581017
08-05 2021
Kl. 14:00
Oversidder Fremad Valby 3
581016
09-05 2021
Kl. 10:00
FB 19 Skjold 11 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 3
581025 ma
10-05 2021
Kl. 18:30
Volvox Skjold 11 Lersøparken
0 - 6
581023 ti
11-05 2021
Kl. 18:00
KFB 5 HB 12 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0 - 4
581019 on
12-05 2021
Kl. 18:00
Valby 4 Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
581022 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Sundby 2 FB 19 Sundby/Kløvermarken
1 - 0
581024
16-05 2021
Kl. 10:00
Fremad Valby 3 Heimdal 2 Valby IP, tribunen
HMH
581028 ti
18-05 2021
Kl. 21:00
HB 12 Volvox Ryparken Idrætsanlæg
3 - 2
581026 to
20-05 2021
Kl. 20:30
Skjold 11 Sundby 2 Kunst, Lundehusparken
3 - 5
581029 fr
21-05 2021
Kl. 18:30
FB 19 Fremad Valby 3 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 3
581031
23-05 2021
Kl. 12:00
Heimdal 2 Valby 4 Fælledparken
1 - 0
581030
23-05 2021
Kl. 14:00
Oversidder KFB 5
581045 on
26-05 2021
Kl. 18:30
Volvox Sundby 2 Lersøparken
1 - 2
581034 on
26-05 2021
Kl. 19:15
Valby 4 FB 19 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 6
581035 to
27-05 2021
Kl. 17:30
KFB 5 Heimdal 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 3
581042
29-05 2021
Kl. 12:00
Fremad Valby 3 Skjold 11 Valby IP, tribunen
2 - 5
581041
30-05 2021
Kl. 11:15
HB 12 Oversidder Fælledparken
581049 ma
31-05 2021
Kl. 18:30
Volvox Oversidder Lersøparken
581047 ti
01-06 2021
Kl. 20:30
Skjold 11 Valby 4 Kunst, Lundehusparken
8 - 2
581046 on
02-06 2021
Kl. 20:15
Sundby 2 Fremad Valby 3 Sundby/Kløvermarken
5 - 5
581050
05-06 2021
Kl. 11:00
Heimdal 2 HB 12 Fælledparken
0 - 2
581048
06-06 2021
Kl. 16:00
FB 19 KFB 5 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 2
581104 ti
08-06 2021
Kl. 18:00
KFB 5 Skjold 11 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 3
581005 ti
08-06 2021
Kl. 18:00
Heimdal 2 FB 19 Fælledparken
0 - 0
581103
on
09-06 2021
Kl. 19:15
Valby 4 Sundby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 7
581106 to
10-06 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby 3 Volvox Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
581107 fr
11-06 2021
Kl. 19:15
Oversidder Heimdal 2
581105
12-06 2021
Kl. 15:00
HB 12 FB 19 Fælledparken
1 - 1
581014
13-06 2021
Kl. 10:00
KFB 5 Volvox Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljerne 1 til og med 8 rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning: Nr. 9 og 10 i alle puljer rykker ned 
 

Log ind